PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 20 Kasım İZMİR 8. Mahalli drag yarışları

GC8 GT
26-10-2011, 12:57
Gün: 20 kasım 2011
Saat: 12:00

sezonun en ilgi alan draglarından biri olacak. geçen sefer yağmura ve neredeyse kimsenin haberinin olmamasına rağmen tribünler full doluydu ve 22 araç katılmıştı. bu sefer pro drag kategorisinde 3 m3 ve 3-4 subarunun katılımı kesin gibi. 1.6 kategorisinde ise her zaman cok saglam araclar oluyor.

konuyu çok önceden açıyorum ki, katılma kararı olanların hazırlık için bol vakti olsun. ayriyetten özel arabaları olanların (klasik araba olur, üst sınıf bir spor araba olur) piste ait olan ferrari f430, gallardo, 700hplik porche gibi araclarla gösteriş amaçlı kalkış yapabilirler.

17 kasımdan önce yatırılırsa: 100 TL
17 kasım'dan sonra ve 20 kasım günü saat 11:00 e kadar 150 TL

ucretler 10 kasımdan sonra toplanmaya başlanır.

Bank Akbank
Şube: Mtk çarşısı şubesi
İzmir Ülkü Motorsporları Kulübü
Hesap No : 0050837
Şube Kodu : 0717
Iban : TR 58 0004 6007 1788 8000 0508 37

daha önce hiç katılmayanlar pist günü bir fotoğraf ve kimlik fotokopisi + 60 tl ücret ile lisans çıkartabilirler. araçlar seeding turları ile mi yoksa cc hacimlerine göre mi ayrılacak henüz bilgi yok. 2 dragtır zamanlama şeysi bozuk oldugundan seeding yapılamıyor..

drag mesafesi 350 metredir. tum illerden katılım bekliyoruz..

İzmir Ülkü Yarış Pisti (http://www.izmirulkuyarispisti.com/)

Ömer VURAN
26-10-2011, 13:28
daha finiş çizgisindeki sensörler çalışmıyor, zamanlamanın yapılması mucize gibi...
yarışın yarısında kalkış ışıklarıda bozuldu, bayrakla kalkış yapıldı...!!!

16 ekimde hakemler çok berbattı teknik kontrol bile yapılmadı,
kurallar internet sitesinde yazıyor dediler, sitede öyle bir bölüm yok...!!!
polyester kaput yasak dediler, piste geldi çoğu araçta polyester kaput bagaj var...!!!
hiç bir araca teknik kontrol yapılmadı...!!!
finiş çizgisindeki hakem arkadaşlar muhabet halindeyken yarışan araçlar geçiyo hangisi önce geçti hangisi kazandı diye birbirlerine soruyorlar...!!!
yarış komserine itiraz ediyosun bayrakçı ne kaldırdıysa doğrudur diyo adamlar...!!!

ben böyle bir drag yarışını ilk defa gördüm...

gerekli şikayetler tarafımızdan ilgili kurumlara bildirildi, inşallah 20 kasımda bu sorunlar yaşanmaz...

GC8 GT
26-10-2011, 13:32
20 kasım, izmir yarış pisti nin silkelenme günü olacak..
@ömer vuran, benim gördüğüm kadarıyla teknik kontroller yapıldı..

wekoo
26-10-2011, 13:47
ömerin söyledigi gibi geçen yarışta durumu herkes gördü... ışıklar yine bozuk ve sensörler bozuksa durum aynı olucaksa gelmenin bir anlamıda olmıcak geçen yarış ***** apaçilerin sözlü saldırılarına maruz kaldım...

TaGo
26-10-2011, 13:50
Pistin gerçek sahipleri çoktan terk ettiler

m power_35
28-10-2011, 00:12
aynen kardeşim

shero
31-10-2011, 07:51
izmirin hali duman

1.8 turbo
31-10-2011, 09:16
1.6 kategorısınde saglam araclar gelcek demıssınız. 106,vts grubu ıcın mı dedınız 1.6 dıye. yoksa duz 1.6 grubuna mı saglam araclar gelcek. bugune kadar 1.6 grubunda hep sahınler doganlar gelıyordu hazırlanan yenı bır arac mı var??

GC8 GT
07-11-2011, 12:07
1.6 kategorısınde saglam araclar gelcek demıssınız. 106,vts grubu ıcın mı dedınız 1.6 dıye. yoksa duz 1.6 grubuna mı saglam araclar gelcek. bugune kadar 1.6 grubunda hep sahınler doganlar gelıyordu hazırlanan yenı bır arac mı var??

1.6 kategorisi her zaman çetin geçer. vts ve 106 gti ler yogunlukla oluyor. vteclerde oluyor. tofaşlar ise genelde turbolu oluyor. kimse 1.6 kategorisinde birbirine aman aman bi fark atamaz.

