PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Legend-R nickli şahısla alakalı..!

CRX
16-10-2011, 14:15
legend-R nickli sahısla alakalı olumsuz bır konu gördum forumda ve bende bu durumla alakalı bırkaç uyarı yapmak ıstedım techturkey ailesıne, bırçok arkadaşımızın bıldıgı gıbı ızmırdeyım ve crx turboluyorum.ılgılı şahısa salı akşamı 670 tl yi eft yaptım 3 adet gösterge karşılıgında,para hesabına geçtıkten sonra kendısınden hıçbır haber alamadık,tel açmıyo mesajlara cvp vermıyo,neredeyse 1 hafta olacak,benı cok magdur ettı arabam sehpada kaldı ne yurutebılıyoruz ne de ayar yapabılıyoruz,aslında konu fln acmıcaktım ama baktım kı baskaları da magdur yazma ıhtıyacı hıssettım uyarı nıtelıgınde. Sıtenın hıcbır yukumlulugu yok bu konuyla alakalı bılıyorum,zaten kendımız çozucez bu sıkıntıyı,çocuk oyuncagı degıl bu ısler ve para kolay kazanılmıyo,kımse bana bu kısıyı savunmaya kalkmasın,olanlar ortada,kendıme 2 gun verdım eger ıkı gun ıcınde herhangı bır dönuş olmassa tarafıma, solugu ıstanbulda alıcaz çarşamba gunu,yuz yuze hallederız daha net şekılde,670 tl gıtmıs zaten varsın yol parasıda gıtsın sorun degıl,paramdan çok zamanım gıttı boşu boşuna,ayrıca ılgılı sahıs foruma sureklı gırıp çıkıyor ama korkusundan aktıf olamıyor konularda,sıkıntı yok. Saygılar.

BurakCengizhanoğlu
16-10-2011, 14:34
2. şikayet konusu oldu bu legend-r ile ilgili.Sanırım 3. de kara listeye yazılıyodu ?

Göki,ZD
16-10-2011, 14:35
enes-x geldi o çözer şimdi olayı..

CRX
16-10-2011, 14:51
elbet çozulecek dostum bir şekılde, ayrıca şunu da belırteyım, ılgılı şahıs urunlerın satışını satılıklar konusunda degıl ıhtıyacı olanlara özelden ulaşarak yapıyor.

Enes-x
16-10-2011, 14:53
Kimseye avukatlık filan yapmıyorum yanlış anlaşılmasın bahsi geçen konuyla ilgili bilgim olduğu için bilgilendiriyorum sadece..

Parça tedarik süresi konusunda sıkıntı yaşanmış..Kaanda özel problemlerinden dolayı iletişime geçemedi muhattap kişilerle.Sorun yaşayan herkesin sorunu çözülüyor , dolandırıcılık paranın üstüne yatma vs. gibi birşey söz konusu olamaz.İçi rahat olsun herkesin.

Pm atılcak birazdan.

ENGean
16-10-2011, 14:55
elbet çozulecek dostum bir şekılde, ayrıca şunu da belırteyım, ılgılı şahıs urunlerın satışını satılıklar konusunda degıl ıhtıyacı olanlara özelden ulaşarak yapıyor.

benmde ıhtıyacım olan parcalar wardı banada özelden dönmüştü, şimdi bu arkdsı suclamak yanlıs olabılır ama sızın gıbı dıger arkdsta magdur durumunda olunca,insanın kafası karısıyo.. inş. bi sıkıntı çıkmaz.

CRX
16-10-2011, 15:06
kaan ısımlı şahıs hariç hıçkımseye bır lafım yok, yardımcı olan yada olacak arkadaslara da tesekkurler, eger parça temın edılemıyorsa para peşın alınmıcak,bılgı verılecek,kaçılmıcak. Lıse talebesı degılız. Elınde olmayan urunun satışını kım ne hakla yapabılır

dragon07
16-10-2011, 15:21
biz kendisiyle çok ticaret yaptık sıkıntı yaşamadık...konuyu okuyor cvp verir bence...

emre_
16-10-2011, 15:26
Bilgi verilecektir ozel durum soz konusu anlayisli davranalim arkadaslar

LegenD-R
16-10-2011, 15:48
Gerekli açıklamayı yaptım, aklında kuşkusu olan varsa lütfen benle irtibata geçsin..

silentpr
16-10-2011, 15:52
Gerekli açıklamayı yaptım, aklında kuşkusu olan varsa lütfen benle irtibata geçsin..

hani nerde?

