PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil !! Integra sorgulama

civelek
09-10-2011, 15:57
arkadaşlar 90 accordumu satıyorum daha doğrusu kardeşime veriyorum otomatik olması sinir ediyodu beni manuel ve konfor perfgormanı ona yakın hatta daha iyi oldugunu düşündüğüm integra almaya karar verdim ilandaki arabayı tanıyanınız bilşeniniz varsa bilgi almak istiyorum içimde şüphe kalmasın belki bilen vardır. Honda Integra 1.8 1992 Model 11.400 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 60705359 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-kazasiz-degisensiz-orjinal-142beygir-yeni-muayene-b18a2-teg-60705359/detay/)

ENGean
09-10-2011, 16:17
pm atıyorum sımdı dostum.

silentpr
09-10-2011, 16:21
pm atıyorum sımdı dostum.

yazaydın neden yazmıon niçin yazmıyon bizanslımıyız biz bizde bilelim :)

ENGean
09-10-2011, 16:23
yazaydın neden yazmıon niçin yazmıyon bizanslımıyız biz bizde bilelim :)

:D yanlış anlaşılma olmasın, adamın ilanını baltalamayalım.

silentpr
09-10-2011, 16:24
:D yanlış anlaşılma olmasın, adamın ilanını baltalamayalım.

ozaman bende bi pm alayım zahmet olmazsa :icon_tup:

ENGean
09-10-2011, 16:29
bu seferde cok merak uyandırıyo ben yaziyim en iyisi :D

arkdslar bu araca 1-1,5ay önce baktık. araç resımlerde cok hoş gozukuyo ama arac baya bı kaporta ve boya istiyo.
sunroof camı çatlak, ve tam oturmuyodu, içini hatırlamıyorum, 1 ayda 50 taneden fazla arabaya bakıtgımız ıcın :)
ön camın kenarları pek saglıklı gözukmuyodu degısmıs olabılır cam.
degısen yok demıstı adam bıze ama camurluklardan 1 veya 2 side sokulmus.
yalan olmasın ama 9500-9750 gıbı bı rakama bırakmıstı.
aracı kaporta boya ıvır zıvır derken 2000 cıvarı harcandıgında herhalde daha iyi bseyler cıkar ortaya.

silentpr
09-10-2011, 16:33
arkadaşlar 90 accordumu satıyorum daha doğrusu kardeşime veriyorum otomatik olması sinir ediyodu beni manuel ve konfor perfgormanı ona yakın hatta daha iyi oldugunu düşündüğüm integra almaya karar verdim ilandaki arabayı tanıyanınız bilşeniniz varsa bilgi almak istiyorum içimde şüphe kalmasın belki bilen vardır. Honda Integra 1.8 1992 Model 11.400 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 60705359 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-kazasiz-degisensiz-orjinal-142beygir-yeni-muayene-b18a2-teg-60705359/detay/)

MKT nickli arkadaşın integrası var temiz güzel bi pm at görüş şuan aktif bi ilanı yok sanırım izmirden gitti araç burdaykende gayet diri araçtı oda güzel baktı şahsi fikrim bu ilandaki araca gelince fiyatından şüphe ettim fotoları indirip yakın yakın baktım :D dedim komple boyalımı falan tavan düşük gelmişti gözüme zaten haklıymışım :icon_tup:

civelek
09-10-2011, 16:36
mtk nin sitede fotosu varmıdır peki

ENGean
09-10-2011, 16:36
detaylı olarak tekrar inceledım, belkı bızden sonra kaporta boya olayını halletmış olabılır.suan boyası ıy gıbı sanki.

biz oralama 1,5ay önce bakmıstık..

silentpr
09-10-2011, 16:39
mtk nin sitede fotosu varmıdır peki

pasif ilanını yollar bakarsın öyle jant falan ekstra yok :) sadece masrafsız binebilceğin üstüne ekleme şeyler yapabilceğin bi araç gerçi bugun pazar nette olmayabilir

civelek
09-10-2011, 16:40
kaporta boya yapmamış motor yapmış krank orjinal yatakları değişmiş conta falan değişmiş gerçe neden diye sormadım o söyledi conta için açılmış kapak açılmışken içinide kontrol edelim demişler öyle yatak yorganda yapmışlar

silentpr
09-10-2011, 16:40
detaylı olarak tekrar inceledım, belkı bızden sonra kaporta boya olayını halletmış olabılır.suan boyası ıy gıbı sanki.

biz oralama 1,5ay önce bakmıstık..

