PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : site yönetiminden ilgili birini istiyorum...

bLackModeL
16-10-2011, 12:18
LegenD-R nick li üye ile bi header alişverişimiz oldu (butun mesajları gorebılıyorsanız ıncelye bılırsınız)
ozet olrak ben header arıyodum oda bana mesaj attı bende var dıye ben hesap numarası ve bılgılerını aldıktan sonra persembe aksamı parasını cıkarttım ve konturol etmesını soyledım oda konturol ettı ama bana headers gonderdım yada gondermedım dıye bısey soylemedı ? telefonlarımı acmıyor ve mesajlarıma cevap vermıyor dolandırıldımı dusunuyorum elımde parayı gonderdıgıme dair belgem var ilginize ....

berkay_aydin
16-10-2011, 12:19
Benimde alışverişim oldu.. Zannetmiyorum böyle birşey olacağını.. Yanlışlık vardır.. Birde site yönetimi ne yapabilir?

bLackModeL
16-10-2011, 12:23
Benimde alışverişim oldu.. Zannetmiyorum böyle birşey olacağını.. Yanlışlık vardır.. Birde site yönetimi ne yapabilir?

sadece ilgi istiyorum kardesım gıden 300 tl olsun canı saolsun siteyle ilgili esyalar sattıgı ıcın ılgılı arkadas ıletsın dıyee

Ludacris
16-10-2011, 12:24
Hemserim bilinmedik bi uye degil o arkadas
Bi durum vardir insallah cozulur yakinda.

Gülağaç tan saygilar hemserim.

bLackModeL
16-10-2011, 12:24
ben cuma cıkartır pazartesı elımde olur hesabı yaparken ustamıda ona gore ayarlerken hanı bu ılgısızlıgın nedenını arastıyorumm ... mesajlarım cevapsız telefonlarımın cevapsız kalmasıı 3 gundur yazarmı dıye beklıyorum ama ses seda yok

bLackModeL
16-10-2011, 12:25
Hemserim bilinmedik bi uye degil o arkadas
Bi durum vardir insallah cozulur yakinda.

Gülağaç tan saygilar hemserim.

:D gülüm agacımm guzel yer hemserımm

Alicanrs
16-10-2011, 12:28
vardır bi sebebi illaki bi bekle bakalm bilindik bi arkadaş çnkü sende haklısın dolandırıldım mı die düşünüosun :D

bLackModeL
16-10-2011, 12:30
:D abi napıyım yaa bi haber verse sorun yok habersız kalmak tedırgın ettı

bLackModeL
16-10-2011, 12:31
bide ilk alişveriss ondan sonra iridyum bujı aldım o ondan once geldıı :D taktım bıle arabama ...

tunceR
16-10-2011, 12:32
daha 2 gün olmuş hemen dolandırıldım demek yanlış tabir olur.

bLackModeL
16-10-2011, 12:34
daha 2 gün olmuş hemen dolandırıldım demek yanlış tabir olur.

abı dolandırıldım demedım dusunuyorum dedım :) sorun yok yaa sadece ılgı beklıyorum hakkım deıl mı abi

emre_
16-10-2011, 12:35
kendisi yakin arkadasimdir Tedirgin olmana gerek yok sorunda olmaz yonetim falan baya telas yapmissin

Jem89
16-10-2011, 12:36
Bilinen birisi.. Birde onu dinlemek lazım:) Ama site yönetiminin yapacağı birşey yok bu tarz konularda.. Herkes kendi bacağından asılır.. Sadece tanıyan bilen numarasını verir o kadar :)

Ama zannetmiyorum herkesin de dediği gibi dolandırılma olacağını.. SOnuçta bütün siteden para toplayıp techturkey anahtarlığı yaptırmıştı.. :) Yapmaz yani öyle birşey :)

bLackModeL
kendisi yakin arkadasimdir Tedirgin olmana gerek yok sorunda olmaz :)

anladım kardesımm ama habersız bırakmasaydı sorunu belırtseydı bana ?

BurakCengizhanoğlu
Dolandırılma gibi bişey sanmıyorum.Bizde scangauge parası gönderdik.Belki önemli birşey olmuştur.Tabiki haklısınız 2 gün değil 15 dakika bile olsa ilgi göstermek zorundadır satıcı müşteriye ;)

bLackModeL
16-10-2011, 12:37
Bilinen birisi.. Birde onu dinlemek lazım:) Ama site yönetiminin yapacağı birşey yok bu tarz konularda.. Herkes kendi bacağından asılır.. Sadece tanıyan bilen numarasını verir o kadar :)

Ama zannetmiyorum herkesin de dediği gibi dolandırılma olacağını.. SOnuçta bütün siteden para toplayıp techturkey anahtarlığı yaptırmıştı.. :) Yapmaz yani öyle birşey :)

sorun abi habersiz kalmam aksaklık olsa bilee haber verse guzel olurdu yanii bende ona gore kesın konusurdumm

bLackModeL
16-10-2011, 12:38
Dolandırılma gibi bişey sanmıyorum.Bizde scangauge parası gönderdik.Belki önemli birşey olmuştur.Tabiki haklısınız 2 gün değil 15 dakika bile olsa ilgi göstermek zorundadır satıcı müşteriye ;)

destek icin 97oktan tskler

Jem89
16-10-2011, 12:39
sorun abi habersiz kalmam aksaklık olsa bilee haber verse guzel olurdu yanii bende ona gore kesın konusurdumm

