PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evlenme Teklifi Fikirleri

aga81
04-10-2011, 10:45
Konu biraz değişik oldu ama aklına farklı şeyler yada fikir sunabılıcek arkadaşlar varsa lütfen

Jem89
04-10-2011, 10:46
+Ben çok saçma bi karar aldım ve senin de onayın gerekiyor ?
-Ne oldu hayatım.
+Biz aynı evde yaşasak nasıl olur ?
-Evlenmeden olmaaaz..
+Heh işte..Evlenelim mi ?

:D :D Bu geldi aklıma ilk :D

5500
04-10-2011, 10:48
siemens evlenme teklifi - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=yRlTFZfxO8Q)

benim ilgimi çekmişti baya. bu tarz bişey yapma cesaretin varsa bence güzel.

aga81
04-10-2011, 10:55
O adam bıraz fazla abartmış yav :D farklı olsun ıstıom ama zorda olmasın :D

Cem senın anlattığın son çare olsun :D:D bulamazsak :D

onn_dear
04-10-2011, 10:55
sahilden olta atın balık tutmaya gidelim de, onun oltasının ucuna yüzük bağla ve çaktırmadan salla denize.
sonra hadi çek bakalım yem takalım de ve çektiğinde yüzüğü gösün denize karşı evlenme teklif et.
Not:Yüzük tek taş filan olmasın, olta takılıp denizde kalabilir :D :D (denenmiştir)

RIDVAN
04-10-2011, 10:56
-Ne oldu hayatım.
-Evlenmeden olmaaaz..

Her türlü yaşarız pampa derse ne olucak :D

aga81
04-10-2011, 10:57
Olabılır abı buda güzel şamandırayla atalımbarı derınlığı z verırız :D

slhdmr34
04-10-2011, 10:58

bu da güzel :D hadi cevap verin bakem simdi :D

Edit: Burada Rıdvan'ın kotu bir niyeti veya benim kotu bir niyetim oldugunu dusunmuyorum. Biz genel anlamda evlilik teklifi seceneklerini yazıyoruz, arkadas begenirse yapacak. Yani burada direkt su veya bu kisiye ithafen bir sey yazılmamıs. Yine de bir hata varsa affola...

aga81

Espırı yaparken dikkat edelım

Jem89
O adam bıraz fazla abartmış yav :D farklı olsun ıstıom ama zorda olmasın :D

Cem senın anlattığın son çare olsun :D:D bulamazsak :D

Bence son çare bile olmasın benim seçenek :D

sahilden olta atın balık tutmaya gidelim de, onun oltasının ucuna yüzük bağla ve çaktırmadan salla denize.
sonra hadi çek bakalım yem takalım de ve çektiğinde yüzüğü gösün denize karşı evlenme teklif et.
Not:Yüzük tek taş filan olmasın, olta takılıp denizde kalabilir :D :D (denenmiştir)

Ahahahahah resmen kahkaha attım bilgisayar başında :D :D :D

Edit : Arkadaşlar hakkaten espri yaparken dikkat edelim.. Burda arkadaşın kız arkadaşından bahsediliyor.. Kelimeleri seçerken biraz daha özen..

SekoLive
04-10-2011, 11:00
allah yardımcın olsn geçen sene bu zamanlar kara kara düşünmüştüm :D

ne düşünürsen ya bu abartı ya bu az v.s. diye geçiyor insanın içinden... o yüzden cok kasmamanı öneririm :) ben planı yaptım ettim hiç olmaz arabanın kilidi bozuldu kapı acık bi yere gidemiyosn haliyle araba şahin olunca geldiğinde bulamayız ayağına :D planın içine etti ama daha güzel bi plana sebeb oldu o bozulma :D

allah yardımcın olsn yine diyorm cok kasma bu dert insanı deli eder :D

aga81
04-10-2011, 11:03
Yav 5 senedır ne birlikteyız evlenme teklıfı etmeden olmuomuş arkadaş yav :D:D ne güzel ailemle gıdıp ıstesek olay orda kapansa :D bi atlatabılsek :D

RIDVAN
04-10-2011, 11:04
Espırı yaparken dikkat edelım
Ben konuya seni katmadım ve soruyu sana sormadım. dikkat edilicek birşey yok ;) ortamı germeye hiç gerek yok mutluluklar..

SekoLive
04-10-2011, 11:04
aga erkeğiz aynı mantıkdayız ama onlarda hatun illa olacakmış arkadaş :D zaten niyet belli cidiyiz ama teklif sartmıs :D :D zor işler zorrr :D

volume81
04-10-2011, 11:05
altın yüksek benzin yüksek :D kendini düşünmüyosan bizi düşün :D

şaka bir yana boğazda güzel restorantta veya adalarda evlenme teklifi süper olur nasıl söylersin orasını bilemem kaldıki çıkma teklifi bile zor eden insanın ben :D

ha birde fake üyelik alıp bayan forumlarında nasıl evlenme teklifi gelirse evet dersiniz diye bi başlık aç biraz ordan kopya çek :D

aga81
KAt katma bu bnm teklıf ıcın açtığım konu yanlış anlayanlar olur zamn bırı başladınmı arkasından gelenler oluo mıllette bunu arıo surda cıddı bişey konuşuyoruz lafmı yanı ettığın orda

Oz`
bu ne şimdi ????

RIDVAN
04-10-2011, 11:08
KAt katma bu bnm teklıf ıcın açtığım konu yanlış anlayanlar olur zamn bırı başladınmı arkasından gelenler oluo mıllette bunu arıo surda cıddı bişey konuşuyoruz lafmı yanı ettığın orda
Hadi kardeşim işine bak uzatma.bir lafı nereye çekersen oraya gider hakkına hayırlısı mutluluklar.:icon_tup:

aga81
04-10-2011, 11:09
bu ne şimdi ????

Arkadaşlardan fikir alıoz yanlış bı konumu ?

aga81
04-10-2011, 11:10
bu da güzel :D hadi cevap verin bakem simdi :D

Edit: Burada Rıdvan'ın kotu bir niyeti veya benim kotu bir niyetim oldugunu dusunmuyorum. Biz genel anlamda evlilik teklifi seceneklerini yazıyoruz, arkadas begenirse yapacak. Yani burada direkt su veya bu kisiye ithafen bir sey yazılmamıs. Yine de bir hata varsa affola...

Eyvallah abim

Spook
04-10-2011, 11:11
bu ne şimdi ????

Cinnet time dr :)

Oz`
04-10-2011, 11:11
foruma pek uymadıı yaw

SONE-R
04-10-2011, 11:12
22 yaşında evlenip napacaksın yiğenim :D :D
bak ben 38 yaşında hala bekarım :D :D
gel vazgeç bu sevdadan :)

volume81
techturkeydekiler evlenemezler derse şaşırmayın :D

darkred
-Ne oldu hayatım.
-Evlenmeden olmaaaz..

