PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gümrükte Çalışan veya İşi Olan

Eyüp
03-10-2011, 23:49
Başlıktanda belli olduğu gibi istanbul veya izmit tarafında bir gümrüğe girip gümrükte işlemlerin nasıl yürüdüğünü izlemem ve fotoğraflamam lazım :)

Hoca proje olarak verdi ve uğraşan arkadaşlar gümrüğe girmenin çok zor olduğunu söylediler.Sizlerden ricam aranıza gümrük ile çalışan veya gümrükte çalışan birinin yardımcı olması.Şimdiden teşekkürler :)

trgy
03-10-2011, 23:51
gümrük olmasada özel kargo şirketleri veya taşımacılık şirketlerinin antrepoları var,oralara gidip fotoğraf cekebilirsin.gümrüklerdeki işin aynısı yapılıyor.

Günkut
03-10-2011, 23:55
kapıkulede calısıyorum ne gibi bir fotograf lazım gümrük cok büyük sana neresi lazım anladgım kadarıyla genel işleyişi cekiceksin ama hangi bölümün :D

Eyüp
03-10-2011, 23:55
Özellikle gümrük olmasını istedi hoca , bizde sorgulayamadık :D

kapıkulede calısıyorum ne gibi bir fotograf lazım gümrük cok büyük sana neresi lazım anladgım kadarıyla genel işleyişi cekiceksin ama hangi bölümün :D

Malların gümrüğe girişi , istifleme , gemiye veya roroya yüklenmesi :)

Günkut
04-10-2011, 00:00
hee bu konuda ben yardımcı olamıyorum üzgünüm sana istanbul lazım bizim burda 4 tane gündüz feneri var onlar indiriyorlar tırları onuda fotograflarım fakat senın ıcın ıyı olmaz :d

genel resmi bir iş yok sana istanbul lazım

Eyüp
04-10-2011, 00:01
hee bu konuda ben yardımcı olamıyorum üzgünüm sana istanbul lazım bizim burda 4 tane gündüz feneri var onlar indiriyorlar tırları onuda fotograflarım fakat senın ıcın ıyı olmaz :d

genel resmi bir iş yok sana istanbul lazım

Aynen , kapıkule olsa hoca kabul etse orayada gelirim :)

Hem ciğer yemiş olurum :D Teşekkürler..:o

Eyüp
04-10-2011, 00:10
Havalimanıda olur , maksat yükleme , indirme görelim :)

HALUK
04-10-2011, 08:45
gümrüklerin sınırları dahilinde olan yerler gümrüksüz alanlardır, bu nedenle giriş için izin alaman gerekir, öyle kafana göre fotograf çekersen başına iş alırsın :)
senin için şuan en uygunu halkalı gümrügüdür, uzaktan saglam bir makina ile çekersin ;)

ozzi41
04-10-2011, 08:47
Kocaeli Derince izmit gebze gümrüklerinde işlem yapıyoruz hangisinde istersen gel yardımcı olurum

Eyüp
04-10-2011, 09:07
gümrüklerin sınırları dahilinde olan yerler gümrüksüz alanlardır, bu nedenle giriş için izin alaman gerekir, öyle kafana göre fotograf çekersen başına iş alırsın :)
senin için şuan en uygunu halkalı gümrügüdür, uzaktan saglam bir makina ile çekersin ;)

Zaten izinle giricem ve özel olmayan çok genel fotoğraflar çekicem..

Kocaeli Derince izmit gebze gümrüklerinde işlem yapıyoruz hangisinde istersen gel yardımcı olurum

Özel mesaj atıyorum.

Eyüp
04-10-2011, 09:27
ozzi41 sağolsun yardımcı olucak , konu silinebilir :)

ENGean
04-10-2011, 10:07
bnce sizin hoca bı haltlar cevırıyo, sizi kullanıyo :D

Eyüp
04-10-2011, 10:14
bnce sizin hoca bı haltlar cevırıyo, sizi kullanıyo :D

Aklıme gelmiyor değil :hahaha: