PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Londra Otel Tavsiyesi

HaKo
26-09-2011, 16:13
Arkadaşlar Ekimde ailem ile Londraya gidicem, ben dahil 4 kişi olacağız ama hala otel rezervasyonu yaptıramadım, sizin bildiğiniz merkeze yakın kalınabilicek fazla tuzlu olmayan oteller varmıdır önereceğiniz ? Yemesi içmesi iyi olması gerekmez, zaten sadece yatmaya gelicez, temiz ve bakımlı olması kafi. Teşekkürler şimdiden..

XoR
26-09-2011, 16:15
Thistle Marble Arch'da olacam 4-5-6 Ekim'de civardaki otellere bakarım. Özelden bütçeyi gönderirseniz ona göre bakıp size bilgi veririm.

Bunun dışında Oxford Street'de arkadaşımın evi var. Onada hemen mail atıp sorarım tavsiyelerini.

www.tripadvisor.com üzerinden mutlaka ilgilendiğiniz otel hakkında yorumları okuyun ben çok faydasını görüyorum.

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g186338-d193084-Reviews-Thistle_Marble_Arch_Hotel-London_England.html

HaKo
26-09-2011, 16:17
Thistle Marble Arch'da olacam 4-5-6 Ekim'de civardaki otellere bakarım. Özelden bütçeyi gönderirseniz ona göre bakıp size bilgi veririm.

Bunun dışında Oxford Street'de arkadaşımın evi var. Onada hemen mail atıp sorarım tavsiyelerini.

Çok teşekkürler yardımın için, bende 10-15 ekim arası orda olucam, biletleri alalı çok oldu, otel kaldı..

Açıkcası bi bütcemiz yok düşündüğümüz sadece çok uçuk fiyatlı olmaması gerek ***** 4 kişiyiz. ortalama bir otel bakıyorum açıkcası ucuzda değil..

XoR
26-09-2011, 16:22
Çok teşekkürler yardımın için, bende 10-15 ekim arası orda olucam, biletleri alalı çok oldu, otel kaldı..

Açıkcası bi bütcemiz yok düşündüğümüz sadece çok uçuk fiyatlı olmaması gerek ***** 4 kişiyiz. ortalama bir otel bakıyorum açıkcası ucuzda değil..

Benim durum aşağıdaki gibi 2 gece kalıcam Perşembe İspanyaya geçiyorum.

Room Charges:

Standard Room 1 Double Bed - 21 sqm Air Conditioned Room Art Deco WIFI (chargeable) and LCD TV
2 Night(s)

Room Cost GBP 538.00
Local Taxes GBP 107.60
Final Total GBP 645.60

Best Available Exc Vat Inc Breakfast

XoR
26-09-2011, 16:28
Arkadaşımla şimdi konuştum tavsiye ettiği otel zinciri bu linkden inceleyip Trip Advisor ile yorumları okuyup rezervasyon yapabilirsiniz

Pimlico Hotels | Save up to 55% on Pimlico Hotels | Hotels-London.co.uk (http://pimlico.hotels-london.co.uk/)

HaKo
26-09-2011, 16:33
Benim durum aşağıdaki gibi 2 gece kalıcam Perşembe İspanyaya geçiyorum.

Room Charges:

Standard Room 1 Double Bed - 21 sqm Air Conditioned Room Art Deco WIFI (chargeable) and LCD TV
2 Night(s)

Room Cost GBP 538.00
Local Taxes GBP 107.60
Final Total GBP 645.60

Best Available Exc Vat Inc Breakfast

çok pahalı allah sabır versin :D

Benim en fazla adam başı 100-150 pound arası bişeye kapamam lazım ki TL ye vurunca oda deli para malesef..

Çok saol bu arada ilgin için dostum

XoR
26-09-2011, 16:36
çok pahalı allah sabır versin :D

Benim en fazla adam başı 100-150 pound arası bişeye kapamam lazım ki TL ye vurunca oda deli para malesef..

Çok saol bu arada ilgin için dostum

Patronla gittigim icin malesef odeyecez yazik gunah bencede ama baska yerde kalmiyo.

Arkadasimin verdigi link'den uygun fiyatlar bulunacaktir 2 double oda icin

HaKo
26-09-2011, 16:40
Patronla gittigim icin malesef odeyecez yazik gunah bencede ama baska yerde kalmiyo.

