PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EMG Astra GSi vs. FL Clio RS

Sayfa : [1] 2 3

EMG
09-10-2011, 05:01
GSi: filtre egzoz chip conta PPR motorsports head work
RS: filtre egzoz chip PPR motorsports emme manifoldu gaz kelebeği p&p + sökük

GSi&RS karşılaştırma konusunda RS GSi'dan çok üstün diyen arkadaşlara gelsin :)

5. vitesim malesef olmadığından 4. vites 200 km'de bırakmak zorunda kaldık..

Videolardan ilersi tam görülmüyor 200 km'de 2 boy arkamda kalıyor RS

Ah bide 5'e atıp 240 250 gidebilseydik :heyoo:

KQM4_flVZnI
EMG Astra GSi vs. FL Clio RS Part 1 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=KQM4_flVZnI)

vZAoaIc7-cs
EMG Astra GSi vs. FL Clio RS Part 2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=vZAoaIc7-cs)

VH4xaIVMcdc
EMG Astra GSi vs. FL Clio RS Part 3 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=VH4xaIVMcdc)

son videoda arabadaki arkadas sapladı falan demis heyecandan kusura bakmasın rs sahibi arkadas

güncel videolar

2.vites
http://www.streetfire.net/video/emg-gsi-fl-rs_2350408.htm

3.vites
http://www.streetfire.net/video/emg-gsi-fl-rs-3vites_2350410.htm

DetailEF
09-10-2011, 05:04
GSi bakımlı olduğunda gerçekten RS'i geçebiliyormuş bunu görmüş olduk. Demek ki safkanlık başka birşeymiş :) Tebrikler Emre :)

Chatin
09-10-2011, 05:04
41 kere maşallah emrecim 5 le artık şu canavarı...kazasız belasız hep böyle devam inşallah.

Safak
09-10-2011, 05:06
Çok güzel olmuş Emre... Deymiş valla uğraştığına.

melih
09-10-2011, 05:08
gsi ya :D maşh. maşh.

Ultraleggera
09-10-2011, 05:27
Respect. !!

levent
09-10-2011, 05:48
Maşallah ikisine de , konuda bi GSi taraftarı olarak Emre 5. vitesini halletmelisin diyoruz bi an önce , esas Opel'in vuruş noktası ***** :)

PPR engineering
09-10-2011, 05:53
maşALLAH araçlara bir dahakine daha eksiksiz denersin emre konuştuğumuz gibi bu arada kaçıncı şanzuman sorunu bu 2 mi 3 mü??:)

mad_max1978
09-10-2011, 07:22
maşallah gsi ya

Diyadin
09-10-2011, 08:04
Maşallah bide zayıflasan harika gidecek ;)

ArMy
09-10-2011, 08:52
Maşallah iki araca da.
Gsi çok güzel yürümüş gerçekten.

life is life
09-10-2011, 08:52
maşallah gsi..

Enes-x
09-10-2011, 09:15
Temiz deneme olmuş, gsi a doğru müdahaleler sonuçları değiştiriyormuş demek ki öğrenmiş olduk :)

Maşallah iki aracada..

Not: Alev güzeldi :D

M///maniac
09-10-2011, 09:18
vallahi o speclerde bi astra için çok çok fazla gidiyo masallah

Kadett_gsi
09-10-2011, 09:26
Masallah araclara , EMG olmus :)

raptor_98
09-10-2011, 09:27
maşallah emg ye...

TC_VTEC
09-10-2011, 09:40
Maşallah araçlara kazasız belasız EMG gzl olmuş ustaların eline saglık.

KA®ANLIK
09-10-2011, 09:46
vay anasına bu kadarını bende beklemiyordum açıkçası,
emre tebrik ediyorum beni de g.t ettin, ben ihtimal vermiyordum GSI ın RS karşısında böyle gideceğine... :D

MAŞALLAH EMG ye...

Alicanrs
09-10-2011, 09:49
meydanı boş buldun tombiş :) Allah kaza bela vermesin kardşm aracın zımba gibi olmuş inş dahada iyi olucak

berkayGLRN
09-10-2011, 09:53
maşallah araçlara ama emg fenalarda kazasız belasız..

OmeR-FE
09-10-2011, 09:58
Bakımlı araç her zaman farklı.
Maşallah Emre, en sevdiğin Gsi EMG.

Yalnız FL ile yaklaşık 1-2 hafta önce izmite geldi arkadaşlar, geriye düşmüş durumda şuanda gördüğüm kadarıyla.
Seninde 5. vitesini görmek isterim ama, eksiksiz denersiniz inş. bidahaki sefere.

Maşallah 2 aracada, Allah nazarlardan saklasın.
Tekerinize taş deydirmesin.

İBRAHİM_MEY_GTİ
09-10-2011, 10:01
masallah her iki aracada...

HaLuK-35
09-10-2011, 10:14
iki araca da maasallah,bu tür atmo denemeler hoşuma gidiyo :) ama bana göre emg nin dun akşam ki bu galibiyeti butun astra gsi lara mal edilemez,ya da fl gecseydi tum rs ler astraya karsı ustun olmayacaktı,bu yaslarda ki aracları artık plakasal olarak degerlendirmeliyiz marka fanatizmi durumu kurtarmıyo artık :) emg astra dun gece basarılı yurumus tebrikler..belki rs kotuydu,belki baska bi astra kotu olcak baska rs ler onları gecicek,genelleme olayı insanı hataya surukler bu durumlarda :) tabi bu benim fikrim tekrardan araclara maasallah..

emre_
09-10-2011, 10:16
Masallah adas :) kazasiz belasiz 5.vitesli bin insallah :)

PPR engineering
09-10-2011, 10:28

Yalnız FL ile yaklaşık 1-2 hafta önce izmite geldi arkadaşlar, geriye düşmüş durumda şuanda gördüğüm kadarıyla.
Seninde 5. vitesini görmek isterim ama, eksiksiz denersiniz inş. bidahaki sefere.

ömer nerden cıkardın gerilemeyi veya neden gerilesinki?? ben gecen baktığımdada yine aynı gidiyodu.emg azcık farklı yürümeye başladı..:D

by serçe
09-10-2011, 10:32
maşallah iki aracada emg gsi baya iyi ona da ayrıca maşallah ...

Selman
09-10-2011, 10:35
Maşaallah ikisinede. EMG çok iyi olmuş.

erh
09-10-2011, 10:35
ŞŞ iboo izle olm izle :)

*AddO*
09-10-2011, 10:36
Maşallah..
Duygulandım GSi'ı böyle görünce :)

ukku
09-10-2011, 10:40
Emre uğraştığına değmiş valla, güle güle bin :)
Yalnız orijinallikten çıkmış bi gsi ile rs videosu koyup, hele rs'i kullanan arkadaş henüz birkaç haftadır rs sahibi ise, gsi rs'den üstün müymüş değil miymiş demek gerçekten boş söylemeden edemeyeceğim :D

ProTech
FL rs in bence acilen bakıma ihtiyacı var o spec lerde bu gidiş çok kötü sağlam bir rs için
hiç bi gsi aynı spec lerde bir rs ile böyle gidemez bu ister EMG ister AMG ister ZZZ olsun ;)

birde gsi 2 boy nasıl önde oluyo anlayamadım 4. vitese atana kadar zaten rs önde gözüküyor sonra gelip çıkarıp 2 boy önemi geçiyor gsi

tunceR
maşallah 2 aracada.. cam car keşke ilerde olsaymış böyle bişey anlaşılmıyo fazla. gsi güzel gidiyo.

ukku
09-10-2011, 10:45
ömer nerden cıkardın gerilemeyi veya neden gerilesinki?? ben gecen baktığımdada yine aynı gidiyodu.emg azcık farklı yürümeye başladı..:D

EMG'nin daha iyi gittiğini herkes görüyor zaten, buna en çok sevinenlerden biriyim, keşke benim arabamı da geçse de uğraştığına daha çok değse. Eline sağlık, güzel yapmışsın. Ama bir iş yaptın diye bu kadar savunmaya geçmene gerek yok. FL 'yi kullanan arkadaşın ne derece iyi kullandığını hiç birimiz bilmiyoruz. Ayrıca FL'nin en son yağ-filtre-buji değişim tarihlerini de ben sana söyleyebilirim istersen. Aylardır garajda yatan araba. Biraz bakıma, biraz da sahibi tarafından alışılmaya ihtiyacı var. Ömer'in de demek istediği o.

yavuz364
09-10-2011, 10:45
Herşeye rağmen 5. viteste deneselerdi EMG çok daha açık farklı geçerdi :)

Emre Maşallah.. Uğraştığına değmiş..

OmeR-FE
09-10-2011, 10:46

Araba yatıyordu uzun zamandır.
Ben kullandım arabayı, bana gerilemiş gibi geldi.
Veya ben Feyyazda kullandığımda, egsoz vardı ve komple söküktü.
Şimdi kullandığımda Orj. egsoz ve koltuklar takılıydı, bana öyle gelmiş olabilir.

EMG'ye laf yok, mükemmel ötesi gidiyor.
Maşallah, Allah nazarlardan saklasın.

Eyup Duygun
09-10-2011, 10:48
Maşallah araclara,sanada kocaman maşallah tombişim..

Ne nefes acmısız be :D:D

5'i beklemedeyiz

KA®ANLIK
09-10-2011, 10:50
bu işi ancak 200+hp lik sıkı giden bir RS ile
200hp lik C20XE motora sahip GSI denemesi çözer... ;)

karıştırdın emre ortalığı a.q :D

Alicanrs
09-10-2011, 10:53
yaa emg çok güzel olmş baya hızlanmış kazasız belasız bin emre ağız tadıyla ama fl nin bakıma ihtiyacı oldğu doru onu geçtim pilotaj önemli daha yeni alınmış kullanamıodur zy rs ile denemesini biliorm 2-3 boy geçiodu zy satmadan önce.. FL nin intikamını alırım ben =) sora gsi rs geçio delio saplıo denilmesin sağlıklı güzel pilotajlı güzel giden rs geçicektir hee 5. vites emrenin çok sağlam o zmn son süratlere doru gsi geçebilir

redlinemst
09-10-2011, 10:53
gsi beklediğim gibi :) maşallah araçlara

KA®ANLIK
09-10-2011, 10:57
yaa emg çok güzel olmş baya hızlanmış kazasız belasız bin emre ağız tadıyla ama fl nin bakıma ihtiyacı oldğu doru onu geçtim pilotaj önemli daha yeni alınmış kullanamıodur zy rs ile denemesini biliorm 2-3 boy geçiodu zy satmadan önce.. FL nin intikamını alırım ben =) sora gsi rs geçio delio saplıo denilmesin sağlıklı güzel pilotajlı güzel giden rs geçicektir hee 5. vites emrenin çok sağlam o zmn son süratlere doru gsi geçebilir

ZY RS kaç hp tahmini veya net olarak ?

PPR engineering
09-10-2011, 10:58
EMG'nin daha iyi gittiğini herkes görüyor zaten, buna en çok sevinenlerden biriyim, keşke benim arabamı da geçse de uğraştığına daha çok değse. Eline sağlık, güzel yapmışsın. Ama bir iş yaptın diye bu kadar savunmaya geçmene gerek yok. FL 'yi kullanan arkadaşın ne derece iyi kullandığını hiç birimiz bilmiyoruz. Ayrıca FL'nin en son yağ-filtre-buji değişim tarihlerini de ben sana söyleyebilirim istersen. Aylardır garajda yatan araba. Biraz bakıma, biraz da sahibi tarafından alışılmaya ihtiyacı var. Ömer'in de demek istediği o.

ne savunması iki kelime yazdım sadece ben haricimde selim ustanın cok buyuk emeği var savunma değil bu emg le denemeden bir kaç arabayla denedi dedim hala cok güzel yürüyor ordan söledim seninde eski araban diye bana burda savunmaya geçmen azcık yersiz olmuş..kullanan arkadaş evet alışması gerek ancak ama aracı yürütebilecek biri sürdü emre öle söledi kesinlikle savunmuyorum cünkü neden biliyomusun her iki araçtada benim emeğim mevcut neden savunayımki mantık olarak veya neyi bunu anlamadım hiç..bu eleştirin olduğunca yersiz ve gereksiz..

