PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tdipower's passat b5 & typer ep3

civic@ef
27-09-2011, 22:33
Passata ayar yapalım dedık ıyı seyırler..

2. vıtes 50 civarı bastılar

Willkommen bei Facebook - anmelden, registrieren oder mehr erfahren (http://www.facebook.com/#!/photo.php?v=252350431474665)

mmustu
27-09-2011, 22:35
maşallah serdarım yürüüü bee :D

JDMazda_GTR
27-09-2011, 22:38
masallah araclara kocamanından:)

cem06
27-09-2011, 22:39
masallah passatla tayyarın specler neler?

douu
27-09-2011, 22:48
passat orjinal 110 hp olandan. hibrid turbo ( 17-20 idi sanırım ) büyük enjektör memesi egzoz intercooler ve yazılım var. 220 hp'lerde falandır.

oguzhan999
27-09-2011, 23:01
oh oh , :) iyiymis :)

tdipower
27-09-2011, 23:52
maşallah serdarım yürüüü bee :D

yürüdük biraz :D

masallah passatla tayyarın specler neler?

bugün map sensörümü değiştirip ayarı yaptıktan sonra araç baya bir değişti debriyajım felaket kaçırmaya başladı yinede keyfine denedik :) passatın konusunda specler yazıyor oradan bakabilirsiniz

http://www.techturkey.com/forum/otomobilleriniz/89901-passat-b5-tdi.html

tayyarın motoru sıfır yapıldı debriyaj filtre egzoz 223hp dyno çıktısı var

JDMazda_GTR
28-09-2011, 00:19
4300k xenonum nerde telımı neden mesgule aldın gtrla gelır gecerım bak benı zorlama:D:D

tdipower
28-09-2011, 00:22
4300k xenonum nerde telımı neden mesgule aldın gtrla gelır gecerım bak benı zorlama:D:D

kanka çekimdeyken aradın açamadım yaa :D getir yeni arabanı bi yarıyım içinden geçiyim :hahaha:

schizophrenic
28-09-2011, 00:25
maşallah serdar :D

fuatvts
28-09-2011, 00:28
Vtec altı basılmıs ama passatada masallah geçilmemiş ...

tdipower
28-09-2011, 00:32
Vtec altı basılmıs ama passatada masallah geçilmemiş ...

oranlar tutmuyor o yüzden ikimizinde ölü devrinde bastık benimde boost gelmemiş oluyor :)

JDMazda_GTR
28-09-2011, 02:34
kanka çekimdeyken aradın açamadım yaa :D getir yeni arabanı bi yarıyım içinden geçiyim :hahaha:

bı regulator alayım azıcık afr ıle oynayacuk ondan sonra evc ıle boost acacuk ondan sonra senı yaracuk bebesım:D:D

emre_
28-09-2011, 06:55
Masallah passat a :) ne gidiyo yaw :D

CasabLanca
28-09-2011, 08:27
maşallah kanka yürümüş gitmişsin, tayyar hangisi eu plaka mı

kurtbil
28-09-2011, 09:30
masallah passat agırlık dezavantajına ragmen cok ıyı gıdıyor.pd lerın reklamı yapıldı bırazda vp lerın reklamı yapılsın :)

EmrahERKAN
28-09-2011, 09:35
güzeL Yürümüş serdar kardeşim araban Bindiğim günde farketmiştim çok gazlamasanda gideri vardı yani :)

efe_
28-09-2011, 10:21
ohannes passat şaka dimi
maşallah

tdipower
28-09-2011, 10:44
bı regulator alayım azıcık afr ıle oynayacuk ondan sonra evc ıle boost acacuk ondan sonra senı yaracuk bebesım:D:D

koray öylece getir arabanı giderini görelim :D 60 gibi basalım dumanı içine çek :hahaha::hahaha:

maşallah kanka yürümüş gitmişsin, tayyar hangisi eu plaka mı

saol kanka eu typer evet :)

masallah passat agırlık dezavantajına ragmen cok ıyı gıdıyor.pd lerın reklamı yapıldı bırazda vp lerın reklamı yapılsın :)