aynen bende 2.5 ay olmuştur bakalı telefonlada aradım sordum gel gel diyip diyip durdu aynı ilan aynı fotolar

civelek
09-10-2011, 16:41
iyi olur valla bilindik temiz bişey olsa daha iyi olur benim accord ok gibi yoksa bozulur valla bu alış veriş :)

Osman Bahadır
09-10-2011, 16:46
Arkadaşım bir integracı olarak sana tavsiyem fiyat ilk kriterin olmasın. Varsın 2-3 fazla ver ama orjinal, çok temiz bir teg al. Bazen anadoludan falan denk gelebiliyor. Araştırmakta fayda var.

silentpr
09-10-2011, 16:49
mustafa 12-13 arası istyordu zaten 10-11 integra dert olur bi arkadaşın bordo integrası vardı takata yeşili jantlı falan çok güzeldi o araç noldu merak ediyorum :)

ufuck
09-10-2011, 22:04
araba bızım semtın arabası cok yakın abımın arabasıdır... neyını merak edıyorsunuz bna yazın cvplayım !!!

Vtec-SEDAN
09-10-2011, 22:05
araba bızım semtın arabası cok yakın abımın arabasıdır... neyını merak edıyorsunuz bna yazın cvplayım !!!

yukarıda yazmışlar işte araç hakkında kaza bela bilgisi olanlar yardımcı olsunlar diye

ufuck
09-10-2011, 22:06
arabanın motorunı sadece conta ıcın actık arkadaslar..

ufuck
09-10-2011, 22:07
yukarıda yazmışlar işte araç hakkında kaza bela bilgisi olanlar yardımcı olsunlar diye

abıcım bızım ıbo abının arabas bu.. bal kopüğü yc nın sahıbıydı, bı kaç ay oldu bunu alalı bı güzel topladı ama 106 nın werdiği zevkı wermedı ıcın satıyor.. takasta 106 ve vtsde kabul edıyoruz...

ufuck
09-10-2011, 22:09
ıntegrayı vts we gti takas karsılıgı werırız arkadaslar bu arada..

CEMiL PEPE
09-10-2011, 22:22
ARKADAŞLAR bilmediğiniz araba hakkında yorum yapmayın yok telefonla aradım gel gel dedı yok sanruf camı çatlak zaten alıcak arkadaş bakıp alır gozu gormeyen kor bırıne arabayı satıyomusta dolandırılıyomuş gıbı yorum yazmaya gerek yok ARABA BENIM DEĞİL arabaya yenı motor yapıldı aracı satıp borçlarını kapatmak ıcın satıyo arabanın elınde patlıcandan veya tursu bı araba oldugundan deıl sıkışmış bırı oldugundan gel anlaşırız dedı dıye her araba tursu deıldır gun gelır devran doner herkez araba yapıyo bu sıtede dusenın dostu olmaz kendınıze yapılmasını ıstemedıgınız şeylerı başklarına yapmayın burda muhabbet olsun dıye yazmış oldugunuz bır söz başklarının hayat duzenını alt ust etmış olabılırsınız bıraz düşünerek hareket edelım herkesın arabası kendıne guzel kımsenın arabasıda 4 + 4 luk deıl kaş yapalım derken başkalarının gözunude çıkarmayalım ...

Type-R
09-10-2011, 22:31
ıntegrayı vts we gti takas karsılıgı werırız arkadaslar bu arada..

ARKADAŞLAR bilmediğiniz araba hakkında yorum yapmayın yok telefonla aradım gel gel dedı yok sanruf camı çatlak zaten alıcak arkadaş bakıp alır gozu gormeyen kor bırıne arabayı satıyomusta dolandırılıyomuş gıbı yorum yazmaya gerek yok ARABA BENIM DEĞİL arabaya yenı motor yapıldı aracı satıp borçlarını kapatmak ıcın satıyo arabanın elınde patlıcandan veya tursu bı araba oldugundan deıl sıkışmış bırı oldugundan gel anlaşırız dedı dıye her araba tursu deıldır gun gelır devran doner herkez araba yapıyo bu sıtede dusenın dostu olmaz kendınıze yapılmasını ıstemedıgınız şeylerı başklarına yapmayın burda muhabbet olsun dıye yazmış oldugunuz bır söz başklarının hayat duzenını alt ust etmış olabılırsınız bıraz düşünerek hareket edelım herkesın arabası kendıne guzel kımsenın arabasıda 4 + 4 luk deıl kaş yapalım derken başkalarının gözunude çıkarmayalım ...Bold yaptığım kısımlarda bi çelişki yokmu:icon_wack Takas etmek mi istiyor, borcu var diyemi satıyor.. Anlamadım doğrusu.:soru:

