PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ak 106 yc 106

ahm_52
10-10-2011, 23:38
yc 106
ppr motorspor kapak
japan tuner timing
filtre
ekzoz

cam car yc 106

ak 106
cihp
filtre
ekzoz
http://www.streetfire.net/video/ak-106-yc-106_2323695.htm

SEÇKİN172
10-10-2011, 23:42
maşşalh AK 106 ya valla çok şaşırtıyor beni gideri cigerli bi araç BEYAZ EK 106 GİBİ VALLA YA...:)

aLperTunga
10-10-2011, 23:45
maşşalh AK 106 ya valla çok şaşırtıyor beni gideri cigerli bi araç BEYAZ EK 106 GİBİ VALLA YA...:)

yanlız videoda gecen aarac YC..bu arada maşallah ıkı araca keşke yan yana gelıp bıraz doldurup öyle basılsaymış..araçlar dengesız basılmış bıraz..

Selcuk_RoL
10-10-2011, 23:52

EK gibi değilde AK de YC güzel yürüyen araçlar maşşallah

eser
10-10-2011, 23:54
araçların ikisinede maşallah ta Alperin dediği gibi keşke araçlar bir yan yana gelselermiş

ahm_52
11-10-2011, 00:15
araçların ikisinede maşallah ta Alperin dediği gibi keşke araçlar bir yan yana gelselermiş

kameranın açısı ileriyi gösteriyo hem yanyana gelmeseler bırakılırdı heralde hala denemeye devam edilmiş maşallah araçlara

JDM VTİ
11-10-2011, 00:18
maşallah araçlara, kaan abi ellerine sağlık. yine yapacağını yapmış eh seni be :)

cdc70
11-10-2011, 00:19
kameranın açısı ileriyi gösteriyo hem yanyana gelmeseler bırakılırdı heralde hala denemeye devam edilmiş maşallah araçlara

:icon_tup: mslllah

otto985
11-10-2011, 00:20
Maşallah kaan abim yine yapmış yapacağını

Ellerine sağlık abi :)

cdc70
11-10-2011, 00:22
dikkat edin bi polis ı phone ile video cekimi yapıp plakaya ceza kesiyor :))) hahaha

PPR engineering
11-10-2011, 00:56
yanlız videoda gecen aarac YC..bu arada maşallah ıkı araca keşke yan yana gelıp bıraz doldurup öyle basılsaymış..araçlar dengesız basılmış bıraz..

evet kardeşim arabayı ben kullanıyodum evet bende farkettim ak 106 oturmuş ama azcık geç kalmış bende ayarlıyamamış olabilirim oda o akşam en iyi giden 106 tılardandı..aslında yan yanada kamera açısından öle oluyo...

sword
11-10-2011, 01:07
aynı basılsada yetısemzmış

OnurK
11-10-2011, 06:32
Yc'e maşallah kazasız belasız kullanılsın

Araçlarla duzgun deneme olmadı açıkcası korna ve kalkışlar adil olduğunu düşünmüyorum. aracı doldurup kendine göre korna basıp sıktı. bu arada düzgün denenildiğinde geçerim demiyorum. sonuçta araçta benzinlikte konuşuldugu kadarı ile hafta içersinde kapak açılıp ince konulmuş, gideri güzel aracın kullanan arkadaş 130 kilo bizlerde ben 80 ve arkadaş 55 kilo arka koltuklar sokuk olaraktan denendi. sağlıklı şekilde denemek isterim. aradaki farkı daha iyi olaraktan görmek

http://www.streetfire.net/video/ak-106-yc-106_2323832.htm

APO
11-10-2011, 07:51
maşallah araçlara...

PPR engineering
11-10-2011, 07:52
Yc'e maşallah kazasız belasız kullanılsın

Araçlarla duzgun deneme olmadı açıkcası korna ve kalkışlar adil olduğunu düşünmüyorum. aracı doldurup kendine göre korna basıp sıktı. bu arada düzgün denenildiğinde geçerim demiyorum. sonuçta araçta benzinlikte konuşuldugu kadarı ile hafta içersinde kapak açılıp ince konulmuş, gideri güzel aracın kullanan arkadaş 130 kilo bizlerde ben 80 ve arkadaş 55 kilo arka koltuklar sokuk olaraktan denendi. sağlıklı şekilde denemek isterim. aradaki farkı daha iyi olaraktan görmek

ak 106 - yc 106 - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/ak-106-yc-106_2323832.htm)

yok ince konulmadıda sadece kapağı yaptım ince pek sağlıklı olmuyo termostat lazım fan müşürü lazım yazılımı stock a cevirdik bir soğuk buji koyduk bir de yanıma araba alıp gece timming yaptık..bu dur baya hızlandı daha da hızlanır filtre bozuk artı iyi bi yağ koyucaz..evet kendime göre basmadımda sen biraz geç basmışsın onur doğru..

aLperTunga
11-10-2011, 08:17
valla ben o gece cok söyledım gebzeye sıkalım dıye gebze yolu gece bomboştu istediğiniz gibi yan yana geliP istediğiniz gibi ayarlar uzun uzun giderdiniz..oldum olası şu kavacık yolunu sevmedım hem yolun yarısı yokuş hemde köprü baglantısı oldugu için cok kalabalık oluyor..

