PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CVK Rs YC Rs =)=) (2) :D

Alicanrs
18-10-2011, 10:28
Dün yağmur vs yoktu biz tam çıktık denedik yağmur bastırdı şansımıza yine size güzel rol izletemedik :D Okanın beni geçmesi lazımda şanzıman korkusu var :D:D

Cvk rs: fast chip yazlm
egsoz
cai
Egzantirik
4-2-1 182 headers
emme kelebek+kapak work head

Yc rs: wimmer yazlm
egsoz
cai
emme kelebek+kapak work head

Yc cvk rs'ler | İzlesene.com Video (http://www.izlesene.com/video/yc-cvk-rsler/4902573)
Yc cvk 1 mov | İzlesene.com Video (http://www.izlesene.com/video/yc-cvk-1-mov/4903325)

eser
18-10-2011, 10:30
sabırsız Alican :) maşallah araçlara

Alicanrs
18-10-2011, 10:31
sabırsız Alican :) maşallah araçlara

ilk deneme öle oldu abi yaa reflex:D:D

TaGo
18-10-2011, 10:31
CVK bu defa bi tık daha iyi olduğunu göstermiş sanki. Maaşallah araçlara

ProTech
18-10-2011, 10:34
cvk nın çok daha iyi gitmesi gerekiyor
alper abideki halinden eser yok şuanda umarım en kısa zamanda eskisi gibi yürütülür.
kapağı açtığınızda subapları ve contayı kontrol ettinizmi

Alicanrs
18-10-2011, 10:40
alper abideki halinden eser yok şuanda umarım en kısa zamanda eskisi gibi yürütülür.

tabiki daha iyi gitmesi lazım okan subablarda bişe yok conta desen oem conta var araçtan cometic çıkmadığı için ;) okanın kullanımıda bana göre seri deil o yüzden yoksa 2 boyu var ztn fazlasını beklemek gereksiz olr egzantiriğin vericeği ztn 2-3 boy ince conta yok piston yok

Okan D.
18-10-2011, 10:40

yok biz arabadan anlamıyoruz etmedik kontrol öle takdık :D:D hepsi kontrol edıldı eksıkler gıderıldı cvk guzel gıdıyo ben vıtes atmıyorum bundan oncekı rs ımde bı sıkıntı yasadım bıdaha yasamak ıstemıorum o yusden bole :D:D

eser
18-10-2011, 10:41
yok biz arabadan anlamıyoruz etmedik kontrol öle takdık :D:D hepsi kontrol edıldı eksıkler gıderıldı cvk guzel gıdıyo ben vıtes atmıyorum bundan oncekı rs ımde bı sıkıntı yasadım bıdaha yasamak ıstemıorum o yusden bole :D:D

en iyisi,temiz temiz sıkıntısız bin,güzel araba aldın Allah kaza bela vermesin

Okan D.
18-10-2011, 10:48

kapağı açtımızda zaten çok çok şaşırdık biz :D:D:D aaaaaa bi baktık conta yok bi an şüpheye düştük bakalım dedık egzantırık var mı neyse allahtan o duruyo yerınde :D

SONE-R
18-10-2011, 10:50
tabiki daha iyi gitmesi lazım okan subablarda bişe yok conta desen oem conta var araçtan cometic çıkmadığı için ;) okanın kullanımıda bana göre seri deil o yüzden yoksa 2 boyu var ztn fazlasını beklemek gereksiz olr egzantiriğin vericeği ztn 2-3 boy ince conta yok piston yok

egzantrik 2-3 boy veriyor demek ki hiç takmaya gerek yok ;)

Alicanrs
18-10-2011, 10:51

kaç veriyor 5-6 boymu 106 saxo gibi etkilimi ? conta yok piston yok kadir abi kendi yazsın ben ağzımı açmıyım benden daha bilgili bu konuda pistonsuz contasız ne vericek sıkıştırma olmadan .. herşeyi biliyorsunuz:icon_tup: bizde öreniyoruz

iynn-RS
18-10-2011, 10:55
Maaşallah. biraz daha alışın arabalarada daha güzel ve uzun videolar izleyelim:)

Cvk vites aralarında göstermiş zaten daha güçlü olduğunu.Alicanın rs ınde maaşallahı var hani:D

cvk da vitesler iyi atılırsa 2-3 boy öne çıkar 220-230 a kadar.

cvk istanbula gelmeden demiştim diğer rs leri 3 boy flan geçer diye.olurmu ole şey 8-10 boy geçer diyenler olmuştu:) iyi sallamışım demekkş:)

yasin_R
18-10-2011, 10:55
Vay kardeşlerime bak bee. çıkarlarmışta aramazlarmış:)

persembe hava güzel olursa ilk denememi yapayım sizlerle ya.

Nasip olursa;)

Alicanrs
18-10-2011, 10:57

Nasip olursa;)

ayıpsın yasin abi gel deneriz en güzel yanıda oturup makaramızı yapmak :) okanı sende geç :p:p

Okan D.
18-10-2011, 10:58

Nasip olursa;)

persembe mı tabıkı yasın abı denıyek ya hep alıcanla denıom farklılık olur :D:D

iynn-RS
18-10-2011, 10:59

atmosferik bi aracı 3 boy hızlandırmak bence yabana atılacak bişey değil.

SONE-R
18-10-2011, 11:01
atmosferik bi aracı 3 boy hızlandırmak bence yabana atılacak bişey değil.

valla bilmiyorum. cvk'de sadece egzantrik de yok. neyse...

chiefkadir
18-10-2011, 11:01
kaç veriyor 5-6 boymu 106 saxo gibi etkilimi ? conta yok piston yok kadir abi kendi yazsın ben ağzımı açmıyım benden daha bilgili bu konuda pistonsuz contasız ne vericek sıkıştırma olmadan .. herşeyi biliyorsunuz:icon_tup: bizde öreniyoruzEvet sadece egzantrik 2-3 boy etkiler fazla bişey beklemek manasız.. Cvk da 182 lik headers var fakat sıkıştırma yok, aman aman kısa bir şanzımanıda yok....Kullanan arkadaşımızda çok seri değilse sonuç çok normal..

Ayrıca Alican'ın Rs in performansıda konuşulmalı :icon_tup:

İkisinede maşallah..

Alicanrs
18-10-2011, 11:02
valla bilmiyorum. cvk'de sadece egzantrik de yok. neyse...

söle açık knş abi bilelim biz kapağı açtık baktık ne varmış bilmediğimiz ben sölim mi bildiğimiz cometic ince conta var yaa öle bişi çıkmadı araçtan ;) artısı deil eksisi var .. egzantirik harici ne var 4-2-1 şanzıman var piston orj .. conta yok ee başka ne olabilir yapmayın ya millet neler neler diyormuş araç hakkında bizi knşturtmasınlar şimdi herşeyi dökerim ortaya

Cliosportve
18-10-2011, 11:06
Gene Alican taktikli videolar olmuş :D

CVK iyi vites atıldığı taktirde gideri 2-3 boy daha iyi olcağı bariz belli

Alicanrs
18-10-2011, 11:07
Gene Alican taktikli videolar olmuş :D

CVK iyi vites atıldığı taktirde gideri 2-3 boy daha iyi olcağı bariz belli

taktik derken selçuk ? cvk hakkında knşuosnz hepinizden baya hızlı m.etme iddialı bişi olrsa ztn ben kullanırım cvk yı beni 2-3 boy geçiceği bi gerçek bunu ben heryerde yazıyorum.. senide görsek diyorum artık hep klavyeden olmuo yanımızda yürüyosun ya ağzınla:D

Alicanrs
18-10-2011, 11:09
Evet sadece egzantrik 2-3 boy etkiler fazla bişey beklemek manasız.. Cvk da 182 lik headers var fakat sıkıştırma yok, aman aman kısa bir şanzımanıda yok....Kullanan arkadaşımızda çok seri değilse sonuç çok normal..

Ayrıca Alican'ın Rs in performansıda konuşulmalı :icon_tup:

İkisinede maşallah..

saolasın kadir abim . yaa bide cvkdan daha ne beklenio anlamıorm fazla olarak egzantirik headers şanzıman var geçse geçse 3 boy geçer tmm ben kullanıyım 3 boy geçirtiyim kendi aracımı yürümüomu oluo cvk ne bilm bu milleti anlamak güç

iynn-RS
18-10-2011, 11:10
taktik derken selçuk ? cvk hakkında knşuosnz hepinizden baya hızlı m.etme iddialı bişi olrsa ztn ben kullanırım cvk yı beni 2-3 boy geçiceği bi gerçek bunu ben heryerde yazıyorum.. senide görsek diyorum artık hep klavyeden olmuo yanımızda yürüyosun ya ağzınla:D

adam meg rs le 3-4 shifting yapıyo seni kaale almaz bence :)

SONE-R
18-10-2011, 11:10
Selçuk şu alicanı geçte bi rahatlasın ya eleman :D :D

Alicanrs
18-10-2011, 11:11
adam meg rs le 3-4 shifting yapıyo seni kaale almaz bence :)

tabi kanka çok güçlü :D

Selçuk şu alicanı geçte bi rahatlasın ya eleman :D :D

nie klavyede sürekli çok aşıksınız klavyeye:D bu gecede boşum nedense bi tele bakar

EMD
18-10-2011, 11:12
Görsellik bakımındanda iyi olucak bir araç CVK. Sadece biraz sabır ;)
YC'yede elimi değdiricem tek olucaklar tek. :D

Cliosportve
18-10-2011, 11:13
Ben Clio Rs sayfasını çoktan kapadım
Dedikleri gibi Megane rs 225 HP ve üzeri zorluyorum :D
YC RS ile evvelden 20 kere denedik sonuç hep hüsran oldu YC için ozamanlar :D

Alicanrs
18-10-2011, 11:15
Ben Clio Rs sayfasını çoktan kapadım
Dedikleri gibi Megane rs 225 HP ve üzeri zorluyorum :D
YC RS ile evvelden 20 kere denedik sonuç hep hüsran oldu YC için ozamanlar :D

RRRRRRRRRRRRRRR tmm işte yemedi de sus kanka :D benimle yürürdün hani geçerdin noldu klavye delikanlısı :D bu yc ur gibi 1.6 enjektörlü araca benzemez 1 boy filan deil hani :D

YavuzNaz
maaşallah ikisinede, yanlız aklıma ilk gelen cai nerden beslediniz yağış var?

chiefkadir
Her Rs ci aklını başına alsın bugün şartlarında ben dahil kimse SS i geçmeden King benim demesin :D

ProTech
18-10-2011, 11:16
cvk ya zamanında ince conta koydular
sonra tekrar neden açıldı acaba kapakta orjinale döndüler ..
neyse iş işten geçmeden önce çok uyardık artık neyin ne olduğnu açıklamak boş
maşallah ikisinede ama araç satılmadan öncede diğer rs lere en az 8-10 boyu var diyenler neden piyasada yok neden konuşmuyorlar acaba ?