birde bagajda sanayi tipi kriko ve bass vardı kaçıran debriyaj cabası yinede tahmin ettiğimden iyi yürüdü :)pd yüklemek çok daha kolay zor olanı başardık galiba :rolleyes:

güzeL Yürümüş serdar kardeşim araban Bindiğim günde farketmiştim çok gazlamasanda gideri vardı yani :)

saol kardeşim senin bindiğin günün üzerine 75hp kadar ekle işte :D

snan1910
28-09-2011, 10:48
maşallah passata görmeyeli neler olmuş :D

shero
28-09-2011, 10:52
passat saka yapmış:))

KingoAtmo
28-09-2011, 10:56
hey maşallah, az yakar çok kaçar

akıncı
28-09-2011, 12:46
typerı yunusmu kullandı ? serdar :)

tdipower
28-09-2011, 13:48
typerı yunusmu kullandı ? serdar :)

evet yunus kullandı :)

focus musty35
28-09-2011, 13:52
serdarım masallah ıstedıgın gıbı olmaya basladı ozellıkle konuyu okuyan fanatık hondacıların yorum yapmadan cıkmasıda ayrı bı basarı :D vtec altı vtec ustu yada vtec ın yanın yada vtec caprazındada bassan kazasız belasız her ıkı aracada

tdipower
28-09-2011, 13:56
serdarım masallah ıstedıgın gıbı olmaya basladı ozellıkle konuyu okuyan fanatık hondacıların yorum yapmadan cıkmasıda ayrı bı basarı :D vtec altı vtec ustu yada vtec ın yanın yada vtec caprazındada bassan kazasız belasız her ıkı aracada

sağolasın yapıyoruz işte ufak ufak :) polemik yaratmayalım ama kendi aramızda denedik işte :D

focus musty35
28-09-2011, 14:03
sağolasın yapıyoruz işte ufak ufak :) polemik yaratmayalım ama kendi aramızda denedik işte :D

yok kanka ben kendı gorusumu soluyorum polemık yok hem dıkkatını cekerım sabıkalıyım yazıyor 01 *10 dıe ama oda sattıgım telefona takas sadece amcadan vtı la takas olur dıe yazdım dıe sucum sevmemekse yatar cıkarım aga :D

djm
28-09-2011, 16:37
vtec acmazken motor soguk halı ancak okadar oluyo passat

djm
28-09-2011, 16:38
;)EU 2032 dogrudur vtec sız halı ıle dostlar.

Enes-x
28-09-2011, 16:47
Typerın geçilceği bi araç daha üretilmedi beyler yanlışınız var :D

Maşallah passata güzel olmuş.%100 bir güç artışı söz konusu yanlış anlamadıysam tebrik ederim.

JapanVsGermany
28-09-2011, 17:03
mazotlu vosvos mu geçmiş type R'ı?
Yok daha neler ;)

helal olsun serdar,hak ediyosun şaka yapmayı :D

dirk
28-09-2011, 17:06
vay be bi boy önümde gidiyordu şimdi 20 boy :D hacı tebrikler sewerek izliyoruz... :D

akıncı
28-09-2011, 17:09
adamın vtec açmıyormuş vteclı halı ıle denemek lazım
:D

cem06
28-09-2011, 17:09
typerda sorun var sanki:beuj:

saka saka:D masallah o kgya gore iyi yurumus passat

CasabLanca
28-09-2011, 17:57
typerda benim bildiğim sıfır motor var en son tufan diye birindeydi

erh
28-09-2011, 19:23
uuu fena olmuş serdarım :)

Kadyr
28-09-2011, 19:45
maşallah passatıma bee kac bg suan?