PPR engineering
11-10-2011, 08:26
valla ben o gece cok söyledım gebzeye sıkalım dıye gebze yolu gece bomboştu istediğiniz gibi yan yana geliP istediğiniz gibi ayarlar uzun uzun giderdiniz..oldum olası şu kavacık yolunu sevmedım hem yolun yarısı yokuş hemde köprü baglantısı oldugu için cok kalabalık oluyor..

evet haklısın ama otobanı kapatıyolar filan millet korkuyor artık birde otobanda arama yapıyolarmış o akşam ondan cıkılmadı sanırım...

Alicanrs
11-10-2011, 08:29
Maşallah bu yc ler hep hızlı =) araba çok güzel olmş Kaan ellerine sağlık şaşırtıo ciddi yürüyor..

ak yede maşallah

OnurK
11-10-2011, 09:03
yok ince konulmadıda sadece kapağı yaptım ince pek sağlıklı olmuyo termostat lazım fan müşürü lazım yazılımı stock a cevirdik bir soğuk buji koyduk bir de yanıma araba alıp gece timming yaptık..bu dur baya hızlandı daha da hızlanır filtre bozuk artı iyi bi yağ koyucaz..evet kendime göre basmadımda sen biraz geç basmışsın onur doğru..

Tekrardan kazasız belasız diliyorum. tekrar güzel bir gecede daha sakin yolda denemek isterim. çok kalabalık oluyoruz. Araçta sol fardan çıkan filitre değiştirilip tekrar orj. neden çevrildi merak ettim açıkcası filitre kitinin dezavantajımı oldu :soru:

OnurK
11-10-2011, 09:06

Kesinlikle katılıyorum. :icon_tup:

PPR engineering
11-10-2011, 09:17
Tekrardan kazasız belasız diliyorum. tekrar güzel bir gecede daha sakin yolda denemek isterim. çok kalabalık oluyoruz. Araçta sol fardan çıkan filitre değiştirilip tekrar orj. neden çevrildi merak ettim açıkcası filitre kitinin dezavantajımı oldu :soru:

yüksek hızda dez avantaj oluyor birde kapağı yaptığımızda simota silindir carbon filtre yetmez oldu arabaya yeten havayı cekemiyo du bende aem filtre vardı elimde onu içeri koyup önden soğuk havayla besledim..

cakaragol
11-10-2011, 09:38
YC konserve kutusu gibi gidiyo maşallah

yunus_kg
11-10-2011, 09:49
iki aracada maşallah:icon_tup: onur geç basmış dengesiz bi deneme olmuş

H22Power
11-10-2011, 10:01
Şu 1600cc memur arabalarını niye bu kadar yoruyorsunuz anlamış değilim birde şu Harun Kızılkurt la tanışmak istiyorum :) Kaan sende kilo ver artık bak arkadaş şişkoydu bizde 2 kişi bindik adaletsiz oldu diyorlar :D Ağırlıklar eşitlendiyse bence gayet adaletli olmuş biri sökük yada biri 2 kişi olması önemli değil driver passenger ağırlıkları eşitse deneme adaletlidir ama Kaan biraz erken basmış Typer cıların ruhunda var bu yapcak bişi yok :D ama o fark kapanmazdı çok fark olmuş erken basılmazsa başa baş gidilecek bir mesafe değil yani 3 boy değilde 2 boy olsun örnek olarak iki aracada maaşallah ben Ak ile eski zamanlarında basmıştım gayet başarılıydı Cengiz ile çok güzel anılarımız oldu şuan bile duyuyorum eskisi kadar yüklü olmasa da hala baya hızlıymış o yüzden YC yede koca bir Maaşallah gelsin bizden ellerine sağlık JapanTuner ;)

eser
11-10-2011, 10:08
Ayni anda basilsa AK gecerdi diyen zaten yok ama ayni oturulsaydi gaza psikolojik olarak onur icin daha avantajli olurdu sonucta yaris bu gecmek kadar gecilmekte var AK de biraz maglubiyeti tatsin :) Kaan da,Onur da ilimlilar dostane bir deneme olmuş bence onemli olan bu ;)

H22Power
11-10-2011, 10:10
Eser yaşıyor musun sen :) Bu taraflara gelirsen haberim olsun görüşelim..

eser
11-10-2011, 10:12
Eser yaşıyor musun sen :) Bu taraflara gelirsen haberim olsun görüşelim..

