PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karadedeler Olayı Adlı Film

zıpzıp
30-09-2011, 07:57
dün akşam bu filme gittim hiç begenmedim gitmeyi düşünen varsada tavsiye etmiyorum :) cok basit olmuş herşey :icon_tup:

Yogi
30-09-2011, 08:23
fragmanlarını herkes çok beğenmişti ama bende yorumları okudum beğenen yok gibi

zıpzıp
30-09-2011, 08:25
fragmanlarını herkes çok beğenmişti ama bende yorumları okudum beğenen yok gibi

uyucak yerin yoksa rahat bir koltukta uyumak istiyorsan filme girip uyuyabilirsin :) :hahaha: bu kadar igrenç bir film görmedim keşke biraz atraksiyon olsaydı :) tavsiye etmiyorm :icon_tup:

Yogi
30-09-2011, 08:30
torrentden indiririz artık :)

ice
30-09-2011, 08:34
Cok kotu sakin gitmeyin...

Day Walker
30-09-2011, 08:40
yaa zaten böyle şeyleri kim kameraya almışki adam gibi filmini yapsınlar forever alien vs predatör :D

ENGean
30-09-2011, 08:57
aynen katılıyorum arkdslar kesınlıkle gıdıp izlenıcek bi film degıl.zamanınıza ve paranıza yazık.
gızlı kamera ıle cekıp arkdasımı korkutsam daha korkunc bısey cıkar ortaya :D

ecthelion
30-09-2011, 09:04
filmden tek anladığım mehmet emminin atlara bir ilgisi var

hddsheriff
30-09-2011, 09:34
gitmeyin dedeler :D

berkay_aydin
30-09-2011, 09:40
gitmeyin dedeler :d

Aklımdan bu geçmişti :D :D

uluckaban
30-09-2011, 09:40
Fragmanı yayınlanalı baya uzun süre oluyor merakla bekliyordum ama yorumlara bakılırsa hiç zahmet etmeme gerek yok :D

dirk
30-09-2011, 10:10
bütün filmler kötü artık onla son durak 5 arasında kalmıştım iyiki sondura'ğa gitmiştim oda mükemmel değildi :(

0zan
30-09-2011, 10:33
Ben filmi beğendim, filmin yapımcısı Şafak Sezer benzeri bir oyuncu bulup hoppa bir film çekerek her türlü daha fazla gişe yapabilirdi. Ancak işin gişe yönünü bir kenara bırakıp marjinal bir film yapma kararı almışlar; Blair Cadısı kadar başarılı olmasa da ülkemizde türünün ilk örneği olduğunu düşünürsek iyi olduğunu söyleyebilirim.

individual
30-09-2011, 10:37
emeğe saygı diyelim ve dvdsi cıkarsa alıp izleriz.türk sineması gelişmesi adına.

sakhee
30-09-2011, 10:53
bende fragmanı çıktığından beri filmi bekliyordum. Dünyamı yıktınız :D :D :D :D :D
fragman çıktığında burda dönen topic de efsaneydi :D :D :D :D
1 dakikada 20 post geliyordu nerdeyse yaw :D :D :D :D :D :D :D

SONE-R
30-09-2011, 10:54
türkler olarak korku filmi çekmeyi hala beceremiyoruz..

34tb9544
30-09-2011, 11:00
Bende haftasonu giderim diyodum ***** yağmurda yağıyor ama yine ewde takilcaz :(

imhotep
30-09-2011, 11:17
yakında karamemeler filmi cıkıcakmıs ona giderik artık :D

Day Walker
30-09-2011, 11:20
yakında karamemeler filmi cıkıcakmıs ona giderik artık :D

olm yazmıyım yamıyım dedim ama dayanamadım :D

bu espriyi daha önceki konuda yapmıştık hatırlarsın :D

redbaron
30-09-2011, 13:01
film degilki zaten blair cadısı gibi gercek kamera goruntulerinin düzenlenmesi.filmin sonu gercekse ki gercek olmadıgını dusunuyorum sadece oradan tırstım.film gercekten bazen sıkıcı oluyor ama olayların gercek olabilecegini düsündügünüzde tırsıyorsunuz.1-2 saatlik etkiden sonra hic birsey hissetmedim ama cok etkilenen arkadaslarım oldu sebebi ise daha once bi akrabası filmdeki aynı olayları yıllar once ona anlatmıs.Film anında korkmuyorsunuz ama sonra gercek olabilecegini dusununce tırsıyorsunuz :D