CEMiL PEPE
09-10-2011, 22:35
Bold yaptığım kısımlarda bi çelişki yokmu:icon_wack Takas etmek mi istiyor, borcu var diyemi satıyor.. Anlamadım doğrusu.:soru:

kardeşim bı ara 106 arıyodu şuan araçla ılgılenmıyo başka sıkıntıları var nakıte cevırıp kredı borçlarını kapatmayı dusunuyo o yuzden fıyat uygun bı arabanın guzel olması ıcın fıyatının şişirilmiş olmasımı gerekıyo ??? arabayı sokup kaporta boya yapıp 2 lıra harcayıp 15 -16 yazanların arabasıda bu durumda oldugu ıcın boyanıyo 92 model arabada boyaya bakılıyosa 2010-2011 lerde gaz pedalına sert basılmışmı dıye bakalım ozman ...

driftboy
09-10-2011, 22:36
bu seferde cok merak uyandırıyo ben yaziyim en iyisi :D

arkdslar bu araca 1-1,5ay önce baktık. araç resımlerde cok hoş gozukuyo ama arac baya bı kaporta ve boya istiyo.
sunroof camı çatlak, ve tam oturmuyodu, içini hatırlamıyorum, 1 ayda 50 taneden fazla arabaya bakıtgımız ıcın :)
ön camın kenarları pek saglıklı gözukmuyodu degısmıs olabılır cam.
degısen yok demıstı adam bıze ama camurluklardan 1 veya 2 side sokulmus.
yalan olmasın ama 9500-9750 gıbı bı rakama bırakmıstı.
aracı kaporta boya ıvır zıvır derken 2000 cıvarı harcandıgında herhalde daha iyi bseyler cıkar ortaya.

Yorumun icin cok sagol bizde bi arkadasa dusunuyoduk gidicektik adamı yarın arayıp..

Type-R
09-10-2011, 22:38
kardeşim bı ara 106 arıyodu şuan araçla ılgılenmıyo başka sıkıntıları var nakıte cevırıp kredı borçlarını kapatmayı dusunuyo o yuzden fıyat uygun bı arabanın guzel olması ıcın fıyatının şişirilmiş olmasımı gerekıyo ???Anladım.. Ben araç, fiyat konusunda birşey söylemiyorum.. Mal sahibi istediği fiyatı yazar.. Beni ilgilendirmez.. Sıkıntı yok.:)

Umarım en kısa sürede satılır.:icon_tup:

silentpr
09-10-2011, 22:48
kimsenin senin arabanı baltaladığı yok uzak şehirlerdeyiz kalkıpta her aradığımız ilana kalkıp gidersek buna ne bütçe ne yürek dayanır sadece soruyorum bu aracın kaçıncı ilanı? kalkıpta burda ilan hakkında gider yapmanında gereği yok sadece yazarsın araçta neler olduğunu neler olmadığını bizde araba alıp satıyoruz tek sizin araba satılık değil koca yerde.

ufuck
09-10-2011, 23:04
cemıl bılmıyordum yafrum sıkıntısı oldugunu :(:(

civelek
10-10-2011, 09:39
neyse öle böyle gidip bakıcam bugün yada yarın parayı cebime koyup dediğim gibi kendi arabamı verdim sonuçta araba arıyorum. burdada konuyu kavga cıksın diye açmadım sağolsun herkes bildiğini yazmış sıkıntı yok yani kimisi aracı beyenicek kimiside beyenmiyecek sonuçta kısmet neyse o olucak ne araçlar nehallerde satıldı mrk etmeyin gerilmeye gerek yok yani

CEMiL PEPE
10-10-2011, 11:01
kimsenin senin arabanı baltaladığı yok uzak şehirlerdeyiz kalkıpta her aradığımız ilana kalkıp gidersek buna ne bütçe ne yürek dayanır sadece soruyorum bu aracın kaçıncı ilanı? kalkıpta burda ilan hakkında gider yapmanında gereği yok sadece yazarsın araçta neler olduğunu neler olmadığını bizde araba alıp satıyoruz tek sizin araba satılık değil koca yerde.