Alicanrs
18-10-2011, 11:16
Her Rs ci aklını başına alsın bugün şartlarında ben dahil kimse SS i geçmeden King benim demesin :D

okanın ss i satması camiada büyük yas tuttrcak :( :D:D okan satma lan :D

ProTech
18-10-2011, 11:19

seni bekliyorum abiiii :Deli::Deli:

SS & White RS :D:D king ortaya çıkacak :D

iynn-RS
18-10-2011, 11:19
okanın ss i satması camiada büyük yas tuttrcak :( :D:D okan satma lan :D

arabayı satsada plakayı vermese bari:D

SONE-R
18-10-2011, 11:20

plaka tam benlik :D ankarada aradım SS yok :(

ProTech
18-10-2011, 11:22

unutulup gidecezz plakayla beraber bu piyasadan silinip yok olcazz :o:D:p:D

Cliosportve
18-10-2011, 11:23

Yav ne satılması :D

Ağzına bal çalıyorlar kaç defadır adamın alıcaz alıcaz diyip hayale kapındırıyorlar adamı
sonra mındar ediyorlar :D

Akıl hocası çok etrafta engel olanlar olcaktır muhakkak :D

Sen dün en güzel yeri kaçırdın adamın BAİ kutusu vardı bir yerde :D

ProTech
18-10-2011, 11:25

Ağzına bal çalıyorlar kaç defadır adamın alıcaz alıcaz diyip hayale kapındırıyorlar adamı

olm zaten bi gidip bi geliyorum satma konusunda kafam bulanık karışık :(

Cliosportve
18-10-2011, 11:28
olm zaten bi gidip bi geliyorum satma konusunda kafam bulanık karışık :(

SS RS e kıyma biz bütün Camiaya yeteriz kanka
CVK ve YC ile basmadan satmak haram bize :D

Okan D.
18-10-2011, 11:29
ss ve ve rs kanka sız ne taraftasınız aksam hava nasıl ıyı mı acaba sızın o tarafda sızın buraya gelcenız yok ben gelımde orda denkyelım barı nabalım yada musaıtsenız buyrun cumartesı sız gelın de denıyelım araclarımızı kıng bellı olsun :D:D

Alicanrs
18-10-2011, 11:30
ss ve ve rs kanka sız ne taraftasınız aksam hava nasıl ıyı mı acaba sızın o tarafda sızın buraya gelcenız yok ben gelımde orda denkyelım barı nabalım yada musaıtsenız buyrun cumartesı sız gelın de denıyelım araclarımızı kıng bellı olsun :D:D

okanda R yokta selçuk kdr R yapanını görmedim walla :D:D

Can's
18-10-2011, 11:31
masallah araclara ıkısıde kardesım gıbı sewdgım arkadaslarımın aracları :) ...
ALIZZAAN ;);););););););) bu ne la her konusmada parıs hılton gıbı goz kırpıyosun burda bızı ayar edıyosun

ProTech
18-10-2011, 11:31

her dakka her saat hergün her sanise beklerim alo demeniz yeterli bu taraflara gelirseniz mutlaka haber verin küserim :D:D

ProTech
18-10-2011, 11:32
SS RS e kıyma biz bütün Camiaya yeteriz kanka
CVK ve YC ile basmadan satmak haram bize :D

SS her daim her saniye hazır kanka bir telefona bakar biliosun :heyoo:

Cliosportve
18-10-2011, 11:32
Geçen hafta dedim Alican efendiye Pazar günü Çorluya gidiyorum gel hazır Pazar sabahı boş olur yol sıkalım
Alican yok efendim o kadar yol mu gelinir yapılır tabi Güneşlide 2. ve 3. vites basıcaz video çekilcek 20 sn eee ne anladık o işten

Ben 250 lere kadar basmak istiyorum 200 lerde bırakmamak lazım zaten 4. vitesin sonu 200 . km :D

iynn-RS
18-10-2011, 11:34

Sanal Soner in kısaltmasımı :D:D:p

unutulup gidecezz plakayla beraber bu piyasadan silinip yok olcazz :o:D:p:D

sen bi plaka daha yaratırsın:D

gördüm hacı bai yi :D pimaş borulu olandı demi:D

Alicanrs
18-10-2011, 11:34
Geçen hafta dedim Alican efendiye Pazar günü Çorluya gidiyorum gel hazır Pazar sabahı boş olur yol sıkalım
Alican yok efendim o kadar yol mu gelinir yapılır tabi Güneşlide 2. ve 3. vites basıcaz video çekilcek 20 sn eee ne anladık o işten

Ben 250 lere kadar basmak istiyorum 200 lerde bırakmamak lazım zaten 4. vitesin sonu 200 . km :D

250 lere kdr basmak istiosan bu gece 3 te çıkıyoruz kabulmü istersen gebzeye basalım istersen maslak gece 3 te bomboş olur hani sıkıldım artk selçuk bülbül gibi şakıma msnde diodun hani kapak işledin yan yana yürrüz seni geçerim diodun bana ama buraya gelince yc yi öncedengeçiodm denemeye grk yok diosn önceki sahibinden aldım alalı arabanın kaderi deişti bunu biliosn ;) sen nasl js iken deiştiyse buda öle hani boş boş knşma artk can sıkmaya başlıosun güveniosan kendine bana alo de gece çıkalım yarında hava güzel kumburgazada basarım sıkıntı yok.. pazar yamurda sıkardık 250 ye kdr dimi yavşaklığı bırak bence millet yanlış anlıo ;) 0534 330 istanbul trabzon arada çıkalım bu gece yarın gece daha ne diyim artık şakıma

Cliosportve
18-10-2011, 11:38
gördüm hacı bai yi :D pimaş borulu olandı demi:D

Aynen Barzo Air İntake ( BAİ ) :hahaha:

Benim bile yapasım geldi :D

eser
18-10-2011, 11:44
bir avuç rs cisin bu işin sonu boklu değnek gibi sakin olun beyler birbirinize kaldırmayı bırakın artık bence dostluk kazansın

iynn-RS
18-10-2011, 11:44
Aynen Barzo Air İntake ( BAİ ) :hahaha:

Benim bile yapasım geldi :D

hacı boşver cai yi bai yi. bak alican deneyelim diyo:D deneyınde vıdeo ızleyek:P

Cliosportve
18-10-2011, 11:48
Yok dostum ben zaten biliyorsun tanıdıklarlan basıyorum Tanımadık araba varsa kesinlikle basmıyorum ....
Alican biraz hevesli bi arkadaş onuda seviyorum klavye başından falan gider yapmadığımı oda iyi biliyor :)
Amaç YC - CVK - VE -SS çarpışması ise ben her istenilen zamanda çıkabilcek birisi değilim ....Sonra gecenin 4-5 indede evime girebilcek birisi değilim ters kaçıyor evdekilere ...Büyükçekmecedeki evede dönemem ev soğuk ve uzun yol ... O yüzden ben Pazar sabahı uygunum dediğim gibi istediğin devirde istediğin viteste basarım sıkıntı yok

mechanic
18-10-2011, 11:49
aha ciddi atar var valla :D:D:D

Alicanrs
18-10-2011, 11:50
Yok dostum ben zaten biliyorsun tanıdıklarlan basıyorum Tanımadık araba varsa kesinlikle basmıyorum ....
Alican biraz hevesli bi arkadaş onuda seviyorum klavye başından falan gider yapmadığımı oda iyi biliyor :)
Amaç YC - CVK - VE -SS çarpışması ise ben her istenilen zamanda çıkabilcek birisi değilim ....Sonra gecenin 4-5 indede evime girebilcek birisi değilim ters kaçıyor evdekilere ...Büyükçekmecedeki evede dönemem ev soğuk ve uzun yol ... O yüzden ben Pazar sabahı uygunum dediğim gibi istediğin devirde istediğin viteste basarım sıkıntı yok

bak bu olmadı :) msnde diyosun seni geçicem yan yana yürücem tamam işte bende diyorumki lafta kalma deneyelim bak ben çıkalım diyorum pazar sabah uymuo bana ama h.içi her gece basarım oda boş oldğumdan deil yeterki milletin önünde boş boş şeler deme kapansın konu yürü yanımda geç benide görelim die ;) uzatma yani selçuk gece çıkamam diosan bana bulaşma daha o zaman lafla araba denetilmio olmadı sen gt5 veya forza al 2 clio yap birinin plaka yc yap öle devam et :D:D yoksa senle bu gidişle deniyemicez klavye rolünde iyi değilim :D kapak farketmio diodun insan bi maşallah diyip emekleri göz önünde bulundurur tek benim deil kaanında emeği var birçok kişinin var ayıp walla buna sinirleniorm burda knşmakla olmuo numaram var ara çıkalım her gece yoksa sus bence

Cliosportve
18-10-2011, 11:53
bak bu olmadı :) msnde diyosun seni geçicem yan yana yürücem tamam işte bende diyorumki lafta kalma deneyelim bak ben çıkalım diyorum pazar sabah uymuo bana ama h.içi her gece basarım oda boş oldğumdan deil yeterki milletin önünde boş boş şeler deme kapansın konu yürü yanımda geç benide görelim die ;) uzatma yani selçuk gece çıkamam diosan bana bulaşma daha o zaman lafla araba denetilmio olmadı sen gt5 veya forza al 2 clio yap birinin plaka yc yap öle devam et :D:D yoksa senle bu gidişle deniyemicez klavye rolünde iyi değilim :D

Ne şimd bassak geçer gibi yazıyorsun
Ben durumumu anlattım
Sana Pazar nasıl uymuyorsa banada haftaiçi gece uymuyor
Durumdan anla

Alicanrs
18-10-2011, 11:53
Ne şimd bassak geçer gibi yazıyorsun
Ben durumumu anlattım
Sana Pazar nasıl uymuyorsa banada haftaiçi gece uymuyor
Durumdan anla

bulaşma bana o zaman ii.ne:D:D

Okan D.
18-10-2011, 11:56

kanka cepten aradım da ulasamadım pazar sabahı cıkalım denemeye ama kahvaltı ısmarlıcan bana :D:D 5 kesıcıye kadar devam sen ben ss rs D:D:D:D:D

ProTech
18-10-2011, 11:57
akıllı olun lan alayınıza giderrrrrr :D:D

arayın beni boyayın beni :D 0900 550 50 50 :D

ProTech
18-10-2011, 11:59
Pazar kesin gelionuzmu şimdi oooleyyyyy :D:D rolll varrr :D:D

Alicanrs
18-10-2011, 12:00
Pazar kesin gelionuzmu şimdi oooleyyyyy :D:D rolll varrr :D:D

yok selçuk pes etti bizde kalıcak başını sokucak evi yokmuş garibim :D ehehe gel sende makara muhabbet okey çay sohbet 51 batak :D sora roll :D

ProTech
18-10-2011, 12:03
farktemesss çay kayfe hamburger börgır kink kola sıprayt
üstünede 1000 devir 5. vites roll gebere gebere :D:D