imhotep
30-09-2011, 13:15
olm yazmıyım yamıyım dedim ama dayanamadım :D

bu espriyi daha önceki konuda yapmıştık hatırlarsın :D

videoyu bulamadım bulsaydın koyucaktım :D

Day Walker
30-09-2011, 13:18
videoyu bulamadım bulsaydın koyucaktım :D

off topic videoların içindede kim bilir kaç sayfa geride :D

ENGean
30-09-2011, 13:44
fılm el kamerası ıle cekıldıgı ıcın goruntu zaten kotu
+ yururken koşarken kamera asagı yukarı sag sola sallandıgı ıcın bı sure sonra beynınız bulanıyo :D gozler yoruluyo.
+ sureklı olarak her an bsey olcakmıs gıbı bı izlenım war ama ha sımdı ha sımdı derken bi b.k olmuyo.
+ ne bı cınayet, ne bı katlıam, vs vs hıc bsey yok.
+ way anasını dedıgınız tencere kapagının kendı kendıne oynadıgı bi sahne war :D
+ fragmanda ormanda bı sürükleme sahnesı wardı,onun sonucu yok,surekledıklerı kısıye noluyo ne bıtıyo gosterılmıyo gene merakta kalıyosunuz :)
+ fılmın sonunda cocuk ailesını vuruyo ama o sahneyıde gostermıyo,sadece ateş ettıgını gosterıyo.. bnce gereksız zamn kaybı olan bı fılm.

yazdıklarımı okuyanlardan 5'er tl aliyim :D

sakhee
30-09-2011, 14:15
okuyanlar ucret isterse ne olacak :D :D :D :D

redbaron
30-09-2011, 14:42
fılm el kamerası ıle cekıldıgı ıcın goruntu zaten kotu
+ yururken koşarken kamera asagı yukarı sag sola sallandıgı ıcın bı sure sonra beynınız bulanıyo :D gozler yoruluyo.
+ sureklı olarak her an bsey olcakmıs gıbı bı izlenım war ama ha sımdı ha sımdı derken bi b.k olmuyo.
+ ne bı cınayet, ne bı katlıam, vs vs hıc bsey yok.
+ way anasını dedıgınız tencere kapagının kendı kendıne oynadıgı bi sahne war :D
+ fragmanda ormanda bı sürükleme sahnesı wardı,onun sonucu yok,surekledıklerı kısıye noluyo ne bıtıyo gosterılmıyo gene merakta kalıyosunuz :)
+ fılmın sonunda cocuk ailesını vuruyo ama o sahneyıde gostermıyo,sadece ateş ettıgını gosterıyo.. bnce gereksız zamn kaybı olan bı fılm.

yazdıklarımı okuyanlardan 5'er tl aliyim :D

ormanda o cocugu sürüklüyor sonra ***** varlık o cocugun icine giriyor, cocugun ruhunu ele gecirip aile ile yasadıgı eve giriyor.kamerayı aileyi gormeyen bir pozisyonda koyup iki el ates ederek olduruyor.TAbi orda 4-5 kisi vardı cocuk iki el ates ederek nasıl hepsine isabet ediyor muamma belki pompalı oldugu icin.ayrıca kamerayı koyduktan jandarma gelene kadar kamera saati 4-5 saat geciyor o zamana kadar sarjı bitmeden o kamera nasıl dayanıyor ayrı bir sacmalık

bende bunlara 10 tl isterim o zaman :D

C2VTS
30-09-2011, 14:52
Kışın konusu açılmıştı hatta bir ara serkan abinin nickini değiştirmişti bu dedeler olayı :D

senna
30-09-2011, 14:56
bizim çektiğimiz en iyi film iddia ediyorum şu 70lerde çekilen şeytan filmi bisküviyle kusan kız:D

Berkan
30-09-2011, 14:57
sakın gitmeyin igrenç ötesi arkadasın gazıyla gittik süper film söyle böyle diye paraya yazık