Alicanrs
09-10-2011, 10:58
ZY RS kaç hp tahmini veya net olarak ?

hp olarak bişe diyemem çıkarmadık dynoya ama fl ile aynı speclerde yazılım egsoz polish .. ama aynı speclerde ve daha üstün çnkü nie fl bakımsız ve pilotaj yok.. böle bi araçla gsi rs ten üstün olamaz demek istediğim ve ztn her postumda yazdım emrenin araç harbiden çok güzel yürüo ama kıstas almayın bu denemeyle.. demek istediim emreyle aynı speclerde gsi bulurum ama emreden yavaş gider bakımsızdır kullanamıodur saplarım 10 boy siz ne düşünürsünüz? aynı bziim dediklerimizi dersiniz bakımsız pilotaj yok bu böle

KA®ANLIK
09-10-2011, 11:01
hp olarak bişe diyemem çıkarmadık dynoya ama fl ile aynı speclerde yazılım egsoz polish .. ama aynı speclerde ve daha üstün çnkü nie fl bakımsız ve pilotaj yok.. böle bi araçla gsi rs ten üstün olamaz demek istediğim ve ztn her postumda yazdım emrenin araç harbiden çok güzel yürüo ama kıstas almayın bu denemeyle

anlıyorum,

en temizi, yüklü RS ile yüklü GSI videosu çekmek anlaşılan :D
yoksa bi yere varamayacak bu konu :)

PPR engineering
09-10-2011, 11:02
hp olarak bişe diyemem çıkarmadık dynoya ama fl ile aynı speclerde yazılım egsoz polish .. ama aynı speclerde ve daha üstün çnkü nie fl bakımsız ve pilotaj yok.. böle bi araçla gsi rs ten üstün olamaz demek istediğim ve ztn her postumda yazdım emrenin araç harbiden çok güzel yürüo ama kıstas almayın bu denemeyle

stock olarak bakıcak olursak rs bencede daha üstün..en azından performans olarak..

serqan23
09-10-2011, 11:02
maşallah emg ye...

Alicanrs
09-10-2011, 11:03
anlıyorum,

en temizi, yüklü RS ile yüklü GSI videosu çekmek anlaşılan :D
yoksa bi yere varamayacak bu konu :)

yüklü demiyorum ki =) zy rs çok sağlıklı mesela egsozunu koysun pilotajı iyise denetelim zevkli deneme izleriz .. satmasaydık denerdik

ProTech
09-10-2011, 11:03
bu videodaki gidişine göre bu rs dynoda 170hp den fazla vermez.

Alicanrs
09-10-2011, 11:04
stock olarak bakıcak olursak rs bencede daha üstün..en azından performans olarak..

kanka ben stock olarak sölemiorm fl yi sölüorm zy kdr gitmediğini hepimiz biliyoruz fl üzerinden baz alarak gsi rs geçmiş etmiş denmesin diorm bunu sende anladın .. bak ne diorm biz bulsak emrenin speclerinde gsi 10 boy geçsek ne denir ? sağlıksız kullanamıo bakımsız dnir inş anlaşılmıştır

PPR engineering
09-10-2011, 11:06
kanka ben stock olarak sölemiorm fl yi sölüorm zy kdr gitmediğini hepimiz biliyoruz fl üzerinden baz alarak gsi rs geçmiş etmiş denmesin diorm bunu sende anladın .. bak ne diorm biz bulsak emrenin speclerinde gsi 10 boy geçsek ne denir ? sağlıksız kullanamıo bakımsız dnir inş anlaşılmıştır

aynı fikirdeyim senle aynen zaten zy 2 boy geçmiş fl yi öle biliyorum ama işte emreylede konuştuğumuzda dedim zy su anda biraz daha iyi ama öte yandan bi roll gecesi gördüm yine kasıp kavuruyodu ortalığı..fl

Alicanrs
09-10-2011, 11:08
aynı fikirdeyim senle aynen zaten zy 2 boy geçmiş fl yi öle biliyorum ama işte emreylede konuştuğumuzda dedim zy su anda biraz daha iyi ama öte yandan bi roll gecesi gördüm yine kasıp kavuruyodu ortalığı..fl

maşallah tombişe =) dahada iyi olucak emg bunu biliyorm inş istediğimiz gibi olurda çok çok hızlanır

KA®ANLIK
09-10-2011, 11:08

bu konuda bende sana katılıyorum.

bu yüzden işte sıkı yürüyen bir RS ile GSI denemesi bu işi temizler :)

Mr.K
09-10-2011, 11:10
masallah emre :)

çekemeyen anten taksın :hehe::hehe::hehe::hehe: zaaa hahahahahahah xD

TarikS
09-10-2011, 11:12
Emre uğraştığına değmiş valla, güle güle bin :)
Yalnız orijinallikten çıkmış bi gsi ile rs videosu koyup, hele rs'i kullanan arkadaş henüz birkaç haftadır rs sahibi ise, gsi rs'den üstün müymüş değil miymiş demek gerçekten boş söylemeden edemeyeceğim :D

E olm fabrika cikisi RS zaten 172 HP, ki o bile orijinallikten cikmisken fabrika cikisi 150 HP arabayi orijinal mi denetmek gerek yani :D Ayni modlarla ne oluyo onu gorduk iste, he bakimsiz kalmistir araba onu bilemeyiz.

Donus yolunda RS'in soforunu degistiler, ki 2 soforde de vites atislarda hic yavaslik falan gormedik biz gayet kicini yere degdirmeden atip gidiyorlardi masallah :)

He ayrica agirliga deginmemis Emre, RS'tekiler 120kg imis, Emre tek basina 140 cekiyor zaten :D Ayrica RS'de hafifletme varmis ne kadar bilmiyoruz ama 20 falandir heralde.

ukku
09-10-2011, 11:14
ne savunması iki kelime yazdım sadece ben haricimde selim ustanın cok buyuk emeği var savunma değil bu emg le denemeden bir kaç arabayla denedi dedim hala cok güzel yürüyor ordan söledim seninde eski araban diye bana burda savunmaya geçmen azcık yersiz olmuş..kullanan arkadaş evet alışması gerek ancak ama aracı yürütebilecek biri sürdü emre öle söledi kesinlikle savunmuyorum cünkü neden biliyomusun her iki araçtada benim emeğim mevcut neden savunayımki mantık olarak veya neyi bunu anlamadım hiç..bu eleştirin olduğunca yersiz ve gereksiz..

Senin eski 106'ını geçtiler diye 1 haftadır forumda kavga veriyorsun. Ben oldukça düzgün bir şekilde görüşlerimi yazdım, söylediklerine bak. Yazdıklarını bir daha oku bakayım sen kendin anlayabilecek misin, herhangi bir anlam içerdiğini düşünmüyorum :)

ukku
09-10-2011, 11:17
Tarık'cım, iki araç da belli bi standarda ya da yarış segmentine göre modifiye edilmemiş ki, herkes kafasına göre birşeyler yapmış. Ayrıca top gear, evo, fifth gear da rolling yapıp öndeki aracı başarılı, diğerini başarısız mı sayıyor? GSI mı daha iyiymiş RS mi demek için bu video yeterli midir onu merak ediyorum :) Ayrıca modifiyeli hallerini kıyaslamak ise olay, GSI 'da RS'de olmayan ince conta ve kapak polishi var, RS'de bunlar yok. Neyse, ben Emre'nin aracı beğendim yalnız tavrını beğenmedim :D

Alicanrs
09-10-2011, 11:18
Tarık'cım, iki araç da belli bi standarda ya da yarış segmentine göre modifiye edilmemiş ki, herkes kafasına göre birşeyler yapmış. Ayrıca top gear, evo, fifth gear da rolling yapıp öndeki aracı başarılı, diğerini başarısız mı sayıyor? GSI mı daha iyiymiş RS mi demek için bu video yeterli midir onu merak ediyorum :) Ayrıca modifiyeli hallerini kıyaslamak ise olay, GSI 'da RS'de olmayan ince conta ve kapak polishi var, RS'de bunlar yok. Neyse, ben Emre'nin aracı beğendim yalnız tavrını beğenmedim :D

kapaklı rs te var kanka m.etme :D

Enes-x
09-10-2011, 11:23
kapaklı rs te var kanka m.etme :D

Hani nerde göremiyoruz :D

Alicanrs
09-10-2011, 11:24
Hani nerde göremiyoruz :D

avrupa yakası olursa görürsünüz kanka =) sen ztn gelicen mecbur:D

PPR engineering
09-10-2011, 11:24
Senin eski 106'ını geçtiler diye 1 haftadır forumda kavga veriyorsun. Ben oldukça düzgün bir şekilde görüşlerimi yazdım, söylediklerine bak. Yazdıklarını bir daha oku bakayım sen kendin anlayabilecek misin, herhangi bir anlam içerdiğini düşünmüyorum :)

geçmedilerde haksızlıkla video konulduğu için öle bir çıkış yaptım yaptığım savunma 3 4 postuda geçmemiştir :) sen de hafızanı bir sorgula bakalım bir haftadır o konuyla ilgili kaç post yazdım :) kavgayı forumlarda değil real de vermeyi tercih ettiğim için dün arabamı cıkardım koşturdum sahibine geri teslim ettim..rs de gecilsin istemem emg geçilsin istemem herkez başarılı olmak ister.bence sen böle forumlarda yazmada gördüğün zaman problemin varsa yüzüme sölersin burdan olmuyo yedik içtik beraber zira kötü bir görüntü burda insanlara karşı.

Can's
09-10-2011, 11:26
maşallah EMG adaletını yapmıs okadar emegın karsılıgıda bu olucaktı zaten rs eksıklerı warsa tekrar duzeltır kı pekte farklı sonuc olcgnı sanmıyorum yıne denenır dıye dusunuyorum

TarikS
09-10-2011, 11:26

Tamam bro RS zaten orijinalden daha guclu istee :D

Hepimiz sasirdik zaten bu sonuclari gorunce, Emre direk geride kalmak icin gelmisti, aracini yaptiktan sonra yeni yeni deniyor bir seyleri goruyor.. Geceden herkes sasirarak ve memnun olarak ayrildi bir sorun cikmadi..

Olayi buyutmeye gerek yok hangisi iyi hangisi kotu diye, sadece genelde olarak bi RS imaji var oyle gidiyor boyle gidiyor diye, guzel yapili GSi karsisinda kafa kafaya oluyorlarmis onu gorduk.. Top artik Alican kardesimizde :D

ukku
09-10-2011, 11:27
bence sen böle forumlarda yazmada gördüğün zaman problemin varsa yüzüme sölersin burdan olmuyo yedik içtik beraber zira kötü bir görüntü burda insanlara karşı.

sakin ol şampiyon, burası forum, herkes görüşlerini yazıyor. :icon_tup:
yüzüne de söylerim, ne zamandır güreşmiyoruz, gel bir akşam :D

ukku
09-10-2011, 11:29
Tamam bro RS zaten orijinalden daha guclu istee :D

Hepimiz sasirdik zaten bu sonuclari gorunce, Emre direk geride kalmak icin gelmisti, aracini yaptiktan sonra yeni yeni deniyor bir seyleri goruyor.. Geceden herkes sasirarak ve memnun olarak ayrildi bir sorun cikmadi..

