PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmit Buluşması -21 Ekim 2011- (Yeni Konudan Devam)

ukku
19-10-2011, 14:35
Eski konuyu görmeyenler için yineleyelim;

21 Ekim 2011 akşamı
21.00
Outlet Mc Donald's

Sohbet, muhabbet, yeme-içme, rolling, deneme vs. her türlü aktivite :)
Müsait olan herkesi bekleriz

Edit: Önceki konu silindi. Gelecem diyen çok kişi var, o konuda şüphe olmasın gelecekler hala geliyor :D

kolaylı
19-10-2011, 14:56
Allahın Iznıyle Ordayım :)

Cliosportve
19-10-2011, 15:06
Beni geçebilcek RS yok mu ? :D

ukku
19-10-2011, 17:03
Konu başlıktan dolayı yenilendi.
Yalnız hiç bir sebep Selçuk'daki atarı törpüleyemiyor, Şekil 1.A :)

SEÇKİN172
19-10-2011, 17:05
bizde gelebilirmiyiz.:)

kurtbil
19-10-2011, 17:10
olm sunu 22 sı yapsaydın bızde gelıcez zaten emurla:)

ukku
19-10-2011, 17:15
Malesef 21'i
İsteyen herkes gelebilir.
İstanbul, Gölcük, Karamürsel, Derince, Yalova.. Ayırmıyoruz :)

SEÇKİN172
19-10-2011, 17:16
Malesef 21'i
İsteyen herkes gelebilir.
İstanbul, Gölcük, Karamürsel, Derince, Yalova.. Ayırmıyoruz :)

inşallah inşallah aman ha zaten ayırma bizi yolda :)

Hakan Burak
19-10-2011, 17:48
Bende geliyorum. Okul çıkışında oradayım İnşallah. :)

ukku
19-10-2011, 19:42
inşallah inşallah aman ha zaten ayırma bizi yolda :)

Ben İstanbul'da değilim zaten, İzmit'den geleceğim için yolda karşılaşmayacağız, rahat ol :D

OmeR-FE
19-10-2011, 19:48
Düşük bi ihtimalde olsa gelmeye çalışacağım.
Tarih ve Saat çok ters kanka bana.
Buna katılamasam bile bidahakine güzel bi buluşma ayarlarız merak etme ;)

131mirafiori
19-10-2011, 20:14
Sakaryadan çıkıp gelmek isterdim ama Yeşil Bursa Rallisi için Bursada olucağım o gün iyi muhabbetler...

ukku
19-10-2011, 20:18
Ömer'den satış geldi :D
Neyse kalan sağlar bizimdir :D

fatihcakin
20-10-2011, 11:17
Zaman yaklaşıyor :) inşlh hava güzel olur

easy_rider
20-10-2011, 12:45
kısmetse ordayım

BurakCengizhanoğlu
20-10-2011, 12:47
Sanırım gelemiycem ben..

ukku
20-10-2011, 14:52
Hava çok güzel. Foruma üye olmayan, araba işine gönül vermiş eş dost arkadaşlarınzı da çağırabilirsiniz :)

ukku
20-10-2011, 21:15
Allah şehitlerimize rahmet eylesin..

Starion
20-10-2011, 21:43
Eğer hava bozuk olmazsa garajları açıyoruz. Ahmet'in bom clio 1.2, bas 106 ve yazılımı yetişirse tik corsa 1.0'la İzmit'teyiz.

CLIORS
20-10-2011, 22:00
Eğer hava bozuk olmazsa garajları açıyoruz. Ahmet'in bom clio 1.2, bas 106 ve yazılımı yetişirse tik corsa 1.0'la İzmit'teyiz.

AMK type R da gelecek mi, Engin?

mehmetRS
20-10-2011, 22:03
Bende ASD MERSoMla gelebilirmiyim?

ukku
20-10-2011, 22:05

Bende ASD MERSoMla gelebilirmiyim?

