PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mercedes W210 Hangı lpg yı taktırayım cok kararsız kaldım.Yardım arkadaslar

1.8 turbo
30-09-2011, 12:39
uzun zaman sonra ıcıme sınen,begendıgım bır w210 aldım.forumda konu acmadım cunku plakalarım daha degısmedı. kendı plakalarım hafta ıcı gelcem o zaman konusu acıcam.
aracım 98 model E200 elegance. 117.000 km de.araca hıc lpg takılmamıs.motor ılk gunku gıbı,saat gıbı calısıyor.ılk calısması olsun gaz yemesı olsun mukemmel durumda.1 haftada 1000 km yol yaptım hıc bır sıkıntı yok.
sıra geldı lpg taktırmaya. Arabayı yetkılı mercedes servısınden aldım, onlar BRC tavsıye ettı. ama ben en ıyı kıtın prins oldugunu duymustum.2A muhendıslıge gıttım 1800 lıra fıyat verdıler.1800 luk kafa takcakları,120 beygırın ustunde 1800 kafanın daha ıyı oldugunu soyledıler.
prınsı aradım 3000 tl dedıler anında vaz gectım smile.gif
zavollı ıle gorustum (polarıs lpg) usta kendınden cok emın, zavollı takalım en ufak bır problem olmaz dedı.1350 lıra ıstedı

2A yı herkes cok ovuyor.gıttım yuz yuze gorusmeye kaputu acarken kolu kırdı :S tepkı gosterdım halıyle. o yuzden 2A dan vaz gecmıstım, sanayıde tanıdıgım arkadaslar 2A ıyıdır dıyorlar

cok kararsız kaldım gonul ısterkı hıc lpg taktırmayalım ama mecburen taktırcaz. sorunsuz arabamda sorun yasamak ıstemıyorum.

lutfen İzmirde Usta ve kıt tavsıyesı yaparmısınız