Cem sende evlenme teklifi ederken bi konu açsan iyi olacak gibi red edilme ihtimalin çok yüksek :D :D

aga81
04-10-2011, 11:13
foruma pek uymadıı yaw
Sıkıntı buyuk biraz yardım alalım silerız sonra konuyu aklıma burası geldı hep araba olmasın :D

imparatoR
04-10-2011, 11:14
gece karanlığında önemli bi iş için beraber yürüyorken,karnına ağrı saplanmış gibi birden dizlerinin önüne çöküp yüzüğü çaktırmadan çıkartıp teklifi edebilrisin mesela,içeriği elbet sende..basit ucuz ve etkili:)

aga81
04-10-2011, 11:14
22 yaşında evlenip napacaksın yiğenim :D :D
bak ben 38 yaşında hala bekarım :D :D
gel vazgeç bu sevdadan :) Evlenmekte lazım abı yemek tı çamasırdı iş çok :D

volume81
04-10-2011, 11:15
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/270983_10150220404413510_718718509_7171172_4031763 _n.jpg

böyle yap pampa :D

HLLVTECII
04-10-2011, 11:16
senın adına cd hazırlayan ajanslar var cokta malıyetı yok butun unlulere ıstersen futbolculara gıdıyolar senın ıstedıgın sozlerı soyletıyolar cd hazırlatırsın sınemaya gıdersın bı fılme fılm baslamadan cd yı koydurursun sınemada ızletırsın hem ıstedıgın kalabalıkta olur ugrasmadan, teklıfını edersın bı dusun derım :)

aga81
gece karanlığında önemli bi iş için beraber yürüyorken,karnına ağrı saplanmış gibi birden dizlerinin önüne çöküp yüzüğü çaktırmadan çıkartıp teklifi edebilrisin mesela,içeriği elbet sende..basit ucuz ve etkili:)
Buda güzel olabılır ben cok sık balık tutmaya gıderım balık tutmaişi en cazip gelenlerden şuan :)

SONE-R
Evlenmekte lazım abı yemek tı çamasırdı iş çok :D

tabi o da lazım.. ama daha çok gençsin. hayatını kazan, biraz gez toz, hayatını yaşa sonra evlen.. acele etme.. pişman olursun sonra.. :) benim gibi geç te kalma :D

!KO
sinemaya gidin beraber anlaşın önceden ayarla işte salonu

oturun film izlemek için ilk reklamlardan önce

.... benimle evlenirmisin yazdır :)

aga81
04-10-2011, 11:17
senın adına cd hazırlayan ajanslar var cokta malıyetı yok butun unlulere ıstersen futbolculara gıdıyolar senın ıstedıgın sozlerı soyletıyolar cd hazırlatırsın sınemaya gıdersın bı fılme fılm baslamadan cd yı koydurursun sınemada ızletırsın hem ıstedıgın kalabalıkta olur ugrasmadan, teklıfını edersın bı dusun derım :)Aklma gelmıştı ama ajans işinibilmiodum bı fıyat alıyım bakalım adamlardan ne dıcekler

aga81
04-10-2011, 11:18
tabi o da lazım.. ama daha çok gençsin. hayatını kazan, biraz gez toz, hayatını yaşa sonra evlen.. acele etme.. pişman olursun sonra.. :) benim gibi geç te kalma :D
Hayatımı zaten yaşayamıomkkı ben o hayatıe rken tıcarete atılarak yaptım

volume81
04-10-2011, 11:19

bi kez denk geldim önümüzdeki çocuk yaptırmış bizede rica etti gül felan almış atarmısınız felan diye ok dedik

reklam çıktı kızın dediği laf şu

K: bak millet ne güzel evlenme teklifi ediyo sen hiç böyle bişey yapma zaten :Deli:

biz arkada gülme krizlerine giriyoruz o sıra :D

tabi sonu tatlıya bağlanmıştı :D

aga81
04-10-2011, 11:20

Reklamların arasında süper gider aslında buda güzel

aslan
04-10-2011, 11:21
.......... 'e

Doğacak her günü sana armağan ediyorum.

Seni Seviyorum

Benimle evlenirmisin???

Ağa 81
Böyle bir yazı yazıp pankarta işyerinin önüne asabilirsin

Jem89
04-10-2011, 11:23
Cem sende evlenme teklifi ederken bi konu açsan iyi olacak gibi red edilme ihtimalin çok yüksek :D :D

Beni alan yaşadı dertlerini boşaaadı hahaha :D :D Kim evlenir benle yahu :D

Alkol var,kumar var,sigara var.. Bi karı eksik işte hahaha :D

Şaka bir yana Allah hepimize güzel ilişkiler güzel mutluluklar nasip eder inşallaaaaah.. Çok içten ettim bu duayı..

aga81
04-10-2011, 11:24
Çok güzel fikirler var sinema ıle balık tutma arasında kaldım

Günkut
04-10-2011, 11:24
hahahaha jem sende benım gıbı 101 le tozuz :D

Greentiger01
04-10-2011, 11:27
ilk tanıştıgınız yere götür onu orda afilli bir konuşma yap

by serçe
04-10-2011, 11:29
allah yardımcın olsn geçen sene bu zamanlar kara kara düşünmüştüm :D

ne düşünürsen ya bu abartı ya bu az v.s. diye geçiyor insanın içinden... o yüzden cok kasmamanı öneririm :) ben planı yaptım ettim hiç olmaz arabanın kilidi bozuldu kapı acık bi yere gidemiyosn haliyle araba şahin olunca geldiğinde bulamayız ayağına :D planın içine etti ama daha güzel bi plana sebeb oldu o bozulma :D

allah yardımcın olsn yine diyorm cok kasma bu dert insanı deli eder :D

seko senin kide tam film lik :) kardeşim

volume81
04-10-2011, 11:29
ilk tanıştıgınız yere götür onu orda afilli bir konuşma yap

hatırlıyomu ki :D eğer yemek yediyseler kesin hatırlar :D

aga81
04-10-2011, 11:40
Hatırlamzmym ahmet :)

levent
04-10-2011, 11:49
aga kolay gelsin valla işin zor, umarım mutlu mesut yaşarsınız daima :)

Beni alan yaşadı dertlerini boşaaadı hahaha :D :D Kim evlenir benle yahu :D

Alkol var,kumar var,sigara var.. Bi karı eksik işte hahaha :D

Şaka bir yana Allah hepimize güzel ilişkiler güzel mutluluklar nasip eder inşallaaaaah.. Çok içten ettim bu duayı..