Herkes geliyor. Herkes gelebilir :D:D:D

Hocam iyi öğrenmişsin plakaları, valla bravo :D

Starion
20-10-2011, 22:05

O bi abimizin arabasıydı, şanzımanda problem çıkmış gelmeyecekmiş Alper hocam, kendisi zaten aracı fazla zorlayan biri değildir, atar olursa gelirim diyordu, şanzıman problemi ve atar olmaması sebebiyle vazgeçmiş.

mehmetRS
20-10-2011, 22:06
atara giderle cevap veren bir abimiz yani. vay be, hep böyle güclü bir arabam olsun istemişimdir.

ukku
20-10-2011, 22:07
Abimiz camiada bilinen, sevilen bi abidir.

mehmetRS
20-10-2011, 22:09
denermi acaba? arabamı görürüm hem?

edit: hırslı değil yani maksat arabaları görmek, abimize saygılar

ukku
20-10-2011, 22:11
denermi acaba? arabamı görürüm hem?

Hiç bi art niyet yok. Sadece arabasını görme amaçlı arkaya dönük, sabitlenmiş Go-Pro kamera sistemi, klima ve kalorifer tesisatları iptali, hidrolik direksiyon ve merkezi kilit iptali var. Tamamen dostane bi deneme olur.

mehmetRS
20-10-2011, 22:11
ah tamam o zaman, ben birşey sökmeyeceğim arabamdan, sadece görmek istiyorum arabayı, bir görüp gidecem zaten. art niyet yok asla.

CLIORS
20-10-2011, 22:20
Bu arada soyle guzel Türk Bayraklı bir bulusma yaparsanız çok güzel olur. Allah Şehitlerimize rahmet eylesin. Hepsinin ruhu şad olsun.

Starion
20-10-2011, 22:21
ah tamam o zaman, ben birşey sökmeyeceğim arabamdan, sadece görmek istiyorum arabayı, bir görüp gidecem zaten. art niyet yok asla.

Atarsız olmaz. Önce biraz atar.

mehmetRS
20-10-2011, 22:21
Bu arada soyle guzel Türk Bayraklı bir bulusma yaparsanız çok güzel olur. Allah Şehitlerimize rahmet eylesin. Hepsinin ruhu şad olsun.

Amin, Allah hayatta kalan silah arkadaşlarına yardım etsin ve sabır versin.

mehmetRS
20-10-2011, 22:22
Atarsız olmaz. Önce biraz atar.

Abimize atar yapmak ne haddimize.. amaç sadece arabayı görmek..

Ama çok istiyorsa " gelsin o görsün arabasını"
:p

Starion
20-10-2011, 22:25
Abimize atar yapmak ne haddimize.. amaç sadece arabayı görmek..

Ama çok istiyorsa " gelsin o görsün arabasını"
:p

Araba methanolsüz, abimiz atarholsüz kalkmaz.:)

mehmetRS
20-10-2011, 22:26
Araba methanolsüz, abimiz atarholsüz kalkmaz.:)

:D :D atarhol:D :D

0zann
20-10-2011, 22:47
atar tjet sizlerle alayına don lastiği değil çamaşır ipi, gelir geçerim, vidyo çeker foruma koyarım sohbet etmem kenarda beklerim.

Starion
20-10-2011, 22:50
ozann yu win pörfekt.

otto985
20-10-2011, 23:23
atar tjet sizlerle alayına don lastiği değil çamaşır ipi, gelir geçerim, vidyo çeker foruma koyarım sohbet etmem kenarda beklerim.

Öncelikle selam

Aracın spec listesini öğrenebilirsem sizinle dosthane denemek isterim.

Öncelikle marmarisde bi çay içeriz hemen ardından denememizi yaparız.

İster videolu ister videosuz fark etmez.

Geçme geçilme kaygım yok

Ama şöyle bişey var biz arabayı gündüz halı işinde kullandığımız için aracın içi komple sökük

İstediğiniz yerde deneyebiliriz

PM yada ÖM atabilirsiniz

Saygılar :)

yavuz364
20-10-2011, 23:26
kardeşş bu kadar atar gider yapıyosan gece 2:00 de gişelerde... :icon_tup:

Öncelikle selam

Geçme geçilme kaygım yok

Ama şöyle bişey var biz arabayı gündüz halı işinde kullandığımız için aracın içi komple sökük