Cliosportve
18-10-2011, 12:04
Ulan Alican sanki sana muhtacım olm :D

Her evin kuralları var anlattırma bana şimdi tek tek bunları :D

Benim yazlık uzakta gene başımı sokcak yer bulurum uzak kaçıyor sadece :D

Bu arada CVK Okan - SS Okan frekans iyice karıştı

Bu Alican barzosu haftaiçi yapalım ille diyor haftaiçine kilit kafası

Bende Pazar sabahı Tekirdağ Kınalı yolu sakin ve boş oluyor kafa rahat basarız 250 leri diyorum

Gerisini siz ayarlayın madem geri vites yaptı diyeni ayır ayır ayırcam bacaklarını :D

Alicanrs
18-10-2011, 12:05
Ulan Alican sanki sana muhtacım olm :D

Her evin kuralları var anlattırma bana şimdi tek tek bunları :D

Benim yazlık uzakta gene başımı sokcak yer bulurum uzak kaçıyor sadece :D

Bu arada CVK Okan - SS Okan frekans iyice karıştı

Bu Alican barzosu haftaiçi yapalım ille diyor haftaiçine kilit kafası

Bende Pazar sabahı Tekirdağ Kınalı yolu sakin ve boş oluyor kafa rahat basarız 250 leri diyorum

Gerisini siz ayarlayın madem geri vites yaptı diyeni ayır ayır ayırcam bacaklarını :D

tamam perşembe alo de burdasın gideriz beraber cvk nın oraya =)

ProTech
18-10-2011, 12:05
ayır bacaklarıııı dedeeeeee :D

barrzo power hazır kıta :D tarih saaat mekan verin yeterr :D:D

PPR engineering
18-10-2011, 12:07
bu işler otobanda belli oluyor her zaman örneğini gördük yaşadık büyük konuşmamak lazım bu işlerde hoşta olmuyo büyük konuşmak zaten..

Cliosportve
18-10-2011, 12:09
bu işler otobanda belli oluyor her zaman örneğini gördük yaşadık büyük konuşmamak lazım bu işlerde hoşta olmuyo büyük konuşmak zaten..

En son 10 boy atarım dediğim kişi 4-5 boy atarsın demişti gittim 20 boy attım

İyi mi oldu kötü oldu tabi böyle olsun istemezdim :D

ProTech
18-10-2011, 12:11

kim o be merak ettim :D ama tahmin ediyoruum galba :D

ukku
18-10-2011, 12:12
en hızlınız gelsin :D

ProTech
18-10-2011, 12:13
en hızlınız gelsin :D

buyur :D :D

Cliosportve
18-10-2011, 12:14
kim o be merak ettim :D ama tahmin ediyoruum galba :D

Gene aynı menşeii Renault gene 2000 motor desem gerisini anlarsın :D Tek fark motor kodlarımız :D

PPR engineering
18-10-2011, 12:17

20 boy nasıl hesaplanır :D gözde veya tamponda lezer mi var..

ProTech
18-10-2011, 12:18
Gene aynı menşeii Renault gene 2000 motor desem gerisini anlarsın :D Tek fark motor kodlarımız :D

intikam olayımı :D:D

ProTech
18-10-2011, 12:20

barzo taktiklerle hesaplanabilir :D otobanda direk sayıları meselaa :D

Cliosportve
18-10-2011, 12:20

Kamerada nokta olan kişi için genelde bu terimi kullanırlar ya kanka :D

ProTech
18-10-2011, 12:21
Kamerada nokta olan kişi için genelde bu terimi kullanırlar ya kanka :D

bence 19 falandır 20 olacağını sanmıyorum abartmayalım :hahaha:

İBRAHİM_MEY_GTİ
18-10-2011, 12:49
kaanla konustuk inşallah cumartesi bnm aracın yazılım ufak tefek işleri bitiyo.deneyekmi millet:):)full söküğüm ona göre....

Alicanrs
18-10-2011, 12:50
kaanla konustuk inşallah cumartesi bnm aracın yazılım ufak tefek işleri bitiyo.deneyekmi millet:):)

aha bi sen eksiktin :D bide sen kaldır :D

İBRAHİM_MEY_GTİ
18-10-2011, 12:50
rol var dediler geldim alican :):)

Alicanrs
18-10-2011, 12:52
rol var dediler geldim alican :):)

hadi bakalım hızlı genç :D

İBRAHİM_MEY_GTİ
18-10-2011, 12:53
yer zaman mekan her zman deneriz gec saat deil ama hee:):)

myredline
18-10-2011, 13:07
araclara masallah alican zaten bu ısın pırı oldu cıktı.cvk zaten giderini herkez biliyo. yakın zamnda benımde işim bitiyo rs le .bır bulusma yaparız insallah.

Cliosportve
18-10-2011, 13:09
araclara masallah alican zaten bu ısın pırı oldu cıktı.cvk zaten giderini herkez biliyo. yakın zamnda benımde işim bitiyo rs le .bır bulusma yaparız insallah.

Nerelerdesin Ercan emmi selamı kestin iyice :D

Alicanrs
18-10-2011, 13:09

çaktırmadan rs yapıo saplamak için :p:p:p

myredline
18-10-2011, 13:18

kanka ıslerden ınan vakıt bulamıyorum inan.bir yanda araba bir yandan iş sıkıntı cıkıyo ***** bide ev:D yavas yavas .ama az kaldı arabanın ısı. yakında görüsürüz meraketme

myredline
18-10-2011, 13:19
çaktırmadan rs yapıo saplamak için :p:p:p

alican kardes benin hicbir zaman saplamalı gecmelı gecılmelı derdim olmadı olmazda tamamıyle ask :D

kelalper
18-10-2011, 13:42
Ukku şunlara bi sapyalım da rahatlasınlar yaa. Sen sağden ben sollarından geçeriz. :D

ArMy
18-10-2011, 13:50

Abi sana antalyadan 182 alalım. 07ss plaka araç :D

İki araca da maşallah uzun soluklu denemeler bekliyoruz. :)

Zamanında cvk'nin emmesini alper abi tel erezyonla ayırıp işlememişmiydi?
Birdaha mı üstünden geçildi acaba?

taytay
18-10-2011, 14:04

vay vayy :) bende merakla bekliyorum kardesim .
bu arada rs lere masallah.

Okan D.
18-10-2011, 14:19
Abi sana antalyadan 182 alalım. 07ss plaka araç :D

İki araca da maşallah uzun soluklu denemeler bekliyoruz. :)

Zamanında cvk'nin emmesini alper abi tel erezyonla ayırıp işlememişmiydi?
Birdaha mı üstünden geçildi acaba?

ayırıp ıslenmısdı evet ama hıcbırının olcusu bırbırını tutmuyodu bıdaha ustunden gecıldı

hsyn_çvk
18-10-2011, 14:27
okan bence bidaha açın bakınnn abicim arabada conta olup olmadığına :mad: 150.000 tl'lik arabaya binen adam 110 usd'lik parça için varsa var yoksa yok der,sölediğin cümlenin,yaptığın suçlamanın kime nasıl gittiğini düşünmeden msj yazmayın abicim :ofk:

Alicanrs
18-10-2011, 14:38
okan bence bidaha açın bakınnn abicim arabada conta olup olmadığına :mad: 150.000 tl'lik arabaya binen adam 110 usd'lik parça için varsa var yoksa yok der,sölediğin cümlenin,yaptığın suçlamanın kime nasıl gittiğini düşünmeden msj yazmayın abicim :ofk:

bi daha nie açalım kapağı :D açtık hatta ben cometic takıcağım için okan bana verdi bende oem conta almıştım gittik ölçtük gösterdik heryere oemle aynı bizde şaşırdık ama oldu bi kere geçti sağlık olsun. kimseyi suçlamıyoruz biz gördüğümüzü sölüyoruz cometic conta var denildi ama araçtan çıkmadı suç bizdemi

ProTech
18-10-2011, 14:53

adamlar yoktu diyor yalanmı atcaklar ? ne demeye getiriosun sen satarken o var bu var şu var diye şişirdiniz

hsyn_çvk
18-10-2011, 14:58
alanmasın satanmısın sen??senin kafan dönen entrikayı anlayamıyosa bana deil yaradılışında etkisi olanlara tepki göster

Cliosportve
18-10-2011, 15:00
Peki ince conta şu an nerde
Alındı mı alınmadı mı ?
Ustaya verildi usta mı takmadı
Çok karışık işler var bu işte
Ayrıca arabadan Supsan marka subaplar çıkmış
Toplanırken artık en ucuz şekilde toplatılmış belliki

Alicanrs
18-10-2011, 15:02
Peki ince conta şu an nerde
Alındı mı alınmadı mı ?
Ustaya verildi usta mı takmadı
Çok karışık işler var bu işte
Ayrıca arabadan Supsan marka subaplar çıkmış
Toplanırken artık en ucuz şekilde toplatılmış belliki

nasl kanka şuanmı ucuz toplatılmış öncesimi anlamadım ?

contayı ben alıcaktım okan al dedi benimde içime sinmedi okan geldi ustayla baktık bi kaç yerede gösterdik cometic filan deil aynı oemle.. çıkmadı yani cometic bu kdr basit açtık gördük nie yalan söliyelimki ztn ne alıp veremediğimiz varki biz gördüğümüzü sölüyoruz oldu bitti boşver oem conta aldık 2 adet ztn

Cliosportve
18-10-2011, 15:05
nasl kanka şuanmı ucuz toplatılmış öncesimi anlamadım ?

contayı ben alıcaktım okan al dedi benimde içime sinmedi okan geldi ustayla baktık bi kaç yerede gösterdik cometic filan deil aynı oemle.. çıkmadı yani cometic bu kdr basit açtık gördük nie yalan söliyelimki ztn ne alıp veremediğimiz varki biz gördüğümüzü sölüyoruz oldu bitti boşver oem conta aldık 2 adet ztn

Hayır Okan iyiki üst kapağı açtırmış
Yoksa kalın subaplar ve ince olmayan conta işi piyasaya çıkmıycaktı
Önceden kim topladıysa artık ucuz toplamaya gayret gösterilmiş...
Yani Cometic ince conta zaten belli oluyor Oemler biraz daha farklı oluyor bunu en iyi sen bilirsin :)

ProTech
18-10-2011, 15:05
alanmasın satanmısın sen??senin kafan dönen entrikayı anlayamıyosa bana deil yaradılışında etkisi olanlara tepki göster

valla o tepkiyi senin göstermen gerek. motoru kırıp kapağı açıp sanayide subap değiştiren ben değilim conta var dersiniz bildiğin oemi dayamışsınız subaplar değişik kapak kaç kere açılmış belli değil araç servis bakımlı diyende sizdiniz aracın subapları bile yan sanayi çıkmış hala neyi savunuyosunki

Cliosportve
18-10-2011, 15:08
Birde şöyle bir vahim durum var
Zamanında Alper hocadan alınmış Clio CUP Subapları var
O Subaplar bu arabaya takılcak diye alınmış
Ama o subaplar takılmamış gene supsan veya türksan subapları takılmış
Veya CUP lara ne oldu CUP subapları nerde takılmadı mı ?