Olayi buyutmeye gerek yok hangisi iyi hangisi kotu diye, sadece genelde olarak bi RS imaji var oyle gidiyor boyle gidiyor diye, guzel yapili GSi karsisinda kafa kafaya oluyorlarmis onu gorduk.. Top artik Alican kardesimizde :D

Kanka ta ilk mesajlarıma bak, en çok sevinenlerden biriyim diyorum bu gidiş için. Amacım sorun çıkarmak da değil gerçekten :) RS 10 boy atsın ya da 10 boy geçilsin, orası hiç problem değil, ortada emek var ve bize tebrik etmekten başka bişey düşmez :) Tek takıldığım nokta rollingde hangisi hızlı gider konusu değil, hangisi daha iyi araba konusuydu ve cevap olarak bu video geliyor, sence mantıklı mı :D

TarikS
09-10-2011, 11:31
Kanka ta ilk mesajlarıma bak, en çok sevinenlerden biriyim diyorum bu gidiş için. Amacım sorun çıkarmak da değil gerçekten :) RS 10 boy atsın ya da 10 boy geçilsin, orası hiç problem değil, ortada emek var ve bize tebrik etmekten başka bişey düşmez :) Tek takıldığım nokta rollingde hangisi hızlı gider konusu değil, hangisi daha iyi araba konusuydu ve cevap olarak bu video geliyor, sence mantıklı mı :D

La adam ilk postta ne demis, "RS GSi'dan cok ustun diyorlardi"

Bunu konforunda donanimina vs.sine cevap olarak mi yazdi sence? :D Tek kriter duz gidis burada, baska bir sey yok ki :D

ukku
09-10-2011, 11:32

Bunu konforunda donanimina vs.sine cevap olarak mi yazdi sence? :D Tek kriter duz gidis burada, baska bir sey yok ki :D

O zaman pardon ben yanlış anlamışım. Ben sportif araç olarak 2 arabayı değerlendiriyoruz zannetmiştim geçen konuda. Unutmuşum, burası techturkey :)

Cliosportve

Kesinlikle Utkuya katılıyorum

Enes-x

Tariksi sevmesemde bu konuda haklı

PPR engineering
09-10-2011, 11:34
sakin ol şampiyon, burası forum, herkes görüşlerini yazıyor. :icon_tup:
yüzüne de söylerim, ne zamandır güreşmiyoruz, gel bir akşam :D

yok gelmesi problem değil aşırı yoruluyorum biliyorsunuz geçen emir bugün sen içimde hiç öle bi düşünce olmadan yazdım her zaman ilk kendimi sorgularım nerde hata yaptım diye ama hata bulamadım malesef..sende sakin ol şampiyon...güreş yorar kaburgam catlak biliyosun.

TarikS
09-10-2011, 11:34
Tariksi sevmesemde bu konuda haklı

Ben de senden nefret ediyorum canim benim sagolasin

Diyadin
09-10-2011, 11:35
Kaç yürüyen Gsi varki emek vermiş RS gibi arabayla yanyana getirmiş arabasını bu bana göre büyük bir başarıdır.

Şöförü yeniydi bakımsızdı morali sıfırdı demek yerine GSI gibi bir arabayı koşturduğu için Emreyi tebrik ediyorum.

ukku
09-10-2011, 11:35
O zaman benden Emre kardeşime gelsin :)
"Bastı mı gaza, gider mi gider"

http://www.youtube.com/watch?v=b0m8YPF3N70&ob=av2n

:) :)

mertk
09-10-2011, 11:39
Tebrikler emre :)

Ahmet_28
09-10-2011, 11:40
maşallah emre.o kadar uğraştın ettin emeklerinin karşılığını aldığına sevindim.enes gibi birisi kullansa arabayı temiz 1,5-2 boy daha hızlı olur :D

Enes-x
09-10-2011, 11:44
maşallah emre.o kadar uğraştın ettin emeklerinin karşılığını aldığına sevindim.enes gibi birisi kullansa arabayı temiz 1,5-2 boy daha hızlı olur :D

Ben gsi da emre gibi vites atamam abi adam efsane o konuda :)

BoraRS
09-10-2011, 11:48
Ya Opelci arkadaşlar fanatiklik yapmayın. Fanatiklik kötüdür bunu öğrenin artık.

Bu arada RS her koşulda daha üstündür. Ne olursa olsun her zaman heryerde her daim RS. Geçse de geçilse de gönlümüzün şampiyonu RS :hehe:

Kaan Utku akıllı olun gelmiyim taa Texaslardan :)

ukku
09-10-2011, 11:49
Ya Opelci arkadaşlar fanatiklik yapmayın. RS her koşulda daha üstündür. Ne olursa her zaman heryerde her daim RS. Geçse de geçilse de gönlümüzün şampiyonu RS :hehe:

Gelmeden bana bi turbo alaydın, Kaan'a 30 boy atıp akşamına sökerim :D

BoraRS
09-10-2011, 11:51
Gelmeden bana bi turbo alaydın, Kaan'a 30 boy atıp akşamına sökerim :D

Peki ya sonra Kaan o turboyu tayyara takarsa ne bahane uydurucan :D O zaman seni ben bile kurtaramam :D

-Ata-
09-10-2011, 11:52
karşılaştırma konusundan sonra güzel bi deneme olmuş maşallah Emre gsia:)

ukku
09-10-2011, 11:54
Peki ya sonra Kaan o turboyu tayyara takarsa ne bahane uydurucan :D O zaman seni ben bile kurtaramam :D

O zaman bi B planımız var.
Farklı bi a3'e kendi plakamı takarım, ne olduğunu hiç biriniz anlayamazsınız :D

Ahmet_28
09-10-2011, 11:54
Ben gsi da emre gibi vites atamam abi adam efsane o konuda :)

emrenin viteslerine lafımız yok siklet farkı var :)

PPR engineering
09-10-2011, 12:19
O zaman bi B planımız var.
Farklı bi a3'e kendi plakamı takarım, ne olduğunu hiç biriniz anlayamazsınız :D

pardon da :D typer turboluyanlar bi aya cıkmadı dimi bora abi :D hahaha

Ome_RS
09-10-2011, 12:19
emre ilk videoda ne güzel patladı yaa maşallah :D

trgy
09-10-2011, 12:23
maşallah emre araban cok güzel gidiyor;)

PPR engineering
09-10-2011, 12:23
Ya Opelci arkadaşlar fanatiklik yapmayın. Fanatiklik kötüdür bunu öğrenin artık.

Bu arada RS her koşulda daha üstündür. Ne olursa olsun her zaman heryerde her daim RS. Geçse de geçilse de gönlümüzün şampiyonu RS :hehe:

texas mı ??? apartmandan sabah ekmek almaya giderken görmüşler seni bize kanıtla texas ta olduğunu ben gece taa ukraynadan aradım hemde gece vardiyasındayken kamera açtım utkuya:D:Dhahah

onursoytam
09-10-2011, 12:24
Göz var Nizam var GSI hep önde gidiyor.
GSI a tebrikler RS i arkasına takmış yürüyorlar.

maşallah araçlara.....

SerhatA.
09-10-2011, 12:25
GSI ' ya maşallah...

Beğendiğim tek GSI :)

FaBeRgE
09-10-2011, 12:28
Maşallah kanka :)

BoraRS
09-10-2011, 12:37
texas mı ??? apartmandan sabah ekmek almaya giderken görmüşler seni bize kanıtla texas ta olduğunu ben gece taa ukraynadan aradım hemde gece vardiyasındayken kamera açtım utkuya:D:Dhahah

Olm ben diyetteyim ne ekmeği :D Kim dediyse fena sıkmış:D 2 hafta sonra dönüyorum.

Konu dağılmasın yoksa Emre bizi dağıtacak :D Emre Maşallah bu arada araban roket gibi. Çok eski bir Astra GSI hayranı olarak bir kez daha çok beğendim bu arabayı. Satarsan alırım 12.5 bin TL ye :D

EMG
09-10-2011, 12:38
Noldu şimdi RS gitmiyor mu oldu anlamadım :D

ZY RS ile de denicektik yağmur başladı deneyemedik kısmet

ukkucum dediğim gibi ben geçiceğimi düşünmüyodum en azından şuanki eksik dolu halimle.. sürpriz oldu bana da ilk defa çıktım denemeye

bilenipte önde olmak saplamak için çıksaydım bu şekilde çıkmazdım zaten :)

Protech, inanmak istemiyorsun sanırım ama yalan söylicek halim yok GSİ RS'i geçti :heyoo:

Teşekkür ederim herkese :)

melih
09-10-2011, 12:38

ömer emg ciddi anlamada hadi onu geçtik emrenin daha eksikleri var ve bunlar hızlanmasındaki önemli faktör edecek şeyler bence doğru işlem ve gsi motorundan anlayan ustalarla yapılan stok motor olunca sonuç bu şekilde oluyor

rs bakımları yapsın emrede eksiklerini tamamlar tekrar denerler emre için benim gördüğüm ve tanıdığım kadarıyla geçme ve geçilmeyi sıkıntı yapacak bi insan değil.

SEÇKİN172
09-10-2011, 12:41
valla bu videoda kim önde belli deil öncelikle ZY İLE FL ye gelincede ben denedigim zaten fl ile fl sahibleri çok iyi vites atamamış öyle dediler zy 3 boy geçti olabilir inanırım belkide atamamıştır fl ama şöyle bişeyde var bu araçlar utku dayken FL ZY i 2 boy geçiyodur. ama şimdi şöyle bişe söylicem şuan arkdaşlar sattıgım aracı savunuyorum ZY rs şuanda maşallah nazaren çok iyi farklı bi gideri var. zaten yeni sahibleri kapak işletip conta koyup geri döncekler :):)

SEÇKİN172
09-10-2011, 12:42
Noldu şimdi RS gitmiyor mu oldu anlamadım :D

ZY RS ile de denicektik yağmur başladı deneyemedik kısmet

ukkucum dediğim gibi ben geçiceğimi düşünmüyodum en azından şuanki eksik dolu halimle.. sürpriz oldu bana da ilk defa çıktım denemeye

bilenipte önde olmak saplamak için çıksaydım bu şekilde çıkmazdım zaten :)

Protech, inanmak istemiyorsun sanırım ama yalan söylicek halim yok GSİ RS'i geçti :heyoo:

Teşekkür ederim herkese :)

valla ZY ile denemenizi çok isterdim...

Eyüp
09-10-2011, 12:46
Maşallam Emre :)

elpadre
09-10-2011, 12:46
Nan emre hiç beklemediğimi başardın :)

Low-Rider
09-10-2011, 12:48
maşallah panpa

EMG
09-10-2011, 12:48
hp olarak bişe diyemem çıkarmadık dynoya ama fl ile aynı speclerde yazılım egsoz polish .. ama aynı speclerde ve daha üstün çnkü nie fl bakımsız ve pilotaj yok.. böle bi araçla gsi rs ten üstün olamaz demek istediğim ve ztn her postumda yazdım emrenin araç harbiden çok güzel yürüo ama kıstas almayın bu denemeyle.. demek istediim emreyle aynı speclerde gsi bulurum ama emreden yavaş gider bakımsızdır kullanamıodur saplarım 10 boy siz ne düşünürsünüz? aynı bziim dediklerimizi dersiniz bakımsız pilotaj yok bu böle

ya alican bakımsızmış pilotajmış falan deme şimdi bana arabanın sahibide iyi kullanıyor dönüştede şeref kullandı zaten pilotajda kesinlikle sorun yoktu..

zamanında UR RS'le deneyip geçtiğimdede sorunluydu bunu geçince buda mı sorunlu oldu :D

ayrıca ZY ile FL denediğinde ZY geçmiş diyosunuz, FL'de egzoz yokmuş ve sökük değilmiş o zaman sanırım..

Kabullenin bence bahane üretmeyi bırakın emin olun benim daha çok eksiğim vardır ama saymıyorum tek tek :)

OmeR-FE
09-10-2011, 12:49
ömer emg ciddi anlamada hadi onu geçtik emrenin daha eksikleri var ve bunlar hızlanmasındaki önemli faktör edecek şeyler bence doğru işlem ve gsi motorundan anlayan ustalarla yapılan stok motor olunca sonuç bu şekilde oluyor

rs bakımları yapsın emrede eksiklerini tamamlar tekrar denerler emre için benim gördüğüm ve tanıdığım kadarıyla geçme ve geçilmeyi sıkıntı yapacak bi insan değil.