LegenD-R
16-10-2011, 15:57
hani nerde?

Gerekli açıklamayı gereken kişiye yaptım.

BAR22
16-10-2011, 15:58
hani nerde?

sana bi açıklama yapmasımı gerekiyo hani nerde diyosun?

silentpr
16-10-2011, 15:58
arkadaş daha msj editelememiş editlerse bizde bilgilenmiş oluruz ;)

silentpr
16-10-2011, 15:59
sana bi açıklama yapmasımı gerekiyo hani nerde diyosun?

arkadaşım burası forum herkese açık bi alan değilmi??

fatihcakin
16-10-2011, 16:05
Bu teknolojide helal olsun insan bi haber verir adama ya telefon var internet var rezillik

CRX
16-10-2011, 16:11
arkadaş benımle ırtıbata geçtı, keşke bu şekılde baglantı kurmak zorunda kalmasaydık, umarım ben de dahil herkes gereken dersi çıkarmıştır, iyi nıyetler boşa gitmesın, yardımcı olan yada olmaya çalışan arkadaşlara teşekkurler

Enes-x
16-10-2011, 16:15
arkadaş benımle ırtıbata geçtı, keşke bu şekılde baglantı kurmak zorunda kalmasaydık, umarım ben de dahil herkes gereken dersi çıkarmıştır, iyi nıyetler boşa gitmesın, yardımcı olan yada olmaya çalışan arkadaşlara teşekkurler

Önemli olan ortada bir hata varsa telafi edilmeye çalışılması - telafi edilmesi karşılıklı iyi niyetle adım atmak herkesin çıkarına oluyor böyle durumlarda.Haklı tarafında sizin yaptığınız gibi hoşgörüyle yaklaşması umarım örnek olur, yere düşene bi tekmede ben sallıyım mantığındaki örümcek beyinlilere :)

LegenD-R
16-10-2011, 16:17
Bu teknolojide helal olsun insan bi haber verir adama ya telefon var internet var rezillik

Üstün zekân ve açıklayıcı yaklaşımın için teşekkür ederim. Beni ve TechTurkey üyelerini aydınlattın :)

Olayın özünü bilmeden yorum yaptın eline ne geçti? Koca bir hiç.. Sadece mesaj 1 arttı, tebrikler :)

Tekrardan özür dilerim. Olayı yokuşa sürmeyip, anlayışlı ve iyi niyetli olduğunuz için..

ocean0636
16-10-2011, 20:41
Kaanla antalyadan araclarimiza pek cok alisverisimiz oldu herhangi bir problem yasamadik. Bir yanlislik olmus belli ki.

fatihcakin
16-10-2011, 20:45
legend-R nickli sahısla alakalı olumsuz bır konu gördum forumda ve bende bu durumla alakalı bırkaç uyarı yapmak ıstedım techturkey ailesıne, bırçok arkadaşımızın bıldıgı gıbı ızmırdeyım ve crx turboluyorum.ılgılı şahısa salı akşamı 670 tl yi eft yaptım 3 adet gösterge karşılıgında,para hesabına geçtıkten sonra kendısınden hıçbır haber alamadık,tel açmıyo mesajlara cvp vermıyo,neredeyse 1 hafta olacak,benı cok magdur ettı arabam sehpada kaldı ne yurutebılıyoruz ne de ayar yapabılıyoruz,aslında konu fln acmıcaktım ama baktım kı baskaları da magdur yazma ıhtıyacı hıssettım uyarı nıtelıgınde. Sıtenın hıcbır yukumlulugu yok bu konuyla alakalı bılıyorum,zaten kendımız çozucez bu sıkıntıyı,çocuk oyuncagı degıl bu ısler ve para kolay kazanılmıyo,kımse bana bu kısıyı savunmaya kalkmasın,olanlar ortada,kendıme 2 gun verdım eger ıkı gun ıcınde herhangı bır dönuş olmassa tarafıma, solugu ıstanbulda alıcaz çarşamba gunu,yuz yuze hallederız daha net şekılde,670 tl gıtmıs zaten varsın yol parasıda gıtsın sorun degıl,paramdan çok zamanım gıttı boşu boşuna,ayrıca ılgılı sahıs foruma sureklı gırıp çıkıyor ama korkusundan aktıf olamıyor konularda,sıkıntı yok. Saygılar.

Sen bu yazılanı okudun mu ? Legend neyse polemiğe girmeye gerek yok

Evrenoz
16-10-2011, 20:45
Sorun çözüldü ise konuyu kilitliyorum..