PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VAN'a Gönderilmek üzere 500 ADET ÇADIR ALINICAKTIR !!!

Ronin_
26-10-2011, 11:17
Arkadaşlar erciş teki kardeşlerimiz için çadır alınacaktır 500 adet ama şuan elinde stok bulunan çadır firmaları bulamadık tanıdığınız böyle büyük firmalar varsa bana 0533 773 69 79 nolu telden vaya pm ile msn ile ulaşabilirsiniz

yardım demiyorum parasıyla alınacaktır

yardım etmek istiyenler ayrıca yardımlarını yapabilirler

hepinizden ALLAH razı olsun

elinizde mevcut bulunan çadırlardan birer tane örnek eklerseniz konuya çok makbule geçer

arkadaşlar ALLAH rızası için yapılan bı iştir lütfen firmaların telefonlarını verin veya sizler ALLAH rızası için arayın görüşün en az 5 kişilik bir ailenin kalabileceği bir çadır lazım

saygılarımla

Nurullah Engin

0533 773 69 79

5500
26-10-2011, 11:30
çadır şuan büyük sıkıntı. çadır işi yapıyoruz, bu dönemde pek bulabileceğinizi sanmıyorum. tüm stoklar tükendi.

Ronin_
26-10-2011, 11:33
Arkadaşlar bir çok arkadaş msn den yazıyor pm atıyor bunun yerine kızılaya yardım yapsanız diye falan gerekli yardımlar yapılıyor zaten biz burda alacağımız çadırları öle insanlar var orda evleri yıkılmış hasar görmüş ama utanıyor ordaki yetkililerden çadır istemeye dahi ihtiyaç sahipleri tespit edilerek kendimiz gidip orda çadırlarını kuracağız dağıtıp yaygara yapmadan ordaki insanlarında kalbini gönlülü kırmadan kendi ellerimizle çadırlarını kurup gereken gıda ve battaniye yardımlarını yapacağız

Thracian
26-10-2011, 11:59
İyi niyetinizle alkisi hak ediyor, umarim tum ihtiyac saiplerinin ihtiyaclari karsilanir. Yakinlari ni kaybedenlere debas sagligi dilerim

Fakat

Yardim konvoylarini talan edenlerdense 24 sehit in ihtoyaci olanlara yardim edebilecek varsa elimdeki 3-5 kurusla yardim etmek isterim.