PM yada ÖM atabilirsiniz

otto985
20-10-2011, 23:27
kardeşş bu kadar atar gider yapıyosan gece 2:00 de gişelerde... :icon_tup:

Abi diğer mesajımdada yazdığım gibi herhangi bi iddam yok herkesle deneriz geçme geçilme kaygım yok ;)

outlaw
20-10-2011, 23:28
Öncelikle selam

Geçme geçilme kaygım yok

PM yada ÖM atabilirsiniz

merhabalar , mahalleden bir abimizin araci var , zaten kendisi bu camiyada bilinen birisidir makinayi nasil kullandigini herkes bilir...bizde bu dostane denemeye katilmak istiyoruz öncesinde bi cay iceriz sonra cikar sıkarız .. yalniz makinamizin ayari tam olarak bitmedi ... :hahaha::D

otto985
20-10-2011, 23:29
Bak Allah seni inandırsın bugün klimam bozuldu yenisinin siparişini verdik gelene kadar klimasız denicem sakın kimsenin aklına söktü etti vs başka şeyler gelmedi inanmayan varsa özelden mesaj atsın

otto985
20-10-2011, 23:30
merhabalar , mahalleden bir abimizin araci var , zaten kendisi bu camiyada bilinen birisidir makinayi nasil kullandigini herkes bilir...bizde bu dostane denemeye katilmak istiyoruz öncesinde bi cay iceriz sonra cikar sıkarız .. yalniz makinamizin ayari tam olarak bitmedi ... :hahaha::D

Öncelikle teşekkür ederim ilginize şimdi aracın spec listesini bana Ö.M olarak gönderirseniz bende duruma göre size geri dönerim

Saygılar OTTOSPEC ;)

otto985
20-10-2011, 23:32
Ozan kardeşimiz konuyu okuyo eğer isterse deneyebiliriz ama arabamın bi kaç eksiği var ona göre

0zann
20-10-2011, 23:33
Selamlar ottospec arkadaşm, cihazımın spec listesi top secret olduğundan burada paylaşmam mümkün değil. dostane denememizi yaparız belirttiğim gibi çay içmem sen çayını iç ben gelince çıkar deneriz sonra giderim. Halı dükkanı böyle dokuma falan mı yoksa yıkama mı?

otto985
20-10-2011, 23:36
Selamlar ottospec arkadaşm, cihazımın spec listesi top secret olduğundan burada paylaşmam mümkün değil. dostane denememizi yaparız belirttiğim gibi çay içmem sen çayını iç ben gelince çıkar deneriz sonra giderim. Halı dükkanı böyle dokuma falan mı yoksa yıkama mı?

Öncelikle Tekrardan Selam

Çayları ben ısmarlicam sorun yok

Aracınızın listesini Ö.M atarsanız sevinirim

Spec bilmeden denemek istemem

Zaten denemeler dostahane olacağı için niye bu kadar gerildiniz anlamadım ??

Bu arada 2 ye tek basmam söylim benim arabam zaten ağır

Starion
20-10-2011, 23:37

http://www.openclutch.com/sites/default/files/imagecache/article_slideshow_no_watermark/images/blog/3425-crazy-funny-rolling-shot/3425-15840-crazy-funny-rolling-shot.jpg

Bu şekilde kullanıyor diye biliyorduk tarzı değiştirmedi di mi?

...HadrieL...
21-10-2011, 02:48
yalnız izmit buluşması için konuşan pek izmitli yok hayırdır ?

fatihcakin
21-10-2011, 07:47
Erken gidicek olan var mı acaba 9 dan erken ?

ukku
21-10-2011, 10:45
Ben 8 buçuk 9 civarı orda olacağım :)

driftboy
21-10-2011, 15:51
Kürşat abiden haber bekliyorum beraber gelebiliriz eger ondan haber cıkmazsa 7 bucuk gibi binip dolmuşa gelicem.

kolaylı
21-10-2011, 15:51
Dukkanı Kapatıp Gelıyorum Bende Erken Gelırım :)

fatihcakin
21-10-2011, 16:32
Bizde 4 sap gelicez galiba :D sadece 2-3 tane fotoraf cekip gidicez

ukku
21-10-2011, 16:34
gelin gelin hepimiz sapız zaten :D

Safak
21-10-2011, 17:07
Yeni projekt karımız olan AK Veyron'u bursadan gelecek olan AMK Tayyar ile denemek istiyoruz... Yetkillilere duyurulur.