hahahaha jem sende benım gıbı 101 le tozuz :D

beyler bekarlık sultanlık , boşverin :)

atituti
04-10-2011, 11:57
şu balık tutma işini bi düşüneyim :D

h.savas
04-10-2011, 11:58
daha evlenme adayı bile yok ama fikirleri beğendim...:D

lnd_samet
04-10-2011, 12:11
olayı anlatıyım kafayı yiyecek Müstakbel gelin adayımız:),

oda tiyatrosu tarzı bir yerle anlaşıyorsun.
sonra bütün ortak arkadaşlarını çağırıyorsun.
neyse ufaktan bir tiyatro olayı başlatıyorsunuz,
sen o ara wc hesabı kaçıyorsun tabi.
tiyatro sahnesine arkadan cıkıyorsun-sana spot ışık vuruyor-diz çök bla bla bla saydır işte bi kaç süslü kelime sonra kopuş:D
başlıyor kız tarafı salya sümük ağlamaya:D

yapılmıştır onaylanmıştır videoları mevcuttur:D

som306
04-10-2011, 12:19
olayı anlatıyım kafayı yiyecek Müstakbel gelin adayımız:),

oda tiyatrosu tarzı bir yerle anlaşıyorsun.
sonra bütün ortak arkadaşlarını çağırıyorsun.
neyse ufaktan bir tiyatro olayı başlatıyorsunuz,
sen o ara wc hesabı kaçıyorsun tabi.
tiyatro sahnesine arkadan cıkıyorsun-sana spot ışık vuruyor-diz çök bla bla bla saydır işte bi kaç süslü kelime sonra kopuş:D
başlıyor kız tarafı salya sümük ağlamaya:D

yapılmıştır onaylanmıştır videoları mevcuttur:D
hahah ya o anda spot bozulursa:hahaha:

DENON
04-10-2011, 12:20
300 tl civarı bır motorlu paraşütçü tut ve yengemizin evin tepesinden geçirt pankartla, ve pankartta şöyle yazsın

BENİMLE İHTİYARLARMISIN :D

ergin
04-10-2011, 12:20

hahahah bu güzeldi deneyim konuşuyor :hahaha:

mehmetRS
04-10-2011, 12:22
hiç beklemediği bir anda ve çok alakasız bir ortamda yapılan şık teklifler, olumlu sonuclanır:) hem hatun kişi ciddi şekilde şaşırır ve bu cok hosuna gider ve esas oğlanda amacına ulaşır. En güzeli alakasız bir yerde ve hiç beklemediği bir anda ;)

Kakus
04-10-2011, 12:26
Aklıma 106 GTI evlenme teklifi geldi. Ahahaha :D

Burdan corolla117'ye dragster'a levo'ya selam olsun. :D :D :D

mgnPower
04-10-2011, 12:28
9 yildir evliyim daha evlenme teklifi etmedim :)

DENON
04-10-2011, 12:29
9 yildir evliyim daha evlenme teklifi etmedim :)gürol abı zaten onu 9 yıl önce yapman gerekıyodu ahahaha :D

mgnPower
04-10-2011, 12:36
gürol abı zaten onu 9 yıl önce yapman gerekıyodu ahahaha :D

ehueuheheu dogru diyorsun ama zamana biraktik biz :) evlendik gittik yaslaniyoruz iste :)

birsen07
04-10-2011, 12:39
fikirler havalarda uçuşuyoo :D ama şu karın ağrılı olan dikkat çekici ;)

EM-RE
04-10-2011, 12:49

Ben bunu yapsam iki seçenek var olucaklardan...
1.si napıosun gerizekalı oralarda der :D
2.si teli açmaz işim war diye whatsuptan mesaj yollar atladığımızla kalırız mal gibi.. :D

Orhan
04-10-2011, 12:50
Tavsiyelerde bulunacağım ama yanlış anlama
*Yaşın evlenmek için çok genç bence en az 26-27 yaşını beklemelisin
*Kadın için bu yaş 23-24 olmalı
*Evlilik öncesi her çiftin işi sağlam olmalı gelir belirli ve düzenli olmalı
*Aileler mutlaka iyi anlaşıyor olmalı en azından eşlerin birbirinin ailesi ile ilişkileri sağlam olmalı en azından saygı sınrıları içinde olmalı
*Özellikle bayan mala mülke tamah etmemeli, düğünümüz şurda olmalı gelinliğim burdan olmalı balayında mutlaka şunlar olmalı türünden liste ile karşına çıkan kızdan hayatta hayır bekleme harcanan paranın sizin paranız olduğunu bilmeli ve ona verdiğin değeri harcanan para ile ölçmeye kalkacak kadar aptal olmamalı
*Ev eşyası vs. alımında sende oda net olmalı pahalıya kaçmadan ekonomik olarak halledilmeli
*Karşılıklı sevgi ve saygı varsa aşk olmasa da olur

Evlilik teklifine gelince,
Öyle romantizim falan hikaye karşına al sessiz sakin bi yerde otur konuş, ciddi bi şekilde niyetini söyle öyle boğazda balık vs. gibi olaylarla karşındakinin beklentilerini yükseltme yoksa her özel yıldönümü vs. de aklını ve paranı bu işlere vermek zorunda kalırsın gerek yok kasma kendin ol
Yoksa evlenmeden önce çok romantiktin sonra hödük oldun vs. gibi laflar duyarsın neysen o ol abartma
Tek taşa gelirsek bence saçma dünya para veriyorsun gereksiz bi takı oluyor sade güzel bi yüzük al sonra gerekirse isterse dayatırsa alırsın, eğer işareti verilmiş ve bir beklenti içindeyse al ama abartma fazla masraf etme para ilerde çok lazım olacak
Valla evlilik çok sıkıntılı bi süreç çok dikkatli olman lazım sana kolay gelsin

Not: Bu deneyimler 4 kız isteme ve 4 nişanlılık süreci ve 1 evlilik deneyimi sonucudur :D

HLLVTECII
04-10-2011, 12:57
*Aileler mutlaka iyi anlaşıyor olmalı en azından eşlerin birbirinin ailesi ile ilişkileri sağlam olmalı en azından saygı sınrıları içinde olmalı
*Özellikle bayan mala mülke tamah etmemeli, düğünümüz şurda olmalı gelinliğim burdan olmalı balayında mutlaka şunlar olmalı türünden liste ile karşına çıkan kızdan hayatta hayır bekleme harcanan paranın sizin paranız olduğunu bilmeli ve ona verdiğin değeri harcanan para ile ölçmeye kalkacak kadar aptal olmamalı
*Ev eşyası vs. alımında sende oda net olmalı pahalıya kaçmadan ekonomik olarak halledilmeli

Öyle romantizim falan hikaye karşına al sessiz sakin bi yerde otur konuş, ciddi bi şekilde niyetini söyle öyle boğazda balık vs. gibi olaylarla karşındakinin beklentilerini yükseltme yoksa her özel yıldönümü vs. de aklını ve paranı bu işlere vermek zorunda kalırsın gerek yok kasma kendin ol
Yoksa evlenmeden önce çok romantiktin sonra hödük oldun vs. gibi laflar duyarsın neysen o ol abartma
Tek taşa gelirsek bence saçma dünya para veriyorsun gereksiz bi takı oluyor sade güzel bi yüzük al sonra gerekirse isterse dayatırsa alırsın, eğer işareti verilmiş ve bir beklenti içindeyse al ama abartma fazla masraf etme para ilerde çok lazım olacak

Not: Bu deneyimler 4 kız isteme ve 4 nişanlılık süreci ve 1 evlilik deneyimi sonucudur :D

para verıpte bulamayacagınız tavsıyeler bunlar altına ımzamı atıyorum... saygılar hocam..

