PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : E36 3.25 sorgusu

burakN
09-10-2011, 20:26
BMW 3 Serisi 3.25Ci 1994 Model 23.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Mor renk - 54562109 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-turkiyede-tek-daytona-violet-3-25ci-54562109/detay/)
bu bizim sitemizde bi ara satılıktı ilanına baktım göremedim ama el değiştirmiş heralde araç hakkında detaylı bilgisi olan varmı?

burakN
09-10-2011, 21:10
teşekkürler gerekli bilgiyi aldım arkadaşa düşünüyorduk ama vazgeçtik :(

aTaBeY
09-10-2011, 23:25
Gerekli bilgiyi bende verebilirim konuyu geç gördük sanırım zaten sizde vazgeçmişsiniz. Son dakika bugün aracın sahibi arkadaşımında bana söylediği birkaç güne ilanı çekeceği yönünde o da başka araç bulmuştu acildi o satıldığı için kendisinin de satmasına pek gerek kalmadı yarın komple kışlık bakıma giriyor araç şuanda bende zaten. Yinede bir sorunuz olursa yanıtlarım ilginize teşekkürler.

burakN
10-10-2011, 12:24
Gerekli bilgiyi bende verebilirim konuyu geç gördük sanırım zaten sizde vazgeçmişsiniz. Son dakika bugün aracın sahibi arkadaşımında bana söylediği birkaç güne ilanı çekeceği yönünde o da başka araç bulmuştu acildi o satıldığı için kendisinin de satmasına pek gerek kalmadı yarın komple kışlık bakıma giriyor araç şuanda bende zaten. Yinede bir sorunuz olursa yanıtlarım ilginize teşekkürler.

teşekkürler bendede 3.20i 4 kapı var 97 model onu verecem arkadaşıma. Ancak sitede takip eden arkadaşlar benim vazgeçme sebebimi de soruyorlar sen istersen gene de bi açıklamasını yap.

aTaBeY
10-10-2011, 12:31
Vazgeçme sebebiniz size özeldir sanırım onu ben bilemem ancak siz açıklarsınız isterseniz. Araçta bize sorarsanız eksik kalmadı hepsi tarafımızdan yapıldı. Artı dediğim gibi sahibi zaten satmaktan vazgeçti.