Veyron çok iddialı değil, hamdolsun ayağımızı yerden kesiyor.

SekoLive
21-10-2011, 17:11
safak başkan baştaıcısın :D

otto985
21-10-2011, 17:11
Yeni projekt karımız olan AK Veyron'u bursadan gelecek olan AMK Tayyar ile denemek istiyoruz... Yetkillilere duyurulur.

Veyron çok iddialı değil, hamdolsun ayağımızı yerden kesiyor.

Veyronun specleri nedir acaba ?

Bide videosuz denemeyelim

Veyronun bizim makinaya tutunması zor ama maksat eğlence olsun hem tanışmış oluruz arabalarımızı deneriz ;)

OmeR-FE
21-10-2011, 17:12
Ben gelemicem.
Herkeze iyi eğlenceler.
Pazar günü piste gelen olursa orda görüşürüz.

ukku
21-10-2011, 17:13
Şafak başkan the King :D

Safak
21-10-2011, 17:17
Veyronun specleri nedir acaba ?

Bide videosuz denemeyelim

Veyronun bizim makinaya tutunması zor ama maksat eğlence olsun hem tanışmış oluruz arabalarımızı deneriz ;)

Rabbimize binlercekere hamdolsun...

Dizel ekonomik bir araç ararken Veyron'u karşımıza çıkardı, kendi dynolarımız üzerinde ebaydan aldığımız epromları deneyip, Nokia marka telefonumuzun kronometresi ile yaptığımız ölçümlerle hiç tatmin olmadık 100-200 hızlanması 4.12 çıkıyor ama epromu satan çinli 3.80'in altına inmesseniz buda beni tokatlasın demişti... İpneye güvendiğimiz güne lanet olsun.

Videolu ve videosuz, önden yada arakadan... çekimler hiç sorun değil. Siz nasıl isterseniz, mahalleden bir abimizin 997TT'si de servis aracı olarak gelecek, onu cam car yaparız Rabbimin izniyle.

Yanlız sizin orada uzun düzlük var mı? Ebaydan beklediğimiz fren diskleri gelmedi daha o sebep ile dağ bisikleti U brake kullanıyoruz Veyron'da...

Saygılar.

ukku
21-10-2011, 17:27
Veyrona maşALLAH.

AlpyGti
21-10-2011, 17:27
Tjet 0zan tehlikeli arkadaştır beni gasnaklı egzozlu kuupır ı 5-6 boy geçti gerçi benim kuuupır fulll söküktü arka koltuklar yok on sağ koltuk yok maksat arabayı denemek olsun adam tehlikeli araçına maaşALLAH ..
bence denemeleri kamera ile çekip yutuba koyarsanız açıklayıcı olur ALLAH hepimizden rağzı olsun . sizin arabalar bayağ hızlı gidiyor galiba Şafak bilader ALLAH kısmet eylerse seninlede denemek isterim müsayit bir zamanda

fatihcakin
21-10-2011, 17:31
Ukku abi var mı düz bi yer izmitte tehlikesiz

ukku
21-10-2011, 17:33
İzmitli olan sizsiniz ben misafirim :D

Burda galiba denemeler Kandıra yolunda oluyor. Gördüğüm kadarıyla yani :)

fatihcakin
21-10-2011, 17:36
İzmitli olan sizsiniz ben misafirim :D

Burda galiba denemeler Kandıra yolunda oluyor. Gördüğüm kadarıyla yani :)

:( Ben hiç bilmiyorum valla

0zann
21-10-2011, 17:37
Tjet 0zan tehlikeli arkadaştır beni gasnaklı egzozlu kuupır ı 5-6 boy geçti gerçi benim kuuupır fulll söküktü arka koltuklar yok on sağ koltuk yok maksat arabayı denemek olsun adam tehlikeli araçına maaşALLAH ..
bence denemeleri kamera ile çekip yutuba koyarsanız açıklayıcı olur ALLAH hepimizden rağzı olsun . sizin arabalar bayağ hızlı gidiyor galiba Şafak bilader ALLAH kısmet eylerse seninlede denemek isterim müsayit bir zamanda

Alper kardeşimden ALlah razı olsun güzel denemeydi aracına maaşallah. öncelikle teşekkürler deneme icin. Zaman olur yeni denemeler yapılır zaman olur video çekilr önemli olan araçların sağlığı kısmetse senlen gene denemek isterim ALper kardeşim sağol. araclarımıza maaşallah kazasız belasız.

