PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üretilmiş tüm Nissan Z 'lerin en hızlısı hangisi?

0zan
23-09-2011, 22:28
Top gear da gördüğüm ilginç testlerden biri, videoda gazlayan Z'ler arasında yan yana 2 tane z32 görülüyor, daha kısa olan kırmızı olanı ABD coupe TT versiyonu, diğer gümüş rengi olan Japonya ve Avrupadaki 2+2 twin turbo versiyonudur. Ayrıca video eski olduğu için 370Z bulunmamaktadır. Ancak yürüyen bir 370 Anadolu yakasına gelebilirse ona cevap hakkı verebilirim.

300ZX Twin Turbo: Then And Now-Z Generations Battle - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=EeNZluEhydE)

Sonuç olarak 300zx arabasını sevdirmeye yönelik bir videodur, yürüyecek araç bulamadığım için öylesine ilginç bulduğum videoları paylaşmaktayım, (anadolu yakası 400HP ye kadar pm atın 10 dk sonra istediğiniz yerde olurum)

Benim gayretlerimle gaza gelip bir 300zx alan site üyesi arkadaşıma, hiç kullanılmamış bolt on lambo kapı kiti benden hediye! buradan duyurmuş olalım,

cKatmer
23-09-2011, 22:36
97 yada 98 model zx tt bende bindim şahsen bulsam suan temizini kacırmam heleki arka tekerlerin aerodinamik dönüşlerinden bahsetmiyorum başka bir araçta görmedim

kickbuttowski
23-09-2011, 22:42
ahaha 350 z datsuna gecilecek neredeyse :D efsane oldugu kadar varmis arabanin..

DevilZRuleZ!

0zan
24-09-2011, 16:35
Yine topgearda buna benzer bir video daha var, eski jenerasyonlar ile yenilerini kapistiriyorlar, ford fiesta xr3le RC de 205le yuruyor, bulursam ekleyecegim

turbo&quattro
24-09-2011, 16:37
Benim gayretlerimle gaza gelip bir 300zx alan site üyesi arkadaşıma, hiç kullanılmamış bolt on lambo kapı kiti benden hediye! buradan duyurmuş olalım,

Ozan bul bana adam akilli bir Z hemen alayim :)

0zan
24-09-2011, 16:44
Ozan bul bana adam akilli bir Z hemen alayim :)

Birtane arkadasta var siteye uye ZettO satmadiysa bakilip alinabilir, buarada kapi menteseleri ABD uretimi olup kutusundadir :)