PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Superonline ADSL Kullananlar

::ZaFeR::
08-10-2011, 16:11
Bugün itibariyle TTNet ADSL'den Superonline ADSL'ye geçtim.İlk 6 ay 9,90 daha sonra ise 59 ödemeye devam.24 aylık bir kontrat yaptım.Eğer memnun kalmazsam sadece modemi geri yollayarak iptal edileceğini söylediler.Tivibu aboneliğim iptal oldu tabi haliyle :( Adil Kullanım olayı TTNet'de pek kontrol edilmiyordu ama Superonline'da nasıl olacak göreceğim bakalım.

özgü-R
08-10-2011, 16:25
süperonline fiberoptik 1 yıla yakın kullanıyorum internet hızı , müşteri kalitesinden gayet memnunum :)

Deagles48
08-10-2011, 16:34
TTNET hattımı taşındığım yere yeni nakil ettirdim 8Megabite kadar olan tarifedeyim önceki oturduğum yerde 8Megabite ulaşabiliyordum fakat burda garip bir yavaşlık vardı 1.75Mbps'i geçmiyordu download'da en fazla 220Kb görüyordu sanki sınırlandırılmış gibiydi ve modemin arayüzüne baktığımda hızımın 2048kbps'e sınırlandırıldığını gördüm TTNET'i nekadar arasamda sözde cumartesi pazar çalışmalarına rağmen sadece klasik müzik dinledim

No Comment

Thracian
08-10-2011, 19:43
TTNET hattımı taşındığım yere yeni nakil ettirdim 8Megabite kadar olan tarifedeyim önceki oturduğum yerde 8Megabite ulaşabiliyordum fakat burda garip bir yavaşlık vardı 1.75Mbps'i geçmiyordu download'da en fazla 220Kb görüyordu sanki sınırlandırılmış gibiydi ve modemin arayüzüne baktığımda hızımın 2048kbps'e sınırlandırıldığını gördüm TTNET'i nekadar arasamda sözde cumartesi pazar çalışmalarına rağmen sadece klasik müzik dinledim

No Comment

Aynı durum bende de var. En güzeli müşteri temsilcisi yada santralle direk görüşmek

can_ksk
08-10-2011, 19:55
vergi mükellefi olan arkadaşlarım için tavsiyem,Turkcell superonline;

8mbpsye kadar limitsiz adsl (15gb adil kullanım limitli sonra 1mpsye düşüyor) 34.9tl(modem kurulum aktvasyon ıvır zıvır herşey dahil aylık ücret)
4 gb kotalısı 24,90(bunda da herşey dahil) ikiside 24 aylık taahutlu.Yeni veya mevcut adslinizi taşıyabiliyorsunuz çok avantajlı bence faydalanmak isteyenler olursa izmir içi benimle pmleşebilirsiniz.

Anıl E.
08-10-2011, 20:22
TTnetten memnun değilim artık,başka adsl e geçmek istiyorum

a.colak
08-10-2011, 20:30
superonline fiber kullanıyorum 1 yıldır yaklaşık bir kez bile kesinti yaşamadım gayet memnunum eskiden ttnet te kullandım ama çile sadece başka olumlu bi yanı yok

tolgakaynak
09-10-2011, 05:05
1 seneden fazla kullanıyorum bikee bile modeme reset atma gereği duymadım hiç kapanmadı:D sadece sabit gece 2.20 de 3 dklığına bi kesilme oluyor. oda herhalde sistemi yeniliyor oda olsun diyorum:) ttnet neydi yaaaaa resmen katliyam:)

ondertopcu
09-10-2011, 10:45
superonline fiber haricinde hangi firmaya geçerseniz geçin türktelekom altyapısı var arkadaşlar kendinizi kandırmayın başka firmaya geçsende birşey değişmez ;)