PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Necvox navigasyonlu teyp navigasyon sorunu (igo)

Kadyr
25-09-2011, 09:40
bu teyp araçta aldığımızda vardı güzel teyp dvd usb ipod navigasyonda var fakat geçen gün dedim navigasyonu güncelleyeyim bazı sokaklar yanlış çıkıyordu araştırdım igo yazılım varmış buldum guncelleme programını guncelledim teybe taktım mmc yi, yazılım yok yazdı, geri yükleme almıştım onu yaptım yine aynı, en son guncellemeden once mmcyi kopyalamıştım direk ne olur ne olmaz diye, onu attım mmc ye taktım teybe yine aynı navigasyon çalışmıyor yani.varmı bu illetten kullanan

MR.TurboALİ
25-09-2011, 13:42
tahtakalede zaza han var. kapıdan girince merdivenlerden iniceksin karşına ilk cıkan dükkan adını unuttum şuan hatırlamıyorum adam navigasyon olayında 1 numara biraz araştır istersen.

fanatik
25-09-2011, 13:51
Cihazındaki ilk yüklü igo ile güncellediğin igo versiyonları aynı mı?
Birde güncelleme derken sadece content klasöründeki map ve poi güncellemelerini mi yaptınız ?
Data, shell veya system değerlerinde bir değişiklik yaptınız mı ?

Kadyr
25-09-2011, 15:46
Naviextras diye bi sitesi varya ordab tool Programini indirdim guncelle dedim sadece.olmadi orjinali yukledim yine olmadi
Versiyonlar yazmiyor hic goremedim yada sadece 2011 yaziyor sanirm

fanatik
25-09-2011, 15:57
zannedersem mevcut ile yüklediğin navi programların farklı sorun oradan kaynaklanıyor.
Edit: pm attım, yardımcı olmaya çalışayım.