Bişey demedim ki zaten :)
Maşallah Emre'nin araba çok keyifli ve hızlı olmuş.
Ben sadece FL Rs'le buraya geldiklerinde izlenim veya hissettiklerimi söyledim. Onunda nedenlerinide söyledim, olabilecek şeyleride söyledim :)
Sıkıntı yok yani, EMG önde ve dahada öne çıkacağına inanıyorum eksiklerine göre.

Alicanrs
09-10-2011, 12:50
ya alican bakımsızmış pilotajmış falan deme şimdi bana arabanın sahibide iyi kullanıyor dönüştede şeref kullandı zaten pilotajda kesinlikle sorun yoktu..

zamanında UR RS'le deneyip geçtiğimdede sorunluydu bunu geçince buda mı sorunlu oldu :D

ayrıca ZY ile FL denediğinde ZY geçmiş diyosunuz, FL'de egzoz yokmuş ve sökük değilmiş o zaman sanırım..

Kabullenin bence bahane üretmeyi bırakın emin olun benim daha çok eksiğim vardır ama saymıyorum tek tek :)

yaa kanka 1.6 enjektörü çıkmış araçlamı kıyaslıosn ur yi diosn utku yazar ;) şimdi ben bahane uydurmuorm hee aynı specler diosan benim araç hazır ve nazır beklio m.etme .. evt zy yi 2 boy geçen fl nie zyden 3 boy yedi ? bakımsızlık ve pilotaj mantıklı olun ya..

eksik herkezde var kanka .. ama her zmn yazdım çok emeğin var çok gzl aracın çok güzel yürüo maşallah..

SEÇKİN172
09-10-2011, 12:54

şimdi o akşam ZY sökükmüymüş nerden uyduruyosunuz bilmiyorum
zy nin o akşam orta susturucu bile üzerindeydi konuşturmasın milleti şimdi beni
inşallah zy sahibleriyle deneme imkanınız olur zy FL i aynı viteste geçiyo şuanda
araç sahibleride yazssın yalan bişe yok.... alican bilir ZY nin nasıl gittini
ben şunda idda ediyorum ZY rs şuanda sizi geçer.....

skaratas2
09-10-2011, 12:55
Gsi ın kadran videosu beni çok etkilemişti. standart bi gsi binicisi olarak EMG nin hızlanması çok güzel. İlk videodaki patlatmada çok güzel. Deneme güzel olmuş.

Shadow_Dancer
09-10-2011, 12:55
Maşallah kardeşim yakışanı yapmışsın..

Alicanrs
09-10-2011, 12:57
emre ben fl yi filan savunmuorm kardşm yanlış anlama kaan geçen postlarda anladı ben gayet net ve açıkça yazdım inş daha hızlı olursun çok çok ii gider aracın herkezin eksiği vardır ama fl denemesini baz alma sağlıklı çok rs imiz var deneriz yani demek istediğim bu yeni aldğm zaman bende bilmiodm kullanmayı benide çok geçtiler fl de öle oldu ;) bakımsızlık diorm zy den 3 boy yiyosa 3 boy geçtiği halde var bu işte bişe anladın bahane deil bu hee videoya bakarsak geçtin maşallah

mertacar
09-10-2011, 12:58
inşallah zy sahibleriyle deneme imkanınız olur zy FL i aynı viteste geçiyo şuanda

Yorumu bir daha oku anlayarak yazın.. ZY hakkında yorum yapılmamış, FL için egzoz yokmuş ve sökük değildi denmiş.

cffsymbol
09-10-2011, 13:00
iki aracada maşllah ama şereften önce kullnan arkdaşın oda brazdan giricektir çoğu kez önde olduğunu söyledi FL nn ama bu videolrda dönüş yolunda şeref kullanırken olan videolr keşke araç içinden olsaydı daha net görebilirdk herşeyi..

EMG
09-10-2011, 13:01

nerenden anlıyosun bilmiyorumda bidaha oku istersen yazdığımı

ZY ile FL denerken FL'de egzoz yokmuş ve sökük değilmiş o akşam, ben denediğimde egzoz vardı ve söküktü anlatabiliyor muyum

ZY gelseydi onla da denerdim sıkıntı yok

kelalper
09-10-2011, 13:02
Kaan olm sende ne adamsın . Ettiğin lafa bak. İki arabada da emeğim olduğu için geçilmesini istemem ee ben geçilsem bunlara demek ki zil takacan benim arabayı yapmadığın için. :D

SEÇKİN172
09-10-2011, 13:03
yorumu bir daha oku anlayarak yazın.. Zy hakkında yorum yapılmamış, fl için egzoz yokmuş ve sökük değildi denmiş.

ben daha bişe yazmıcam sadece zy o akşam sökük deildi orta susturucuda üzerindeydi sadece sag koltuk söküktü ve fl nide arkda koltuklar söküktü.fl sahibleri yazssın ya ben yalan söylüyorum :)

melih
09-10-2011, 13:04
bi soru bakımsız olan bi araç neden denemeye cıkar ??
badem bakkımsınz veya eksikleri vs. vs.vs. sıkıntısı var araçın denemeye cıkmasın veya denemesin araç sahibi sonra burda eksiklerim vardı şöyle böyle yazılmasına hiç gerek yok

ve fl rs emg gsi geçseydi diyelim bakımsız veya gitmiyo gibi şeyler yazılcakmıydı?? tabiki hayır rs gidiyo deliyo geçiyo hızlı rs olcaktı????

El Elden üstündür herzaman arada bi suprizlerin olması iyidir böyle :D

emrede demiş benimde eksiklerim var ama bunu söylemiyorum bile ??
dün emre ile konuşmamızda kanka rs in 2 boy gerisinden yürüsem yeter şu halimle demişti ve beklentisinden iyi sonuç aldı tebrik etmekten başka birsey duşmez ve emre rs geçtim deyip arabası daha denemeye cıkmam etmem diyecek bi insanda değildir.

Okan D.
ya bu rs ler hep ortalığı karıştırıyo arkadaşlar rollere veda etmiştim gene başlim dedim her vıdeo da bı kavga bı sacma sapan muhabbet neyı tartısıyosunuz gectı gecmedı mı?? maşallah emg yede fl yede evlerine sağlam dönmüşler denemişler zevkini almışlar

Enes-x
ben daha bişe yazmıcam sadece zy o akşam sökük deildi orta susturucuda üzerindeydi sadece sag koltuk söküktü ve fl nide arkda koltuklar söküktü.fl sahibleri yazssın ya ben yalan söylüyorum :)

O nasıl oluyor ya sökük değildi ama sadece sağ koltuk söküktü :beuj:

EMG
emre ben fl yi filan savunmuorm kardşm yanlış anlama kaan geçen postlarda anladı ben gayet net ve açıkça yazdım inş daha hızlı olursun çok çok ii gider aracın herkezin eksiği vardır ama fl denemesini baz alma sağlıklı çok rs imiz var deneriz yani demek istediğim bu yeni aldğm zaman bende bilmiodm kullanmayı benide çok geçtiler fl de öle oldu ;) bakımsızlık diorm zy den 3 boy yiyosa 3 boy geçtiği halde var bu işte bişe anladın bahane deil bu hee videoya bakarsak geçtin maşallah

alican bitsin araban gazlamaya başla senle de deneriz benim için sorun degil biliyosun zy&fl muhabbetini yukarda yazdım bidaha oku istersen

iki aracada maşllah ama şereften önce kullnan arkdaşın oda brazdan giricektir çoğu kez önde olduğunu söyledi FL nn ama bu videolrda dönüş yolunda şeref kullanırken olan videolr keşke araç içinden olsaydı daha net görebilirdk herşeyi..

gidiş yolunda öne çıkıyordu 4.vitese atana kadar ama erken bastığından olmasın :)

zaten sonra şeref dedi arkadas biraz acemi hızı ayarlayamıyor falan ben kullanıyim dedi tamam dedim

PPR engineering
09-10-2011, 13:05
Kaan olm sende ne adamsın . Ettiğin lafa bak. İki arabada da emeğim olduğu için geçilmesini istemem ee ben geçilsem bunlara demek ki zil takacan benim arabayı yapmadığın için. :D

çok zekisin kanka :D hahahaha :D ama malesef ihtimal yok öyle bir su anda..:D

Okan D.
09-10-2011, 13:05
nerenden anlıyosun bilmiyorumda bidaha oku istersen yazdığımı

ZY ile FL denerken FL'de egzoz yokmuş ve sökük değilmiş o akşam, ben denediğimde egzoz vardı ve söküktü anlatabiliyor muyum

ZY gelseydi onla da denerdim sıkıntı yok

fl de eksozda vardı söküktüde zy ıle denerkken ve zy yı kullananda seckın dı yanı benım sattıgım arkadas hayatında kı ılk roluydu kımden duydunku eksozsuz olup sokuk olmadını neyse masallah araclara

kelalper
09-10-2011, 13:06
ya bu rs ler hep ortalığı karıştırıyo arkadaşlar rollere veda etmiştim gene başlim dedim her vıdeo da bı kavga bı sacma sapan muhabbet neyı tartısıyosunuz gectı gecmedı mı?? maşallah emg yede fl yede evlerine sağlam dönmüşler denemişler zevkini almışlar

en doğru yaklaşım bu herşeyden önce eve sağlam dönmek çok önemli. Kazasız belasız maşallah.

cffsymbol
09-10-2011, 13:07
gidiş yolunda öne çıkıyordu 4.vitese atana kadar ama erken bastığından olmasın :)

zaten sonra şeref dedi arkadas biraz acemi hızı ayarlayamıyor falan ben kullanıyim dedi tamam dedim

ama şerefle olan videolar dimi bunlar ??
hatta sen karasız bi deneme olduğunu söylemişşn sağlıklı olmadığı fln konuşulmş sanırım denemelerin .

SEÇKİN172
09-10-2011, 13:10
fl de eksozda vardı söküktüde zy ıle denerkken ve zy yı kullananda seckın dı yanı benım sattıgım arkadas hayatında kı ılk roluydu kımden duydunku eksozsuz olup sokuk olmadını neyse masallah araclara

aynen kanka 2 veya 3 rolümdü viteslerim çokta iyi deildir ama atarım gene
zy sökük muhabbeti çıktı sonra
okanın dedigi gibi neyse maşallah araçlara...

EMG
09-10-2011, 13:11
hatta sen karasız bi deneme olduğunu söylemişşn sağlıklı olmadığı fln konuşulmş sanırım denemelerin .

bilmiyorum bunlar hangileri ben arkadastan aldım videoları 2-3 tane daha var gönderince koyarım onlarıda

sağlıklı olmayan denemeler arac sahibinin kullandıgı denemeler korna anlaşmazlığı hız ayarlanamaması vs.

bazı denemelerde 2-3te öne çıkıyor 4'e attığımda gelip geçiyorum bazılarındada 2-3te yan yana kalıyoruz 4te başlıyorum geçmeye 5 olsa zaten değişik şeyler olurdu

cffsymbol
aynen kanka 2 veya 3 rolümdü viteslerim çokta iyi deildir ama atarım gene
zy sökük muhabbeti çıktı sonra
okanın dedigi gibi neyse maşallah araçlara...

o akşam senn ön koltuğun söküktü bzmde arkalr söküktü seçkn doğrudur ;)

Enes-x

Videoları cam car çok güzel açıdan çekmiş , ilk basış anlarında gözüküyor hiç bir erken basma vs. görmedim ben.Sağlıklı olmadı derken neyi kastediyorsun?

Bi1ReD
09-10-2011, 13:12
Masallah araclar cok iyi yurumus. Boyle yuruyen gsi da gorduk onada ayrica masallah.