JDM CIVIC R
28-09-2011, 21:07
boyle type r ım olursa benzin doker yakarım wallahii :)

tdipower
28-09-2011, 21:55
boyle type r ım olursa benzin doker yakarım wallahii :)

sen bizlerin ödediği vergilerle orada ucuz benzin alıp gazlarken Türkiye'de senin içinden geçecek birçok dizel araç olacak. istediğin an yakmakda özgürsün arabanı ;)

BU®AK
28-09-2011, 22:41
Hamza konyadaki maki kelimesi sana battigini hatirlatiyor degilmi yine batiyorsun yav :D Bu araci normali ile karistirmamak lazim bu aksamki launch ve ivme tork direk beton etkisi :D standart masallahimida cekeyim 412568844479954500378954347780 kere masallah :D

JDMazda_GTR
28-09-2011, 22:52
senı boylece yaracam serdar:D:D şişşt 4300 k xenonum nerde :D:D

bladerk
28-09-2011, 23:29
maşallah canım bugün sohcu çok sağlam kovaladın

JDM CIVIC R
29-09-2011, 09:25
sen bizlerin ödediği vergilerle orada ucuz benzin alıp gazlarken Türkiye'de senin içinden geçecek birçok dizel araç olacak. istediğin an yakmakda özgürsün arabanı ;)

kim kimin parası ile ucuz benzine biniyor ????? ben dewlet memuru degılım... maasımı TC den gelen parayla ödesinler... kazandıgım paranın kurusunda bile alakası yokdur. cok gördük burda TCli arkadasların öyle giden böyle giden arabalarını.

PPR engineering
29-09-2011, 09:31
ya anlamıyorum tc kktc fark varmı.tc li arkadaş kktcli arkadaş diye..araba içinde el elden üstündür her typer bir olmaz tabiki biri hızlı biri yavaş olaçaktır normal..

bu arada passat'a maşALLAH ciddi emek olduğu belli typer da bir arabadır oda geçilir yani şekil a daki gibi niye yaksın şimdi passata gecildi diye onun adı passat kalmış:)

nitrO_Oxide
29-09-2011, 09:40
Masallah emeginize saglık :)

akıncı
29-09-2011, 11:39
Hamza konyadaki maki kelimesi sana battigini hatirlatiyor degilmi yine batiyorsun yav :D Bu araci normali ile karistirmamak lazim bu aksamki launch ve ivme tork direk beton etkisi :D standart masallahimida cekeyim 412568844479954500378954347780 kere masallah :D

abi 2 aracın motorunuda ben yaptım 2 sıde arkadaşım benıde ıyı tanırlar serdar geçmiş yunus geçmış fark etmez benım için ama vtec açmıyormuş o an typer soğuk motor yanı onu belırttım ben sadece serdarın passatta hakıkaten çok guzel gıdıyor farkındayım merak etme sen :) bu arada ankaraya geldık sen daha konyadamısın :) muhabbet guzeldı ama dımı :D

akıncı
29-09-2011, 11:40
yunusun typer a bınmış olsan anlardın sende demek ıstediğimi fena çevıren bır araba :)

onur_S
29-09-2011, 11:41
ya anlamıyorum tc kktc fark varmı.tc li arkadaş kktcli arkadaş diye..araba içinde el elden üstündür her typer bir olmaz tabiki biri hızlı biri yavaş olaçaktır normal..

bu arada passat'a maşALLAH ciddi emek olduğu belli typer da bir arabadır oda geçilir yani şekil a daki gibi niye yaksın şimdi passata gecildi diye onun adı passat kalmış:)

teşekkür butonu yok

akıncı
29-09-2011, 11:42
maşallah canım bugün sohcu çok sağlam kovaladın

sohcu geçemıyormu passat erkut abı ?

bladerk
29-09-2011, 13:09
sohcu geçemıyormu passat erkut abı ?
bi zahmet hamza

akıncı
29-09-2011, 13:18
bi zahmet hamza

:):) kuçuk typer zaten o konya drag vıdeolarında bıle typer 106 dıye yazmışlar :) ama 9bın rpm çevırırken çıkan ses muhteşem erkut abi

yakuza
29-09-2011, 14:12
bükemedik bilek öpülür type-r ilah değildir, geçilemeyecek bi araçta değildir köstek olacağınıza destek olun arkadaş sonuçta bişeyler yapmış otomatikte olsa passat gibi bi aracı ciddi şekilde yürütmüş, helal olsun kardeş yaptığın herşeyde arkandayız, dizel olması yürümeyeceği yürütülmeyeceğini göstermez, biraz ufkunuzu genişletin hala vtec fitek diye rüyalar görmeyin.