Safak
21-10-2011, 17:37
Veyrona maşALLAH.

Gerçekten maşallah.

Bağaza nazır 2 yalı yedi, daha hala götünü kaldıramıyor. 4.12 nedir???.... Alla şükür 2-3 tane daha yalımız var satar hızlandırırız. Hava atmayı hiç sevmem, böyle bir gayemde yok. Hızlı olmak bana göre değil. Ben hesaplı bir dizel arıyordum, Q7 v12 TDi gibi... Veyron karşıma çıktı. Bu bana Rabbimin bir mesajıydı... Cash aldım.

Ekibim ile yaptığım son toplantı sonucunda birdaha Çin'den mal almamaya karar verdik. Artık Malezya yada Endonezya üretimi parçalar kullanıp 3.50'nin altına inmeyi hedefliyoruz.

Özellikle 300 den sonraki hızlanmalarda bir titreme var ama korkmuyorum, yayları kestim diye sanırım... Ama yayları, japonyadan getirttiğim Mikita marka 230 dolarlık makina ile kesmiştim. Sanmıyorum sorun olacağını...

Neyse, Moskova ne tarafta kalıyor sizin oraya göre?

Safak
21-10-2011, 17:39

Bak ben 2 tane yalı sattım diyorum sen yalımın bahçesindeki palmiyeyi satın almayacak araban ile bana kafa tutuyorsun. Yanlış anlama kesinlikle küçük görmüyorum. Hepimiz panpayız.

Ama araban gerçekten küçük... AK Veyron akşam İzmitte olacak arakadaşlar, Davullu zurnalı karşılama mümkünse öyle birşey yapın yoksa izmit girişini kaçırabilirim.

BurakCengizhanoğlu
21-10-2011, 17:40
250 beygir tjet var bende lpgli.

fatihcakin
21-10-2011, 17:42
Bak ben 2 tane yalı sattım diyorum sen yalımın bahçesindeki palmiyeyi satın almayacak araban ile bana kafa tutuyorsun. Yanlış anlama kesinlikle küçük görmüyorum. Hepimiz panpayız.

Ama araban gerçekten küçük... AK Veyron akşam İzmitte olacak arakadaşlar, Davullu zurnalı karşılama mümkünse öyle birşey yapın yoksa izmit girişini kaçırabilirim.

Bu muhabbetiniz bugun için mi acaba yoksa 23 ekim İçin mi :D yani yanlış konuya yazmıyorsunuz herhalde ?

AlpyGti
21-10-2011, 17:43
250 beygir tjet var bende lpgli.

Burak , panpa sen onu bunu bırak senin enkei jantları sat bana arabana takmadan :D

otto985
21-10-2011, 17:43
Rabbimize binlercekere hamdolsun...

Dizel ekonomik bir araç ararken Veyron'u karşımıza çıkardı, kendi dynolarımız üzerinde ebaydan aldığımız epromları deneyip, Nokia marka telefonumuzun kronometresi ile yaptığımız ölçümlerle hiç tatmin olmadık 100-200 hızlanması 4.12 çıkıyor ama epromu satan çinli 3.80'in altına inmesseniz buda beni tokatlasın demişti... İpneye güvendiğimiz güne lanet olsun.

Videolu ve videosuz, önden yada arakadan... çekimler hiç sorun değil. Siz nasıl isterseniz, mahalleden bir abimizin 997TT'si de servis aracı olarak gelecek, onu cam car yaparız Rabbimin izniyle.

Yanlız sizin orada uzun düzlük var mı? Ebaydan beklediğimiz fren diskleri gelmedi daha o sebep ile dağ bisikleti U brake kullanıyoruz Veyron'da...