Pek gecmiorum o tarafa ama gecersem haber veririm ;)

life is life
maşallah iki aracada..

İBRAHİM_MEY_GTİ
iki aracada maşallha yc ye ayrı maşallah kaan abi ellrine saglık makine fenalarda:):)dün konusmamızda sonra hakkımda konusan o insanla yüz yüze gelicem kim neler demiş.al üstü bir demir yıgını aq bunun için birbirimizi kırmaya gerek yok o geçmiş bu geçmiş gerek yok yc yürüyo eyw onun için diyorum gecemedğin eli öpeceksin.öle sagda solda bnm hakkımda atıp tutan o insan inşallah buraya cevap yazar..

OmeR-FE
Maşallah 2 aracada.

OnurK
11-10-2011, 10:52
Yorumlar için teşekkürler. YC geçicem gibi bi durum yok araç hızlı sadece daha sağlıklı bir deneme olmasını isterdim. sağlıklı bir sonuç ve sağlıklı bir video, cam car araç eşliğinde tekrar bir deneme olmasını isterim. ellerine sağlık Kaan aracın maşallahı var :icon_tup:

YavuzNaz
11-10-2011, 11:05
YC 106 nın fiyatına zam yapmışlar zaten bikaç denemeden sonra :D :D
her iki aracada maaşallah :)

APO
11-10-2011, 12:03
iki aracada maşallha yc ye ayrı maşallah kaan abi ellrine saglık makine fenalarda:):)dün konusmamızda sonra hakkımda konusan o insanla yüz yüze gelicem kim neler demiş.al üstü bir demir yıgını aq bunun için birbirimizi kırmaya gerek yok o geçmiş bu geçmiş gerek yok yc yürüyo eyw onun için diyorum gecemedğin eli öpeceksin.öle sagda solda bnm hakkımda atıp tutan o insan inşallah buraya cevap yazar..

ne oldu Halil İbrahim kim sıktı canını..??:confused:

İBRAHİM_MEY_GTİ
11-10-2011, 12:28
ne oldu Halil İbrahim kim sıktı canını..??:confused:
valla bimiyorum hakkımda bazı konusmalr varda abim telefonlsırız senle ararım seni?

APO
11-10-2011, 12:41
valla bimiyorum hakkımda bazı konusmalr varda abim telefonlsırız senle ararım seni?

boşveer bak dalgana sen..;)

PPR engineering
11-10-2011, 15:19
YC 106 nın fiyatına zam yapmışlar zaten bikaç denemeden sonra :D :D
her iki aracada maaşallah :)

hahah ben sana al dedim :D

YavuzNaz
11-10-2011, 15:25
sağlık olsun hacı abi kısmet olmadı başkasını aldım :D

Alper_
11-10-2011, 16:02
maşallah araçlara :)

judgeGTI
11-10-2011, 16:43
minübüscü işi olmuş braz:)

maşallah

cdc70
11-10-2011, 21:51
Şu 1600cc memur arabalarını niye bu kadar yoruyorsunuz anlamış değilim birde şu Harun Kızılkurt la tanışmak istiyorum :) Kaan sende kilo ver artık bak arkadaş şişkoydu bizde 2 kişi bindik adaletsiz oldu diyorlar :D Ağırlıklar eşitlendiyse bence gayet adaletli olmuş biri sökük yada biri 2 kişi olması önemli değil driver passenger ağırlıkları eşitse deneme adaletlidir ama Kaan biraz erken basmış Typer cıların ruhunda var bu yapcak bişi yok :D ama o fark kapanmazdı çok fark olmuş erken basılmazsa başa baş gidilecek bir mesafe değil yani 3 boy değilde 2 boy olsun örnek olarak iki aracada maaşallah ben Ak ile eski zamanlarında basmıştım gayet başarılıydı Cengiz ile çok güzel anılarımız oldu şuan bile duyuyorum eskisi kadar yüklü olmasa da hala baya hızlıymış o yüzden YC yede koca bir Maaşallah gelsin bizden ellerine sağlık JapanTuner ;)

:) kanka elinde viski +4 kişi :D sen gibi roll yapanda görmedik yani
harunkızılkurtu bende mrk ediorum :D tanısmak isterim bende

H22Power
12-10-2011, 10:03
:) kanka elinde viski +4 kişi :D sen gibi roll yapanda görmedik yani
harunkızılkurtu bende mrk ediorum :D tanısmak isterim bende

Kaan ile konuştuk dün kapağı emmeyi taşlayalım gaz kelebeği yapalım 40+hp alırız dedi yahu şuan bile kimse denemiyor onları yapsak kimse selam vermez dedim :D

BTU
12-10-2011, 10:36
AK'ye megafondan doğru "NEDEN TEK BASIYON" diyorum başka bişi demiyorum :))))))))