onur_S
29-09-2011, 14:46
kktc-tc aynı ayırmayalım kürdü bitti kıbrıslı diyemi ayırcaz simdide,passat manuel bu arada,gercekten typer motor sogukkenmi gazladı,ama typer kullanan birisi soguk motora gazlarmı acaba ,masallah serdar

cem06
29-09-2011, 15:25
ank.da egzantrikli typer varmıs oyle bi duyum aldım tanıyan eden varmı?

JDM CIVIC R
29-09-2011, 16:01
kktc li arkadaş TC yoksa siz olmazsnız o yüzden ayırdım yapma..

ayrımı yapan ben degılım. dıkkat edın ıstersen bır. sızlı bızlı kelımelerı ben kullanmıyorum.

MeRtCaN
29-09-2011, 16:05
ank.da egzantrikli typer varmıs oyle bi duyum aldım tanıyan eden varmı?

bitane var
gri renk
beyın
toda headers
komple eksozu
ve toda ekzantıklerı var
ama gazlayan eden bırısı degıl
denemeye gelecegını sanmıyorum :)

BU®AK
29-09-2011, 16:25
hamzacim binmedim typer a ama onumde Soch ile nasil gazladigini gordum. Ogun herkesde takibimi gormustur araca ve sahibine saygim var superde muhabbeti vardi dun bu muhabbeti ve fazlasini garajda beraberce yaptik denemede ben yoktum sende yoktun kac deneme yapildi biliyormusun? passat cok anormal gidiyor masallah dun 4 de ki ivme dehsetdi Serdar isini cok iyi biliyor seninde ustaligin 10 numara bu bir gercek maki hamza :D

Emre İlbi
29-09-2011, 16:30
Maşallah Passat'a,
Aile aracının bu kadar yürümesi beni çok şaşırttı :D

kazasız, belasız, güzel günlerde kullanmanız dileklerimle :)

akıncı
29-09-2011, 18:50
hamzacim binmedim typer a ama onumde Soch ile nasil gazladigini gordum. Ogun herkesde takibimi gormustur araca ve sahibine saygim var superde muhabbeti vardi dun bu muhabbeti ve fazlasini garajda beraberce yaptik denemede ben yoktum sende yoktun kac deneme yapildi biliyormusun? passat cok anormal gidiyor masallah dun 4 de ki ivme dehsetdi Serdar isini cok iyi biliyor seninde ustaligin 10 numara bu bir gercek maki hamza :D

abıcım guzel abim serdarın arabasının nasıl gıttığini ben bılyorum solemene gerek yok typerın sadece vtec açmamış dedım açsada gene yuruceni biliyorum passattın siz ne anladınız onu anlamadım ben :D

Kadyr
29-09-2011, 18:54
taypır taypır sanki başka araba yok sanki geçilemeyen bir araba sanki 100 200 milyarlık arabada passat geçince iş oldu.çok güldüm :)

oğuzk
29-09-2011, 19:04
Maşallah passata :)

:love: TDİ

bladerk
29-09-2011, 19:15
kim kimin parası ile ucuz benzine biniyor ????? ben dewlet memuru degılım... maasımı TC den gelen parayla ödesinler... kazandıgım paranın kurusunda bile alakası yokdur. cok gördük burda TCli arkadasların öyle giden böyle giden arabalarını.

neyi gördün TCli yürümeyen TR ye gelip yarıştın mı güç almak istediğinde de vangelis abine mi gittin japonyadan yapılı mı aldın
burada herkes alışkın typerla yürüyen dizele de busayla yürüyen typera da

JDM CIVIC R
29-09-2011, 19:30
neyi gördün TCli yürümeyen TR ye gelip yarıştın mı güç almak istediğinde de vangelis abine mi gittin japonyadan yapılı mı aldın
burada herkes alışkın typerla yürüyen dizele de busayla yürüyen typera da