lethaldoze
04-10-2011, 13:01
Aklıma geldi öylesine..belkide daha önce bir yerde okumuş olabilirim ama enaz 10 yılı vardr hatırlamıyorum. Neyse şöyle olabilir.
-Bir restorana gidilir şık biyer.Orada buluşmak için sözleşilir.
-Hanıfendi önce gider ve beklemeye başlar.Tabi garsonlardan rica edilir ve mumlar felan hazır yakılmış olur.
-Aslıda anlar tabi o şekilde bir masa da o ortamda otururken romantikbir akşam olucağını ve arkasından bi teklif geliceğini ama yapacağımızın ne şekilde olacağını tahmin edememeyeceği için heyecanlanır, meraklanır yinede.
-Sonra siyah takım giyen şık 3 veya 5 kişi sırasıyla masaya gelerek birer demet kırmızı gül uzatır ve hiç birşey söylemeden gider.Zaten heyecan ve şaşkınlık olduğu iççin (ki kişiye göre değişebilir, bunu siz tahmin edeceksiniz;) bi terslik olmaz birşey demez o kişilere.(tanıdığı ortak arkadaşda olabilir.)
-Sonra açık renk şık bir takım ile sen gelirsin elinde tek bir gül ve yüzük ile.
- Sonrası anlamlı bir kaç sözcük ve bütün restoranın gözü önünde evlenme teklifi....
bol şans ve mutluluklar...

rebelh
04-10-2011, 13:01

tecrübe işte :bravo:

yüzük konusunda beyaz altın yüzükler var geçen hafta arkadaşa aldık hem tek taş (ama pırlanta değil tabiki) hemde çok şık 3.25 gr yüzüğü 350 liraya aldık taksitle kadıköy optimum giyadan

teklif olarakta ben edirnedeyim burada tarihi bir köprü var meriç köprüsü onu kullanabilmeyi düşünüyorum uygun bi plan çerçevesinde vakti gelince..

yiğit205
04-10-2011, 13:10
senın adına cd hazırlayan ajanslar var cokta malıyetı yok butun unlulere ıstersen futbolculara gıdıyolar senın ıstedıgın sozlerı soyletıyolar cd hazırlatırsın sınemaya gıdersın bı fılme fılm baslamadan cd yı koydurursun sınemada ızletırsın hem ıstedıgın kalabalıkta olur ugrasmadan, teklıfını edersın bı dusun derım :)

fırma ısmı falan varmı acaba?

HLLVTECII
04-10-2011, 13:17
fırma ısmı falan varmı acaba?

http://www.karincayapim.com/ hocam lınke tıklayabılırsın bı dunya projelerı var herıflerın

yiğit205
04-10-2011, 13:18
tesekkurler ınceleyecıgım...

HLLVTECII
04-10-2011, 13:21
Benimle Evlenirmisin ? (http://www.karincayapim.com/index.php?option=com_content&view=article&id=53:evlilik-teklifi&catid=35:hot-style)

bahsettıgım projenın malıyetıne bakarmısınız...:) komık bı rakam bence

oğuz
04-10-2011, 13:23

kabul etmezsen açmam paraşütü deseydi daha etkleyici olmamıydı :D

Jem89
04-10-2011, 13:24
Benimle Evlenirmisin ? (http://www.karincayapim.com/index.php?option=com_content&view=article&id=53:evlilik-teklifi&catid=35:hot-style)

Videolara baktım da.. Tripli bi kızsa şunu da diyebilir.. Bu kadar kızı nerden buldun.. Kim bunlar.. Aralarında eski sevgilin de varmı..Vs..vs.. :D Ama fikir ve fiyat güzel. :)

maskaran
04-10-2011, 13:25
sırf değişik olsun diye hayat standardını aşma ! birgün yaparsın her zaman beklenti haline gelir neysen o ol :) önemli olan kendine göre bir hayat arkadaşı bulmak evlenme teklifi çok şaşalı bir şey olmasına gerek yok bence

rebelh
04-10-2011, 13:26

o diilde diyelim sinemada filmden önce yaptık bu işi naapçaz sonra filmi izlicekmiyiz izlersek büyüsü kaçmazmı teklifin?

bence işin içine tatil otel ada yemek falan tarzı bişiler girmeli

levent
04-10-2011, 13:27
Aklıma 106 GTI evlenme teklifi geldi. Ahahaha :D

Burdan corolla117'ye dragster'a levo'ya selam olsun. :D :D :D

mesaj alınmıştır . :D

abi kesinlikle haklısın bu maddelerinde hatta yaş olarak ben 2-3 yıl daha sonrasını düşünüyorum tabi kısmet daha aday adayı bile yok ortalıkta :D

SekoLive
04-10-2011, 13:32
bu video olayını tek tek sevdiğim arkadaşlarımızla kendim röportaj yaparak doğum gününde ekstra olarak vermştim :) o anki mutlulugunu görmek paha biçilemezdi. bence ajansa yaptırma eğer bunu yapacaksan kendin yap uğraş :D 1-2 ay sürdü herşeyi cekip toplamak montajlamak ama değerdi :) evlenenler deil özel gün kutlayanlarada tavsiye ediyorum.

bu arada orhan abide tecrübe abidesi olmuş :D yazdıklarınzda cok cok haklısınız.

HLLVTECII
04-10-2011, 13:33
o diilde diyelim sinemada filmden önce yaptık bu işi naapçaz sonra filmi izlicekmiyiz izlersek büyüsü kaçmazmı teklifin?

bence işin içine tatil otel ada yemek falan tarzı bişiler girmeli

sınema bahane hocam evetı aldıktan sonra fılmmı ızlenır yada fılm bıtınce yapsın yada dedıgın gıbı farklı bı ambıans apabılır orasınıda kendısı dusunsun artık:))

lethaldoze
04-10-2011, 13:45
Aklıma geldi öylesine..belkide daha önce bir yerde okumuş olabilirim ama enaz 10 yılı vardr hatırlamıyorum. Neyse şöyle olabilir.
-Bir restorana gidilir şık biyer.Orada buluşmak için sözleşilir.
-Hanıfendi önce gider ve beklemeye başlar.Tabi garsonlardan rica edilir ve mumlar felan hazır yakılmış olur.
-Aslıda anlar tabi o şekilde bir masa da o ortamda otururken romantikbir akşam olucağını ve arkasından bi teklif geliceğini ama yapacağımızın ne şekilde olacağını tahmin edememeyeceği için heyecanlanır, meraklanır yinede.
-Sonra siyah takım giyen şık 3 veya 5 kişi sırasıyla masaya gelerek birer demet kırmızı gül uzatır ve hiç birşey söylemeden gider.Zaten heyecan ve şaşkınlık olduğu iççin (ki kişiye göre değişebilir, bunu siz tahmin edeceksiniz;) bi terslik olmaz birşey demez o kişilere.(tanıdığı ortak arkadaşda olabilir.)
-Sonra açık renk şık bir takım ile sen gelirsin elinde tek bir gül ve yüzük ile.
- Sonrası anlamlı bir kaç sözcük ve bütün restoranın gözü önünde evlenme teklifi....
bol şans ve mutluluklar...