Tabiki sende haklısın.. Ama belki önemli birşey olmuştur hastalık vs olmuştur.. Ben sana da hak veriyorum ama için rahat olsun o açıdan söyledim. Yoksa tabiki ilgilenmek lazım. :) İnşallah önemli birşey yoktur diyelim :)

bLackModeL
16-10-2011, 12:40
Tabiki sende haklısın.. Ama belki önemli birşey olmuştur hastalık vs olmuştur.. Ben sana da hak veriyorum ama için rahat olsun o açıdan söyledim. Yoksa tabiki ilgilenmek lazım. :) İnşallah önemli birşey yoktur diyelim :)

takıpteyım abi ajan oldum bı kac kez gırdı siteye .. :D

FaBeRgE
16-10-2011, 12:40
geçmiş olsun hocam ama dolandıracağını sanmıyorum, forumda bilinen bir arkadaş.

bLackModeL
16-10-2011, 12:42
geçmiş olsun hocam ama dolandıracağını sanmıyorum, forumda bilinen bir arkadaş.

onun icin site adminlerinden yetkili birini istedim konu anlattıgım gıbı sadece guvensızlık olustuu yanı

Kakus
16-10-2011, 12:44
Peki bu konuya bir site admini ne yapabilir sence?

DetailEF
16-10-2011, 12:44
ZPDO40yEvIA

bLackModeL
16-10-2011, 12:45
Peki bu konuya bir site admini ne yapabilir sence?

o uye ıle konusabılır uyara bılır meselaa

bLackModeL
16-10-2011, 12:46
ZPDO40yEvIA

olayın akibeti boylemı :D

DetailEF
16-10-2011, 12:46

Tamam da senin ulaşamadığın adama moderatör ne yapsın bu adam görünmez mi sanki sana gözükmüyo moderatöremi gözüküyo ?

orhanerdogan
16-10-2011, 12:50
Bu olayla alakalı konuşmuyorum yanlış anlaşılmasın. Bence ikili satışlarda tüm parayı risk etmektense maliyetine katlanıp paypal vs gibi aracılar kullanmak daha mantıklı geliyor.

bLackModeL
16-10-2011, 12:51
Tamam da senin ulaşamadığın adama moderatör ne yapsın bu adam görünmez mi sanki sana gözükmüyo moderatöremi gözüküyo ?

modarotorlerın haberlerı olmuyomu sıteye gıren cıkan uyelerden onlıne olandan offlıne olandan sıte yonetımınden ızınlı ısler yapmıs yanı ırtıbatı var

berkay_aydin

:D :D :D :hahaha:

Kakus

Bu dediğin biraz mantıksız gözükse de, içinde bulunduğun ahval itibari ile birşey demiyeceğim. Bahsettiğin kişi forumda aktif olan arkadaşlarımızdan birisidir. Ufak mağduriyetinin giderileceğine eminim ben. Bir de şu konulara ufaktan bir göz gezdir istersen;

www.techturkey.com/forum/site-bilgileri/73010-tt-uzerinden-yapilan-alisverislerde-yasanan-olumsuz-olaylar.html

http://www.techturkey.com/forum/site-bilgileri/72679-techturkey-uzerinden-kesinlikle-alisveris-yapilmamasi-gereken-kullanicilar.html

bLackModeL
16-10-2011, 12:52
Bu olayla alakalı konuşmuyorum yanlış anlaşılmasın. Bence ikili satışlarda tüm parayı risk etmektense maliyetine katlanıp paypal vs gibi aracılar kullanmak daha mantıklı geliyor.

zaten bundan sonra get actırıp alcam urunu cok guvensız hıssedıyorum kendımı herkezı kendımız gıbı sanmıcaz yanı bundan sonra

bLackModeL
16-10-2011, 12:53
Bu dediğin biraz mantıksız gözükse de, içinde bulunduğun ahval itibari ile birşey demiyeceğim. Bahsettiğin kişi forumda aktif olan arkadaşlarımızdan birisidir. Ufak mağduriyetinin giderileceğine eminim ben. Bir de şu konulara ufaktan bir göz gezdir istersen;

www.techturkey.com/forum/site-bilgileri/73010-tt-uzerinden-yapilan-alisverislerde-yasanan-olumsuz-olaylar.html

http://www.techturkey.com/forum/site-bilgileri/72679-techturkey-uzerinden-kesinlikle-alisveris-yapilmamasi-gereken-kullanicilar.html

abii sorun yok ben anlatamadım galıba sadece haber vermedıgınden vee ılgısızlıgınden sıkayet edıyorum ben ben paramı gondermısım oda almıs hıc tanımadıgım bırı sitede aktıf dıye 3 gun olmuss bı sekılde haber vermedı ona kızıyorumm tepkım o yani

Enes-x
16-10-2011, 12:58
Kaan alışveriş konusunda sıkıntı yaşayabileceğin bir arkadaş değil için rahat olsun bakar konuya şimdi.

bLackModeL
16-10-2011, 13:01
Kaan alışveriş konusunda sıkıntı yaşayabileceğin bir arkadaş değil için rahat olsun bakar konuya şimdi.

sadece ilgi beklıyorum(yani kardesım su sorundan dolayı kargonu yapmadım su gun halledıcem gıbı ..) kaandan sıkıntım yok sadece yakınmam ılgısızlıgınden

_muhaRRem
16-10-2011, 13:06
parça karşılığı kaç lira ödeme yaptınız ?