SEÇKİN172
09-10-2011, 13:12
o akşam senn ön koltuğun söküktü bzmde arkalr söküktü seçkn doğrudur ;)

aynen kanka aksini söylemedim zaten dogru olanları söyledim.:)

kickboxer
09-10-2011, 13:13
maşallah araçlara gsi ne güzel ates eede ede gdiyo

cffsymbol
09-10-2011, 13:14
bilmiyorum bunlar hangileri ben arkadastan aldım videoları 2-3 tane daha var gönderince koyarım onlarıda

sağlıklı olmayan denemeler arac sahibinin kullandıgı denemeler korna anlaşmazlığı hız ayarlanamaması vs.

bazı denemelerde 2-3te öne çıkıyor 4'e attığımda gelip geçiyorum bazılarındada 2-3te yan yana kalıyoruz 4te başlıyorum geçmeye 5 olsa zaten değişik şeyler olurdu

doğrudur valla bn onun dün akşam bna dedklerni söyledim o9da birazdan yazar kendsi iki aracda maşallh diorum emek var arabnda emeğinn karşılığnı almışşn tebrik etmekten başka bişey düşmez bize inş dahada güzel olur ama tekrr bi denemek isteriz videolrın dha net olduğu anlaşmzlıklrın olmadğı 5.vitesinide yapmış olursan 5 tede neler olcğını görürz hiç belli olmaz neyin nolcağı

EMG
09-10-2011, 13:17
doğrudur valla bn onun dün akşam bna dedklerni söyledim o9da birazdan yazar kendsi iki aracda maşallh diorum emek var arabnda emeğinn karşılığnı almışşn tebrik etmekten başka bişey düşmez bize inş dahada güzel olur ama tekrr bi denemek isteriz videolrın dha net olduğu anlaşmzlıklrın olmadğı 5.vitesinide yapmış olursan 5 tede neler olcğını görürz hiç belli olmaz neyin nolcağı

deneriz tabi ben her zaman denerim sorun yok

iyi dilekleri için herkese teşekkürler kazasız belasız nazarsız binmek nasip olsun herkese

melih
09-10-2011, 13:18

5 de ne olur biliyomusun rs durur gsi yürür rs 5 hiç ve hiç değildir .

SEÇKİN172
09-10-2011, 13:20

allahım ya :) rs 5 durmassa nolucak peki...

cffsymbol
09-10-2011, 13:20

okdr eminsin yani ...

_muhaRRem
09-10-2011, 13:22
maşallah emeğin karşılığını aldınn . cilaya devam :)

Can's

bılader sen arabadan anlıyormusun yada anladıgına ınanıyormusun rsden burda cogu kısı anlıyor rsın nasıl olcgnı 5 de 4 de bılıp bılmeden yazma bılgılen sonra yaz ;)

seref1
msllah emre izleyemedik biz ama denilene göre 4.vitesin cok basarılıymıs:) ne mutlu emeklerinin karşılığını almıssın cok kalabalıktı dha geniş bi aksamda tekrar deneriz.iddia olmadan geldik bliosun görmek maksadıyla. bikaç eksiğini giderip bakarız yine daha uygun jokeyle:) benimde duyduğum ilk denemede rs acılıomus sonradan geliomussun donus yolunda durum böle olmus:)

SEÇKİN172
09-10-2011, 13:23
bılader sen arabadan anlıyormusun yada anladıgına ınanıyormusun rsden burda cogu kısı anlıyor rsın nasıl olcgnı 5 de 4 de bılıp bılmeden yazma bılgılen sonra yaz ;)

yok kardeşim hayatımda ilkkez senden duydum rs ne oldugnu hiç daha öncede görmedim :)

melih
09-10-2011, 13:25

kardeşim varmı 260 kdr catır catır kadran indiren rs videosu varsa koyun izleyelim emg nin kadran videosunu izledinizmi ?? bi bak sonra rs kıyasla ama bana tutup gırtlak yapmış rs videosu koyma ;)

okdr eminsin yani ...

ewet eminmim :soru:

Can's
09-10-2011, 13:26
yok kardeşim hayatımda ilkkez senden duydum rs ne oldugnu hiç daha öncede görmedim :)

sen lastık donla gezerken bız rs denıyorduk kardes relax sor okan abıne soyler ;)

SEÇKİN172
09-10-2011, 13:27
kardeşim varmı 260 kdr catır catır kadran indiren rs videosu varsa koyun izleyelim emg nin kadran videosunu izledinizmi ?? bi bak sonra rs kıyasla ama bana tutup gırtlak yapmış rs videosu koyma ;)

videomu yoo hiç gerek duymadım video çekmek. illla videomu lazım.......

EMG
09-10-2011, 13:29
videomu yoo hiç gerek duymadım video çekmek. illla videomu lazım.......

ya kardesim bos konusma en son bisey yazmıcam diyodun yazmasanda olur tamam bisey kaybetmezsin oku öğren en iyisi

SEÇKİN172
09-10-2011, 13:29
sen lastık donla gezerken bız rs denıyorduk kardes relax sor okan abıne soyler ;)

eeeee olablir yaşın büyüktür saygı duyarımda siz herhalde girek kilot giydiniz.

cffsymbol
09-10-2011, 13:30

inş istedğiniz gbi olsun 5 vitesde yapılır, bizde görmüş oluruz 5 vitesi ;)

melih
09-10-2011, 13:34
eeeee olablir yaşın büyüktür saygı duyarımda siz herhalde girek kilot giydiniz.

bak kardeşim sen daha orta okula ye giderken biz bu arabalarla uğraşıyoduk neyin ne olduğunu biliyoduk tutup bana 1 yıl rs binip bilmişlik havası yapma:icon_tup:

Enes-x
09-10-2011, 13:36
http://img.donanimhaber.com/upfiles/974265/C36F3B74A1634A9389ED249E42A4776F.jpg

SEÇKİN172
09-10-2011, 13:39
bak kardeşim sen daha orta okula ye giderken biz bu arabalarla uğraşıyoduk neyin ne olduğunu biliyoduk tutup bana 1 yıl rs binip bilmişlik havası yapma:icon_tup:

ozaman konuştuklarınıza dikkat edin...bende öyle yazmıyayım.

melih
09-10-2011, 13:42
ozaman konuştuklarınıza dikkat edin...bende öyle yazmıyayım.

sen sabah sabah bişe içtin kardeşim veya okumanda sıkıntımı var yazdığım RS ın 5vitesi kötü duvar gibi bunu coğu insan der ama emre nin 5 vitesi deli gibi rahat rahat kasmanda ceviriyo araç ve adam videosunu cekmiş koymuş varsa böyle RS videosu koyun izleyim dedim bunda kötü veya art niyet yok dikkat edecek kişi sensin ;)

_muhaRRem
09-10-2011, 13:44
rs leri ne zaman turboluyorsunuz ?

SEÇKİN172
09-10-2011, 13:45
sen sabah sabah bişe içtin kardeşim veya okumanda sıkıntımı var yazdığım RS ın 5vitesi kötü duvar gibi bunu coğu insan der ama emre nin 5 vitesi deli gibi rahat rahat kasman cevirimi araç ve adam videosunu cekmiş koymuş varsa böyle RS videosu koyun izleyim dedim bunda kötü veya art niyet yok dikkat edecek kişi sensin ;)

ya abi dogrudur 5 vitesi gsı iyidir ama öyle bi söyleyiş tarzınız varki sanki 5 sanki rs hiç çevirmio gibi siz hemen nie tartışma konusunusuna döndürüyosunuz anlamış deilim neyse bütün araçlara maşallah.

kadir jdm civic
09-10-2011, 13:48
bu konuda bende sana katılıyorum.

bu yüzden işte sıkı yürüyen bir RS ile GSI denemesi bu işi temizler :)

bi opel kadet gsı ortaya çıkar mı acaba yüklü rs nın karşına ?????????

Okan D.
09-10-2011, 13:49
bak gene rs gene tartışma gereksiz boş muhabbetler :D:D

seko
emre masallah araban her zaman iyi gidiyordu artık dahada guzel olmus kazasız belasız rs tayfası simdi birazcık daha hızlı bir arac cıkartır karsına arabanı denemis olursun dahada hızlanırsın,hızlanırsınız zaten amacta bu degilmi..

vtecburac
maşallah emre çok güzel gidio, aynı zamanda çokda şaşırtıcı:)

EMG
09-10-2011, 13:50
bi opel kadet gsı ortaya çıkar mı acaba yüklü rs nın karşına ?????????

kadett gsi hazırda var, yüklü rs varmı istanbulda deneyelim ?

ledler
09-10-2011, 13:51

Rs de gerileme yok ? Diğer videolar nerde ? ilk 3 4 videoda 4 üncü vites 1 2 boy önde oldugumuz videolar olucak onlar yok Emg nin önde olan videolar neden koyuldu ayrıca 2 boy nerde önde ben göremiorm videoda 2 boy ? EMG nin 2 boy geride olan videolarıda istiyoruzz pilotaj bende ikenn...

ledler
09-10-2011, 13:52
emre masallah araban her zaman iyi gidiyordu artık dahada guzel olmus kazasız belasız rs tayfası simdi birazcık daha hızlı bir arac cıkartır karsına arabanı denemis olursun dahada hızlanırsın,hızlanırsınız zaten amacta bu degilmi..

Gerekli Olan bu deilmi zatenn.. Bütün amac bu deilmi ?

Okan D.
09-10-2011, 13:53

ıstedımız gıbı olursa denerız cvk ıle yukluden kastın ne ıse tabı bu arada tekrar solım o gectı bu gectı zevk ıcın denıceksek deıyelım bıseylerı kanıtlamak ıcın denencekse denemem gerek yok kımseyı eglendırmeye kımseye burda zaman gecırmesı ıcın konu acmaya klavye hızlandırmalarına yardımcı olmaya

ledler
09-10-2011, 13:56
Ayrıca 1. videoyu iyi dinlerseniz cam aractakilerin RS gidiyo dedigini duyabilirsiniz ?? Ayrıca hangi videoda EMG önde göremedim..

EMG
Rs de gerileme yok ? Diğer videolar nerde ? ilk 3 4 videoda 4 üncü vites 1 2 boy önde oldugumuz videolar olucak onlar yok Emg nin önde olan videolar neden koyuldu ayrıca 2 boy nerde önde ben göremiorm videoda 2 boy ? EMG nin 2 boy geride olan videolarıda istiyoruzz pilotaj bende ikenn...

sendede biraz heyecan var sanırım arabanın içinden yeterince göremedin heralde video istiyosun?

önce 2. kornada gaza oturmamayı hızını ayarlamayı öğren ondan sonra bidaha deneyelim olurmu:icon_tup:

som306
Alevin patlama sesine ve gidişine bittim maşallah on numara olmuş şimdi:icon_tup:
Nos basma bidaha:D
http://i931.photobucket.com/albums/ad156/som306/Untitled-1copy-1.jpg

vtecburac
09-10-2011, 13:57

vay anasını be çokmu tabiat dışı bişe alican adam geçmiş olm tebrık edıcen eyw dıcen bıtecek, ben geçmesini bıraktım gsı n rs ın 2. vitessine tutunmasını tebrik ediyorum ve çok şaşırıyorum helal olsun emre 10 numara adam bırakda gitsin arabası;)

JDM VTİ
09-10-2011, 13:57
Rs'i bilmem de emg'nin eksikleri olduğunu net şekilde biliyorum.

Burada emg gsi clio rs'i geçmiştir.

Eksikleri vardı şuydu buyduyu araç sahiplerinden önce başkaları söylemiş nasıl tuhaf bi iş burdan açıkca görebiliyoruz :)

Eksiklerini hallederler tekrar denerler, şunu da unutmayalım clio rs birde sökük.