1.8 turbo
20-11-2011, 18:59
1.6 kategorinde aracim 1. Oldu arkadaslar stock olarak girdigim yarisi alnimin akiyla aldim.

CRX
20-11-2011, 19:02
1.6 kategorinde aracim 1. Oldu arkadaslar stock olarak girdigim yarisi alnimin akiyla aldim.

tebrik ederim :)..
kaç araç vardı 1.6 kategorisinde ve son yarışı hangi araç ile yaptın acaba öğrenebilirmiyim ?

GC8 GT
20-11-2011, 19:15

tebrikler. iyi is cikardin. ama ilk kalkisinda sana 1.4k cc araba verdiler..

DejaVu
20-11-2011, 19:40
ya bu draglardada zamanlama çalışmadı. boşu boşuna bağlamakla uğraşıldı sensörler bide şu start ki ışık yansıma sorununu halletseler dahada iyi olucak arkadaşlar

1.8 turbo
20-11-2011, 22:43
tebrik ederim :)..
kaç araç vardı 1.6 kategorisinde ve son yarışı hangi araç ile yaptın acaba öğrenebilirmiyim ?

6 arac vardı 1.6 kategorısınde. son kalkısı beyaz bır sahınle yaptım.

evet ılk basta 1.4 ıle bır bayanla kalktık.benım elımde olan bısey degıldı.3 kere kurra cekıldı her seferınde bayan denk geldı

ben zaten hatıra olsun dıye gırmıstım arabam ıyı yurudu hıc teklemeden 3. kalkıs bıle yapmadan aldık kupayı. arabam tamamen stock sadece fıltre vardı

uluckaban
20-11-2011, 22:46
tebrikler. iyi is cikardin. ama ilk kalkisinda sana 1.4k cc araba verdiler..

Sende katılıyordun sonuç ne oldu ?

Tholl-ga
20-11-2011, 22:50
sonuçlar nelerdir

1.8 turbo
20-11-2011, 23:50
13 kapı numaralı vts nın barız sekılde hakkı yendı.2 kere kalktı arac ıkısınde de beyaz vtsyı gectı hakemler bır daha kaldırdı aracları 2 defa kalkmadı bu araclar dedıler.boyle sacma sey gorulmusmudur.100 lerce ınsan gordu aracların 2 defa kalktıklarını. vıdeo kayıtları var.ama nedense hakem heyetı vıdeoları ıncelemedı daha dogrusu vıdeoyu ıncelemek ıcın 250 tl para ve dılekce ıstemısler.
psıt gorevlılerı tam kazmaydı bı dovmedıklerı kalıyor ınsanları. yarıs sonu 2 hatıra fotosu cekılelım dedım adamlar resmen kovdular bızı. kaldıkı her dragta 1-2 aracımız pıste en az 30-40 aracımızda desteklemeye gelıyor

GC8 GT
20-11-2011, 23:55
Sende katılıyordun sonuç ne oldu ?

kategoride araba yok ki kalkayım. ülkü yarış pistinden bende ümidi kestim. baştan aşağı faul. hiçbi + tarafları yok. köfte yiycez mesela. yarım ekmek köfteye standart 6 köfte koyulur. bunlar 4 köfte koyuyor. kuru ekmek veriolar bi de. bütün köfteler tükendiginde, baktım son 2 tane yarım yapıyolar. içlerinde 6-8 tane köfte var, dedim, " ne bu böyle, dolu köfte, 4 tane koyulmuyor muydu? cevap: " hehehe, bunlar bizim için. " ... bundan sonra katılırsam, bi kac subarucu arkadasımla keyfekeder kalkış yapmak icin katılırım ya da gelir 2 çatara patara yaparım park alanında, o kadar.

bugün cidden cok kalabalıktı. 26 araç kalkış yaptı. tribünler de bayagı doluydu. sezonun en yogun ilgili dragı oldu. orda 26 tane araba varsa içlerinde bi kac sağlam vts, 106 vardı. bi 3.28 vardı. bi de 1.9 205 GTi vardı. en iyiler bunlar işte..

artık şu aksihar açılsın..