Anlaşılan pek olmamış bu. Ozman daha çılgın ve uzun süre hafızalara kazınacak bir öneride bulunayım.Yaknız ciddi proje, kesinlikle mekan sahiplerinini haberi olsunki geceyi terörist diye terörle mücadelede geçirmeyim :D :D
-restoran yada sınemayı arkadaslarınız olan tebdili kıyafetli teröristeler basar. ellerinde oyuncak makınalı tüfekler.( oyuncaklar gerceğine cok yakın oluyo anlaşılmaz kanımca) Herkezin ödü patlarken teröritlerin komutanı yada sefi olduğu anlaşılan biri
''Burada sevenlerin yuvasını yapmak için bulunuyoruz. Bu eylemimiz herkeze ibret olsun. ölümüne sevmek bu olsa gerek gibi saçmalamalardan sonra sizi göstererek sözü ikinize bırAKIR. gİBİ Bİ KOMBİNASYON OLABİLİR.
amma uçtuk yawww :D ama fikir fikirdir. Bu sayede akla başka şeyler çağrıştırabilir...

By_HaNNibaLL
04-10-2011, 13:47
bence yapilacak en güzel ve mantiklisi birazda çekinme söz konusu sanirim sürekli gittiğiniz bi cafe vs neyse bi Cd hazirlayin sizin resimleriniz ve sizin şarkisiz olsun slaytta cokda uzun sürmesinin bi anlami yok şarkinin güzel bi yerinde ekranda benimle evlenir misin ? yazsin ama sizinde elinizde yüzük öylece bekleyin hiç konuşmayin

Bunu bi ustaya önermiştim yapti güzelde oldu bence

BaDCaT
04-10-2011, 13:57

Doktorrr bu ne ?? :D

Kimsenin hevesini kirmak istemem ama boyle evlenilecek bir bayan bu devirde zor..mala mulke tamah etmeyen,gozu yukseklerde olmayan,pahali yuzuk isteyemen,ekonomik olmaya gayret gosteren ve polattan asagiya dugun olmazsa olmaz demeyen bir bayan gormedim..Hepsi pamuk prenses dizilerdeki agabeylerden istiyorlar artikin..

avcunuzu yalayiniz :D
biraz aci oldu ama rasyonel bakarsaniz boyle..
Evlenmeden once cok dusunun yipranmayin..
Eger bulduysaniz bir omur boyu ona iyi bakin uzmeyin..Allah hepinizin gonlune gore verir insallah

rebelh
04-10-2011, 13:59
Anlaşılan pek olmamış bu. Ozman daha çılgın ve uzun süre hafızalara kazınacak bir öneride bulunayım.Yaknız ciddi proje, kesinlikle mekan sahiplerinini haberi olsunki geceyi terörist diye terörle mücadelede geçirmeyim :D :D
-restoran yada sınemayı arkadaslarınız olan tebdili kıyafetli teröristeler basar. ellerinde oyuncak makınalı tüfekler.( oyuncaklar gerceğine cok yakın oluyo anlaşılmaz kanımca) Herkezin ödü patlarken teröritlerin komutanı yada sefi olduğu anlaşılan biri
''Burada sevenlerin yuvasını yapmak için bulunuyoruz. Bu eylemimiz herkeze ibret olsun. ölümüne sevmek bu olsa gerek gibi saçmalamalardan sonra sizi göstererek sözü ikinize bırAKIR. gİBİ Bİ KOMBİNASYON OLABİLİR.
amma uçtuk yawww :D ama fikir fikirdir. Bu sayede akla başka şeyler çağrıştırabilir...

sonra bi audi a8 le jason statham gelir hadi gençler sizi balayına ben götürüorum falan der :D

lethaldoze
04-10-2011, 14:09
sonra bi audi a8 le jason statham gelir hadi gençler sizi balayına ben götürüorum falan der :D

Enteresan fikir enteresan fikir ama :D

0zan
04-10-2011, 14:17
kişisel fikrim hiç teklif etme böyle devam et :)

İllede edeceğim diyorsan, arkadaşın öğrenci ise okuluna ya da dershanesine gidip hocasından rica edip derse hoca edasıyla gir ve dersimiz hayat bilgisi diye başla gerisi gelir :)

Berkan
04-10-2011, 14:45
Orhan abi adamın köküsün :D nekadar güzel ne açıklamışşın

..sanada kolay gelsin valla kafana koymuşşun zaten :)

volume81
04-10-2011, 14:56
orhan abi noktayı koymuş :)

bu arada tavsiyeler için sağol'un fakat şenol'un zaten işi gücü belli ve çalışıp kendi parasını kazandığı bir dükkanı var para konusunda işsiz vs felan değil gayet durumu yerinde birisi :)

Aile'ler birbirini tanıyor ve biliyorlar o konuda sıkıntı yok :)

ve kız arkadaşı ile uzun zamandır birlikteler erken evlenmek vs tartışılır ama bu saatden sonra adamı evlendirmekden vazgeçirmeye çalışmak boşa kürek çekmek olur :)

Allah bir yastıkda yaşlanmak nasip etsin şimdiden mutluluklar :)

AşkınS.
04-10-2011, 15:15
Aynen ahmet'in dediği gibi,Kanka sinema olayı iyidir,bence onu yap.güzel bi aşk filmi bekle derim :)

rebelh
04-10-2011, 15:30
hani uzun süreli bi ilşkisi olmasada adam hovardalık çapkınlık yapacak olsa geç evlenebilir ama adamın ztn artık uzun süreli bi ilişkisi var çapkınlık falan çoktan bitmiş bence evlenip yerleşik hayata geçmek mantıklı :)

Orhan
04-10-2011, 15:54

Kimsenin hevesini kirmak istemem ama boyle evlenilecek bir bayan bu devirde zor..mala mulke tamah etmeyen,gozu yukseklerde olmayan,pahali yuzuk isteyemen,ekonomik olmaya gayret gosteren ve polattan asagiya dugun olmazsa olmaz demeyen bir bayan gormedim..Hepsi pamuk prenses dizilerdeki agabeylerden istiyorlar artikin..