TaGo
18-10-2011, 15:08
Arkadaşlar sadece ufak bi yanlışı düzeltmek için altını çiziyorum. Cometic sadece OEM den ince conta üretmez. Kalında üretir. Oem Ebatındada olanı vardır.

Araçtan ne çıktığını bilemeyiz tabi

Cliosportve
18-10-2011, 15:10
Orjinal boyutlu olan 0.30 gözüküyor

İnce olanda 0.27 gözüküyor zaten

Güzel uyarıydı Tago...İlle ince conta olucak diye bir kayıtta yok

Ama ince conta var deniliyordu hep araba için

Alicanrs
18-10-2011, 15:14
Arkadaşlar sadece ufak bi yanlışı düzeltmek için altını çiziyorum. Cometic sadece OEM den ince conta üretmez. Kalında üretir. Oem Ebatındada olanı vardır.

Araçtan ne çıktığını bilemeyiz tabi

tabiki doru diyorsun kalınıda var ama 0.27 deniliodu yaa kavga çıkarmak veya lekelemek için demedim ben ztn biz açtık baktık gördüğümüzü dedik yani ince conta çıkmadı oem contaydı . ztn yenisini aldık oem yine . subablar bilmiormda şuan clio cup subabları yani araba sağlığına kavuştu.. kpro ile yürür diolardı videolar vs istanbula geldi araç herkezi şaşırttı yürümüodu yani yalan değil kproyu geçtim f/e/h typerla belki yürürdü :D

seko
18-10-2011, 15:19
tabiki doru diyorsun kalınıda var ama 0.27 deniliodu yaa kavga çıkarmak veya lekelemek için demedim ben ztn biz açtık baktık gördüğümüzü dedik yani ince conta çıkmadı oem contaydı . ztn yenisini aldık oem yine . subablar bilmiormda şuan clio cup subabları yani araba sağlığına kavuştu.. kpro ile yürür diolardı videolar vs istanbula geldi araç herkezi şaşırttı yürümüodu yani yalan değil kproyu geçtim f/e/h typerla belki yürürdü :D

alican yenisini niye ince degilde oem aldınız uzerindeki yazlım ince contaya gore ekzantrik sıkıstırma istemezmi huseyinlerin ekledegi contalı contasız dynoları vardı izmirde arada 10-12 beygir fark vardı conta yoksa alette o zaman 205 beygir filan degil keske ince koyup devam etseydiniz yada wossner piston set vardı 12,8, 1000 tl lere oyle dahada guzel olurdu hızlı olurdu ..

Cliosportve
18-10-2011, 15:20
Yav Kaan Yurt dışından CUP ları getirtti CVK ya yeni olan bir olay

Ama arabanın üzerinden bildiğin Supsan çıkıyor :D

Supsan ve Orjinaller arasında bariz bi fark var

Burda supsan ile orjinal fotorafını koycam bu işi bilenler açıklamayı getircektir çüşş diyceklerdir :D

http://c1110.hizliresim.com/q/l/r81.jpg (http://goo.gl/MP0cr)

SONE-R
18-10-2011, 15:22
şimdi bu sübapları kötüsüyle kim değiştirmiş?

Alicanrs
18-10-2011, 15:22
alican yenisini niye ince degilde oem aldınız uzerindeki yazlım ince contaya gore ekzantrik sıkıstırma istemezmi huseyinlerin ekledegi contalı contasız dynoları vardı izmirde arada 10-12 beygir fark vardı conta yoksa alette o zaman 205 beygir filan degil keske ince koyup devam etseydiniz yada wossner piston set vardı 12,8, 1000 tl lere oyle dahada guzel olurdu hızlı olurdu ..

beklemek istemedik araç toplanıodu bi an önce çıkarmak istedik o yüzden sorun değil bişe olmaz seko ya benim demek istediğim var denilipte araçtan çıkmaması cometic'in olması veya olmaması şuan önemli deil

seko
18-10-2011, 15:29
beklemek istemedik araç toplanıodu bi an önce çıkarmak istedik o yüzden sorun değil bişe olmaz seko ya benim demek istediğim var denilipte araçtan çıkmaması cometic'in olması veya olmaması şuan önemli deil

orası olayın diger kısmı yani arac oem conta ile yuruyorsa dynodada 200+ vermeyecek e senide gecememi yakın gitmesi normal o zaman 10 beygir hrld fark ettirecektir denemenin saglanmasını yapıyorum ..
bu arada ince conta olmadıgına eminsiniz dimi?

Alicanrs
18-10-2011, 15:30
orası olayın diger kısmı yani arac oem conta ile yuruyorsa dynodada 200+ vermeyecek e senide gecememi yakın gitmesi normal o zaman 10 beygir hrld fark ettirecektir denemenin saglanmasını yapıyorum ..
bu arada ince conta olmadıgına eminsiniz dimi?

kör değiliz bilmeyen adamlarda bakmadı :) 0.27 conta ne verirki 3-4 boymu seko ? vericeği 1 1.5 boy

ProTech
18-10-2011, 15:31
çook uyardık çook !

seko
18-10-2011, 15:33
kör değiliz bilmeyen adamlarda bakmadı :) 0.27 conta ne verirki 3-4 boymu seko ? vericeği 1 1.5 boy

conta tek basına 1 1.5 boy ok de arabada ekzantrik var daha cok fark yapmazmı ?

Alicanrs
18-10-2011, 15:33
conta tek basına 1 1.5 boy ok de arabada ekzantrik var daha cok fark yapmazmı ?

illakide tahmin edilen gibi abartı bi boy hesabı olmaz yaa uzatmaya grk yok bence kimseyi ne kötüledik nese aşaladık sadece açtık baktık istedciğimiz gibide deildi araç oem conta çıktı olay bu kısacası bşver

CLIORS
18-10-2011, 15:34
şimdi bu sübapları kötüsüyle kim değiştirmiş?

onu ben de çok merak edıyorum Soner.

150 bin km kapak acmadan kullandıgım aracın durumunu gorunce ınsan uzuluyor.

CLIORS
18-10-2011, 15:35
Birde şöyle bir vahim durum var
Zamanında Alper hocadan alınmış Clio CUP Subapları var
O Subaplar bu arabaya takılcak diye alınmış
Ama o subaplar takılmamış gene supsan veya türksan subapları takılmış
Veya CUP lara ne oldu CUP subapları nerde takılmadı mı ?

Benden vakti zamanında satın alan arkadaş Buğraya, birer takım emme eksoz subapları segmanlar ve butun conta takımlarını ben verdim.

seko
18-10-2011, 15:35
illakide tahmin edilen gibi abartı bi boy hesabı olmaz yaa uzatmaya grk yok bence kimseyi ne kötüledik nese aşaladık sadece açtık baktık istedciğimiz gibide deildi araç oem conta çıktı olay bu kısacası bşver

direkt arayın sorun huseyine cekinecek birsey yok para kolay kazanılmıyor..

SONE-R
18-10-2011, 15:36

hocam senin el bebek gül bebek baktığın, kimsede olmayan parçaları taktığın araba ne hale gelmiş.. videoları izleyince zaten bir problem olduğu belliydi.. :cool:

CLIORS
18-10-2011, 15:37
ayırıp ıslenmısdı evet ama hıcbırının olcusu bırbırını tutmuyodu bıdaha ustunden gecıldı

arkadasım, olcusu tutmayan nedir, dremelle yaptıgın ısleme zaten elle yapılır. Porttan porta fark olur normal, gormeden yorum yapmak zor tabiki.

Alicanrs
18-10-2011, 15:37

Alper abi o kdr temiz titiz baktığın kaliteli parçalarla beslediğin araç ne bilm bizimde canımız sıkılmadı değil direk senin elinden alsak gözümüz arkada kalmazdı ama olan oldu memnunuz araç yine sendeki gibi temiz içi dışı ona duacıyız:D

CLIORS
18-10-2011, 15:38
hocam senin el bebek gül bebek baktığın, kimsede olmayan parçaları taktığın araba ne hale gelmiş.. videoları izleyince zaten bir problem olduğu belliydi.. :cool:

yav hıc sorma, bir de arabayı sattın mı hala garantisi sende devam ediyor :) Koskaca reno bile sıfır arabaya 2 sene garanti veriyor.

Alicanrs
18-10-2011, 15:39
8-10 boy dienlerin kafasıda güzel galiba egzantirik headersla geçiceği max 3 boydur ki yine okan 2.3 boy geçicektir vites atsa . araçta sorun yok şuan boşuna gevelenmeyin ;)

CLIORS
18-10-2011, 15:39
Alper abi o kdr temiz titiz baktığın kaliteli parçalarla beslediğin araç ne bilm bizimde canımız sıkılmadı değil direk senin elinden alsak gözümüz arkada kalmazdı ama olan oldu memnunuz araç yine sendeki gibi temiz içi dışı ona duacıyız:D

Gule gule kullanın gencler, walla bu durumlarını gorunce emeklerime yazık olmus demek geldi icimden.

SONE-R
18-10-2011, 15:40
yav hıc sorma, bir de arabayı sattın mı hala garantisi sende devam ediyor :) Koskaca reno bile sıfır arabaya 2 sene garanti veriyor.

keşke bana özel mesaj attığında ben yanlış anlamayıp sana fevri cevap vermeseydim de ben alsaydım bu arabayı.. yanlış kişilerin elinde yarış atını, sütçü beygirine çevirmişler.. :(

CLIORS
18-10-2011, 15:41
walla arabanın bendeykenki durumunu bu forumdan da oldukca fazla kısı bılır zaten. Simdi yok icinden supsan kenarından yorsan icinden otomarsan durumları karısık oldu biraz.

Cliosportve
18-10-2011, 15:41
Benden vakti zamanında satın alan arkadaş Buğraya, birer takım emme eksoz subapları segmanlar ve butun conta takımlarını ben verdim.

Bu parçaları kullandılar mı

Kullanmışlar ise gene mi kırdılar motoru ?

Kullanmamışlar ise daha vahim

Mantıklı bir açıklama bulamadım ben hocam

TaGo
18-10-2011, 15:42
hertarafı boklu değnek. açıkcası.

CLIORS
18-10-2011, 15:43

Selcuk simdi bu soruların cevabını en iyi benden sonraki kullananlar birlir.

Ben RSi Buğraya verdiğim de kapağı hiç açılmamış sıfır cup şanzımanlı ve sıfır km den itibaren servis bakımlı teslim ettim. Sonrasını bilmiyorum.