ENGean
30-09-2011, 14:59
ormanda o cocugu sürüklüyor sonra ***** varlık o cocugun icine giriyor, cocugun ruhunu ele gecirip aile ile yasadıgı eve giriyor.kamerayı aileyi gormeyen bir pozisyonda koyup iki el ates ederek olduruyor.TAbi orda 4-5 kisi vardı cocuk iki el ates ederek nasıl hepsine isabet ediyor muamma belki pompalı oldugu icin.ayrıca kamerayı koyduktan jandarma gelene kadar kamera saati 4-5 saat geciyor o zamana kadar sarjı bitmeden o kamera nasıl dayanıyor ayrı bir sacmalık

bende bunlara 10 tl isterim o zaman :D

hacı ben sana geçen 20tl vermıstım, sen bana 10tl para üstümü ver :D

redbaron
30-09-2011, 15:01
hacı ben sana geçen 20tl vermıstım, sen bana 10tl para üstümü ver :D

hacı kusura bakma ya son parayıda dedelere kaptırdık :D

Ome_RS
30-09-2011, 15:38
bu film su kutahyadaki olayın filmimi ole bi konu vardı bi ara

ulas
30-09-2011, 15:40
olmuyo abi korku filmi yapamıyoruz :)

zıpzıp
30-09-2011, 15:44
bu film su kutahyadaki olayın filmimi ole bi konu vardı bi ara

nasıl yani :soru:

krm
30-09-2011, 15:46
Kiiler elite a gıttım gecen o cok guzeldı.
fılmden once Muhurlu Kosk un fragmanı vardı.
korku nıyetıyle cekılen komedı fılmlerınden.
sıbel gokce oynuyor :)
gozlerınden ates cıkaranlar fln tam bır fıyasko :)

Kakus
30-09-2011, 15:47
@ENGean

Verdiğin spoiler'lar için çok teşekkürler. Zaten bu yazdıklarından sonra kimse izleme ihtiyacı duymaz. :D

Onuralp
30-09-2011, 16:24
Dikkat ağır spoiler içerir falan yok direk yazmış adam. :D

Schumi
30-09-2011, 20:01
Dikkat ağır spoiler içerir falan yok direk yazmış adam. :D

Spoiler dediğin ipucu verir adam filmi anlattı direk yaa. :D

Makinist
30-09-2011, 22:05
Arkadaşlar yaklaşık 4 senedir sinema makinistliği yapıyordum. Sinema sezonluk bir iştir. Sezon dışında gösterime giren Türk filmlerini hiç tavsiye etmiyorum.

Eylül-Ekim-Kasım ayları eszonun başlagıcı ama bu sürede çıkan filmler kış aylarına hazırlık olması açısından insanların ayağını sinemaya alıştırma filmleridir. Geçtiğimiz dönemim en iddalı başlangıç filmi olan NewYorkta 5 Minareydi . O bile pek ilgi görmedi. Heleki korku filmi diyorsanız yerli yapıtlarını hiç tavsiye etmiyorum. Bizim işimiz Dram ve Komedi. Farkındaysanız gişe hasılatı yapan filmelin formatı ya Dramdır yada Komedi :)

krm
30-09-2011, 22:12
Arkadaşlar yaklaşık 4 senedir sinema makinistliği yapıyordum. Sinema sezonluk bir iştir. Sezon dışında gösterime giren Türk filmlerini hiç tavsiye etmiyorum.

Eylül-Ekim-Kasım ayları eszonun başlagıcı ama bu sürede çıkan filmler kış aylarına hazırlık olması açısından insanların ayağını sinemaya alıştırma filmleridir. Geçtiğimiz dönemim en iddalı başlangıç filmi olan NewYorkta 5 Minareydi . O bile pek ilgi görmedi. Heleki korku filmi diyorsanız yerli yapıtlarını hiç tavsiye etmiyorum. Bizim işimiz Dram ve Komedi. Farkındaysanız gişe hasılatı yapan filmelin formatı ya Dramdır yada Komedi :)

aynen abi.öbür turlerı beceremıyoruz.ya kolpacıno ya da ıssız adam :)

turbo16
30-09-2011, 22:16
hele son vizyona mühürlü köşk tam bir facia fragmana bir bakın cok gülersiniz:):)

Makinist
30-09-2011, 22:18
aynen abi.öbür turlerı beceremıyoruz.ya kolpacıno ya da ıssız adam :)

Heleki filmin sonunda iki sevgili ayrılıyorsa yada biri ölüyorsa bak ozaman sinemalar dolup dolup taşıyor :)

Ama bir önceki sezon DERSİMİZ ATATÜRK ve VEDA filmlerini oynattık. Kim geldi..? Sadece ilköğretim okulları..! (onlarıda yalvararak getirdik) Nerde diğer insanlar? Issız Adam ve Aşk Tesadüfleri Sever filmlerinin izleyici sayılarına bakın işte oradalar..!

ENGean
30-09-2011, 22:25
Spoiler dediğin ipucu verir adam filmi anlattı direk yaa. :D

hahahahaha :D :D hacı napiyim boşa gıtmeyın dıe :D