GökhanO
16-10-2011, 13:06
Yoneticiler sana nasil yardım edicek ben anlamıs degilim zaten bu tarz olaylar icin arkadasların yukarıda da linkini verdigi su
http://www.techturkey.com/forum/site-bilgileri/72679-techturkey-uzerinden-kesinlikle-alisveris-yapilmamasi-gereken-kullanicilar.html konular mevcut onun dısında burda satıs yapan uyeler ile bizim herhangi bir ticari bagımız yok ki sana yardım edelim.

bLackModeL
16-10-2011, 13:09
parça karşılığı kaç lira ödeme yaptınız ?

300 tl header karslıgı

bLackModeL
16-10-2011, 13:10
Yoneticiler sana nasil yardım edicek ben anlamıs degilim zaten bu tarz olaylar icin arkadasların yukarıda da linkini verdigi su
http://www.techturkey.com/forum/site-bilgileri/72679-techturkey-uzerinden-kesinlikle-alisveris-yapilmamasi-gereken-kullanicilar.html konular mevcut onun dısında burda satıs yapan uyeler ile bizim herhangi bir ticari bagımız yok ki sana yardım edelim.

peki tsk ederımm yanı boyle ılgıszlıklere karsı bı uyarı yaparsınız dıye tıcarı yonu yansıtmadım hıc bı zaman

_muhaRRem
16-10-2011, 13:12
300 tl header karslıgı

cuma yolladıysan parayı yetiştirememiş olabilir.. zaten kargoya c.tesi vermekle p.tesi vermek arasında bir fark yok. belki o mantıkla düşünmüştür p.tesi yollayacaktır.

bLackModeL
16-10-2011, 13:14
persembe aksamı yolladım cuma cıkartır dıye surat kargo ıle urun benım memleketıme 1 gunde gelıyoo yurt ıcı ılede aynı mng ılede sadece aras ıle ıkı gunde gelıyoo

Kakus
16-10-2011, 13:15
Yoneticiler sana nasil yardım edicek ben anlamıs degilim

QqagN7RQbCQ

0.40 - 1.00

bLackModeL
16-10-2011, 13:17
QqagN7RQbCQ

0.40 - 1.00

izledim abi bu bolumu gul gul yıkıldım :D

DetailEF
16-10-2011, 13:20
izledim abi bu bolumu gul gul yıkıldım :D

Sen hala olayın gidişatını anlayamadın dimi :) Ah benim güzel kardeşim..

bLackModeL
16-10-2011, 13:21
Sen hala olayın gidişatını anlayamadın dimi :) Ah benim güzel kardeşim..

anladım anlamamızlaktan gelıyorumm sıte onu savunuyo ama madur olan benım

Enes-x
16-10-2011, 13:22
blackmodel bi telefon pm ler misin bana maduriyeti çözelim :D

ENGean
16-10-2011, 13:22
sımdı ben 2 tarafıda tanımıyorum da blackmodel arkdsta bir nevi haklı gibi.
sonucta parayı yatrdktan snra dgr arkdsta işte yarın yolluyorum veya p.tesi yolluyorum gıbı haber verseydi en azndan bu arkdsnda gönlü rahat olurdu.

diger arkds sanrım cok fazla ürün satısı yapan biri, belki arada istemeden de olsa unutmuş olabılır. boyle bı durumda olabılır.
inş. en yakın zamanda problem cözülür.

DetailEF
16-10-2011, 13:25
anladım anlamamızlaktan gelıyorumm sıte onu savunuyo ama madur olan benım

Sitenin kimseyi savunduğu yok, sabret biraz gelir diyoruz :)

senna
16-10-2011, 13:28
olmayan adam hakkında atıp tutuyorsunuz başına iş gelmiştir headerı sökememiştir vs vs gelsin dinlersiniz iki gün olunca dolandırıldım edildim demeyin

ayrıca site yönetiminin bu gibi durumlarda herhangi bir yaptırımı yok siz anlaşıyorsunuz alıp satıyorsunuz

bLackModeL
16-10-2011, 13:33
blackmodel bi telefon pm ler misin bana maduriyeti çözelim :D

durumu hallettık arkadaslar enes kardesımle kaanın yakın arkdası kendısı ben burda hıc olmassa madurıyetımı vurguladım herkeze ılgısınden dolayı tsk ederım admın abılerımdende tepkı cekmıs olabılırım yada yazan butun arkadaslardan hayırlısı olsun dıyerekten konu kapanmıstır