Okan D.
aracı alan benım söktümdede conta yoktu bunun bı yanlıslıgı olamazkı yoktu orjınalın aynısıydı sıboplarıda degıstırdım ben cup sıboplarını yurt dısından getırtrek taktırdım bu arada manıfolda yapılan ıslemdekı farklılıgıda zaten olcerek anladın farklılık vardı dedım sadece ben burda kımseye sıtem etmıyorum aldım conta yok ıslem kotu falan dıye yapılan yapılmıs olan olmus ben arabamdan mutluyum huzurluyum bu arada cvk blok patlattı motor yapıldı dıolar aracımın pıstonları fabrıka cıkısı pıstonları hıc degısmemıs sanzıman kırdı dıolar kırmıs olsun farketmez o oldu bu oldu dıolar arkadaslar ben aracımdan memnunum cvk rs ı clıo rs olarak gecebılcek sadece kadır abının aracı var bunuda her zaman ıdda edıyorum burda daha yorum yapılcaksa sadece vıdeolara yapılsın cunku farklı yonlere cekılıyo konu gerek yok...

gp74
Bu Camiyada tutunabilmek gerçekten çok zor. Bende RS' mi aldıktan sonra başıma gelmeyen kalmadı. Roll' e çıkarsın geçilirsin derler ki araba gitmiyor..., vites atamazsın derler ki şanzuman bitik... Geçersin derler ki vites kaçırdım... vs, vs
Benimde Yetkili servis yüzünden başıma gelmeyen kalmadı... Neyse ayrı bir topicte bunu paylaşacağım.
Yinede RS ayrı bir dünyaaa

Alicanrs

ticaretmi acaba :D:D satmışlar kullanmadan :p:p sıkıntı değil kanka biliosun elimize geçen güzelleşio biz subablarıda hallletik contayıda eksik bişe yok araçta izmirden aldğmzdan iyi halde yani .. Alper hocadaki hali daha başkaydı tabiki şuan yok türk malı çin malı vs gibi şeler yok :D

CLIORS
18-10-2011, 15:45
Süpsan nedir yav :) sadece filtre kiti 1800 TL olan araba da o subapların ne işi var.

Cliosportve
18-10-2011, 15:46
aracı alan benım söktümdede conta yoktu bunun bı yanlıslıgı olamazkı yoktu orjınalın aynısıydı sıboplarıda degıstırdım ben cup sıboplarını yurt dısından getırtrek taktırdım bu arada manıfolda yapılan ıslemdekı farklılıgıda zaten olcerek anladın farklılık vardı dedım sadece ben burda kımseye sıtem etmıyorum aldım conta yok ıslem kotu falan dıye yapılan yapılmıs olan olmus ben arabamdan mutluyum huzurluyum bu arada cvk blok patlattı motor yapıldı dıolar aracımın pıstonları fabrıka cıkısı pıstonları hıc degısmemıs sanzıman kırdı dıolar kırmıs olsun farketmez o oldu bu oldu dıolar arkadaslar ben aracımdan memnunum cvk rs ı clıo rs olarak gecebılcek sadece kadır abının aracı var bunuda her zaman ıdda edıyorum burda daha yorum yapılcaksa sadece vıdeolara yapılsın cunku farklı yonlere cekılıyo konu gerek yok...

Manifoldları ben canlı gözle gördüm Okan
Üst manifoldda her delik farklı boyutlarda gibiydi gözlen görülebiliyordu yamukluklar
Arabayı hakkıylan toplandığınıza eminim..

Blok kırıklığını veya şanzıman kırdığını kimse söylemiyor CVK için
Senin yanındayız kanka

Alicanrs
18-10-2011, 15:48
Manifoldları ben canlı gözle gördüm Okan
Üst manifoldda her delik farklı boyutlarda gibiydi gözlen görülebiliyordu yamukluklar
Arabayı hakkıylan toplandığınıza eminim..

Blok kırıklığını veya şanzıman kırdığını kimse söylemiyor CVK için
Senin yanındayız kanka

derler bu alem böle bende aracı yatırdığımda alican kırdı vs gibi sözler dolanıodu o.karı gibi ağız var millette denir yani önemli deil bilenler görenler bilio ztn cvkda aynı öle alper abideki gibi temiz hala temizliğine laf sölettirmem . kimseyide kötülemedik ama olanlar bunlar malesef bizde böle olsn istemezdik geçti gitti daha iyisi olucak inşallah neyse konu kapansın ..

Okan sana saplıcam :D

PPR engineering
18-10-2011, 15:49

arabayı actık baktık bu işi yanlış anlama kesinlikle ilk defa da yapmıyoruz orjinal conta çıktı araçta emin olabilirsiniz..

BoraRS
18-10-2011, 15:52
Gule gule kullanın gencler, walla bu durumlarını gorunce emeklerime yazık olmus demek geldi icimden.

EB RS motor kırdı dediklerinde de ben benzer hisleri yaşamıştım Alper. Şu bir gerçek ki kimse senin malına senin gibi bakmıyor. Milletin derdi RS aldım canını alayım herkesle heryerde her ortamda sıkayım. Bizim olayımız ise bambaşka.

CLIORS
18-10-2011, 15:53
EB RS motor kırdı dediklerinde de ben benzer hisleri yaşamıştım Alper. Şu bir gerçek ki kimse senin malına senin gibi bakmıyor. Milletin derdi RS aldım canını alayım herkesle heryerde her ortamda sıkayım. Bizim olayımız ise bambaşka.

aynen kanka nokta.

PPR engineering
18-10-2011, 15:53
Yav Kaan Yurt dışından CUP ları getirtti CVK ya yeni olan bir olay

Ama arabanın üzerinden bildiğin Supsan çıkıyor :D

Supsan ve Orjinaller arasında bariz bi fark var

Burda supsan ile orjinal fotorafını koycam bu işi bilenler açıklamayı getircektir çüşş diyceklerdir :D

http://c1110.hizliresim.com/q/l/r81.jpg (http://goo.gl/MP0cr)

böle güzel açıkladığın için teşekkür ederim. selçuk doğru cekmiştik bunların fotosunu..

Cliosportve
18-10-2011, 15:55
böle güzel açıkladığın için teşekkür ederim. selçuk doğru cekmiştik bunların fotosunu..

Senin Jeepin içinde klima buz gibi üflerken Kayışdağına çıkarken :D

Güzel bir yaz günüydü :D

CLIORS
18-10-2011, 15:56
bu arada sagdaki setin sıfırını bulmak cok zordur.

Cliosportve
18-10-2011, 15:57
Süpsan 16V tk fiyatı 120-200 TL arası değişiyor

Orjinal 16v tk fiyatı 550-600 TL arası değişiyor

PPR engineering
18-10-2011, 16:02
bu arada sagdaki setin sıfırını bulmak cok zordur.

macaristandan cok rahat bi şekilde getiriyorum orjinal sübaplar ve rallide kullanılan custom sübaplar bunlara çok rahat ulaşıyorum hocam bir hafta içersinde..sübsan larıda orjinali şekline getirebiliyorum (aynı sağlıklı ve aynı verimde)

hsyn_çvk
18-10-2011, 16:05
ya varya aq şaşırmamak elde deil,arabanın eski sahibi olan ben bilmesem yazdıklarınıza inanıcam çizdiklerinize inanıcam,arabaya ince contayı ben taktım srk shop'tan aldım takan kişide ayhan ustadır izmirde inanmayan arar sorar 0532-212-52-32,sübab konusuna gelince araca sübab yapan benden önceki sahibi buğradır buğrada alper hocadan aldığı sübabları taktırdı ve yakın arkadaşımdırda zaten

araba motoru kırılmış,kırıldıktan sonra yapılmış süpsan sübab takılmış ince conta yokmuş abi neler yapmışım ben arabayada haberim yok,bu kafaya nasıl ulaşıyorsunuz bilmiyorum ama oksijen yakmadığınız kesin;

facebookdan şu resme ve resmin eklenme tarihine bakarsanız conta konusu yok diyenlerin yağa su karıştırmasınıı engeller;

http://www.facebook.com/profile.php?id=599947767&sk=photos#!/photo.php?fbid=443044622583&set=t.599947767&type=3&theater

buda eski yani aracı ilk aldığımdaki contasız hali ile dyno konusu;

http://www.techturkey.com/forum/atmosferik-besleme/64096-trnin-en-hizli-n-a-clio-rsnin-dyno-sheeti-35-cvk-39-a.html

ardındanda conta yaptıktan sonraki dyno sheet'im;

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (http://imageshack.us/photo/my-images/444/87866149.jpg/)

Cliosportve
18-10-2011, 16:07
Bu Camiyada tutunabilmek gerçekten çok zor. Bende RS' mi aldıktan sonra başıma gelmeyen kalmadı. Roll' e çıkarsın geçilirsin derler ki araba gitmiyor..., vites atamazsın derler ki şanzuman bitik... Geçersin derler ki vites kaçırdım... vs, vs
Benimde Yetkili servis yüzünden başıma gelmeyen kalmadı... Neyse ayrı bir topicte bunu paylaşacağım.
Yinede RS ayrı bir dünyaaa

Senin başınada 2 ay içinde gelmeyen kalmadı

Ama sonuçta her şüphelendiğimiz şeyden bir şey çıktı

Rolanti valfi - Kelebek - Grank Kasnağı - Bujiler- Kablolar - Triger ayarı derken uçtu gitti liste iyice

Vİteslerinde bariz bir sıkıntı yok çok az daha alışmaya bak abi

ProTech
18-10-2011, 16:09
ya varya aq şaşırmamak elde deil,arabanın eski sahibi olan ben bilmesem yazdıklarınıza inanıcam çizdiklerinize inanıcam,arabaya ince contayı ben taktım srk shop'tan aldım takan kişide ayhan ustadır izmirde inanmayan arar sorar 0532-212-52-32,sübab konusuna gelince araca sübab yapan benden önceki sahibi buğradır buğrada alper hocadan aldığı sübabları taktırdı ve yakın arkadaşımdırda zaten

araba motoru kırılmış,kırıldıktan sonra yapılmış süpsan sübab takılmış ince conta yokmuş abi neler yapmışım ben arabayada haberim yok,bu kafaya nasıl ulaşıyorsunuz bilmiyorum ama oksijen yakmadığınız kesin;

facebookdan şu resme ve resmin eklenme tarihine bakarsanız conta konusu yok diyenlerin yağa su kaçırmasını engeller;

http://www.facebook.com/profile.php?id=599947767&sk=photos#!/photo.php?fbid=443044622583&set=t.599947767&type=3&theater

buda eski yani aracı ilk aldığımdaki contasız hali ile dyno konusu;

http://www.techturkey.com/forum/atmosferik-besleme/64096-trnin-en-hizli-n-a-clio-rsnin-dyno-sheeti-35-cvk-39-a.html

ardındanda conta yaptıktan sonraki dyno sheet'im;

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (http://imageshack.us/photo/my-images/444/87866149.jpg/)

bu aracın sonradan tekrar subap eğip orjinal conta takılıp yan sanayi subaplar taktığını yalanlamaz araç sökülüp bakıldı gerçi ben sökülmeden öncede bunun böyle olduğunu böyle çıkacağını biliodum ben ve birkaç kişi dahil sölediğim kişilerde sölediklerimin doğru çıktığını şuan anladılar bence yorma fazla kendini ! ki senden sonrada araç el değiştirdi ama aracı sen pazarladın herkese servis bakımlı zart bakımlı zurt bakımlı die çok uyardım sizin saçmalıklarınızla uğraştım ss in konusuna salça ettiniz aracıda bu haliyle sattınız çok iyi diye..