Günü gelince TR ye geleceyik merak etme.. ayar işine gelince ister türk ister rum ister ingiliz ister japon. veya japonyadan hazır araba olsun ne farkeder ? merak etmede ben alıskınım senin sadece NFS oyunlarında gördüğün arabalara.

bladerk
29-09-2011, 19:34
Günü gelince TR ye geleceyik merak etme.. ayar işine gelince ister türk ister rum ister ingiliz ister japon. veya japonyadan hazır araba olsun ne farkeder ? merak etmede ben alıskınım senin sadece NFS oyunlarında gördüğün arabalara.
yeni yetme yarın adadayım yine sizin yapamadığınız araçlardan birini yapıcam adada yeterince araba yaptım TR den gelen paralarla bi devlet memuru 6000 10000 arası maaş alırsa binersiniz ama yükleyemezsiniz çapınız yetmez :hahaha:

Alper_
29-09-2011, 19:34
maşallah araçlara passat iyi gitmiş :)

JDM CIVIC R
29-09-2011, 19:40
yeni yetme yarın adadayım yine sizin yapamadığınız araçlardan birini yapıcam adada yeterince araba yaptım TR den gelen paralarla bi devlet memuru 6000 10000 arası maaş alırsa binersiniz ama yükleyemezsiniz çapınız yetmez :hahaha:

Laflarına dikkat et. efendi ol. Sen nesin ? bu işin içinde mi doğdun ? banane dewlet memurunudan hem TR'den gelen paradan. git lafını dewlet memuruna söyle.

PPR engineering
29-09-2011, 19:40

ben anladımki sen kötü niyetli bir arkadaşsın istanbula seni davet edelim gel buyur deniyecek cok typer var bende dahil sana bir atasözüyle karşılık veriyim el yumruğunu yemiyen kendi yumruğunu beton sanarmış.o yüzden bu işler kılavyede belli olmuyor otobanda belli oluyor ben hiç bir zaman gider yapmam senin yapmanıda tavsiye etmem cünkü gider yapıp gecilen insanların suratını görünce inan üzülüyorum.nfs de kullandığımız arabalara evet sizlerde orda mevcut çokşanlısınız bu gibi şeylerle bizleri ezmeye çalışıyosan en fazla kendini ezersin..

JDM CIVIC R
29-09-2011, 19:45
ben anladımki sen kötü niyetli bir arkadaşsın istanbula seni davet edelim gel buyur deniyecek cok typer var bende dahil sana bir atasözüyle karşılık veriyim el yumruğunu yemiyen kendi yumruğunu beton sanarmış.o yüzden bu işler kılavyede belli olmuyor otobanda belli oluyor ben hiç bir zaman gider yapmam senin yapmanıda tavsiye etmem cünkü gider yapıp gecilen insanların suratını görünce inan üzülüyorum.nfs de kullandığımız arabalara evet sizlerde orda mevcut çokşanlısınız bu gibi şeylerle bizleri ezmeye çalışıyosan en fazla kendini ezersin..

KARDESİM BENİM NİYETİM KÖTÜ FİLAN DEĞİL. onu elbet bir gün burdan bir kac arkadas toplanıp ilerde yapılacak olan organizasyona katılabileceğimizi söylemek istedim.

Ben yorumumdada kimsenin arabası hakkında kötülemede yapmadım. ben sadece kendi arabam için konustum.

Mikrop_Ali
29-09-2011, 19:48
edit..........

JDM CIVIC R
29-09-2011, 19:50
git kıbrıs rumlarına takıl sen TR ye laf söylemeden önce adam ol burada herkes aracını kendi yapıyo motor kırınca yenisini almıyo açıp sağlamını yapıyo Türkiyede

benim kimseye laf söylediğim filan yok. emege saygım var... ama arkadaslar saldırırcasına yorum yapıyor. sankide kavga cıkarmak istiyorlar. nedir anlayamadık?