Eger bulduysaniz bir omur boyu ona iyi bakin uzmeyin..Allah hepinizin gonlune gore verir insallah
Bulmak hiç zor değil her kadın bu çizgiye getirilebilir, sen şımartırsın başına çıkartırsın havuz başı lüks otel düğünü ister sen ayrılırsın başkası ile evlenir elin oğlu kendi köyünde düğün yapar millete kır düğünü yaptık der bu iş malesef böyle at sahibine göre kişner baştan konuşmanı düzgün yaparsan kıvırtmadan gerçekleri anlatırsan harbi delikanlı davranırsan kimse sevdiği bi insanı kırmak üzmek istemez aslolanın sevgi olduğu unutulmamalı
Yok evlilik teklifi lüks restoranda aile tanışma yemeği boğazda vs. gibi meselelerle hava atarsan sonrasında bi düğün isterler bi ev eşyası isterler 10 yıl kendine gelemessin zaten o kadar borcun harcın içinde mutlu bi evlilik zor boşanırsın bide boşanma tazminatı ödersin :D
Evlilik konusu değişik bi konu aslında kursu falan olmalı çünkü ana babalar dahil olmak üzere herkes yoldan çıkmış halde bir düğüne 50 100k para harcanıyor yazık israf gerçekten, adam ev alabileceği parayı düğün günü sacıyor sonra 20-30 yıl ev kredisi ödüyor salaklıktan başka bişey değil bence
Olayları çok maddiyata dayalı anlattım ama malesef hayatın gerçeği bu

Orhan abi adamın köküsün :D nekadar güzel ne açıklamışşın

Daha neler yazacağım ama çok yoğunum :D

__FrK__
04-10-2011, 16:14
evlenmek beni çok korkutuyor etrafımda çokça mutsuz ve ayında boşanmış çiftler var sanırım zaman geçtikçe bu işler zorlaşıyor allah yardımcısı olsun evlenıcek herkesın tabi bende henüz bekarım :D

http://i52.tinypic.com/snzajo.jpg

abdullahçöllü
04-10-2011, 16:17
uçakta teklifi yazan oldumu buraya bilmiyorum ama; uçakta kabin ekibi ile anlaşıp tüm yolcuların önünde yapabilirsin.. tabi bunun için önce bi yolculuk gerekiyor. ve aynı uçakta senin olduğunu bilmemesi gerekiyorki daha bi şaşırtıcı olsun..:) ve bu tür yardımları uçak firmaları yapıyor.. yapman gereken tek şey eş adayının koltuğunu orta kısımlara alıp ön taraftan mikrofonla 100-150 yolcunun önünde teklifi yapma cesaretini göstermek..:) şimdiden mutluluklar dilerim..

abdullahçöllü
04-10-2011, 16:20
[QUOTE=__FrK__;2653183]evlenmek beni çok korkutuyor etrafımda çokça mutsuz ve ayında boşanmış çiftler var sanırım zaman geçtikçe bu işler zorlaşıyor allah yardımcısı olsun evlenıcek herkesın tabi bende henüz bekarım :D

http://i52.tinypic.com/snzajo.jpg[/QU:D:D:D:D süperdi vallaaa...

GokhanRS
04-10-2011, 16:25
bence beyaz show tarzı seninkininde seveceği bi yere katılın. orda zaten biraz yağcılık yaparsan çıkıp evlenme teklif etmene izin verirler canlı yayında bomba olur...

Orhan
04-10-2011, 16:31
evlenmek beni çok korkutuyor etrafımda çokça mutsuz ve ayında boşanmış çiftler var sanırım zaman geçtikçe bu işler zorlaşıyor allah yardımcısı olsun evlenıcek herkesın tabi bende henüz bekarım :D

http://i52.tinypic.com/snzajo.jpg

Korkmak iyidir daha uzun yaşarsın :D

rebelh
04-10-2011, 16:40
uçakta teklifi yazan oldumu buraya bilmiyorum ama; uçakta kabin ekibi ile anlaşıp tüm yolcuların önünde yapabilirsin.. tabi bunun için önce bi yolculuk gerekiyor. ve aynı uçakta senin olduğunu bilmemesi gerekiyorki daha bi şaşırtıcı olsun..:) ve bu tür yardımları uçak firmaları yapıyor.. yapman gereken tek şey eş adayının koltuğunu orta kısımlara alıp ön taraftan mikrofonla 100-150 yolcunun önünde teklifi yapma cesaretini göstermek..:) şimdiden mutluluklar dilerim..

bunu sevdim işte :Bravoo:

RIDVAN
04-10-2011, 16:54
Bizim bir arkadaşımızın abisi gece kızın evinin önüne gül ile benimle evlenirmisin canan yazmıştı baya büyük bir emekle kızın çıkmasını beklerken evlenme teklifi yapan arkadaş saklanıyor birtaneside gelip görmeden arabayı yazının üstüne park edip gidiyor kavga olmuştu karakolluk oldular :D :D :D
İşin zor kardeşim kolay gelsin senin içinden ne geliyorsa onu yap ;)

Diyadin
04-10-2011, 17:01
İlk işi evlenme teklif ettiğiniz yüzüğün fiyatını kuyumcuda sordurmak olacaktır.:)

Hayatımda biri varken kadınlardan canı yanmış insanlara anlam veremezdim. Hatta kızardım insan sevince gözü kör oluyor.

Tavsiyem her şeyi kendinizi maddi olarak zorlamadan imkanlarınız dahilinde yapın zaten bir ömür geçireceksiniz birbirinizi tanımanıza maddi faktörler engel olmasın :)

Evlenme teklifine gelince denizde motor turu yaparken başka bir motorun arkasında sallanan 'benimle evlenirmisin' yazısı güzel olurdu. En azından ben öyle düşünüyordum:D

BaDCaT
04-10-2011, 17:03
İlk işi evlenme teklif ettiğiniz yüzüğün fiyatını kuyumcuda sordurmak olacaktır.:)

Hayatımda biri varken kadınlardan canı yanmış insanlara anlam veremezdim. Hatta kızardım insan sevince gözü kör oluyor.

Tavsiyem her şeyi kendinizi maddi olarak zorlamadan imkanlarınız dahilinde yapın zaten bir ömür geçireceksiniz birbirinizi tanımanıza maddi faktörler engel olmasın :)

Evlenme teklifine gelince denizde motor turu yaparken başka bir motorun arkasında sallanan 'benimle evlenirmisin' yazısı güzel olurdu. En azından ben öyle düşünüyordum:D

Bak kuyrugunu tramvay cignemis aslanin hali bir baska oluyor adam biliyor :D
Sorsan hepsi evlenmek ister duzgun birisi olsun yeter der ama lafta tabi..........

SekoLive
04-10-2011, 17:08
bir arkadaşmz vardı cok romantikdir birisini sevdi evlenmeyi düşünüyordu teklif etme şekli bizi nezarete attırıcakdı ama yinde yapacakdık arkadaşmz uğruna :D
sultan kayıklarıyla boğazda bir tur sonra diz çöküp tam evlenme teklifini ederken bizde köprünün ayaklarından havaai fişek patlatıcakdık(muhtemelen ondan sonra biz karakola teslim olurken oda mutlu mesut takılır sonra bizi gelir alırdı karakoldan) :D kızdan ayrıldı bu plan suya düştü :D

Diyadin
04-10-2011, 17:17
Bak kuyrugunu tramvay cignemis aslanin hali bir baska oluyor adam biliyor :D
Sorsan hepsi evlenmek ister duzgun birisi olsun yeter der ama lafta tabi..........

Bütün evlenme teklifi içinde kalmışlara gelsin.....:o

kavtmTroQmM&ob=av2n

Kakus
04-10-2011, 17:30
Bu arada faydalı bi mesajım olsun istedim. Dilek balonları var. Yakıyosun alttan gökyüzüne doğru süzülüyolar.

50 tane yak uçur ( yakıp uçurması hiç basit değil ) ortalarında teklif et.