Saygılar.

Öncelikle ilginize çok teşekkür ederim veyrona sac jant taktık araba ilerlemişmi onu görmek istiyorum bide arka kanadı söktük zaten gereksiz ağırlık yapıyodu araba 2 boy fark etti kanattan sonra

Saygılar OTTOSPEC ;)

Safak
21-10-2011, 17:44
Bu muhabbetiniz bugun için mi acaba yoksa 23 ekim İçin mi :D yani yanlış konuya yazmıyorsunuz herhalde ?

AK Veyron
En hızlısıyım iddam yok, benden daha hızlıları daha çok yalı satarak olabilir.
İddialı oldğum konular:
0-100
100-200
200-300
300 ü geçiyor

0zann

Şafak arkadasim ALLah daha çok versin maaşallah biz gece gunduz calisiyoruz sen yalı satıyorsun iyi hoş aracında epeyi bir beygir olsa gerek yürek varmı peki yürek?

AlpyGti

başkan öyle yalılar falan ezik hissediyorum kendimi ben bu durumda giriş katında oturuyorum 1+1 dairede :beuj::beuj::beuj::beuj::beuj::beuj:

otto985
21-10-2011, 17:46

Öncelikle Hayırlı Günler Dilerim

Benim veyronun yan koltuğunu söktük bugün sac jant taktık geçen günde kanadı söktük

Kanat ve koltuk 5 boy ilerletti veyronumuzu

Zaten koltuğu tarttık 30 kg geldi bence gereksiz ağırlık

Müsait bi günde sizinlede denemek isterim

Kolay gelsin.

OTTOSPEC ;)

Safak
21-10-2011, 17:46
Öncelikle ilginize çok teşekkür ederim veyrona sac jant taktık araba ilerlemişmi onu görmek istiyorum bide arka kanadı söktük zaten gereksiz ağırlık yapıyodu araba 2 boy fark etti kanattan sonra

Saygılar OTTOSPEC ;)

Sen kimsin benimle dalga geçiyorsun? Kaç yalı sattın?

otto985
21-10-2011, 17:48
Deneyen denemeyen bütün araçlara Maşallah

http://i.imgur.com/zcrsq.jpg

Safak
21-10-2011, 17:48
başkan öyle yalılar falan ezik hissediyorum kendimi ben bu durumda giriş katında oturuyorum 1+1 dairede :beuj::beuj::beuj::beuj::beuj::beuj:

Çalışırsan olur, boş boş oturma... Ben çok çalıştım çok hızlıyım...

Çalışırsan Rabbim sanada nasip edecektir.

AK Veyron ile dyno denemelerim devam ediyor şu anda dyno'nun üzerinden yazıyorum. Balans var, kapat ben seni aricam.

kurtbil
21-10-2011, 17:50
Muhahahahahah madem atar yok konuda bıraz geyık olsun denmıs anlasılan :D

otto985
21-10-2011, 17:50
Sen kimsin benimle dalga geçiyorsun? Kaç yalı sattın?

Kardeşim muhabbet deneme muhabbetiydi

Bu kadar gerilmenize gerek yok

Zaten ben geçilmeye gelmem beni ve arabamı bilen bilir

Bu konuya daha fazla yazmicam tartışma çıkmaması açısında

Herkese güzel günler dilerim

OTTOSPEC ;)

otto985
21-10-2011, 17:52
Ukku arkadaşımıza sorabilirsiniz benim arabamın nasıl gittiğini kendisi foruma üye

O gece denedik benim kelebek camımda gidiyo ama benim arabam biraz ağırdı kurtbil nickli abimiz videoların hepsini eklicektir

Safak
21-10-2011, 17:55
Kardeşim muhabbet deneme muhabbetiydi

Bu kadar gerilmenize gerek yok

Zaten ben geçilmeye gelmem beni ve arabamı bilen bilir

Bu konuya daha fazla yazmicam tartışma çıkmaması açısında

Herkese güzel günler dilerim

OTTOSPEC ;)

Hızlı olan bu akşam İmite gelsin, Moskovoya kadar rolling yapalım.