öncelikle araba benım arabam deıl gıderde burda yapılmaz çocuk yok karşında bızde araba alıyoruz yapıyoruz sıkılıp satıyoruz ama kımsenın arabasını kotulemıyoruz bende ıstanbuldan antalyaya ızmıre cok gıttım araba bakmaya çoguda soylendıgı gıbı cıkmadı ama kımsenın ılanı hakkında kotu bır soz soylemedım ılanı koyan araba sahıbı zaten bu ınternet ıslerınden de anlamıyo fazla 12 yaşında oglu var ona yukletmış zaten ılanı resımlerıde telefonla cekmış oyle 2 gunde bır ılan guncellemeyı bılmedıgı ıcın aynı ılan ve aynı resımlerle satılık araba sırf alıcak adamın agı kalmasın dıye kredı kartıyla arabayı motora soktu sıkıntısı alıcak kısıde patlamasın dıye arabyı sattıgında da kredı kartını ve bıreysel kredısını kapatıcak o yuzden 3une 5şine bakmıyo normal şartlarda 11.000TL de eder ama beklıcek zamanı olmadıgı ıcın acele edıyo arabanın sadece boya sıkıntısı var suan da motorla ılgılı bı sıkıntısı yok yapılmış suanda alıcak arkadaş boyayı goz onunde bulundurup alırsa bu arabada uzulmez ...

CEMiL PEPE
10-10-2011, 11:08
neyse öle böyle gidip bakıcam bugün yada yarın parayı cebime koyup dediğim gibi kendi arabamı verdim sonuçta araba arıyorum. burdada konuyu kavga cıksın diye açmadım sağolsun herkes bildiğini yazmış sıkıntı yok yani kimisi aracı beyenicek kimiside beyenmiyecek sonuçta kısmet neyse o olucak ne araçlar nehallerde satıldı mrk etmeyin gerilmeye gerek yok yani

kardeşim alıp almamak sana kalmış para senın paran ama arabaya bakmaya bırkaç kışı gelmış dun bu konuyu gordukten sonra aradım arabanın sahıbını konuştum galıba sende ırtıbata geçmışın araba ıcın RADAR HONDA da arabayı gostermışler arbaya bakmaya gelen bır kaç arkadaş RADAR mehmet ve şerif usta arabaya bakmış ve değişeni yok motor durumu da ıyı demış ya bız bu işi hiç bilmiyoruz yada başkaları çok ıyı bılıyo uzun lafın kısası para senın zevk senın
kardeşim hakkında hayırlısı olsun ...

fsunnetci
10-10-2011, 11:13
Temiz bakımlı olan TEG'ler var neden bu araca kitlendiniz bilmiyorum ama sevdiğim bir abimde 2 ad Beyaz TEG var birisi otomatik vites birisi manuel...
34 F 8500 SATILIK (http://teamhondaintegra.com/forum/index.php/topic,624.msg6739/topicseen.html#msg6739)

ENGean
10-10-2011, 11:30
o arabayı kımsenın kotuledıgı yok aracta gozuken neyse onlar belırtıldı.
extradan olmayıpta arabada şu şu sorun war vs vs denmedi.

jantsız şekilde 9750 gıbı bı rakama bırakılmıstı.

UM1196
10-10-2011, 12:56
Kadıköy de bi integra vardı 220.000de ilk sahıbınden değişenı boyası yok dıye bılıyorum 12.000 tl fıyat cekmişti lpg falan degmemıstı arabaya dusunursen ılanı bulabılırım yada sende bakabılırsın

silentpr
10-10-2011, 13:04
kimse parayı sokaktan toplamıyor kardeşim allah çarşınıza bol pazar versin

civelek
10-10-2011, 15:23
her araba sorgulamasında bu sıkıntılar çıkıyo neyse konu sapmasın sonuç olarak cebimizdeki para belli aradığım araçta si yada teg arkadaşlar varsa link yada satan tanıdığınız vs. yardımlarınızı bekliyorum.

civelek
10-10-2011, 15:24
Temiz bakımlı olan TEG'ler var neden bu araca kitlendiniz bilmiyorum ama sevdiğim bir abimde 2 ad Beyaz TEG var birisi otomatik vites birisi manuel...
34 F 8500 SATILIK (http://teamhondaintegra.com/forum/index.php/topic,624.msg6739/topicseen.html#msg6739)

manuel olanı hangisi ve fiyatı vs nasıl ulaşabilirim

UM1196
10-10-2011, 15:27
Honda Integra 1.8 1992 Model 12.250 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 58280211 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ilk-sahibinden-honda-integra-hatasiz-meraklisina-58280211/detay/)