akıncı
29-09-2011, 19:51
wankelın muhabbetıne dondu bu konuda ne olduğu bellı olmayan arabayla atar yapar oldu mıllet kaç kere trdekı araçlarla kendı aracını denedınde konuşuyosun ordan kendınızı ustun bır varlık olarakmı goruyosunuz tc olmasa sızı typera bındırıp gezdırırler orda emın ol

bladerk
29-09-2011, 19:52
Laflarına dikkat et. efendi ol. Sen nesin ? bu işin içinde mi doğdun ? banane dewlet memurunudan hem TR'den gelen paradan. git lafını dewlet memuruna söyle.

ben gayet dikkatliyim merak etme bu işi öğrendim yapıyorum biri arabasını modlayıp typerla yürüyosa biz saygı duyarız siz alışkın değilsiniz ama TRde 12 sec yapan dizel var amiri memuru değil saygı bunu öğren kimsenin arabası için arabamı yakarım yazma hakkına sahip değilsin anladın mı

JDM CIVIC R
29-09-2011, 19:55
Neyse şövenist ırkcı yaklasım ve konusmalarınıza daha fazla cewap yazmaycam. Arabamı da deneycek deilim. Sizi biz kurtardık muhabbetinden baska bişey bilmediğiniz ortada... Herkese iyi forumlar...

akıncı
29-09-2011, 19:59
sen rumsun galıba kardeşim bızde rumlardan nefretedıyoruz yok ben turkum dıyosan zaten ustune alınmassın...

bladerk
29-09-2011, 20:04
Neyse şövenist ırkcı yaklasım ve konusmalarınıza daha fazla cewap yazmaycam. Arabamı da deneycek deilim. Sizi biz kurtardık muhabbetinden baska bişey bilmediğiniz ortada... Herkese iyi forumlar...

babam orada savaştı ama umrumuzda değildiniz akdenizdeki yeri umrumuzdaydı yünana ingilize kaptırmadık bu kadar basit :hahaha:
bırak siyaseti de saygı duy insanların yaptıklarına

JDM CIVIC R
29-09-2011, 20:05
sen rumsun galıba kardeşim bızde rumlardan nefretedıyoruz yok ben turkum dıyosan zaten ustune alınmassın...

sacmalığa bak. buna ne yorum yapılırki şimdi ???

cem
29-09-2011, 20:08
benim kimseye laf söylediğim filan yok. emege saygım var... ama arkadaslar saldırırcasına yorum yapıyor. sankide kavga cıkarmak istiyorlar. nedir anlayamadık?

hmmm kafa karisik senin galiba biraz :) bole typerım olsa yakarım demişssin , o arabada emek yokmu yani :) senin emege saygı anlayışın öle galiba hmmmm

nese belki biz kıbrıslı şakalarını anlamadıkta ole nfs falan tribi yapma , sesli gülerim :)

JDM CIVIC R
29-09-2011, 20:08
babam orada savaştı ama umrumuzda değildiniz akdenizdeki yeri umrumuzdaydı yünana ingilize kaptırmadık bu kadar basit :hahaha:
bırak siyaseti de saygı duy insanların yaptıklarına

siyaseti yapan sensin. hem yapan hemde bana söylen? ben saygı duydugumu daha önceki yorumlarımda belirttim ama sen okumadın galiba.

EMEĞE HER ZAMAN SAYGIM VAR.

JDM CIVIC R
29-09-2011, 20:13
hmmm kafa karisik senin galiba biraz :) bole typerım olsa yakarım demişssin , o arabada emek yokmu yani :) senin emege saygı anlayışın öle galiba hmmmm

nese belki biz kıbrıslı şakalarını anlamadıkta ole nfs falan tribi yapma , sesli gülerim :)

senın arkadas yaptı once trıp. Hayabusayla gıden typer, tdı ile giden typer ornegı verdi. Bende gayet normal bır ornek verdım nfs de oyun oynadıgı arabaları ornek verdım. Ben orda olayı esprıye vurdum. Hatta sonuna gulucuk attım. Sız nerelere cektınız... Demek kıbrıslılara bır nefret var. Anlasılan o.

bladerk
29-09-2011, 20:14
siyaseti yapan sensin. hem yapan hemde bana söylen? ben saygı duydugumu daha önceki yorumlarımda belirttim ama sen okumadın galiba.