1.8 turbo
21-11-2011, 08:09
http://youtu.be/Ygpkm83b7Y0
http://youtu.be/mrXXBQGcgfQ
http://youtu.be/7JfpFN4SEHo
http://youtu.be/OVBraZXNcDA
http://youtu.be/jcrlT5vETCo
http://youtu.be/3kk5wGZYl3k

Ömer VURAN
21-11-2011, 08:59
kategoride araba yok ki kalkayım. ülkü yarış pistinden bende ümidi kestim. baştan aşağı faul. hiçbi + tarafları yok. köfte yiycez mesela. yarım ekmek köfteye standart 6 köfte koyulur. bunlar 4 köfte koyuyor. kuru ekmek veriolar bi de. bütün köfteler tükendiginde, baktım son 2 tane yarım yapıyolar. içlerinde 6-8 tane köfte var, dedim, " ne bu böyle, dolu köfte, 4 tane koyulmuyor muydu? cevap: " hehehe, bunlar bizim için. " ... bundan sonra katılırsam, bi kac subarucu arkadasımla keyfekeder kalkış yapmak icin katılırım ya da gelir 2 çatara patara yaparım park alanında, o kadar.

bugün cidden cok kalabalıktı. 26 araç kalkış yaptı. tribünler de bayagı doluydu. sezonun en yogun ilgili dragı oldu. orda 26 tane araba varsa içlerinde bi kac sağlam vts, 106 vardı. bi 3.28 vardı. bi de 1.9 205 GTi vardı. en iyiler bunlar işte..

artık şu aksihar açılsın..

bu yiyecek konusu yıllardır böyle zaten sen belki bilmezsin...

evet eski katılım yok, havalar soğuyor, piste ulaşım zor, giriş ücretlerinde saçmalık yapıyolar (araçtan ayrı aracı kullanandan ayrı para alıyorlar) insanlar artık kaçmaya başladı...

gruplarda araç toplanamıyor maalesef, en kalabalık gruplar genelde 1.6 düz ve 1.6 spor grup oluyor normal olarak ama diğer araçlarında takılımını beklemek çok mantıklı gelmiyor bana...

örneğin benim aracım 1.4 turbo yarışta 2.300cc olarak değerlendiriliyor ve 3.28 ile kalktım kendi isteğimle, 3.28'in kendi grubunda başka araç yoktu, 3 boyla kaybettim ama yinede gittiğimize değdiğini düşünüyorum...

herşeye rahmen arkadaşlık en ön plandaydı...

1.8 turbo
21-11-2011, 10:59
ızmır pıstı drag yarıslarıın arka bahcesı oldu artık. ben heves ıcın 1 kereye mahsus katıldım ama ınanınkı bır daha katılmayı dusunmuyorum. sacma bır sıstem.guvenlıkcı gelır fırca atar,pıst gorevlısı gelır fırca atar, daha kask baglamadan yarıs baslattılar 1.5 boy gerı dustum yınede aldım yarısı. hakemlere soyledım sırıtıyorlar. hos degıldı gercı kazanan dostluk olsun gerısı onemlı degıl. ömer senın arac gecen yarısa gore daha yurudu sankı tebrıkler.

bmw nın sesı benı mahvettı.o nasıl bır sestır oyle

tegci_09
21-11-2011, 11:32
çok kötü bir organizasyon saat 14.30da yarış başladı zamanlama yok pist zaten kötü gittiğime pişman oldum şahincilerin salakça kesici seslerinden aptalca gazlamalardan kafam şişti araba sevdasından soğuyacaktım.

Cankaraca
21-11-2011, 12:23
Bu anlatılanlar hep yasanıyordu zaten , yeni birsey degil :)

Ömer VURAN
21-11-2011, 13:01
ızmır pıstı drag yarıslarıın arka bahcesı oldu artık. ben heves ıcın 1 kereye mahsus katıldım ama ınanınkı bır daha katılmayı dusunmuyorum. sacma bır sıstem.guvenlıkcı gelır fırca atar,pıst gorevlısı gelır fırca atar, daha kask baglamadan yarıs baslattılar 1.5 boy gerı dustum yınede aldım yarısı. hakemlere soyledım sırıtıyorlar. hos degıldı gercı kazanan dostluk olsun gerısı onemlı degıl. ömer senın arac gecen yarısa gore daha yurudu sankı tebrıkler.

bmw nın sesı benı mahvettı.o nasıl bır sestır oyle

teşekkürler, geçen yarışta turbo basıncında biraz sorun yaşadım, bu yarış için turbo.yu değiştirdim fakat full basınç açamadım şuan o sorunla ilgileniyorum, inşallah onuda çözücem daha iyi olacak...