hatta çok iyi hatırlarım aracı satarken istanbuldaki en iyi rs e 8-10 boy atmassa ben şöleyim ben böleyim die yardırıodun
alındığı gece istanbuldaydım sırf bu lafın yüzünden gerçekten çok boş konuştuğunu gördük

PPR engineering
18-10-2011, 16:09
cvk bana geldikten sonra cıkanları buraya tek tek yazıyımda konu daha uzamasın araba geldiğinde bütün sübaplar kaçırır vaziyetteydi yerli süpsan değil güneş marka sübaplar vardı sağlamlık olarak şöle söliyeyim süpsan ve güneşte gayet kalitelidir kaynak değil press olarak üretilen sübaplardır en son bandını her iki firmada cnc de bitirmektedir bu ayrı bi şey randıman olarak yani verim olarak bakarsak selçuk fotoda koydu her kez anlamıştır aradaki farkı...onun dışında problem yok ince conta yoktu araçta oda kesin egzantirik ben kontrol edemedim varmı yokmu diye ama sölediklerine göre egzantirik var.araç su an zaten hızlı yanlış anlaşılmasın okan gayet yavaş vites atıyor o arabayı alican veya ben veya seri vites atan her hangi biri kulşlanmış olsa zaten cvk geçicektir...saygılarımla

Alicanrs
18-10-2011, 16:14
yaa şimdi anlamadığım bu aracı biz aldık istanbula getirdik role çıktık ertesi gün yani okan 1 gün kullandı hemen kaana verdik sonuç olarak subablar clio cup deil conta cometic deil bu araç izmirde kimdeyse birinde açılmış bunlar yapılmış bize tek kelime laf edemez kimse madur olan biziz çnkü kim yaptı bunu ? kim oem conta taktı kim güneş subab taktı biz gördüklerimi sölüyoruz kimse bize laf söleyemez sölenmesi gereken bizden önceki sahiplerinden birinde olmuş bundan kaçınmayın yani

ProTech
18-10-2011, 16:16
yaa şimdi anlamadığım bu aracı biz aldık istanbula getirdik role çıktık ertesi gün yani okan 1 gün kullandı hemen kaana verdik sonuç olarak subablar clio cup deil conta cometic deil bu araç izmirde kimdeyse birinde açılmış bunlar yapılmış bize tek kelime laf edemez kimse madur olan biziz çnkü kim yaptı bunu ? kim oem conta taktı kim güneş subab taktı biz gördüklerimi sölüyoruz kimse bize laf söleyemez sölenmesi gereken bizden önceki sahiplerinden birinde olmuş bundan kaçınmayın yani

alican şimdi geldinizmi lafıma ?
boşmu konuşuyormuşum ss ile cvk yı karşılaştırdıklarında sen söyle..
oynanmış arabadan herzaman korkun ben bunu birkere eski rs imde yaşadım bidahada dilim yandı hiç girmedim o işe şükürler olsun sapa sağlam 40.000 km dir SS i stock kullanıyorum hiç oynamayada gerek yok bakımlarını düzenli yaptıktan sonra dada bu şekilde 100.000km gider eminim..
kendiniz alın kendiniz yapın rahat rahat binin

Alicanrs
18-10-2011, 16:19
oynanmış arabadan herzaman korkun ben bunu birkere eski rs imde yaşadım bidahada dilim yandı hiç girmedim o işe

walla doru diosun Alper hocadan alsaydık gözümüz kapalı alırdıkta 3-4 el değişmiş olunca yaşadık böle şeler nese önemli deil geçti artık hee yine memnunum araç içi dışı temiz kapağınıda yenilemiş olduk sıkıntı değil bşver.. demek istediğimi bu olan 3-4 sahibinden birinde olmuş izmir dışına çıkmadığna göre araç ..

hsyn_çvk
18-10-2011, 16:20
herkes bokunda boncuk arayabilir benden bu kadar sizden korkulur arkadaş,pistonlar 106 pistonu krank clio symbol krankı hatta kalın sağlıcakla

ProTech
18-10-2011, 16:21
walla doru diosun Alper hocadan alsaydık gözümüz kapalı alırdıkta 3-4 el değişmiş olunca yaşadık böle şeler nese önemli deil geçti artık hee yine memnunum araç içi dışı temiz kapağınıda yenilemiş olduk sıkıntı değil bşver.. demek istediğimi bu olan 3-4 sahibinden birinde olmuş izmir dışına çıkmadığna göre araç ..

bu olayı hepsi biliyor zaten be arkadaşım akıllarıncada bizden saklıcaklar

Alicanrs
18-10-2011, 16:24
herkes bokunda boncuk arayabilir benden bu kadar sizden korkulur arkadaş,pistonlar 106 pistonu krank clio symbol krankı hatta kalın sağlıcakla

bunda alıncak gocuncak bişe yok aracı aldığımız günden soraki gün hemen açtık kapağı kimse yalan sölemez bizden subablar öle conta orj deil ee bu kimde oldu bunu diyoruz bunun bi cevabı hala gelmedi ? izmirde olmuş bu sahipleride belli sen alpr buğraymış neyse açıklamanız yoksa bşverin o zmn.. bilinsin yani bu araçtan cometic çıkmadı subablar güneş bu kdr basit .. alalı 1 gün oldu bunları yaşamak istemezdik ama ertesi gün ortaya çıktı hepsi snçta izmirde olan bişey.. Para kolay kazanılmıyor araca sonuçta para bağladık biz konuşulanlar üzerine aldık aracı . ee hani conta hani subab hak denen bişe var neyse

CLIORS
18-10-2011, 16:25
oynanmış arabadan herzaman korkun ben bunu birkere eski rs imde yaşadım bidahada dilim yandı hiç girmedim o işe

okan simdi konuya SS i karıstırma, senin eski RS in surekli draglara giren sanzımanı bile 7 kere acılıp sokulmus bir aractı.

Oynanmamıs dedigin arac nasıl oluyor o da ayrı bir konu, senin arabanda filtre eksoz yok mu, stok mu biniyorsun, port polish yok mu?

Stok arabaya sadece cip yaparakta motor kırabilirsin ya da agzına kadar doldurup 100 bin km yol da yapabilirsin. Burada olay kullandıgın parcalara ve montajı yapana kalmıs. Modifiye forumu burası oyle olsaydı "Stok severler cemiyetini" kurar mutlu mesut geçinir giderdik.

ProTech
18-10-2011, 16:29
okan simdi konuya SS i karıstırma, senin eski RS in surekli draglara giren sanzımanı bile 7 kere acılıp sokulmus bir aractı.

Oynanmamıs dedigin arac nasıl oluyor o da ayrı bir konu, senin arabanda filtre eksoz yok mu, stok mu biniyorsun, port polish yok mu?

Stok arabaya sadece cip yaparakta motor kırabilirsin ya da agzına kadar doldurup 100 bin km yol da yapabilirsin. Burada olay kullandıgın parcalara ve montajı yapana kalmıs. Modifiye forumu burası oyle olsaydı "Stok severler cemiyetini" kurar mutlu mesut geçinir giderdik.

abi ben oynanmış aracın stock bir rs kadar dayanabileceğini sanmıyorum olay sadece bu bunu ozamanda söylemiştim. bak kendin söylüosun benim eski rs (35 rs 600) şanzımanı sürekli kurcalanmış oynanmış orjinal değil ve sonuç olarak sürekli kırmış orjinal kalsa kırarmıydı acaba yada bu kadar kolaymı kırardı hayır..
Filtre egzos u ben oynamadan saymıyorum zaten aracın üzerinde olan şeyler ama ne biliyim en ufak yanlış bir yazılım aracı çok rahat kırdırabiliyor. Chipli çoğu rs te bu şekilde birkaç boy alabilmek için yazılım yapılıyor. Ben bu riske girmek istemiyorum o yüzden yazılımla uğraşmıyorum ufak tefek şeylerle hızlandırdık aracı sen dediğin gibi çok iyi bakmış olabilirsin aslında oynanan araç kırar die bişi yok sadece kırma riski daha yüksek daha fazla bakım gerektirir daha fazla ilgi gerektirir daha nazik davranmak gerekir vs vs anlatmak istediğim buydu

CLIORS
18-10-2011, 16:32
abi ben oynanmış aracın stock bir rs kadar dayanabileceğini sanmıyorum olay sadece bu bunu ozamanda söylemiştim.
Filtre egzos u ben oynamadan saymıyorum zaten aracın üzerinde olan şeyler ama ne biliyim en ufak yanlış bir yazılım aracı çok rahat kırdırabiliyor. Chipli çoğu rs te bu şekilde birkaç boy alabilmek için yazılım yapılıyor. Ben bu riske girmek istemiyorum o yüzden yazılımla uğraşmıyorum ufak tefek şeylerle hızlandırdık aracı sen dediğin gibi çok iyi bakmış olabilirsin aslında oynanan araç kırar die bişi yok sadece kırma riski daha yüksek daha fazla bakım gerektirir daha fazla ilgi gerektirir daha nazik davranmak gerekir vs vs anlatmak istediğim buydu

ok birbirimizi anlamışız sorun yok :)

ama hala iddialıyım, duzgun montaj, dogru parça ile sorun kesinlikle yaşanmaz.

eser
18-10-2011, 16:33
yine olgunluk gösterip susmuşsunuz,Alican ben olsam ortalığı ayağa kaldırır var denipte araçtan çıkmayan herşeyi aldırırdım!

ProTech
18-10-2011, 16:34
ok birbirimizi anlamışız sorun yok :)

ama hala iddialıyım, duzgun montaj, dogru parça ile sorun kesinlikle yaşanmaz.

abi öyle olsa fabrikasyon yapılırdı senin yaptıkların belkide satış stratejisi ama bilemem ben yinede oynanmış araçta daha fazla risk olduğunu düşünüyorum. Belki eski rs imde yaşadığım sorunlardan doğan bişidir. SS i aldıktan sonra gerçekten sorunsal açıdan bakarsak arada uçurum var diyebilirim. stock rs huzur valla yağını suyunu koy devam et şeklindeyim şuanda :icon_tup: hayatında 7200 dd den fazlasını görmemiş bir araç var altımda :D

Alicanrs
18-10-2011, 16:36
abi öyle olsa fabrikasyon yapılırdı senin yaptıkların belkide satış stratejisi ama bilemem ben yinede oynanmış araçta daha fazla risk olduğunu düşünüyorum. Belki eski rs imde yaşadığım sorunlardan doğan bişidir. SS i aldıktan sonra gerçekten sorunsal açıdan bakarsak arada uçurum var diyebilirim. stock rs huzur valla yağını suyunu koy devam et şeklindeyim şuanda :icon_tup: hayatında 7200 dd den fazlasını görmemiş bir araç var altımda :D

bende wimmer varda bende 7200 den fazla dönmüorm ki :D

ProTech
18-10-2011, 16:38
bende wimmer varda bende 7200 den fazla dönmüorm ki :D

valla benim eski rs te 8300 çeviriodu ozaman barzoluk işte dibine kadar dönüoduk dolu dolu dönüodu çünkü :D insan dayanamıo daha devir var olduğunu bilince :D böle kafa rahat nasılsa 7200 de kesecek die erkenden değiştirioz :D

Cliosportve
18-10-2011, 16:38
Okan tamam SS RS çok iyi :DBizde biliyoruz aklımıza iyice yerleştirdin :D

Sen ne yaptın bu aralar alıcaklardı arabayı ?