Emre zaten kg'si ortada olan bir adam ve arabasını ağırlığıda ortada, benim gibi 50kg'lik bi adam kullansaydı bu fark daha da acılırdı ki ben emrenin yerinde olsam arabamı sökmeden denemeye çıkmam adam dert etmeyip cıkmış hemde rs'e karşı :)

Maşallah iki aracada,

Okan D.
09-10-2011, 13:58
vay anasını be çokmu tabiat dışı bişe alican adam geçmiş olm tebrık edıcen eyw dıcen bıtecek, ben geçmesini bıraktım gsı n rs ın 2. vitessine tutunmasını tebrik ediyorum ve çok şaşırıyorum helal olsun emre 10 numara adam bırakda gitsin arabası;)

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

cffsymbol
09-10-2011, 14:00

Eksikleri vardı şuydu buyduyu araç sahiplerinden önce başkaları söylemiş nasıl tuhaf bi iş burdan açıkca görebiliyoruz :)

Eksiklerini hallederler tekrar denerler, şunu da unutmayalım clio rs birde sökük.

Emre zaten kg'si ortada olan bir adam ve arabasını ağırlığıda ortada, benim gibi 50kg'lik bi adam kullansaydı bu fark daha da acılırdı ki ben emrenin yerinde olsam arabamı sökmeden denemeye çıkmam adam dert etmeyip cıkmış hemde rs'e karşı :)

Maşallah iki aracada,

rs iki kişi emre tek kişiydi ..

JDM VTİ
09-10-2011, 14:02

adaletini yapmışlar işin, helal olsun rs sahiplerine..

ledler
09-10-2011, 14:02

Maşallah iki aracada,

50 kg olsaydı daha iyi gideerdi ölemi RS de 2 kişi 65 ve 70 kg

EMG
09-10-2011, 14:03

RS toplamda 120 kg idi ben 140kg + rs 30 kg sökük olsa 50 kilo avantajlı olmuş olur 50 kiloda 2 boy farkeder..

ben bunları söylemiyorum ama araç sahibi hayal görmeye başlamış biraz heycanını yensin arkadas panik olmasın

ledler
sendede biraz heyecan var sanırım arabanın içinden yeterince göremedin heralde video istiyosun?

önce 2. kornada gaza oturmamayı hızını ayarlamayı öğren ondan sonra bidaha deneyelim olurmu:icon_tup:

Tekrar deneyeriz düzgün bi havada sıkıntı yok. video cekilceni bilende yoktu bizdenn onuda eklemek isteriz..

Cliosportve
5. vites kaç tane kadran videomu koydum gene görülmemiş demek ki :)

GSI için büyük bir başarı tabi tebrik ediliyor GSI her halinde eğer 5. vites kadran videosu isteniyorsa bende 2-3 video olcak koyabilirim konu içine mındar olmıycaksa konu :)

kadir jdm civic
09-10-2011, 14:04

hacım ben cenker abinin tayfasındanım kadetlerin nasıl gittigini çok iyi biliyorum mustafa ustamızıda tanırım daha ben yüklü bir kadetle yürüye bilecek bir RS göremedim ama olurda varsa cenker abi hemen denetir olmadı DN ile denerler bakalım nasıl RS ler varmış.

cenker abini eski astra KZ gsıda hazırlanır bir iki eksigi var avans problemı yaşıyoruz çözüldügünde deneme yaparız RS ile bakalım ozaman ne diyecekler.

her zaman diyorum GSI bilinçli ellerde işini iyi yapan ustalar tarafından yapıldıgında bilinçli kullanıcı ilede çok çok daha iyidir RS ten bu benım fikrim

ProTech
09-10-2011, 14:05

RS in 2 kişi olduğunu şimdi öğreniyoruz bunu konunun başında neden yazmadın ?
kullanan kişide 2 boy gsi ın öne çıkmadığını söylüyor videodada öyle birşey gözükmüyor bunu iddia eden sensin ve bunu kanıtlıcak bir belgen yok hanginize inanalım ?

cffsymbol
09-10-2011, 14:07
RS toplamda 120 kg idi ben 140kg + rs 30 kg sökük olsa 50 kilo avantajlı olmuş olur 50 kiloda 2 boy farkeder..

ben bunları söylemiyorum ama araç sahibi hayal görmeye başlamış biraz heycanını yensin arkadas panik olmasın

kilo farkının farkındayz ona lafımız yok emre, rs söküktü ama enazından pilot kilolarını eşitlemek adına rs e iki kişi bindi rs in fazlası arka koltuklr söküktü ..

ledler
09-10-2011, 14:09
kullanan kişide 2 boy gsi ın öne çıkmadığını söylüyor videodada öyle birşey gözükmüyor bunu iddia eden sensin ve bunu kanıtlıcak bir belgen yok hanginize inanalım ?

Rs tabikide iki kişi eşit ağırlıklarda çıkalım diye sağlıklı bir deneme olsun diye yaptık videoda cekilicek diye bişi yoktu ? Şimdi neyin tartişması bu hiç anlamıs deilim gectigimiz videolar yok ? Gsi maşaallah yapılmıs edilmiş saglıklı yanlız bu sekilde bi konuu cok rahatsız etti beniii..

EMG
09-10-2011, 14:13

kilo muhabbetini yazmak benim işime gelir 50 kilo ağırdım konunun başında bahane üretiyo gibi gözükmiyim diye yazmadım

yanında oturan şerefe sormak lazım kim öndeydi diye

burdaki insanlar az çok tanır beni birisi yazabilir mi yalan söylüyosun geçemedin diye ?

sen inanmasanda olur sıkıntı yok ben görüceğimi gördüm

Rs tabikide iki kişi eşit ağırlıklarda çıkalım diye sağlıklı bir deneme olsun diye yaptık videoda cekilicek diye bişi yoktu ? Şimdi neyin tartişması bu hiç anlamıs deilim gectigimiz videolar yok ? Gsi maşaallah yapılmıs edilmiş saglıklı yanlız bu sekilde bi konuu cok rahatsız etti beniii..

bak kardesim totalde 50 kg hafiftin yine o yüzden 2 kişiydik falan deme istersen, neyse sende yeni almıssın arabanı heyecan var ama muhabbet çirkinleşmesin yüzyüze geliriz ne de olsa

geçseydin rahatsız olmazdın dimi?

28 EE 106
09-10-2011, 14:13
vıdeolrın hıc bırınde ben 2 boy göremıorum;) rs sahbıde 2 boy gcldgnı soylemıor zaten bırde dıer vıdeolr ekskmıs onlrnda eklrmısnz zahet olmazsa:) kilolar eşit denılıor ama rs 2 kişi gsı tek kişi denılmıor neden kulaga hos gelıor dımı:) araclra dokulmsın herksın eksgı var herkes eksgıi bu sekılde bıda denensın;)

EMG
09-10-2011, 14:15
vıdeolrın hıc bırınde ben 2 boy göremıorum;) rs sahbıde 2 boy gcldgnı soylemıor zaten bırde dıer vıdeolr ekskmıs onlrnda eklrmısnz zahet olmazsa:) kilolar eşit denılıor ama rs 2 kişi gsı tek kişi denılmıor neden kulaga hos gelıor dımı:) araclra dokulmsın herksın eksgı var herkes eksgıi bu sekılde bıda denensın;)

bidahakine gelip canlı izlersin o zaman 1.4 90hp arabayla bu kadar çekim yapılıyor

sabrımı zorluyosunuz yalancı durumuna düşürülmekten hoşlanmam bence uzatmayın

JDM VTİ
09-10-2011, 14:16

sen yukarıda yazılanları okumadın galiba kardeş?

3.kişiler olarak biz susalım da araç sahipleri konuşsun daha iyi olur:icon_tup:

ProTech
09-10-2011, 14:18

,

bence o yazı öyle değil

Burada EMG gsi sadece FL plakalı RS i geçmiştir. (gsi sahibi geçtim diyo rs sahibi geçemedi diyo bellide deil nolduğu başlarda rs önde gözüküyo videoda)

böyle olacak ;)

28 EE 106
09-10-2011, 14:19
bidahakine gelip canlı izlersin o zaman 1.4 90hp arabayla bu kadar çekim yapılıyor

sabrımı zorluyosunuz yalancı durumuna düşürülmekten hoşlanmam bence uzatmayın

ordaydım zaten merak etme ;) sız önden cıktınız o 1.4 90 hp arba onden basıp daha net bşiler yakbılırdı ve hersın kafsı karsmzdı dımı?

Can's
09-10-2011, 14:20
yorumlardan da goruldugu uzere meyve veren agac mısalı tekrar kocaman masallah EMG ye bakalım daha ne kadar hızlanıcak :)

seref1
09-10-2011, 14:20
gerçekten uzadı.ben rahatsız oluorm.cunku emreye ben yaptım bu teklifi adam gibi denensin diye atar yok tutar yok emrede bilio.dışardan herkez bisey yazıo. harbiden pişman oldum emreye sölediğime... emre geçti yda rs geçti. ikisindede emek var masallah. ama video konmasa daha iyi olurdu video için çıkılmamıstı cnku..

Dou
09-10-2011, 14:21
Emrecim tebrik ederim, cok guzel yurumus araban masallah

Biz kilolularin hali zor denemede buyuk sikintiyiz :)

28 EE 106
09-10-2011, 14:21
sen yukarıda yazılanları okumadın galiba kardeş?

3.kişiler olarak biz susalım da araç sahipleri konuşsun daha iyi olur:icon_tup:

arac bzım merak etme;)

vtecburac
09-10-2011, 14:22

kibir yok kibir, insanları aşalayıcı, küçümseyici tavırdan kaçınalım:icon13:

cffsymbol
09-10-2011, 14:22
arkadaşlr belliki anlaşmazlıklar olmuş bi rs bi gsi geçmiş gbi gözüküyo anlaşamadğnz yerler olmuş birbrmizi tanıoruz tatsızlık olmasın amaç arablrın yürürünü görmek kiloların eşitlenip tartışmalara sebep olcak bi drum olmuyck eşit şeklde çıkıp tekrar deneyip görmek

KSE71
09-10-2011, 14:25
Tebrik ederim Emre abi, Maşallah.

Mr.K
09-10-2011, 14:26
kılo esıt ne onemı var.emre 140kıloysa cocuk napabılır bu durumda ? o zmn keske tork konustursaymıs bıraz emre 250 kıloya 250 kılo deneselermıs dımı daha guzel olurmus :) 5.vıteste 40la gıderken sarsma yapmayan bı arabaya karsı baya zevklı olurdu deneme ızlemek vs.

Emrecim tebrik ederim, cok guzel yurumus araban masallah

Biz kilolularin hali zor denemede buyuk sikintiyiz :)

turbo olcak kanka sıkıntı sıfır :D

Emre tekrardan masallah.Sıkıntılı gunler gecırdın,ama hem kendı bılgınle hem ustanın ıyı olmasıyla cok guzel topladın arabanı.Herkesın her zaman eksıgı vardır,bıtmez.Senınde var.Sana benden tavsıye kendı cevrenden tanıdıgın ınsanlar sevdıgın ınsanlar yakın arkadasın olmadıgı surece deneme arabanı.Ne arabanın ısmını kotule,ne sınır hastası ol.Nede senı tanımayan ınsanlardan yalancı damgası ye.

Shekıl style burun moruk,bızı bılen bılır bılmeyen kendi bilir:D Seni bilen cok ıyı bılıyo,karakterınıde,ne tarz bı yapıda ınsan oldugunuda.Neye sınırlendıgınıde vsvs.

EMG
09-10-2011, 14:29
bence o yazı öyle değil

Burada EMG gsi sadece FL plakalı RS i geçmiştir. (gsi sahibi geçtim diyo rs sahibi geçemedi diyo bellide deil nolduğu başlarda rs önde gözüküyo videoda)

böyle olacak ;)

sana yazcak bişey yok sen istediğin gibi anlayabilirsin

gerçekten uzadı.ben rahatsız oluorm.cunku emreye ben yaptım bu teklifi adam gibi denensin diye atar yok tutar yok emrede bilio.dışardan herkez bisey yazıo. harbiden pişman oldum emreye sölediğime... emre geçti yda rs geçti. ikisindede emek var masallah. ama video konmasa daha iyi olurdu video için çıkılmamıstı cnku..

