PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İpad 2 tavsiyeleri

crused
02-10-2011, 12:12
arkadaşlar ipad 2 almak istiyorum. ama 16 gb 3g limi 32gb 3g limi yada 64 gb 3 g limi alsam bilemiyorum kimi hic 3 gli alma telefonun uç gesinden bağlantı yapabiliyorsun deniyor. 3 g gereksiz diyolar ve birde bu appel garantisi var işin içinde apple uluslas arası garaniti denilen bişey var ve o turkiye için geçerli değil deniyor ne derece doğru biliemiyorum sahibinden de bir sürü var ama hep yurtdışından gelme ne yapmam gerekir yardımcı olursanınz çok sevinirim teşekkürler...

crused
02-10-2011, 14:11
Yok mu ipad den anlayan ???

Quantum
02-10-2011, 14:12
3g li al mümkünse.. gps yok bildiğim kadarıyla 3g olmayan modellerde..

SifirinciMurat
02-10-2011, 14:32
film izlemeyi düşünüyorsan 16 yetmeyebilir, zaten programlar bayağı dolduruyor. ben 32gb 3g kullanıyorum. bulunduğun yerlerde hep wifi varsa 3g'ye ihtiyaç duymayabilirsin, ben alırken tahmin ettiğim kadar fazla kullanmıyorum 3g'yi.

Eworen
02-10-2011, 14:33
Eğer telefon olarakda iphone kullanıyorsanız evet 3g li modeli kesin almayın boşa para vermiş olursunuz çünkü telefonunuzdaki interneti ipad ile bluetooth veya iphone 4 ile wifi üzerinden bağlantı ile kullanma şansına sahipsiniz
geriye kalanda hafıza seçeneği seçim sizin şahsen ben 16gb ı dahi asla dolduramam ama kimisi için 64gb bile ufak gelebilir
videolar müzikler en büyük etken..uygulamalar veya oyunlarla dolması bi hayli zor..
Garanti olayını ipad de bilmiyorum bilkom getiriyor resmi olarak muhtemelen var olabilir ama iphone için kesinkez geçerli değil uluslararası garanti..

onursumer
02-10-2011, 14:55
aslında buna senin karar vermen lazım tavsiye edilicek bir durum değil bence

ne için kullanıcaksın wireless ile internete bağlanmak yeterlimi

iş için kullanıcaksan heryerde internet bulma zorunluluğun varsa tabikide 3g şart aylık operatore ucret odemeyi goze alıyorsan o şekilde alırsın telefonun çektiği heryerden internete rahatlıkla girersin

bunun dışında 16-32-64 arasında arşiv vs yapmıyorsan tabikide 16 yeterli herşeyiyle :)

ayrıca ipad yerine

asus tf101 veya sony sgpT112Tr tavsiye ederim

iea96
02-10-2011, 20:59
Bende 32 GB Var, Bence Film İzlemeyecekseniz, Arşiv Yapmayacaksanız 16 GB Yeterli Olur. Telefonunuz iPhone İse 3G'ye Hiç Gerek Yok Zaten. Bu Arada 3G'li Modellerde Ekstradan GPS'te Var ...