PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : avukat bilgisi !!!

focus musty35
22-09-2011, 00:32
bundan 3 ay önce konu acmıstım ama bulamadım yenı konu acmak zorunda kaldım kısaca anlatayım yıne.. telefonun calınmsıtı 1 sene sonra calan kısıler bulundu ınternet uzerınden sahıbnden com dan satısla dolandırılmıstım karsı taraf bana sıkayetımı cekmem ıcın telefonla ulastı benım maddı zararımın 4de 1 ını vereyım deyınce bende sıkayetımi cekmedım onumuzdekı ayın 11 de mahkemem var ılk durusma ben tek ıfade verıcekmısım 1 ay sonrada onlar ıstanbulda ıfade verıceklermıs . sımdı karsı tarafın maksımum zararla cezalandırılmasını ıstıyorum tabıkı bunun ıcın avukatta tutucam . gecen tw de 150 tl lık ayakkabı ıcın 6000 tl odeyen ayakkabıcı cıktı bende bole bı tazmınat odettırebılırmyım guvenı kotuye kullanma vs den ve bırde durusmada karsı taraf sahıt falan yazdırmıs buyuk ıhtımal ınkar edıcekler falan o yuzden bıraz bılgı sahıbı gıtmek ıstıyorum

bunlarda sahıtler silivriden

MAHMUT NEDİM CELKAN Suça Sürüklenen Çocuk
MUSTAFA ÖZTÜZÜN Müşteki ben :)
ÖMER GEDİK Tanık olarak yazılmıs

gfb01
22-09-2011, 00:34
piskolojim bozuldu zorla almiştim o telefonu telefonsuz kaldım işimden oldum gıbı seyler soyle hakıme

focus musty35
22-09-2011, 00:40
piskolojim bozuldu zorla almiştim o telefonu telefonsuz kaldım işimden oldum gıbı seyler soyle hakıme

zaten yalan solemıcem aynı o sekılde oldu 8800 srıcco beyaz o zaman 1900 tl dı 3 seneden fazla oldu merk edıyorum ne olucak ben maddı kısmı gectım artık karsı tarfa mumkun oldukca para sokmk ıstıyorum avukat tutarsam onlar oder demı ben kazancaım ıcın

gfb01
22-09-2011, 00:42
avukat zaten karsı taraftan parasını alacak fazlasıyla

focus musty35
22-09-2011, 00:43
avukat zaten karsı taraftan parasını alacak fazlasıyla

ıns ılk durusmada bellı olur ne olcaı ole 1 sene surmesın bırde :)

gfb01
22-09-2011, 00:44
bnde sahıbınden uzerınden dolandırıldım adam bulundu anlaşalım dedı anlaşmam dedı sonra dava dustu anlamadım gıttı noldugunu

focus musty35
22-09-2011, 00:48
bnde sahıbınden uzerınden dolandırıldım adam bulundu anlaşalım dedı anlaşmam dedı sonra dava dustu anlamadım gıttı noldugunu

kesın banada ole olur sımdı bız sakız calsak 10 sene yatarız serefsızlere bırsy olmaz

focus musty35
22-09-2011, 11:54
izmirden avukat olan yokmu aramızda

Williams
22-09-2011, 14:04
ilk olarak telefonun sıfır fiyatını gösteren bi belge bul
daha sonra bulabiliyorsan bir psikolog doktor bul bu olaydan ne kadar etkilendiğini psikolojinin bozuk olduğunu anlat ve o doktordan bir rapor al
ceza mahkemeleri sana bir ücret ödemez devlet alır parayı mala zarardada bu böyledir.
ceza mahkemesinde bu kişiler belli bir ceza muhakkak alacaktır küçük yada büyük ama asıl iş daha sonra başlıyor
bu noktadan sonra ceza kararıyla hukuk mahkemelerine gidip maddi manevi tazminat açacaksın olayın kesin olduğunu göstermek için ve haklı olduğunu göstermek içinde ceza mahkemesi kararını hukuk mahkemesine delil olarak sunacaksın diğer al dediğim belgeleride vereceksin yanında ve bu noktadan sonra gerisi adaletin işi güzel bir tazminat alırsın ;)

Mutu
22-09-2011, 14:08
Gelecek miktarla yapmayı planladığım iş yattığından ötürü çok büyük maddi ve manevi zararlara girdim. Şu liraya kadar maddi tazminat talep ediyorum derseniz sonuç ne olur acebe :)

focus musty35
22-09-2011, 15:21
ilk olarak telefonun sıfır fiyatını gösteren bi belge bul
daha sonra bulabiliyorsan bir psikolog doktor bul bu olaydan ne kadar etkilendiğini psikolojinin bozuk olduğunu anlat ve o doktordan bir rapor al
ceza mahkemeleri sana bir ücret ödemez devlet alır parayı mala zarardada bu böyledir.
ceza mahkemesinde bu kişiler belli bir ceza muhakkak alacaktır küçük yada büyük ama asıl iş daha sonra başlıyor
bu noktadan sonra ceza kararıyla hukuk mahkemelerine gidip maddi manevi tazminat açacaksın olayın kesin olduğunu göstermek için ve haklı olduğunu göstermek içinde ceza mahkemesi kararını hukuk mahkemesine delil olarak sunacaksın diğer al dediğim belgeleride vereceksin yanında ve bu noktadan sonra gerisi adaletin işi güzel bir tazminat alırsın ;)

anlasılan bıraz ucun surucek ama ugrasmaya deger tesekkr ederım yardımın ıcın

Williams
22-09-2011, 15:40
anlasılan bıraz ucun surucek ama ugrasmaya deger tesekkr ederım yardımın ıcın

mahkeme işleri biraz uğraştırır ama iyi bir avukat tutarsan sen sadece kararı almaya gelirsin :)