PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Worthersee 2011 - VAG mafia

kurtbil
30-09-2011, 13:49
Worthersee 2011 - VAG mafia - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=XyLli-FK5-w&feature=related)

Worthersee 2011 - VAG mafia - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=XyLli-FK5-w&feature=related)

baretta
30-09-2011, 13:56
Bir daha ki evente daha çılgın işler yapalım , kapışalım bu apaçilerle :D

trgy
30-09-2011, 14:30
bunlardaki imkanlar bizde olsa eminim cok daha iyisini yaparız.

acı gercek o imkanlar bizde yok.

adamlar bu işlerde bizlerden kat kat üstün.

outlaw
30-09-2011, 14:34
aglamak istiyorum

Safak
30-09-2011, 14:37
Daha cok ekmek yemeniz lazım :D

Önce modifiyeli vw sayısını arttırmak lazım TRde.

Dogrudüzgün araba yok, 50 tane zor cıkar.

O kolay kolay artmayacak aslında...

Geçen ukku ile de konuşuyorduk... Ya dedik aldık bir mk2 dedik 2.0 TFSi motor yatıralım.

Pert araç fiyatlarına bakıyorsun? Pertine sağlamı ile aynı parayı istiyorlar :D

Hadi motoru aldık, ruhsata işetemiyoruz, Yere bassak TÜV den geçemiyoruz. Coil taksak, ebaydan alıyor gümrükte takılıyoruz.

Orada adamın mk1 i var harcamış etmiş, Kapıda bitane Passatı var, yanında bitane MPV si var.... mk1 hobi, bizde evin tak aracı oluyor çoğu zaman.

adam r32 bulmuş, motorunu almış, mk1 cabrioya takmış... Bizde ikisini bir ara getirsen. sıfır araba parası tutar. Zengin insanlarında böyle hobileri yok, zengin olmayınca yapılmıyor.

Eldekiler bunlar, az daha ilerleriz.... Ama gene yerinde sayar.

kurtbil
30-09-2011, 14:41

Geçen ukku ile de konuşuyorduk... Ya dedik aldık bir mk2 dedik 2.0 TFSi motor yatıralım.

Hadi motoru aldık, ruhsata işetemiyoruz, Yere bassak TÜV den geçemiyoruz. Coil taksak, ebaydan alıyor gümrükte takılıyoruz.

Orada adamın mk1 i var harcamış etmiş, Kapıda bitane Passatı var, yanında bitane MPV si var.... mk1 hobi, bizde evin tak aracı oluyor çoğu zaman.

adam r32 bulmuş, motorunu almış, mk1 cabrioya takmış... Bizde ikisini bir ara getirsen. sıfır araba parası tutar. Zengin insanlarında böyle hobileri yok, zengin olmayınca yapılmıyor.

bızım ulkemızde vw fantıklıgı yok bu da ek olsun yazdıklarına :)

Safak
30-09-2011, 14:46
bızım ulkemızde vw fantıklıgı yok bu da ek olsun yazdıklarına :)

Takma kafana panpa... Üzülme böyle şeylere sen :D

Zalimin zulmu varsa, Emir'in RNN'si var...

SekoLive
30-09-2011, 14:47
:D kurtbil harbiden he aklıma hiç fanatik wv ci gelmedi sen yazdıkdan sonra eğer hodna reno pejo olsa illa bir kaç isim gelirdi aklma :D

baretta
30-09-2011, 14:49
Daha cok ekmek yemeniz lazım :D

Önce modifiyeli vw sayısını arttırmak lazım TRde.

Dogrudüzgün araba yok, 50 tane zor cıkar.

Önce modifiyeli vw sayısını değil abi modifiye mantıgını değiştirmemiz lazım Tr de :D

Safak
30-09-2011, 14:50
Ukku fanatik VW'cidir mesela... tutar sever savunur, ailecek VAG kullanırlar.

Can'da öyledir.

Serkan bence sende VW ci gibisin, derinliklerine inmemiz lazım :D Çıkarırız VAG sevdanı. :P

ukku
30-09-2011, 14:51

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Takma kafana panpa... Üzülme böyle şeylere sen :D

Zalimin zulmu varsa, Emir'in RNN'si var...