Arac bu ılanlara bakarken görmüştüm bi bak istersen

civelek
10-10-2011, 15:30
kardeşim alıp almamak sana kalmış para senın paran ama arabaya bakmaya bırkaç kışı gelmış dun bu konuyu gordukten sonra aradım arabanın sahıbını konuştum galıba sende ırtıbata geçmışın araba ıcın RADAR HONDA da arabayı gostermışler arbaya bakmaya gelen bır kaç arkadaş RADAR mehmet ve şerif usta arabaya bakmış ve değişeni yok motor durumu da ıyı demış ya bız bu işi hiç bilmiyoruz yada başkaları çok ıyı bılıyo uzun lafın kısası para senın zevk senın
kardeşim hakkında hayırlısı olsun ...

eyvallah kardeşim illaki o fiyata ztn cillop teg bulamıcamı biliyorum bugün gidicektim ztn ben genede bakım diye yağmur çamur oldu bugun gidemedim birde aklıma si soktular onuda değerlendiriyorum kısmet olan olur ztn dediğin gibi sadece boyalık sorun varsa önemli değil ama kupası herkez gibi benim içinde önemli bakıcaz artık.

civelek
10-10-2011, 15:41
Honda Integra 1.8 1992 Model 12.250 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 58280211 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ilk-sahibinden-honda-integra-hatasiz-meraklisina-58280211/detay/)

limit 10 000 o fiyata cıkabilsem güzel si lerde var ama malesef

16EC813
10-10-2011, 15:48

baya bi güzele benziyo araç ,ama galeri deyince ürperiyom :D

UM1196
10-10-2011, 15:50
baya bi güzele benziyo araç ,ama galeri deyince ürperiyom :D

Tek düşündürücek şey o zaten dediğin gibi :)

civelek
10-10-2011, 18:05
Honda Civic 1.6 Si 1994 Model 10.200 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 61101125 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-full-yapili-61101125/detay/) ya bu araç nasıldır varmı fikri olan ?

ENGean
10-10-2011, 21:55
sunroof orjınal degıl, baska bılgım yok :D

CEMiL PEPE
10-10-2011, 22:03
kimse parayı sokaktan toplamıyor kardeşim allah çarşınıza bol pazar versin

aynen ole bu arabanın sahıbıde arabayı alırken para verıp aldı PIRASA YAPRAĞI vermedı çarşı pazar onemlı deıl kısmet neyse o olur ılersı gerısı olmaz

alex
10-10-2011, 22:05
enson gösterdiğin araç önden kazalı bariz belli oluyor sağ çamurluk va sol camurluk boşluklarına bak anlarsın

arka sağ tarafda bi garip duruyor

civelek
11-10-2011, 07:41
hangi resimde gördün çamurluk boşluğunu anlamadım :beuj: arka çamurluklar bozuk gibi evet dikkat çekiyo

MKT
11-10-2011, 08:06
aracım hala duruyor satıp satmamakta kararsızım. Birsürü masraf yaptım ben dıştan bakınca bişe yok ama 2 axis 2 amartisör 4 eibach 5cm yay aldım.aklınıza gelen tüm takozlar tabla burçları vs vs değişti. Arabamda sadece arka sol çamurlukta boya var birde kaputta var başka bir yerinde bişe yok.kaput içinde ne oynama var ne panallerde boya var nede bişe.Bakıyorumda bu turşu arabaların ilanlarını görünce ben 10.500 e kadar inmiştim sonra miğdem bulandı vaz geçtim satmadım aracı. Hala aracı turbo yapma niyetim var çok istiyorum fakat beklentim var bir yerden.o iş olursa yapabilirim.İsteyen olursada 530-228-85-85 ararsa görüşebiliriz

http://www.hizliupload.com/di-5WGP.jpg

http://www.hizliupload.com/di-18Z9.jpg

http://www.hizliupload.com/di-0AFE.jpg

http://www.hizliupload.com/di-BTOA.jpg

http://www.hizliupload.com/di-L5E7.jpg

http://www.hizliupload.com/di-CWYD.jpg

16EC813
11-10-2011, 08:41
maşallahı var mustafam teginin ,aklımdaki 1. sıradaki teglerden

MKT
11-10-2011, 08:59
maşallahı var mustafam teginin ,aklımdaki 1. sıradaki teglerden

valla abi elimden geldiği kadar bakıyorum.TEG e bindikce turbo yapma fikri aklımdan çıkmıyor.Uykularımı kaçırıyor.Satıp daha yüksek modelli bişe alırım diyorum onuda babam istemiyor ben biniyorum diyor:) babam benden çok seviyor kararsız kaldım valla