şeref benim canımı sıkan 2 arkadas var biri rs'in sahibi diğeri 28ee106 nickli arkadas

yalan söylenmesi zoruma giden geçmek geçilmek zikimde değil

yok videoda 2 boy göremiyoruz yok diğer videolar nerde falan

ERKEN BASTIĞININ HARİCİ ÖNÜME GEÇEMEDİN bende zaten çoğunda gazdan ayağımı çektim erken bastığında

şeref kullandığında hep aynı anda bastık sonuçta zaten 200e geldiğimizde arkamdaydınız doğrumu yalanmı bunu söyleyin bana?

JDM VTİ
09-10-2011, 14:31
arac bzım merak etme;)

araç bizim ne demek yaa bi karının 1 tane kocası olur 10 tane kocası olmaz bilmem anlayabildin mi ;);)

Can's
09-10-2011, 14:32
kibir yok kibir, insanları aşalayıcı, küçümseyici tavırdan kaçınalım:icon13:

onu kıme yazdıgımı o bılıyor kıbırle alakası yok burak gecmıs sayfalarıda okumanı onerırım :icon_tup:

Mr.K
09-10-2011, 14:33
araç bizim ne demek yaa bi karının 1 tane kocası olur 10 tane kocası olmaz bilmem anlayabildin mi ;);)

:confused:

niye yaa :D 7kocalı hürmüz var :D :hehe:

28 EE 106
09-10-2011, 14:34

ben anlatabıldımde sen anlamyadın galiba arkdsım;)

EMG
09-10-2011, 14:35
ben anlatabıldımde sen anlamyadın galiba arkdsım;)

cevap versene benim yazdığıma *** atıp kaçmıcaksın bekliyorum cevabını

28 EE 106
09-10-2011, 14:35

terbıyszşsmın anlamıo yok konuyu mındar etmeye saygılar;)

JDM VTİ
09-10-2011, 14:36

e noluyo ortalık prostitute'si oluyor işte hushahahhaha ing yazıyım de ceza almayalım uhauaha:D

Mr.K
09-10-2011, 14:37

terbıyesızlesmedım yahu.ben makara kukara bayılan bı adamım ve vaktı zamanında 7kocalı hürmüz vardı. :D

sımdı senın bu yazdıgının arkasına ben gecıpte;

hanı denılıyo ya vıdeoda 2boy gectıgı gozukmuyo cart curt zaaarrt kabakağıt vs

yazıyomuyum hani ruhsatı gosterın diye :D yazmıyorum :D

seref1
09-10-2011, 14:38

şeref benim canımı sıkan 2 arkadas var biri rs'in sahibi diğeri 28ee106 nickli arkadas

ERKEN BASTIĞININ HARİCİ ÖNÜME GEÇEMEDİN bende zaten çoğunda gazdan ayağımı çektim erken bastığında

şeref kullandığında hep aynı anda bastık sonuçta zaten 200e geldiğimizde arkamdaydınız doğrumu yalanmı bunu söyleyin bana?

rs'in sahibi kullanan diil moruk:) onun kilosu pek musait değildi:):)

28 EE 106

sen goreblıyosan vıdeoda 2 boy ne dyım:) herkes sana ınanck mecbrytınde dıl;) bn ızldklrımden yorum cıkaryorum 2 boyluk vıdeoyu koy mşlahh derım cıkarım ;)

Mr.K
sen goreblıyosan vıdeoda 2 boy ne dyım:) herkes sana ınanck mecbrytınde dıl;) bn ızldklrımden yorum cıkaryorum 2 boyluk vıdeoyu koy mşlahh derım cıkarım ;)

ruhsat fotosu var mı ruhsat fotosu :D

EMG
rs'in sahibi kullanan diil moruk:) onun kilosu pek musait değildi:):)

kimse artık o ilk kullanan

benim kilom çokmu müsait :D

EMG
09-10-2011, 14:40

neyin ne oldugunu sende biliyosunda bi yedirememezlik var

kolay gelsin sana ve saz arkadaşlarına konuyu okuyan videoları izleyen anlıcağını anlamıştır zaten :)

ProTech
09-10-2011, 14:40
yahu ilk basışlarda hep rs önde gözüküyor benmi yanlış görüyorum ?
200 lerde nasıl 2 boy oluyomuş bu roketleniyormu gsi videoda 2 boy falan gözükmüyor ve hiç inanılır gibi değil ayrıca gsi sahibi harici kimse evet 2 boyu gördüm dememiş

Mr.K
09-10-2011, 14:42
200 lerde nasıl 2 boy oluyomuş bu roketleniyormu gsi videoda 2 boy falan gözükmüyor ve hiç inanılır gibi değil ayrıca gsi sahibi harici kimse evet 2 boyu gördüm dememiş

evet 2boy önde gidiyodu gsi gördüm.

rs sahıbının ztn bızım gectıgımız vıdeoları da koy demesı.bunu apacık ortaya koyuyo.wining is wining.

PPR engineering

ben senle dün konuştum hiç akıllanmamışın neden ortalığı kızıştırıyosun.insanların ahını alma..

efe_
Vallahi bende katılamicam RS'nin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum... ki sitede bazı videolarda 200lü hızlara kadar ep3'le nerdeyse burun buruna gidebilen bir araç RS düzgün yazılım filtre egzos işlemleriyle...

aliergun
Adam DSG gibi vites değiştiriyor ya :) hiç zaman kaybetmeden hızlanıyor arabası maşşallah :)
dün camcar ı kullanan bendim hem arkadan gelenleri geçirmemek için hemde video çekmek için mecbur yanlarında kaldık hızlanıncada yetişemedik haliyle :)

rs de gsi da çok başarılı yürüyolar maşşallah. ama rs de mi sıkıntı var yoksa emrenin arabası standarta gore daha mı iyi bilmiyorum ama sıfır hizalandıklarında aynı anda basınca emre en az 1 boy öne çıkıyordu.

güzel bir denemeydi, teşekkürler:)

EMG
09-10-2011, 14:43

evet 4 sonu yani 200de 2 boy önde oluyorum itirazı olan var mı?

arabayı kullanan trendseref nickli arkadasa soralım, yazsana suraya hacı yalan mı söylüyorum ben ?

kutsal
09-10-2011, 14:43
2 aracında tam eksıkleırnı tamamlayıp net bır vıdeo olması butun sorunu cözucek sanırım.ayrıca roll sıkleti diye bısey yok ama olay oraya doğru gıdıyo gureş değilkı arkadaslar bu ben 80 kıloyumdur ötekı 90 10 kılo domates alıp denklemıycez ya bu kıloyu.bu vıdeodada emg önde maşallah demek duser bıze ...

Mr.K
09-10-2011, 14:44
ben senle dün konuştum hiç akıllanmamışın neden ortalığı kızıştırıyosun.insanların ahını alma..

ben ah etmem ya yanı benlık bıse dıyosan kankacım sıkıntı yok ben takılıyorum oyle..:D ortalıgı herkes kızıstırıyo 3.kısılerız netıcede :)

+ ProTech

bır tanısma konusu acarsanız sızı tanımıs oluruz.Hosgeldınız TechTurkey.com forumuna:icon_tup:

28 EE 106
09-10-2011, 14:46
neyin ne oldugunu sende biliyosunda bi yedirememezlik var

kolay gelsin sana ve saz arkadaşlarına konuyu okuyan videoları izleyen anlıcağını anlamıştır zaten :)

bak vıdeoyu beklıorum:) yınede arcın cok ıyı emeklrın karsgı alınms maşllah:) ıkıncı mşlahhda vıdeo ya hadı baklım:D

28 EE 106
09-10-2011, 14:47
evet 2boy önde gidiyodu gsi gördüm.

rs sahıbının ztn bızım gectıgımız vıdeoları da koy demesı.bunu apacık ortaya koyuyo.wining is wining.

bu guneşi gördum gbı oldu be:D

som306
09-10-2011, 14:47
adam 30 kere yazmış yukarda hey allahım ya..........

Mr.K
09-10-2011, 14:48
bu guneşi gördum gbı oldu be:D

güneşide gördüm :) evoyla turluyodu caddede ;)

PPR engineering
09-10-2011, 14:49
ben ah etmem ya yanı benlık bıse dıyosan kankacım sıkıntı yok ben takılıyorum oyle..:D ortalıgı herkes kızıstırıyo 3.kısılerız netıcede :)

+ ProTech

bır tanısma konusu acarsanız sızı tanımıs oluruz.Hosgeldınız TechTurkey.com forumuna:icon_tup:

senlik bir şey yok kankacım :D da hata emrede cıtayı yükseltmiycekti katogori atlayınca oluyo böle seyler malesef..:)

BoraRS
09-10-2011, 14:51
Yaw Astra aslanlar gibi yürümüş geçmiş. Ben RS in daha iyi gitmesini beklerdim. RS te sorun var geyiğine girmicem. Sorunu olan çıkmasın denemesin.

Bazen de tebrik etmesini öğrenin gençler. Tebrik edin geçin gidin.

EMG
09-10-2011, 14:52
buyrun diğer videolar

QrFaH0HkY9o
EMG Astra GSi vs. FL Clio RS Part 4 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=QrFaH0HkY9o)

9UcGdDkI5Zw
EMG Astra GSi vs. FL Clio RS Part 5 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=9UcGdDkI5Zw)

MoAAum3xLqA
EMG Astra GSi vs. FL Clio RS 6 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=MoAAum3xLqA)

hiçbirinde malesef sonu gözükmüyor sondada zaten gsi önde oluyor

PPR engineering
09-10-2011, 14:52
güneşide gördüm :) evoyla turluyodu caddede ;)

ahahah olm güneş kendi evosuylamı gördün harbiden onada bir şey diycem unuttum dur ulaşıyım telimde iş yerinde kaldı 1000 kişi aramıştır..

BoraRS
09-10-2011, 14:56
ahahah olm güneş kendi evosuylamı gördün harbiden onada bir şey diycem unuttum dur ulaşıyım telimde iş yerinde kaldı 1000 kişi aramıştır..

Evet ben de aradım taciz etmek için üstünde ne var diye soracaktım kısık sesle ama telini iş yerinde unutmuşun olmadı şimdi bu :hehe:

28 EE 106
09-10-2011, 14:58
cunku son vıdeo gsı erken bsıyor izleyın gorun bak kardsım san karsı bı garezım yok mşşlah arcına rs ıle denyosun ve gclmıosun mşllah:)

Mr.K
09-10-2011, 14:58

yok beolum bosna hersekteyım ben :D nası gorıyım ama dun c.tesıydı ıllakı caddede 1*2 tur atmıstır kaardişim :D hehe

cunku son vıdeo gsı erken bsıyor izleyın gorun bak kardsım san karsı bı garezım yok mşşlah arcına rs ıle denyosun ve gclmıosun mşllah:)

bence soda içme zamanı gelmişte geçiyo.Bu kadar hazımsızlık iyi birşey deği.

Şimdi yavaşca elınle bastıgın ve tuttugun klavye ile mouse'u bırak ve mutfagın yolunu tut.

PPR engineering
09-10-2011, 14:59
Evet ben de aradım taciz etmek için üstünde ne var diye soracaktım kısık sesle ama telini iş yerinde unutmuşun olmadı şimdi bu :hehe:

sen artık enerjini xarkov simferepole sakla orda kısık sesle sormasan da olur kime soruyasan sor :D kafana göre biliyorum bu aralar 10000 üstü dönüyosun tehlikeli yani:D :D :D senin eve gelen iki kere düşünüyomuş :D

trendseref
09-10-2011, 15:00

emre kardeşim arabanın maşşalahı war41 kere....lakin istedğin dewirlerde bastık sen ayarladın hep !kornayı sen bastın kiloları esiştleyin dedin eşitledik 3.vites dedin kaçkere 3 te bastık video yapmak için teli elimize bile almadık bu kadar dostani olan biz kardeşlerine bu yorumun oldumu sence.:icon13:

BoraRS
09-10-2011, 15:00
sen artık enerjini xarkov simferepole sakla orda kısık sesle sormasan da olur kime soruyasan sor :D kafana göre biliyorum bu aralar 10000 üstü dönüyosun tehlikeli yani:D :D :D senin eve gelen iki kere düşünüyomuş :D

terrbiyesizzzzzzz.......