01ASU
04-10-2011, 17:34
ben bi gemide yaptım gemiyi kapattım güzel romantik bi akşam yemeği en sevdiği çiçekler geminin girişinden masaya kadar gidiyordu güzel bi kaç kelime hoş bi müzik ve yüzük oldu bu resimde kabul edip yüzüğü ilk taktığım andı :) baya sağlam romantizm oluyor

http://img268.imageshack.us/img268/6636/29759314196929923530810.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/268/29759314196929923530810.jpg/)

JapanVsGermany
04-10-2011, 17:36
Hocam sakın evlenme, çok pişman çok :)

poşetçay
04-10-2011, 17:38
al yengeyi mezarlıga götür ya bnmsin ya topragıınde yüzügü göster :) şaka bi yana fazla abartma beklenti haline gelir normal dawranırsın ilgin azaldı önceden böle deildin lafını çok duyarsın

Ronin_
04-10-2011, 17:39

var hocam var... doğru zamanda doğru yerde doğru insanla karşılaştığında sen de anlarsın umarım.

evli değilim çok çok yakınlarım :icon_tup: evlendi... allah izin verirse 2-3 sene içersinde bende evleniyorum. 28 29 çok geç yaş benim için..

düşünsenize 30yaşında evlendiniz 31 32 de cocuk olsa 20 yaşına geldiğinde bu cocuk siz 51 52 yaşında kendi probleminizle zor uğraşacaksınız şimdiki yaşlı insanlara bakarak söylüyorum bunu.. allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip eder inşallah. :icon_tup:

rebelh
04-10-2011, 18:31
var hocam var... doğru zamanda doğru yerde doğru insanla karşılaştığında sen de anlarsın umarım.

evli değilim çok çok yakınlarım :icon_tup: evlendi... allah izin verirse 2-3 sene içersinde bende evleniyorum. 28 29 çok geç yaş benim için..

düşünsenize 30yaşında evlendiniz 31 32 de cocuk olsa 20 yaşına geldiğinde bu cocuk siz 51 52 yaşında kendi probleminizle zor uğraşacaksınız şimdiki yaşlı insanlara bakarak söylüyorum bunu.. allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip eder inşallah. :icon_tup:

doğru insan kesinlikle var arkadaşlar bnede buna inanıyorum eğer emin değilseniz ztn emin olana kadar aramaya devam edin o karşınıza gelince kendisini belli ediyo ztn..

lnd_samet
04-10-2011, 19:07
hahahah
daha ev dizmesi var bu işin
geçmiş olsun:D

ALLAHımmmm neydi günahıımmmmmmmmmm:D:D:D

Ome_RS
04-10-2011, 19:18
Evi yapcan tugladan kızı alcan mugladan :D
walla herseyi kız tarafı yapıyo sen altınını alıyosun sadece :)

The_Doctor
04-10-2011, 19:21
Ya Şenol Romantizm Ve Sen hiç uymadı bence sen hiç etkili olamazsın :D eline ayağına bulaştırcagına al yüzüğü benimle evlenirmisin de yeterrr...

Olm Şaka bi yana nerden çıktı evlilik falan son 2 gündür görüşmedik noldu la :D

lnd_samet
04-10-2011, 19:56
Evi yapcan tugladan kızı alcan mugladan :D
walla herseyi kız tarafı yapıyo sen altınını alıyosun sadece :)

bu şimdimi söylenir?

ahahahha:D

TigeR
04-10-2011, 20:44
:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

hiç beklemediği bir anda ve çok alakasız bir ortamda yapılan şık teklifler, olumlu sonuclanır:) hem hatun kişi ciddi şekilde şaşırır ve bu cok hosuna gider ve esas oğlanda amacına ulaşır. En güzeli alakasız bir yerde ve hiç beklemediği bir anda ;)

Not:Yüzük tek taş filan olmasın, olta takılıp denizde kalabilir :D :D (denenmiştir) valla benim için zaten çok erken ama bunlar hoş bence ya da arabayla gidin karanlık bir yere sohbet filan derken ledli tabelada benimle evlenir misin yazsın karşıda basit ama olmaz diye birşey yok :D

::ZaFeR::
04-10-2011, 20:52
Kişi kendini ne zaman evliliğe hazır hissediyorsa,o zaman evlenmeli diyorum eğer şartlar da müsaitse :D

kv661
04-10-2011, 22:16
banada fikir lazım valla yumurta küfesi kapıya dayandı.

aga81
05-10-2011, 00:22
Fikirler süper havalarda uçuşuyor görduğum kadarıyla sıkıntısı olanda tek ben değilmişim :D

Burak başım bağlanıo olum :D

Cliosportve
05-10-2011, 00:41
Barzolama yüzüğü götür ver kanka ne olcak :D

aga81
05-10-2011, 00:51
Kankacığım bnm asılaklımda dürümün içine koymak vardı :D
Bundan 3 sene önceydı dün gibi hatırlıyorum 14 subatta dürümcüye gıtmıstık :D

svtec
05-10-2011, 10:18
emin misin son kararınmı :D

ben önce bir yaygara kopardım :) kavga felan ayrılığa kadar getirdim olayı baya bir gerçekçi ama...
ertesi gün elimde yüzük gittim kapısına sabah annesi açtı dedim çağırın ulennn :D geldi yaptım olayı aldım kızı sonra...

sonra isteme ... söz..nişan ...düğün...
sonra tatil...
sonra...ev kirası :D sonra sosyal hayattan fedakarlık :D sonra heryede olma mecburiyeti..
sonra hani çocuk yokmu :D vs. vs. devam eder...

rebelh
05-10-2011, 10:28
sonra...ev kirası :D sonra sosyal hayattan fedakarlık :D sonra heryede olma mecburiyeti..
sonra hani çocuk yokmu :D vs. vs. devam eder...

abi çocuk profildeki gibi olursa vay haline :D senin hondayı kapıda bulamazsın bi süre sonra :hahaha:

aga81
05-10-2011, 10:34
Benm cocuk gözumun önune gelıo 2015 model scenıc 5 le sürünerek gezıo :D:D

Bu arada kararımı verdım sanırım

Karınca yapımda fılm yaptırıp sinema salonunda fılmden önce göstertmek:D

svtec
05-10-2011, 10:37
abi çocuk profildeki gibi olursa vay haline :D senin hondayı kapıda bulamazsın bi süre sonra :hahaha:

valla ne isterse yaparımda :D yeterki futbolcu olsun :D :D şu fahiş paralar havada uçarken başka meslek yapmasını istemem :D 2 yaşına gelmeden bjk futbol okuluna yazdırcam :D

rebelh
05-10-2011, 10:42
Benm cocuk gözumun önune gelıo 2015 model scenıc 5 le sürünerek gezıo :D:D