EMEĞE HER ZAMAN SAYGIM VAR.

JDM CIVIC R´isimli üyeden Alıntı
boyle type r ım olursa benzin doker yakarım wallahii

belli saygın :hahaha:

TaGo
29-09-2011, 20:15
Irkçı yaklaşım kelimesie takıldım... Biz Kıbrıs Türkünü, Türk ırkından bilirdik,,, yanlışımızmı varmış??

Azerbeycanlıda, Boşnakta, Makedonda hep bildiğimiz Türk değilmi yani şimdi?

JDM CIVIC R
29-09-2011, 20:16
jdm cıvıc r´isimli üyeden alıntı
boyle type r ım olursa benzin doker yakarım wallahii

belli saygın :hahaha:

ben orda esprı yaptım. Gulumseme ısaretıde koydum sonuna. Sız verdınız verıstırdınız ama. Bazı arkadasların gercek yuzlerı ortaya cıktı ıcındekı dusuncelerı yazma fırsatı buldu.

akıncı
29-09-2011, 20:21
arkadaşım ben lafımın arkasındayım ama sen ben turkum dıyecek cesareti gösteremedın eğer sen rumsan neysen işte bız ırkçılık yapıyoruz işine gelmıyorsa yazmassın olur bıter rumlarla işimiz yok

bladerk
29-09-2011, 20:21
ben orda esprı yaptım. Gulumseme ısaretıde koydum sonuna. Sız verdınız verıstırdınız ama. Bazı arkadasların gercek yuzlerı ortaya cıktı ıcındekı dusuncelerı yazma fırsatı buldu.

sen espiri yapmadın orada başkasının aracını aşağıladın biz de cevap verdik
adanın heryerine birileri AYŞE evine dönsün yazarsanız burada da tepki olur sen merak etme

JDM CIVIC R
29-09-2011, 20:25
adanın heryerine birileri ayşe evine dönsün yazarsanız burada da tepki olur sen merak etme

beni baskaları ile karıstırmayın... Ne mutlu turkum dıyene. Bız bunu bılırık bunu soylerık.

Emre İlbi
29-09-2011, 20:25
Edit.............. beklenen cevap verilmiş

akıncı
29-09-2011, 20:27
beni baskaları ile karıstırmayın... Ne mutlu turkum dıyene. Bız bunu bılırık bunu soylerık.

işte bu lafına soylenecek bışey yok helal olsun

JDM CIVIC R
29-09-2011, 20:28
adanın heryerine birileri AYŞE evine dönsün yazarsanız burada da tepki olur sen merak etme

sen assagılamak olarak algıladın olayı. ve saptırdın.

akıncı
29-09-2011, 20:30
neyse arkadaşlar uzatmanın anlamı yok adamın konusunun içine ettık kusura bakma serdar ataturkun gençliğe hitabesınıi ve istiklal marşı okuyup evlere dağılalım:)

bladerk
29-09-2011, 20:35
o yazıdan neden hiçkimse bi espiri algılamadı peki neyse öyle olsun şive farklı diyelim buna da
kıbrıslı olup da Ne Mutlu Türküm Diyene sözünü kullanan az kişi kaldı çünkü

JDM CIVIC R
29-09-2011, 20:38
şiveler ve espri anlayısımız farklılık gösteriyor. belki o yüzden.

cem
29-09-2011, 20:44
senın arkadas yaptı once trıp. Hayabusayla gıden typer, tdı ile giden typer ornegı verdi. Bende gayet normal bır ornek verdım nfs de oyun oynadıgı arabaları ornek verdım. Ben orda olayı esprıye vurdum. Hatta sonuna gulucuk attım. Sız nerelere cektınız... Demek kıbrıslılara bır nefret var. Anlasılan o.