ProTech
18-10-2011, 16:40
Sen ne yaptın bu aralar alıcaklardı arabayı ?

bikaç kişi var durumları ayarlamaya çalışıolar kısmet bu işler bakalım acelesi yok.
satmadan bikaç araçla daha deneme yapmak istiyorum aslında sonra içimde kalmasın die acaba onla ne olurdu bunla ne olurdu falan yerim kendimi :D

Okan D.
18-10-2011, 16:44
ne kadar karısıyo ortalık ya bırı bırıne kıl oluyo baska bı bosluk bulup burdan yazıyo arkadas ben harcadıgım 500 tl ıle batmadım kı gıttım cup sıbobu aldım taktım oem conta aldım takdım port polısh yaptım allaha sukur aracım cok cok da saglıklı ınce conta olayına gelınce o sökmus bu takmamıs onemlı deıl ben aldıgımda söktüğümde yoktu aracın ustunde nıe *** atım kendı aracıma bunu anlamıyorum kı arkadaslar alper hocanın emegıne saygısızlık yapan yok ellerıne emegıne saglık ama bende elımden geldıgınce en kalıtelı en ıyı parcalar ve ustalıkla aracı yaptırdım bınıyorum daha uzatmanıza gerek yok konuyu arkadaslar ondan sonra sole oluyo clıo mu rs mı yok denemem ınsanlar dıokı unların her konusunda polemık oluyo kavga cıkıyo gerek yok daha uzatmayın

Starion
18-10-2011, 16:50

Fabrikasyon yapılmıyor çünkü hafif sportif amaçlı araçlar dahi olsalar yakıt ekonomisi / sigorta primi / müşteri kitlesi gibi faktörler düşünülerek üretiliyor araçlar. Bırak Clio RS'i Ferrari, Porsche gibi markalar dahi araçlarını olabilecek en performanslı şekilde üretmiyorlar. Otomobil firmaları için efsane olacak, çok hızlı araçlar değil, kar bırakacak, her kitleden müşteriyi cezbedecek araçlar üretmek önemli. ;)

Alicanrs
18-10-2011, 16:52
selçuk okan perşmbe uygunmudur okey batak 51 :D:D

Cliosportve
18-10-2011, 16:54
CVK Okanda derki Pazar güreşelim :D

ukku
18-10-2011, 16:54
Ukku şunlara bi sapyalım da rahatlasınlar yaa. Sen sağden ben sollarından geçeriz. :D

onu istiyorlar zorla :D

hocam hiç sorma. aynı durumdayım :)

__FrK__
18-10-2011, 16:56
maşallah araçlara da Alican yeter olm benzine çalışıyon lan bu nedir :D

Alicanrs
18-10-2011, 16:56
CVK Okanda derki Pazar güreşelim :D

yok öle bişe demio =) perşmbe uygundur uygundur:D

kelalper
18-10-2011, 16:57
Gene SS reklamları. Modifikasyon sadece güç alma değil iyileştirme yönünde de yapılır. Stock pistonları söküp yerine forged piston koyduğun zaman kıracağın anlamına mı geliyor. Oynandığı için kırılacak. O parçaları adamlar piyasaya sürmeden önce ne kadar test cart curt yapıyorlar haberin var mı senin. Hala SS in reklamını yapmaya kalkıosun ben demiştim ben demiştim diyerek. Modifikasyon işinde sağlamlık ustada biter. Bilinen en dayanıksız motor denen rotaryler bile düzgün insanların ellerinde modifiyeli olarak yüzbinlerce km gidiyor yurt dışında. Burada servis bakımlı stock RX8 ler motor kırıyor.

ProTech
18-10-2011, 17:09
Gene SS reklamları. Modifikasyon sadece güç alma değil iyileştirme yönünde de yapılır. Stock pistonları söküp yerine forged piston koyduğun zaman kıracağın anlamına mı geliyor. Oynandığı için kırılacak. O parçaları adamlar piyasaya sürmeden önce ne kadar test cart curt yapıyorlar haberin var mı senin. Hala SS in reklamını yapmaya kalkıosun ben demiştim ben demiştim diyerek. Modifikasyon işinde sağlamlık ustada biter. Bilinen en dayanıksız motor denen rotaryler bile düzgün insanların ellerinde modifiyeli olarak yüzbinlerce km gidiyor yurt dışında. Burada servis bakımlı stock RX8 ler motor kırıyor.

ozaman rally lerde pistlerde koşan araçlar ve motorlarını yapanlar salakmı yüzlerce yarış kullanacak şekilde güçlendirmiolarda her seferinde ağzına kadar yükleyip sadece 1-2 yarış çıkaracak motorlar yapıolar ama 1-2 yarış çıkaran motorlarda max verimde güçte oluyor fakat 3. yarışa çıkamıyor ha yani bu adamlar usta değilmi binlerce km lik o güçte motor yapamıyorlarda 1-2 yarışlık motor kullanıyorlar açıklasana bana bi şunu adamlar zevk alıo galba sürekli motor yapmaktan... hadi onu geçtim 258 derece yerine 300 üstü derece egzantrik nie koymuo herkes ? nie 258 i üretmişler 300 le daha fazla güç alınacakken ? o parçaları alıpta en iyi ustaya yaptırsan ne olacak diğer hertarafı orjinal bir motorla bassan 2 günde kıracaksın hertarafını alacaksın eline? ee parça c&b olsa nolur en kral egzantrik olsa ne olur neyi anlatıosun sen arkadaş ?

Alicanrs
18-10-2011, 17:12
maşallah araçlara da Alican yeter olm benzine çalışıyon lan bu nedir :D

ahaha bedava benzin buldum kanka yarında çıkıorm perşmbede :D

Okan D.
18-10-2011, 17:14
persembe gunu ve ss yc cvk denıoruz dımı arkadaslar yada yarın

ProTech
18-10-2011, 17:21

pardonda neye saplıon ? Yavaş sapla sen ;)

kelalper
18-10-2011, 17:22
Evet bilgisizliğin bir kez daha ortaya çıktı.
Sen formulada toplam kaç motor kullanıyorlar biliyor musun bütün sezon boyunca. Ve pistte yaklaşık 2 saat boyunca max performans gidiyorlar. Sen stock motorunu çıkar bakalım piste 1 saat sonunda bir yerleri kırılmazsa bende neyim. Piste çıkmış olsaydın anlardın. Ferrari track daylerde piste ferrarilerden önce Fiat 500 ler ve de Alfa breralar çıkıyor millete pisti göstermek için ki bir çok araba oluyor. Bunların çoğu arıza çıkarıyor su kaynatıyor bişey oluyor ama misafirlere kullandırılan 2 adet ferrari tık demiyor. birde gün sonunda free event e giriyor ferraride çalışanlar o araba ile.

kelalper
18-10-2011, 17:23
pardonda neye saplıon ? Yavaş sapla sen ;)

Ooof ya neyle besleniosun neye inanıosun sen yaa. Git kum havuzunda oyna sen.

ProTech
18-10-2011, 17:26
piste çıkmadığımı nerden biliosunki tanıomusun sen beni ?
ben aracımla 2 saat sürekli roll yaptığımı bilirim. o pistede çıkarım istediğin kadar dönerim araç stock ve bakımları düzenli olduktan sonra tık demez rahat ol sen..

ProTech
18-10-2011, 17:27
Ooof ya neyle besleniosun neye inanıosun sen yaa. Git kum havuzunda oyna sen.

istersen beraber oynarız..

Alicanrs
18-10-2011, 17:28
azuhzauazhazuhaz okan oynamak istemezsin :D

kelalper
18-10-2011, 17:28
SS bu inanırım. Allam ya.

ProTech
18-10-2011, 17:30
azuhzauazhazuhaz okan oynamak istemezsin :D

neleriyle oynadık :)

mechanic
18-10-2011, 17:34
ya bırakın tartışmayı izleyelim görelim arkadaşlar.
birbirinizle rolleneceğinize tayparla felan rollenin

SONE-R
18-10-2011, 17:34
kelalperin fotosunu nette buldum.. en sağdaki alper, en soldaki de abisiymiş :D :D

http://trialx.com/curetalk/wp-content/blogs.dir/7/files/2011/04/gcelebrities/Nathan_Jones-3.jpg

ProTech
18-10-2011, 17:36
ya bırakın tartışmayı izleyelim görelim arkadaşlar.
birbirinizle rolleneceğinize tayparla felan rollenin

adamın deneme videosu bile yokki kalkıp buraya saplayalım ayağı yapıyor
görmediğim araçtanmı çekincem gelsin saplasın da göreyim.

kelalper
18-10-2011, 17:39
Okan o kullandığın sıfatı hemen editle paşam.

ukku
18-10-2011, 17:41
meggy yürüyor ben gördüm :D

ProTech
18-10-2011, 17:41
özele gel..

kelalper
18-10-2011, 17:42
adamın deneme videosu bile yokki kalkıp buraya saplayalım ayağı yapıyor
görmediğim araçtanmı çekincem gelsin saplasın da göreyim.

Bu araba F1 de geçse videosunu göremeyeceksin nette. Arabayı aldığımdan beri 20 kere yazdım sok o inanmış kafana.

ukku
18-10-2011, 17:43
kelalper de fotodakinden pek aşağı değil söylemesi benden :D

SONE-R
18-10-2011, 17:43
kelalper de fotodakinden pek aşağı değil söylemesi benden :D

nathan jones biraz daha fazla iri.. 2.06 cık :D :D

ukku
18-10-2011, 17:44
nathan jones biraz daha fazla iri.. 2.06 cık :D :D

boyda minik bi fark varmış evet.. ancak kiloda alper abiden fazla değildir :D

kelalper
18-10-2011, 17:46
arkadaşlar sadece 190 ım ve 135 kiloyum daha da veriyorum. Bu kadar yapmayın yaw.