Bu arada kararımı verdım sanırım

Karınca yapımda fılm yaptırıp sinema salonunda fılmden önce göstertmek:D

sonra filmi izleme ama al yengeyi yemeğe götür bence filmi izlersen havası kaçar hatta yemeğede eminönüne balık ekmeğe yada başka türlü yengenin sevdiği bişi yemeye götür bence basit ama romantik olsun :) bide leyla ile mecnundaki çiçekçi abla denk gelirse ondan çiçek alırsın :p

rebelh
05-10-2011, 10:43
valla ne isterse yaparımda :D yeterki futbolcu olsun :D :D şu fahiş paralar havada uçarken başka meslek yapmasını istemem :D 2 yaşına gelmeden bjk futbol okuluna yazdırcam :D

bence çok üstüne gitmeyin erken yaşta sonra ters teperse futbol falan hayal olur :) bide umarım yenge balet olsun istemez moda ya şimdi :D

aga81
05-10-2011, 10:57
sonra filmi izleme ama al yengeyi yemeğe götür bence filmi izlersen havası kaçar hatta yemeğede eminönüne balık ekmeğe yada başka türlü yengenin sevdiği bişi yemeye götür bence basit ama romantik olsun :) bide leyla ile mecnundaki çiçekçi abla denk gelirse ondan çiçek alırsın :pAynen doğru dıyosun teklıfı edıp doğru yemeğe film izlemeye devam etmek bozar :)

volume81
05-10-2011, 10:58
Ya Şenol Romantizm Ve Sen hiç uymadı bence sen hiç etkili olamazsın :D eline ayağına bulaştırcagına al yüzüğü benimle evlenirmisin de yeterrr...

Olm Şaka bi yana nerden çıktı evlilik falan son 2 gündür görüşmedik noldu la :D

olm bakın şuna başını yakacak ben çıkamıyorum hiç bir yere :D

şenol'u türk tunerlerine emanet ediyorum :D

cenk
05-10-2011, 11:49
benim evlenme teklifim kesinlikle realist idi :)
ben seni bir ömür boyu çekmeye rağzıyım , sende rağzımısın ? demiştim .

ama sana nacizane tavsiyem, çok iyi düşün :)

rodya
05-10-2011, 11:50
Çıtayı en baştan yükseltme :)

Thracian
05-10-2011, 13:47
Benzer bir durumda benim başımda var, arkadaş ve yaşıtlar evlenmeye başladı. Artık sıra geliyor :)

Benimde aklıma sinema yattı. Önce sinemada film izlenir filmin en sonunda güzel bir yazı yada video girilebilir. :=)

BaDCaT
05-10-2011, 14:34
hadi azcik beyin firtinasi yapalim o zaman kizlar neden hic evlenme teklif etmiyor ? guvenmiyorum arkadas bu devirde :D:D

SekoLive
05-10-2011, 14:37
edenler illaki vardır badcat :D yok denemez ama adettendir erkek eder . Yakında bu adetide kaldırırz kızın etmesini bekler bizden sonraki nesil sonra evlenemezler kız evlenme teklifi etmedi diye garip bir devire doğru gidiyoruz :d

Diyadin
05-10-2011, 16:24
hadi azcik beyin firtinasi yapalim o zaman kizlar neden hic evlenme teklif etmiyor ? guvenmiyorum arkadas bu devirde :D:D

Direk etmiyorlar ama üstü kapalı niyetlerini belli ediyorlar yakınmalar falan :D

BaDCaT
05-10-2011, 16:32
Direk etmiyorlar ama üstü kapalı niyetlerini belli ediyorlar yakınmalar falan :D

O konuda ki butun gercekleri p.m atiyorum gerceklerle yuzlesme hazir ol :D

Diyadin
05-10-2011, 16:49
O konuda ki butun gercekleri p.m atiyorum gerceklerle yuzlesme hazir ol :D

Bende sana pm attım sende hazır ol :D

BaDCaT
05-10-2011, 16:51
Bende sana pm attım sende hazır ol :D

Hem gol hem penalti oldu bu ufff diyorum hayatin en acimasiz gercekleri no:1 budur herhalde :D

senna
05-10-2011, 17:15
rhs n/a solid roller v8 please

Diyadin
05-10-2011, 22:16
:D

http://i52.tinypic.com/ak98ox.jpg

aga81
05-10-2011, 23:44
:D

http://i52.tinypic.com/ak98ox.jpg

Buda yapılmazki ya dimi sonuçta bı kere edılıo bu teklıf :D:D

ef186
05-10-2011, 23:56
Nezaman teklıf edıceksın medenı cesaretın ne duzeyde ? ;) aklıma bısey geldı sevabamı gırsek acaba :)

aga81
06-10-2011, 00:11
İşlerım cok yoğun o istanbulda ben düzcede uygun gün zaman yakaladığımda yumurta gelmeden hazırlıkyapıyım dıyorum :)

Hakan Burak
06-10-2011, 00:33
Biraz düşündümde ''Ulan bizde evleneceğiz zamanı gelince nasıl olacak, ya beceremezsem zamanında teklif etmesini'' diye ama iş ciddiye bindiyse daha değişik olur olay. O yüzden zor iş ama İnşallah güzel olacağını umuyorum senin açından. Hayırlısı olsun. :) Bu arada bende bekar kalacağım galiba. Aday bile yok be :D Cengiz Kurtoğlu S.p.e.c zamanı :D

Frid
09-10-2011, 10:31
herkesin içinde kalabık yerlerde vs vs gösterişe strese ne gerek var anlamadım işlerin ters gitme ihtimalide yokmudur hiç herşey berbat olabilir bu yüzden sakin bir baş başa durumunda durum özetlenebilir kişiye zaten mutluluk veren cümle benimle evlenirmisin gerisi rakı balık gibi :D

Orhan
12-10-2011, 14:56
Evlenme teklif etti, gözaltına alındı! - Mynet Yurt Haber (http://yurthaber.mynet.com/detay/ankara-haberleri/evlenme-teklif-etti-gozaltina-alindi/58114)

Derin güldüm :D

rebelh
12-10-2011, 15:05
yaşlar tutuyo aga81 olmasın bu :)

306TT
12-10-2011, 15:17

halil sen klendin düşün ne halt ediceksin :)

valla kardeşim ben ocak ayından beri düşündüm . halil dahil 100 lerce insandan görüş aldım.

ama sen içindne geleni yap beklemediği anda yap yeter mekan ortam çokta fark etmez. ama sen sen ol benim gibi 130 kişinin önünde yapma .( not: şampanya patlatacaksan bilen bir arkadaş bul. sonra 30 kişi şarapçı gibi kokuyorsun :) )

aga81
14-10-2011, 00:25
yaşlar tutuyo aga81 olmasın bu :)
Gözaltından yenı saldılar :D

Şaka bıyana daha işten güçten fırsat bulup istanbula gelemedım teklıf orda yapılacak

aga81
14-10-2011, 00:27
halil sen klendin düşün ne halt ediceksin :)

valla kardeşim ben ocak ayından beri düşündüm . halil dahil 100 lerce insandan görüş aldım.

ama sen içindne geleni yap beklemediği anda yap yeter mekan ortam çokta fark etmez. ama sen sen ol benim gibi 130 kişinin önünde yapma .( not: şampanya patlatacaksan bilen bir arkadaş bul. sonra 30 kişi şarapçı gibi kokuyorsun :) )130 kişi :D teklıften vazgecerdım heralde :D