:hehe:

EMG
09-10-2011, 15:03
emre kardeşim arabanın maşşalahı war41 kere....lakin istedğin dewirlerde bastık sen ayarladın hep !kornayı sen bastın kiloları esiştleyin dedin eşitledik 3.vites dedin kaçkere 3 te bastık video yapmak için teli elimize bile almadık bu kadar dostani olan biz kardeşlerine bu yorumun oldumu sence.:icon13:

ilk yanına geldim kornaya sen bas demedinmi şeref clionun kornası duyulmuyordu çünkü :)

devire gelince 2. vites 70 3. vites 100 rs ten anlayan arkadaslar yazsın kötü bi devirmi rs için

ben denemeden önce sana dedimki deneriz ama geçilirim şöyle geçtik böyle sapladık muhabbeti olmıcaksa denerim istersen videoda koy farketmez ama muhabbet çirkinleşmesin dedim yani sende video çekip koyabilirdin benim için video olayı hiç sorun değil biliyosun

trendseref
09-10-2011, 15:13
ben denemeden önce sana dedimki deneriz ama geçilirim şöyle geçtik böyle sapladık muhabbeti olmıcaksa denerim istersen videoda koy farketmez ama muhabbet çirkinleşmesin dedim yani sende video çekip koyabilirdin benim için video olayı hiç sorun değil biliyosun[/QUOTE]

emre arabanın maşallahı war uzatmaya gerek duymuyuorum...ama aracın sahibine laf söyletemem bu kadar dostça olmaz kolay kolay kimse....bidahaki denemelerde görüşmek üzere:icon_tup:

A.Cem
09-10-2011, 15:15
İki araca da maşallah. Bu EMG insana astra gsi aldırır ya:)

vtecburac
09-10-2011, 15:22
onu kıme yazdıgımı o bılıyor kıbırle alakası yok burak gecmıs sayfalarıda okumanı onerırım :icon_tup:

ben genel anlamda söyledim can senle bir ilgisi yok;) herkesin bir başlangıcı oluyor, hitap ederken kimsenin kalbini kırmamak lazım;)

CorsaGSI
09-10-2011, 15:24
EMG ve Emre'ye maşallah ;)

Karşılaştırma konusundan sonra güzel deneme olmuş

vtecburac
09-10-2011, 15:28
Yaw Astra aslanlar gibi yürümüş geçmiş. Ben RS in daha iyi gitmesini beklerdim. RS te sorun var geyiğine girmicem. Sorunu olan çıkmasın denemesin.

Bazen de tebrik etmesini öğrenin gençler. Tebrik edin geçin gidin.

:icon_tup::icon_tup:

zübeyir
09-10-2011, 15:30
çarşıyı kaırştırdın emreeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

EMG
09-10-2011, 15:34
çarşıyı kaırştırdın emreeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

hep bu filtre yüzünden hahahah

vtecburac
09-10-2011, 15:35
hep bu filtre yüzünden hahahah

şimdi bir konu daha açalım 306 GTI mı GSI mı:hahaha::hahaha:

EK9
09-10-2011, 15:40
Maşallah EMG ye
clio rs ın speclerı yururu nedır bılmem ama
Astra gercekten şaka yapmıs maşallah

keskinli_ali
09-10-2011, 15:41
emrecim maşşallah şampiyon kaldığı yerden devam edio. alev görüntüsüde süper olmuş

EMG
09-10-2011, 15:47
şimdi bir konu daha açalım 306 GTI mı GSI mı:hahaha::hahaha:

memnuniyetle :D

JDM VTİ
09-10-2011, 15:48

uahuah... :D

_muhaRRem
09-10-2011, 15:52
istanbulda yağmur var tabi, herkes forum başında can sıkıntısı oldukça fazla :D

*AddO*
09-10-2011, 15:53
Ya bu gsi'ların sınıfı Si'lar falan deniyodu o nooldu ?

EMG
09-10-2011, 16:00
Ya bu gsi'ların sınıfı Si'lar falan deniyodu o nooldu ?

evet benimde hatırladığım en son si'lar gsi'a tutunuyordu vtec'ler gsi'ları harcıyordu rs'le denemeye bile gerek yoktu :hahaha:

ProTech
09-10-2011, 16:06
evet benimde hatırladığım en son si'lar gsi'a tutunuyordu vtec'ler gsi'ları harcıyordu rs'le denemeye bile gerek yoktu :hahaha:

anlaşılan hemen havalara girilmiş :)
Umarım "ciğer"li bir RS le yanyana gelmessin :)
Araban ciğerli anlaşılan ama unutmaki RS inde "ciğer" lisi var ;)

Dou
09-10-2011, 16:11
yok beolum bosna hersekteyım ben :D nası gorıyım ama dun c.tesıydı ıllakı caddede 1*2 tur atmıstır kaardişim :D hehe

Dun atasehirden tam cikarken polisten kaciyoduk beraber caddeye inmeye gtumuz yemedi kavaciga kactik :hehe:

Yanlis tahmin yani hahahah

EMG
09-10-2011, 16:14
anlaşılan hemen havalara girilmiş :)
Umarım "ciğer"li bir RS le yanyana gelmessin :)
Araban ciğerli anlaşılan ama unutmaki RS inde "ciğer" lisi var ;)

ben senin kim olduğunu tahmin ediyorumda eğer o kişiysen ciğerini sökerim boş konuşma :)

by serçe
09-10-2011, 16:17
ben senin kim olduğunu tahmin ediyorumda eğer o kişiysen ciğerini sökerim boş konuşma :)

SS :D tir bu kadar ciğerli konuştuğuna göre 18 msj yarısı bu konu ve rs konuları

ProTech
09-10-2011, 16:22
evet ciğerden kasıt SS ;)

EMG
09-10-2011, 16:28
evet ciğerden kasıt SS ;)

Tahmin ettiğim gibiymiş boşuna yazıp çizmişim ortalığı si..tirmek istiyosan başka kapıya :heyoo:

ProTech
09-10-2011, 16:32
amaç ortalık skştrmek değil gerçekleri görmek
o speclerde bir rs ile bahsettiğin yada iddia ettiğin gibi yürümek için hele 140 kilo şöförle yürümek için gsi ın normal şartlarda en az 200hp olması şart

EMG
09-10-2011, 16:36
amaç ortalık skştrmek değil gerçekleri görmek
o speclerde bir rs ile bahsettiğin yada iddia ettiğin gibi yürümek için hele 140 kilo şöförle yürümek için gsi ın normal şartlarda en az 200hp olması şart

GSi'ın hangi hp'de ne kadar gittiğini çok mu iyi biliyorsun, ne kadar tecrube ettin?

ProTech
09-10-2011, 16:37
şu bir gerçekki rs zaten orjinal olarak tork ve hp avantajının yanında kilo avantajınıda koyar ve doğal olarak gsi ın her zaman önündedir performansta.
Ayrıca hp leri eşitleseniz bile kilo dezavantajı devam edeceğinden gsi ın öne çıkması yine zor.
Öte yandan chip portpolish filtre egzos lu bir rs normal şartlarda sağlıklıysa 185-190hp leri zorlar durum böyle olunca videodaki gsi ın gidişi için en az 200hp lerde olması gerekir
o speclerde gsi da 200hp yi rüyasında göremez. Geriye ortaya çıkan ya rs te sorun olduğudur yada şöför faktörü yada bilinmeyen birşey var demektir.

ProTech
09-10-2011, 16:39
GSi'ın hangi hp'de ne kadar gittiğini çok mu iyi biliyorsun, ne kadar tecrube ettin?

bu akşam mümkün olursa yakın speclerde rs-gsi(sfi) denemesi yapıp videosunu koyarım .

EMG
09-10-2011, 16:39
şu bir gerçekki rs zaten orjinal olarak tork ve hp avantajının yanında kilo avantajınıda koyar ve doğal olarak gsi ın her zaman önündedir performansta.
Ayrıca hp leri eşitleseniz bile kilo dezavantajı devam edeceğinden gsi ın öne çıkması yine zor.
Öte yandan chip portpolish filtre egzos lu bir rs normal şartlarda sağlıklıysa 185-190hp leri zorlar durum böyle olunca videodaki gsi ın gidişi için en az 200hp lerde olması gerekir
o speclerde gsi da 200hp yi rüyasında göremez. Geriye ortaya çıkan ya rs te sorun olduğudur yada şöför faktörü yada bilinmeyen birşey var demektir.

180hp rs'e 170hp GSi yeter merak etme sen :)

ezbere konuşuyosun herşey hp ve kilodan ibaret değil o gücü ne şekilde nerde verdiğin önemli olan

ProTech
09-10-2011, 16:43
180hp rs'e 170hp GSi yeter merak etme sen :)

ezbere konuşuyosun herşey hp ve kilodan ibaret değil o gücü ne şekilde nerde verdiğin önemli olan

Rs in normal şartlarda 2. vitesi çok şaşırtır hele egzoslu polishli cai li bir rs 2 de çıldırır. bu yüzden 2 de rs in devri diye birşey yoktur her devri canlıdır. rs in kötü denilecek tek vitesi 5 tir zaten videodada 5 e atmıyoruz diyorsunuz o yüzden sorun yok

EMG
09-10-2011, 16:43
bu akşam mümkün olursa yakın speclerde rs-gsi(sfi) denemesi yapıp videosunu koyarım .

yürümeyen gsi'larla deneyip kendini kandırmaya devam et sen :D

ProTech
09-10-2011, 16:45
yürümeyen gsi'larla deneyip kendini kandırmaya devam et sen :D

pardonda yürümediğini nerden çıkardın
dün gece deneme yapmışlar 150hp civarında 106 gti ı geçiyor sence kötümü

EMG
09-10-2011, 16:45
Rs in normal şartlarda 2. vitesi çok şaşırtır hele egzoslu polishli cai li bir rs 2 de çıldırır. bu yüzden 2 de rs in devri diye birşey yoktur her devri canlıdır. rs in kötü denilecek tek vitesi 5 tir zaten videodada 5 e atmıyoruz diyorsunuz o yüzden sorun yok

rs'in 2 si iyide bizimki patates mi benim arabam diğer gsi'lara göre biraz farklıdır 17 senedir tecavüze uğramaktan kurtulmuş mesela ben 3 senedir üzerine titriyorum en ufak ayrıntısına kafa yoruyorum emek veriyorum bi rs gsi'ın 2 de önüne geçemiyorsa zaten ilerde geçmesi imkansız

vtecburac
09-10-2011, 16:46

kanka benim iddam yok ayrıca hızlıda deyilim, en hızlı benim diyenler en hızlı olduğunu idda edenler yürüsün işte senle bizde bakalım öğrenelim bu işleri:icon_tup:

ProTech
09-10-2011, 16:49
rs'in 2 si iyide bizimki patates mi benim arabam diğer gsi'lara göre biraz farklıdır 17 senedir tecavüze uğramaktan kurtulmuş mesela ben 3 senedir üzerine titriyorum en ufak ayrıntısına kafa yoruyorum emek veriyorum bi rs gsi'ın 2 de önüne geçemiyorsa zaten ilerde geçmesi imkansız

roll yapan çoğu insan senin gibi zaten herkes arabasının üzerine titrer ama doğa üstü şeyler yaratmasını beklememek gerek üzerine titriosun diye.
Evet video çekmişisn bi şekilde geçmişte olabilirsin ama bu her rs için geçerli olmaz.
Dediğin gibi o rs 2 de koparamıosa seni zaten ben o rs normal gidio demem bi yerlerde sorun var. (birde ağır olduğunu iddia ediosun)