SONE-R
18-10-2011, 17:47
arkadaşlar sadece 190 ım ve 135 kiloyum daha da veriyorum. Bu kadar yapmayın yaw.

alper hocam bi fotonu yayınla da kiminle dans ettiğimizi bilelim yahu :D :D

ArMy
18-10-2011, 17:48
Bi google araması yaptım harbiden profilin çıktı ve fotoğrafların görünüyor kelalper abi.
Saygılar :D

ukku
18-10-2011, 17:53

Aramızda bi 40 kg var.. Ama profiterolu yediremedik bir türlü :D

ukku
18-10-2011, 17:56
kelalper ve tripod

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/6096_99987531621_713151621_2188270_2765848_n.jpg

fake fotoğraf değildir. hizaya gelin diye facebookundan aldım :D

kelalper
18-10-2011, 18:00
http://www.hizliupload.com/di-92OC.jpg

ukku
18-10-2011, 18:02
hahahahaha bu çok iyiydi :D

SONE-R
18-10-2011, 18:04
pek naif ve kibar birine benziyor :D :D

fuatvts
18-10-2011, 18:12
persembe gunu ve ss yc cvk denıoruz dımı arkadaslar yada yarın

Knk çıkacağınız zaman arayın bende geliyim;)

Alicanrs
18-10-2011, 18:15
Knk çıkacağınız zaman arayın bende geliyim;)

kanka sen gelme dün b.m dondu öle bi souktuki olsaydın herhalde 10 boy atardın :D:D perşmbe alo deriz sanada =)

Cliosportve
18-10-2011, 18:19
Kelalper feci birşey fazla bulaşmayın bence gerçek hayatta gördüm bi kaç kere kendinisini :D:D

ukku
18-10-2011, 18:19
kanka sen gelme dün b.m dondu öle bi souktuki olsaydın herhalde 10 boy atardın :D:D perşmbe alo deriz sanada =)

izmit 4 derece. sakın burda denemeyin :D

AlpyGti
18-10-2011, 18:24
orada methanol ihtiyacıda olmaz panpa :)

Alicanrs
18-10-2011, 18:24
izmit 4 derece. sakın burda denemeyin :D

:D:D yok kanka denemeyiz sen iste :D perşmbe güzel olcak :D 5 clio rs kafadan var :D 182lik dk SS YC VE CVK :D

kelalper
18-10-2011, 18:28
Kelalper feci birşey fazla bulaşmayın bence gerçek hayatta gördüm bi kaç kere kendinisini :D:D

olm gören de quasimodo falan sanacak feci ne demek nan.

Alicanrs
18-10-2011, 18:38
Kadir abi istanbula gelcem gelcem diodun 3 sene soramı gelcen :D

BoraRS
18-10-2011, 18:39
Ben istanbulda olmadan Kadir üstad gelmesin zaten :D Üstat senin throttle yanımda. Bu arada mal 5 kilo geldi :D 5kg x 10 TL den 50 TL yapar THY kesti kulağımı :D

chiefkadir
Muhabbetlerhiç hoş olmamış , olası sorunları burda bu şekilde tartışmak kimseye bişey kazandırmaz..Cvk nın artık bir sahibi var o arabayaşöyle böyle demek sahibini üzer o yüzden konuyu uzatmadan yeni denemelere bakın :)
Cvk ya iyi süren biri geçsin SS le VE ile felan denesin farkları görün sonrasında başka marka arabalarla deneyin inanın çok zevkli oluyor :) Focus ST 225 likle denedim çok keyif aldım :)

Bora, sen gel haber ver hemen gelem :)

Alicanrs
Ben istanbulda olmadan Kadir üstad gelmesin zaten :D Üstat senin throttle yanımda. Bu arada mal 5 kilo geldi :D 5kg x 10 TL den 50 TL yapar THY kesti kulağımı :D

Allah white rs fena dönücek desenize :D malı kapmışsın :D

Alicanrs
18-10-2011, 18:40
Muhabbetlerhiç hoş olmamış , olası sorunları burda bu şekilde tartışmak kimseye bişey kazandırmaz..Cvk nın artık bir sahibi var o arabayaşöyle böyle demek sahibini üzer o yüzden konuyu uzatmadan yeni denemelere bakın :)
Cvk ya iyi süren biri geçsin SS le VE ile felan denesin farkları görün sonrasında başka marka arabalarla deneyin inanın çok zevkli oluyor :) Focus ST 225 likle denedim çok keyif aldım :)

abi bizde 5 rs denicez perşmbe :D:D yine aynı marka aynı model aynı motor ahaha:D

BoraRS
18-10-2011, 18:41
...Cvk ya iyi süren biri geçsin SS le VE ile felan denesin...

Abi beni mi çağırdın yoksa yanlış mı duydum :soru:

:hehe:

Alicanrs
18-10-2011, 18:41
:hahaha::hahaha::hahaha:

:hehe:

iyi süren die beni kasdetti şişko demedi :D

BoraRS
18-10-2011, 18:43
:hahaha::hahaha::hahaha:

iyi süren die beni kasdetti şişko demedi :D

Olm boksa tekrar başladım başlayalı filinta gibiyim lan ne şişkosu sen kendine bak :D :hehe:

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294383_10150481609233098_826733097_11301523_770198 804_n.jpg

Alicanrs
Olm boksa tekrar başladım başlayalı filinta gibiyim lan ne şişkosu sen kendine bak :D :hehe:

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294383_10150481609233098_826733097_11301523_770198 804_n.jpg

ahahaha kaç kilosun abi :D 90 var:D

chiefkadir
Allah white rs fena dönücek desenize :D malı kapmışsın :DBakalım bro nası olcak onu çözdümü beyinde şart :)

abi bizde 5 rs denicez perşmbe :D:D yine aynı marka aynı model aynı motor ahaha:DOrdan bişey çıkmaz :D

:hehe:Ahahaha sen kendini White a sakla :D

BoraRS
18-10-2011, 18:44
ahahaha kaç kilosun abi :D 90 var:D

Aşağı yukarı :D

BoraRS
18-10-2011, 18:45
Bakalım bro nası olcak onu çözdümü beyinde şart :)

Ordan bişey çıkmaz :D
Ahahaha sen kendini White a sakla :D

Abi şaka maka bu hafta dönüyorum. 2 haftadır buradayım kendimi Ameriganyalı gibi hissetmeye başladım :D Yürüyüşüm konuşmam sakız çiğnemem bile değişti akü :D

SONE-R
18-10-2011, 18:48
coni oldun desene :D

Alicanrs
18-10-2011, 18:49
Abi şaka maka bu hafta dönüyorum. 2 haftadır buradayım kendimi Ameriganyalı gibi hissetmeye başladım :D Yürüyüşüm konuşmam sakız çiğnemem bile değişti akü :D

bunun sonu kötü :D b.ersoy gibi bişemi :D

XoR
18-10-2011, 18:49
Bora abi bilek ve dirsek arası werewolf swap :hehe: :D :D

chiefkadir
18-10-2011, 18:52
Abi şaka maka bu hafta dönüyorum. 2 haftadır buradayım kendimi Ameriganyalı gibi hissetmeye başladım :D Yürüyüşüm konuşmam sakız çiğnemem bile değişti akü :DGel panpa gel :) 4s imi unutmadın demi:hahaha:

BoraRS
18-10-2011, 18:55
Bora abi bilek ve dirsek arası werewolf swap :hehe: :D :D

Kıllıyam hanlıyam şanlıyam Harranlıyam :D

Gel panpa gel :) 4s imi unutmadın demi:hahaha:

4s i kendime alamadım sana nasıl alam panpa :D 4S in burada kontratlı versiyonu yeni çıktı. Unlock versiyonu daha burada bile çıkmadı. TR ye gelmesine epeği var.

coni oldun desene :D

Hee coni oldum mıtırıf seni :D

XoR
18-10-2011, 18:57
Bora abi Pazar'a yetişiyomusun ?

BoraRS
18-10-2011, 18:57
Bora abi Pazar'a yetişiyomusun ?

Kaçırdım Koray Pazara ne vardı :D

XoR
18-10-2011, 19:00
Kaçırdım Koray Pazara ne vardı :D

ah be abi :D

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/97336-pist-gunleri-serisi-2011-23-ekim-2011-pazar-izmit-korfez-pisti.html

BoraRS
18-10-2011, 19:16
ah be abi :D

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/97336-pist-gunleri-serisi-2011-23-ekim-2011-pazar-izmit-korfez-pisti.html

Ovv bunu atlamışım ben :D Bir mani olmazsa mutlaka gelicem. Sağolasın Koray atlamışım ben bunu.

CLIORS
18-10-2011, 20:37
onu istiyorlar zorla :D

hocam hiç sorma. aynı durumdayım :)

Stok araba isi de baska bir durum Utku :) piyasada gezen stok o kadar çok LUGANO rs varki. Düşün yani laguna bile değil :)

Yani laguna kapaklı ya da bloklu sadece ustunde renault sport emmesi olan modellerde turemis :)

Cliosportve
18-10-2011, 20:39
Pohahahahah h:hehe: :hehe: Hocam koparttın beni akşam akşam Lugano kapak :D

28 EE 106
18-10-2011, 20:40
alican gün gectıkce hızlanıyomusn sen ne:) cvk da bnde conta var dıe blıyodum hayel kırıklgın a ugratms sanırım :)

Alicanrs
18-10-2011, 20:42
alican gün gectıkce hızlanıyomusn sen ne:) cvk da bnde conta var dıe blıyodum hayel kırıklgın a ugratms sanırım :)

yok yaa keşke hızlansa gün geçtikçe :D:D

28 EE 106
18-10-2011, 20:44
hızlanır hızlanır ıman gucu fln:)

Alicanrs
18-10-2011, 20:45
hızlanır hızlanır ıman gucu fln:)

:D:D bilek gücüyle gidioz işte:D:D

PPR engineering
18-10-2011, 20:51

vay koçuma bak be :D:D iyi çıkmışın :) özlemiştirde seni şimdi yollasaydın bu fotoyu..

28 EE 106
18-10-2011, 20:53
bilegıne kuvvet o zaman ne dıyelım:) okan kıyamıyo sanırım cvk nın viteslrıne sevıo adam arbasnı :)

Alicanrs
18-10-2011, 20:53
bilegıne kuvvet o zaman ne dıyelım:) okan kıyamıyo sanırım cvk nın viteslrıne sevıo adam arbasnı :)

bizde sevioz arabayı ama tırsıo diyelim :D:D

28 EE 106
18-10-2011, 20:56
bnde ılk gunler öleydım :) şimdı 3 e atarken sankı torpıto yerınden cıkcak:D

kelalper
18-10-2011, 21:28
kelalper ve tripod

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/6096_99987531621_713151621_2188270_2765848_n.jpg

fake fotoğraf değildir. hizaya gelin diye facebookundan aldım :D

bu fotodaki şahısta Carl Cox :D

SONE-R
18-10-2011, 21:31
kim o adam yaw? kapkara... :)

kelalper
18-10-2011, 21:38
Evet biraz karanlık bi tip ama dünya komiği bir adam.

ukku
18-10-2011, 21:41
Carl bahane soldaki şahane :D

react1ve
19-10-2011, 04:32
Okan buragın sesı gelıyor konusmalarda yarın mutlaka o da gelsın kankası mamı cok ozlemıs onu =))