:D:D:D

SekoLive
30-09-2011, 14:52
safak baskan bi golf olayımız var olursa en fanatiği oluruz :p :D :D

ukku bizim gördüğümz kadarıyla RS cidir :D ama sen yazıyorsan artık vagcıdır :D

Safak
30-09-2011, 14:53
Aynen safakcım, bu ülkede yasadıgımız icin direk -1 baslıyoruz.

Ben puntoyu 27 milyara almısım burda, adam ingilterede 3-4 milyara almıs hgtsini...

Kesiyor biciyor, parcalıyor begenmedi mi terkedip gidiyor..

Ebay.co.uk de 620 sterline vardı benim arabanın sadece valver olanından :D

İngiltere gidiş-geliş uçak bileti daha pahalı :D

Safak
30-09-2011, 14:54

Ukku RS'e binerken RS üzerine 5 lira veriyordu Cupra2 için.... Kapımda yatıp kalkıyordu.

Tabiki vermedimmm :D

Şaka bir yana, RS almasını ben çok istemiştim o paralara onun kadar yürüyen VW yoktu çünkü. Şimdi o günler için çok pişman :p

Kadyr
30-09-2011, 14:55
zor şeyler bunlar :)

ukku
30-09-2011, 14:58

Hahaha pert golf3 gti ve cordoba sx/cupra2 lerden sıkılıp daralıp bi gün rs almıştım. Ya da Şafak benden sıkıldı da al şunu gel yeter dedi belki :D RS üstüme yapıştı sonra :D aslında RS'in evveliyatındaki, tabiki aileyle beraber kullanılan araçlar da dahil olmak üzere, 10 sene vag'la geçmişti, bütçe elvermeyince aldattık bi süre :)

Ukku RS'e binerken RS üzerine 5 lira veriyordu Cupra2 için.... Kapımda yatıp kalkıyordu.

Tabiki vermedimmm :D

Şaka bir yana, RS almasını ben çok istemiştim o paralara onun kadar yürüyen VW yoktu çünkü. Şimdi o günler için çok pişman :p

:beuj::beuj::beuj::beuj:

Safak
30-09-2011, 14:59
Hahaha pert golf3 gti ve cordoba sx/cupra2 lerden sıkılıp daralıp bi gün rs almıştım. Ya da Şafak benden sıkıldı da al şunu gel yeter dedi belki :D RS üstüme yapıştı sonra :D aslında RS'in evveliyatındaki, tabiki aileyle beraber kullanılan araçlar da dahil olmak üzere, 10 sene vag'la geçmişti, bütçe elvermeyince aldattık bi süre :)

:beuj::beuj::beuj::beuj:

Çaktırma :D

nitrO_Oxide
30-09-2011, 15:09
Adamlar asmıs hepsinde air ride var :D

grey
30-09-2011, 15:17
Bizim parçalara verdiğimiz paralara adamlar araba alıyorlar :rolleyes:

By_HaNNibaLL
30-09-2011, 15:20
orda bunlari yapmak için paran olmasina gerek yok normal bi işte çalişsan. 4 5 ayda araba alip air ride ve jant alip araci nokta yapabilirsin.

Bizim arabaya verdiğimiz paralari onlar verseler emin olalim ki ayni durumda olurlar onlarda benim 25e aldiğim arabayi adamlar 5 liraya aliyor 20 liraya istersen arabanin üstüne ev yaptir mk.

TYPERHAKAN
30-09-2011, 15:50
can kardeşim paylaşım için çok teşekkür ederim,tüylerim diken diken oldu.

alperkirman
30-09-2011, 16:11

nası yani şimdi benim mk1 üzerine 1.9tdi motor yüklemem hayalmi oldu :D

anılın dediğine katılıyorum türkiyedeki modifiye algısının değişmesi lazım...