Arkadasimin verdigi link'den uygun fiyatlar bulunacaktir 2 double oda icin

bakıyorumda 4 gece yapınca direk full gösteriyor, yer bulamıycaz heralde:confused:

HaKo
26-09-2011, 17:03
bu arada bu londrahotels.co.uk u verdiğin çok iyi oldu, heralde bütün oteller var londradaki ?

clioGT
26-09-2011, 17:05
bu arada 2012 olimpiyatlarına hazırlık olduğu için yollar trafikler filan felçmiş londrada

bugün gazetede okudum:)

HaKo
26-09-2011, 17:07
bu arada 2012 olimpiyatlarına hazırlık olduğu için yollar trafikler filan felçmiş londrada

bugün gazetede okudum:)

saol çok güzel moral oldu :) yolla trafikle pek işin olmuyor londrada metro her yere gidiyor ama kaos olması kötü tabi napalım artık kısmet :)

XoR
26-09-2011, 17:27
bakıyorumda 4 gece yapınca direk full gösteriyor, yer bulamıycaz heralde:confused:

Bizde ancak 2 gece bulabildik yüksek sezon şuan Londra için malesef :(

bu arada bu londrahotels.co.uk u verdiğin çok iyi oldu, heralde bütün oteller var londradaki ?

Doğrudur :)

Kolay gelsin, metro için güzel paket biletler var kalacağınız gün sayısı ve kişiye göre onlardan edinin derim.

Zaten Londra heralde dünya üzerinde taksi ücretlerinin en pahalı olduğu yer

omer_yildir
26-09-2011, 18:17
Booking.com: 166387 hotels worldwide. Book your hotel now! (http://www.booking.com) dan bakın bence. Ücretine göre sıralayıp yorumlara göre seçim yapabilirsiniz.

ecthelion
27-09-2011, 08:26
holiday inn'lere bakabilirsin

mgnPower
27-09-2011, 08:29
hrs.com burayida denemenizi oneririm ben genelde buradan bakiyorum.

telefonla canli destek ve rezervasyon kayıt iptal ne istersen yaptirabiliyorsun ayrica.

turbo&quattro
27-09-2011, 08:44
Hilton sitemizden bakiyorum DoubleTree by Hilton Hotel London - West End 179pound veriyor gecelik . London Hilton on Park Lane hotel ise 179.. Ilgilenirseniz mesaj atin ayarliyim.

edit : Kasima bakmisim..Ekimde yer yok gorunuyor :)

clioGT
27-09-2011, 08:53
saol çok güzel moral oldu :) yolla trafikle pek işin olmuyor londrada metro her yere gidiyor ama kaos olması kötü tabi napalım artık kısmet :)

yazı aynen bu:
cengiz semercioğlu

Londra’ya bu ara gidilmez

Şu sıralar Londra’ya gitmek gibi bir planınız varsa bir daha düşünmenizi tavsiye ederim...
2012 Olimpiyatları’na hazırlandıkları için bütün yolları yeniden yapıyorlar, kaldırımları düzenliyorlar.
Zaten kalabalık olan Londra trafiği bu yüzden felç durumda.
10 dakikalık yol 1 saat sürüyor.
Metroyu tercih etseniz bile şantiyeye dönmüş şehirde yol inşaatlarından kaçmak, Londra sokaklarını keyifle gezmek imkansız...
Her şey olimpiyat için.

Eworen
27-09-2011, 19:45
10 günden beri ordaydım daha yeni geldim
Cengiz Semercioğlunun yazısını okudum aynı tarihlerde ordaymışız
Güldüm sadece güldüm inanılmaz abartmış
Oxford street te ve leicester square de çalışma var yürürken sıkıntı oluyor ne otobüsle nede underground ile hiç bir sıkıntı yaşamadım hemde Londranın hiç bir noktasında zaten otobüse tenezzül edesiniz gelmiyor pek..
Asıl
Londraya tam bu sıralar gidilir daha ileri tarihte gitmemek tatil amaçlı olarak daha hayırlı olur havasından dolayı hem yağmur olasılığı çok yükseliyor hem sizde bilirsinizki çok pis bi soğuğu vardır rahatsız eder gezerken

Otel tavsiyem için bende annemleri sussex gardens da days inn otele yerleştirmiştim
orda irili ufaklı bir çok otel var bölge olarak harikadır özellikle yaşı ilerlemiş büyüklerimiz oraya bayılıyor çünkü çok yeşildir ve az ilersinde hyde park vardır merkezede bir kaç durak ötededir
Otel için ETS turu tercih edin diyede bi tavsiyem olsun net ve garanti olur hesaplıları mevcut

HaKo
03-10-2011, 14:54
arkadaşlar varmı otel tavsiye edicek hala bulamadım :S