PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Branda yardım :)

S.Özeren
22-09-2011, 04:37
Konuları araştırdımda istediğimi bulamadım

Arkadaşlar aracım kapalı otoparkda duruyor sürekli branda lazım kullanma istememim sebebide 2 günde 1 parmak toz olması arac üzerinde ve nefret ediyorum o tozlu görüntüden, yıkatmak zorunda kalıyorum haftada 3 kere yıkamakta artık sıkıyor beni..

Bana sadece tozdan korucak örtü,branda tarzı şeyler lazım zahmetli olmucak arabayı çizmicek zaten tozlu veya kirliyken örtmem ama kullanımı kolay olmalı

Varmı tavsiyeleriniz ?
şimdiden teşekkürler

edit ; şunlardan bulunurmu ? :D http://www.carcapsule.com/

Firat.M3
22-09-2011, 05:09
bezden diktir bence. Satılan naylondan brandaların güneşte boyaya zarar verme ihtimali yüksek oluyor. ben diktirmiştim çadır işi yapan biyere. araştırabilirsin..

Emre Ekrem
22-09-2011, 06:19
kapalı garajda ise bezden diktirmek mantıklı, aksi durumda normal bir branda gerekebilir.

S.Özeren
22-09-2011, 07:47
ne tür bi bez kullanmak lazım acaba ?

BRETE
22-09-2011, 07:48
kapalı garajda ise piyasada satılan gri renkli içi miflon olanlardan işini görür dışı naylon olduğu için kesinlikle toz almaz güneş görmediği için boyana zarar vermez bez diktirirsen tozlar beze işleyecek o daha bela olucak ikisinide kullandım ;)

S.Özeren
22-09-2011, 18:30
onların örtülüp kaldırılması zahmetli değilmi ? :)

recky
22-09-2011, 18:44
Yani kapali garaj ise polyester ucuz isini gorur 50 liraya cozersin
Disarida gunes icn bez en dogrusu benim aracimda sumerbank in beZ i var cok guzel koruyorr
Link i verdigin urun super keske olsa hemen aliiriz tr de bulunurmu kii
Zahmet siz yok hic yapabilicEgin bir sinema
Arabayi yikAt herhafta zahmetsiz ozaman

mert_leon
22-09-2011, 18:58
ah be kanka seninkide tozmu gel benimkini gör yıkatıyorum akşam park ediorum sabah bindiğimde camdaki tozdan önümü göremiyorum. :) iki su tut yıkanmış gibi oluyor senin araba uğraşma brandayla filan.

B.Koçer
22-09-2011, 19:00
Sat beyaz araba al meşgul etme buraları :D

S.Özeren
22-09-2011, 19:02
ah be kanka seninkide tozmu gel benimkini gör yıkatıyorum akşam park ediorum sabah bindiğimde camdaki tozdan önümü göremiyorum. :) iki su tut yıkanmış gibi oluyor senin araba uğraşma brandayla filan.

uyuz oluyorum arkadaş yıkatmayı hadi geçtim o camları açamıyorsun ne kadar hava tutarsan tut aynanın altından su geliyo inip siliyorum falan sıkıldım :D alıcam bitane kaliteli en ufak şeyde çizmicek bişey

Sat beyaz araba al meşgul etme buraları :D

seni çok etkili fikirlerle gördüm bugün :D:D

B.Koçer
22-09-2011, 19:04
seni çok etkili fikirlerle gördüm bugün :D:D

Teveccünüz :D Bence öyle yap yada bırak pis kalsın :D

hüsor
22-09-2011, 19:08
o linkteki kapsül den yapsak herhalde arabayı değil kapsülü çalarlar :D

5500
22-09-2011, 19:42
pamuklu kumaştan diktirin kesinlikle. çadır işi yapıyoruz.
naylon(imperteks,polyester) kumaşlar sıcağı yedimi çürür, yapışır arabaya zarar verir.

kickbuttowski
22-09-2011, 19:48
o linkteki kapsül den yapsak herhalde arabayı değil kapsülü çalarlar :D

basarlar sigarayi valla cosss diye :D

bu arada ben cidden o kapsulden almayi dusunuyorum arkadasimin arabasi icin yorumlari okuyabilecegim bir sayfasi var midir? bugun vti rally edition geliyorda :)

S.Özeren
22-09-2011, 23:12
pamuklu kumaştan diktirin kesinlikle. çadır işi yapıyoruz.
naylon(imperteks,polyester) kumaşlar sıcağı yedimi çürür, yapışır arabaya zarar verir.

olmadı sizinle irtibata geçeriz güzel bişeyler dikeriz eğer diktirmeye karar verirsem

basarlar sigarayi valla cosss diye :D

bu arada ben cidden o kapsulden almayi dusunuyorum arkadasimin arabasi icin yorumlari okuyabilecegim bir sayfasi var midir? bugun vti rally edition geliyorda :)

nasıl alıcaksınız varsa öyle bi yolu bende alabilirim , kapalı otoparkta duruyor zaten kamera ile izleniyor öyle bişey olcağını zannetmem kendi adıma :D

kickbuttowski
22-09-2011, 23:18
350 dolar diyor ebayda ... garaj yaptiririm :D

S.Özeren
22-09-2011, 23:19
ohannes :D arabanın olduğu yere komple perde kaplatırım o paraya :D

KAYA
23-09-2011, 09:54
Bende branda arıyorum kafama göre bulamadım bir türlü benim aracım kapalı garajda değil fakat üzeri kapalı bir yerde duruyor :D benim problemimde aynı çok toz oluyor, acaba bu piyasada satılan bırandalardan alsam boyaya zararı olur mu?
güneş görümüyor ama yazın haliyle sıcak oluyor? birde aracım honda civic sedan ies komple kapanmasını istiyorum hangi ebatlar uygundur daha önce kullanan arkadşlar yarıdımcı olabilirse seviniirm.