TarikS
30-09-2011, 16:44
Önce modifiyeli vw sayısını değil abi modifiye mantıgını değiştirmemiz lazım Tr de :D

sen sus apaci :D

Safak
30-09-2011, 16:52
nası yani şimdi benim mk1 üzerine 1.9tdi motor yüklemem hayalmi oldu :D

anılın dediğine katılıyorum türkiyedeki modifiye algısının değişmesi lazım...

Zaten sen ve diğer düşünenler mk1 üzerine 1.9 TDi porjesini başlayıp yapsa, inan hiç sorun kalmayacak.
Kimisi diyor vaktim yok
Kimisi diyor nakitim yok
Kimisinde ikiside yok :D

İkiside olan adam ztn VAG ile ilgilenmiyor. Tam olarak bu araçların portansiyelleri hakkında fikri yok, çünkü canlı örnek çok yok.

Ama biz sadece, bende yaparım, ne varki deyip, explorer'ın [X] butonuna basıyoruz.

Hayaldi, hayal kalıyor. VAG mevzusunda memlekette bu işleri yapan ciddi uğraşan birkaç kişi dışında kimse yok :D Onlarda sanal ortamda göz önünde olmayı pek sevmiyorlar.

douu
30-09-2011, 17:14
:D kurtbil harbiden he aklıma hiç fanatik wv ci gelmedi sen yazdıkdan sonra eğer hodna reno pejo olsa illa bir kaç isim gelirdi aklma :D

ben varım seko :)

BARR
30-09-2011, 17:43
Bu sene yazın Amerika yolu gözüktü inşallah ilk AirBag MK6 ile ülkemize bir VAG daha kazandıracağım:D

yusufbatırel
30-09-2011, 17:52
bu yolları anca photoshopta yaparız bız

oguzhan999
30-09-2011, 18:08
yine bozdu hıyarlar

Gokhan43
30-09-2011, 18:24
Şunları gördükçe canım sıkılıyor :)

Ome_RS
30-09-2011, 18:55
zengin ve zevkli adamlar :)

berkayGLRN
30-09-2011, 19:27
cok iyiler be air ride yüzünden :D

Minova
30-11-2012, 20:33
Ukku fanatik VW'cidir mesela... tutar sever savunur, ailecek VAG kullanırlar.

Can'da öyledir.

Serkan bence sende VW ci gibisin, derinliklerine inmemiz lazım :D Çıkarırız VAG sevdanı. :P

Bende Fena WAG cıyımdır sırket arabalarının hepsini vw çevirdik :D

ukku
30-11-2012, 20:35
Hortingen ştraze
:D

Konu: vag imiş,
Değişen tek şey otomobilimizin modeli olmuş. Hala vag hala vag :)

Safak
30-11-2012, 20:37
Bende Fena WAG cıyımdır sırket arabalarının hepsini vw çevirdik :D

VW'nin hangi modellerini tercih ettiniz? hangi motor seçenekleri ve hangi donanım paketleri ile, biraz daha açalım lütfen?

OZİRON
01-12-2012, 08:59
güzel paylaşım:) bence; biz imkanlarımıza göre yaptıklarımızla onlardan öndeyiz.

SDR_07
01-12-2012, 09:14
Kalite kokuyor heryanı araçların paylaşım için teşşekkür ederiz

Minova
01-12-2012, 11:30
VW'nin hangi modellerini tercih ettiniz? hangi motor seçenekleri ve hangi donanım paketleri ile, biraz daha açalım lütfen?

vw Transporter 1.9 TDİ uzun şasi Yüksek tavan

vw Caddy 1.6 TDİ Uzun şasi
Bora vardı onuda sattık
Sırada Volt var

kurtbil
01-12-2012, 18:00
Hortlayan vag konusu olsun :)

SSagnak
01-12-2012, 21:18
biz ne zaman yapabilces ne zaman başarıcas böle akıllı düzgün halde toplanmayı bizde herkes gazcı etkinlik oluyo etkinlik alanında gazlıyolar gereksiz çek kenara sil arabanı temizle gelenler arabanı incelesinler inşallah ülkemizde de böle bi organizasyon yapabiliriz ;)