PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Edirneli arkadaşlar acil yardım!!!!!

Murat Özcan
04-10-2011, 11:21
Arkadaşlar bugun ıtıbarıyle 1 saat içinde edirneye doğru yola cıkıyorum,dayımı edirne tıp hastanesıne getırcem ve orada kalıcaz amelıyat olucak,yalnız oraları bılmıyorum ve kalma yerım yok en azından hastane bahcesınde arabada kalıcam,durumu uygun olan edırnelı arkadaslar yardımcı bana yardımcı olabılırse sevınırm numaramı yazıyorum 0533 559 80 15 nete gırme sansım yok telden ulasırsanız sevınıırm sımdıden tesekkurler

ENGean
04-10-2011, 11:23
gecmıs olsun hacı, allah yardımcınız olsun.

grkm
04-10-2011, 11:24
buyuk gecmis olsun, birileri eminim yardımcı olacaktır.

Günkut
04-10-2011, 11:36
İstediğin zaman arayabilirsin murat 4.30a kadar edirnedeyim daha sonra mecbur kapıya dogru yola cıkıcaz geçmiş olsun.

Emre Akçay
04-10-2011, 14:15
Dostum Edirne'de olsam biliyosun da Enez'deyim çalışıyoz. Zamansız oldu ya.

Murat Özcan
06-10-2011, 19:48
gecmıs olsun hacı, allah yardımcınız olsun.

tesekkur ettim engin saolasın dostum

buyuk gecmis olsun, birileri eminim yardımcı olacaktır.

evet sağolsun edirneli arkadaşlar ellerınden gelenı yaptılar

İstediğin zaman arayabilirsin murat 4.30a kadar edirnedeyim daha sonra mecbur kapıya dogru yola cıkıcaz geçmiş olsun.

çok sagol yardımların ıcın gunkurt

Dostum Edirne'de olsam biliyosun da Enez'deyim çalışıyoz. Zamansız oldu ya.

saglık olsun dostum ısın vardı zaten senınde,sıkma canını baska sefere arkadsalar yardımcı oldular sagolsunlar

Murat Özcan
06-10-2011, 19:54
Öncelikle konuyu açmamla birlikte anında arıyan edirneli arkadaşlara çok teşekkür ederim,bana edirneye vardıgımdan ıtıbaren yardım edıceklerını varınca aramam gerektıgını soyledıler buda bıze moral olarak çok iyi geldi,edirneye vardıktan sonra desteklerını eksik etmeyen,GNKT nikli GUNKURT arkadaşımıza,LEGİON 90 NİKLİ EMRE arkadaşımıza,REVERSE NİKLİ YİĞİT ARKADAŞIMIZA,VE ÖZELLİKLE HANÇERİ ARKADAŞIMA İŞİNİ BIRAKIP BENİ ARABASIYLA GEREKLİ İHTİYAÇLARI MERKEZDEN ALIP BENIMLE KOŞTURDUGU VE BENI TEKRARDAN HASTANEYE KADAR BIRAKTIGI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN ARKADAŞLAR...EDİRNEYE SELAMLAR

rebelh
06-10-2011, 20:00
sanada tekrar geçmiş olsun kardeş tech kardeşliği bu olsa gerek :)

emresener
06-10-2011, 20:02
universtienın hemen arkasında ufak bi motel gibi bi yer var orada konaklama yapabilirsiniz çok daha ucuzdur diyer yerlerden temizdir. hastaneyede yakındır. oraya gidin derim. tam arkasında kalıo fen edebiyat yolunda sağda... 2sene önce 15tl idi geceliği şuan maks. 30tldir ...

Murat Özcan
06-10-2011, 20:02
sanada tekrar geçmiş olsun kardeş tech kardeşliği bu olsa gerek :)

saolasın dostum tech dostlugu boyle bırsey olsa gerek,umarım unuttugum arkadaslar olmamıstır olduysalar kusura bakmasınlar

Emre Akçay
06-10-2011, 20:10
Bidakine gezmeye gel aga olmazsa ben gelicem zaten :)

Murat Özcan
06-10-2011, 21:23
Bidakine gezmeye gel aga olmazsa ben gelicem zaten :)

tamam reis ben geldım sırayı saldım,sıra sende sımdı :D