Kıbrıslıla nefret yok yav severiz oraları :) çok gelmişligim var.senin yazdıgın yazıyı garipsedikte sıkıntı yok anlaşıldı...

heryerin esprisi farklı olabiliyor tabiki :)

ben sana yazsam sen bile typer kullanıyosan yakarım kendi typerımı diye belki sen de alınırsın... onemli olan anlaşmak...

hepimiz gardaşız :D

SkY
29-09-2011, 20:52
konu nerden nereye gelmiş.passat a maşallah iyi gitmiş gerçekten

tdipower
29-09-2011, 20:56
ND8Exs55Noo

muhabbetin doku çıktı gardaşlarım :)

djm
30-09-2011, 01:19
herkese selam kardeslerım passat serdar kardesımın nekadar emek verdıgıını bende cok ıyı bılıyorum yanındaydım cogu zaman.oncelıkle sunu dusunmek lazım hepımız ınsanız.
suda bır acıkgercektır kı type r efsanesının bukadar yakınına gelenbır passat ve hatta gecebılen bır passat ın sahıbını gercekten kutlamak gerekır.

djm
30-09-2011, 01:23
type r da benım aracım benım aracıma ıster benzın dokerım ıster kontak cevırmem.buda ayrı bı nokta.
bız serdar kardesımle ılkkez denemıyoruz bunu nezaman canımız ısterse nezaman ayar yapılsa araclarımızı denıyoruz.
benım hıcbır sıkıntım yokkı serdar benım aracımı gecmıs dıye.

ANLAMADIMKI BU KONU NASILBURALARA KADAR GELEBILIO

djm
30-09-2011, 01:24
Serdar deneyelım dedı bende olur kardesım dedım denedık hepsı bu bugun o yarın ben

emegıne ellerıne saglık kardesım serdar.

JDMazda_GTR
30-09-2011, 01:33
Serdar deneyelım dedı bende olur kardesım dedım denedık hepsı bu bugun o yarın ben

emegıne ellerıne saglık kardesım serdar.

abı bıde ıkımız deneyelım sende benı gec boy boy bu ıs cozumlensın:D:D

snan1910
30-09-2011, 06:40
muhabbetin doku çıktı gardaşlarım :)

gaardaaaşşş dediimm :D:D
maşallahh dediimm :D

civic@ef
30-09-2011, 11:49
passata maşallah :D

melih
30-09-2011, 11:59
yaşasın anzaklar :D :D :D :D

ya typ-r denince sanki akan sular duruyo hiç geçilmeyen şehir efsanesi olan bi araç:)
passatın sahibini tebrik ederim ugraşmış etmiş emeginin karşılığını almış Allah daha iyisi nasip etsin önü hep açık olsun dahada hızlansın.
typ-r sahibine de maşh başkaları gibi bahne bulmayıp tebrik etmesini bilmiş asıl tebrik edilcek kişi o olması gerekli..

H22Power
30-09-2011, 12:17
Benzinli&Dizel farketmez Volkswagen Passat affetmez :) Tebrikler
Ayrıca TypeR ın sahibine extra tebrikler göstermiş olduğu olgunluk için teneke parçası için kalp kırmaya değmez..

alid53
04-10-2011, 08:36
type-r passatla kalktı ama sonu kötü bitti galiba... çünkü kalkışın yapıldığı gün o yoldan geçtim bi kaza vardı ama hasarlı araç hangisiydi göremedim...

snan1910
04-10-2011, 08:47
ivedikteki yolda bizim araçlarla alakalı bir kaza yaşamadık?
başka araçlardır.

alid53
04-10-2011, 08:54
yarışın yapıldığı yer m.gökçek bulvarı değil mi? Bp'nin ordan döndüm çevre yoluna çıkacaktım ama kaza vardı 2 tane siyah araç vardı çnkü...

snan1910
04-10-2011, 08:55
yarışın yapıldığı yer m.gökçek bulvarı değil mi? Bp'nin ordan döndüm çevre yoluna çıkacaktım ama kaza vardı 2 tane siyah araç vardı çnkü...

evet melih gökçek bulvarında yapıldı denemeler. ama bizim araçlar herhangi bir kazaya karışmadı orada.

Ertug_T.
04-10-2011, 09:59
İlginc eslesme ama guzel deneme olmus masallah passat :)