0-100
100-200
200-300
300 ü geçerim

Gelmessen sen bilirsin, sen daha garret turboya para sayarken ben garajımda Şafset marka turbo imal ediyor 45PSi da avans açıyordum. Nos ile spool gibi şeyler yapıp intercoller'i A sınıfı en pahalısından olan BOSCH marka buzdolabında soğutuyordum.

kurtbil
21-10-2011, 17:56
Ukku arkadaşımıza sorabilirsiniz benim arabamın nasıl gittiğini kendisi foruma üye

O gece denedik benim kelebek camımda gidiyo ama benim arabam biraz ağırdı kurtbil nickli abimiz videoların hepsini eklicektir

vıdeoları eklıcektım ama nasıl olduysa benım makınanın kartı kendı kendıne sılınmıs bır seyler olmus,yenı bır kart alıcam belkı ıcınden roll vıdeoları cıkarsa onları eklerım

ukku
21-10-2011, 17:59
Buluşmaya son 1.5 saat, veyronlar gtrlar havada uçuşuyor, mübarek moscow unlimit500+ :D

kolaylı
21-10-2011, 18:02
Bız Gelmesekmı Ne :D
Cok Hızlanmıs Konu

ukku
21-10-2011, 18:02
Ben çıkıyorum birazdan :D

Safak
21-10-2011, 18:04
Buluşmaya son 1.5 saat, veyronlar gtrlar havada uçuşuyor, mübarek moscow unlimit500+ :D

Veyronu ekibim söküyor Rabbim nasip ederse 1.5 saate oradayım... 997TT camcar in arkasına römorka bağlayıp getireceğim AK Veyronu... Yayları fazla kesmişim otobana çıkana kadar her yerde altını vuruyor. Birşey olacağından değil, blediyemiz verdiğim zarar ile çok uğraşmasın diye.

***** her sürttüğümüzde asflatta zarar görüyor.

fatihcakin
21-10-2011, 18:07
Veyronu ekibim söküyor Rabbim nasip ederse 1.5 saate oradayım... 997TT camcar in arkasına römorka bağlayıp getireceğim AK Veyronu... Yayları fazla kesmişim otobana çıkana kadar her yerde altını vuruyor. Birşey olacağından değil, blediyemiz verdiğim zarar ile çok uğraşmasın diye.

***** her sürttüğümüzde asflatta zarar görüyor.

hehehe :D:D asfaltı bozma reiz ya :) bende birazdan yola cıkıcam 80 le gelicez Gölcükten herhalde 30 dk ya geliriz :D

SekoLive
21-10-2011, 18:15
beyler altını cizerim.... izmitte hızlı deil basık olmak önemlidir... buyrun

fatihcakin
21-10-2011, 18:35
Ben cıkıyorum Kartng in oraya park edicem :D

BurakCengizhanoğlu
21-10-2011, 18:40
Burak , panpa sen onu bunu bırak senin enkei jantları sat bana arabana takmadan :D

iyi fiyat ver kargoya veriyim hemen :)

BurakCengizhanoğlu
21-10-2011, 18:41
Bende çıkıom 8 bucuk gibi mc deyim

AlpyGti
21-10-2011, 20:27
ne verdiysen 50 tl fazlası bide yemek ısmarlarım üstüne :)

Safak
21-10-2011, 20:49
evet nasıp degılmıs.

Komploya kurban gıttık AK Veyron

Gıselerde ebaydan cok para verıp aldıgım zar seklındekı sıbop kapaklarımı caldılar. Cekıcının uzerındekı aracıma daha kotu bısrsey olmadıgı ıcın Rabbıme bınlerce kez sukurler olsun.

Sıze ıyı eylenceler, artık kendımı hayır ıslerıne adıyacagım.

...HadrieL...
21-10-2011, 23:41
Ee hadi o kadar resim çekiyodunuz resimler nerde :)

fatihcakin
22-10-2011, 07:52
Karman çorman bişe oldu zaten yanımdaki cocuklar delirtti beni :D utangaç adamlar

morgy_drag
22-10-2011, 08:25
Vay be..

İzmit te buluşmalar:)

Yokmu foto beyler..