DejaVu
21-11-2011, 20:58
Bu anlatılanlar hep yasanıyordu zaten , yeni birsey degil :)

aynen kardeşim aynı tas aynı hamam ülkü antreman yarışları akhisar gerçek yarışlar oluyorrr resmen üzücü sonuçlar ama yapcak bir şey yok ne yazikki:(

DejaVu
21-11-2011, 20:59
çok kötü bir organizasyon saat 14.30da yarış başladı zamanlama yok pist zaten kötü gittiğime pişman oldum şahincilerin salakça kesici seslerinden aptalca gazlamalardan kafam şişti araba sevdasından soğuyacaktım.

biz pit stoptan duyuyorduk o neydi ya popcorn arabası gibi geziyolardı seslerini duymakla yrtindik sadece:D

BRETE
21-11-2011, 22:24
bende köfte alayım dedim canım çekti bi gittim kasada 1 ekmek kalmış dedim iyi bari aç kalmadık onlar dedi bizim afiyet olsun dedim içimden:D zaten bu pistte yakında at koştururlar başkada cacık olmaz nerde kaldı 2000 yılları gözünü seveyim yaa her hafta arardım yarış varmı diye, bu hafta hakem diye 3 bayan koymuşlar yarışa baktıkları bile yok muhabbetteler herşeyden bi haberler

1.8 turbo
22-11-2011, 07:14
bende köfte alayım dedim canım çekti bi gittim kasada 1 ekmek kalmış dedim iyi bari aç kalmadık onlar dedi bizim afiyet olsun dedim içimden:D zaten bu pistte yakında at koştururlar başkada cacık olmaz nerde kaldı 2000 yılları gözünü seveyim yaa her hafta arardım yarış varmı diye, bu hafta hakem diye 3 bayan koymuşlar yarışa baktıkları bile yok muhabbetteler herşeyden bi haberler

hakemler facıaydı.13 plakalı vts nın yarısı goz gore gore vermedıler. adamlar 2 kere kalktı 2 sınde de 13 aldı. hakemler 2. yı kalkmadınız dedıler tekrar kaldırdılar beyaz vts aldı bu sefer. beyaz vts nın sahıbıde agznı acıp bır sey demedı ya ben ona yanarım

Ömer VURAN
22-11-2011, 10:25
hakemler facıaydı.13 plakalı vts nın yarısı goz gore gore vermedıler. adamlar 2 kere kalktı 2 sınde de 13 aldı. hakemler 2. yı kalkmadınız dedıler tekrar kaldırdılar beyaz vts aldı bu sefer. beyaz vts nın sahıbıde agznı acıp bır sey demedı ya ben ona yanarım

yarışları pek izleyemedim ama fodepar olmuş olabilir veya kural hatasıda olabilir çünkü birini kasktan dolayı elediler diye biliyorum...

BRETE
22-11-2011, 13:11

kırmızı VTS li haklı olarak atar yaptı hakemlere heyete carta curta helal olsun delikanlı çocukmuş kimsede gık diyemedi onlarda gıcıklığına yaptı bence göz göre göre harcadılar adamı bayrakla finish yapıyolar :D 2 tane sensör altı üstü taşdevrinde yaşıyoz sanki:icon13:

DaRkNeSs-
22-11-2011, 13:40
yarıştan bir gün önce sensör sistemi ,fotosel zaman alma sistemi falan kurulmuştu bildiğim kadarıyla ama yarış günü çalışmamış nedense...

HardCore
22-11-2011, 20:25
1.Yusuf Dal - Kırmızı 106
2.Tolga Kaylak - Beyaz Saxo

Sıralama böyle olması lazım ilk iki araç urladan 3.yü bilmiyorum

Narko
23-11-2011, 19:11
bence hakemler startda deıl fınıshde oturmalı =) yoksa bu ılkel dragların ardı arkası kesılmıcek ... bız senelerdır hem arac hzırlıyoruz draglara hemde ızlemeye gelıyoruz ancak bu senekı kadar kotu bır organızasyon gormedım.. neden bole oluyor anlayamadım ve cok uzgunum daha guzel olablır tum ımkanlar bızımle cunku pıstımız var organızasyonumuz yok cok yazık oluyor ...

Narko
23-11-2011, 19:12

bu arada tebrık ederım aracın gayet guzel ve toplu bı arac bızım kırmızı 106 ıle kalktı hakkıyla aldı tebrıkler tekrar .

wekoo
24-11-2011, 16:33
ben hala çözemedim bu sezonu ne oldu izmire bu sezon 1 kere fotoselle yarışa sahit oldum arıyorum fotoseller çalışıyormu diye yarıştan bir gün önce bi sorun yok deniliyor...yarıştan 1 gün önce arkadaşımızı gönderdik piste çalışıyor dendi garanti olsun diye tam cihpler takıldı arabalara araza oldu dendi yine eski usul.... çözemedim

1.8 turbo
25-11-2011, 07:01
bu arada tebrık ederım aracın gayet guzel ve toplu bı arac bızım kırmızı 106 ıle kalktı hakkıyla aldı tebrıkler tekrar .

tesekkurler. 106 ıle kalkısımız cok zevklıydı. bı ara yola bakmıyordum sadece 106 nın tampona bakıyordum fınıshe yakın 1 karıs farkla bıtırdım. boyle olunca zevk verıyor ıste :)

Narko
25-11-2011, 14:03
tesekkurler. 106 ıle kalkısımız cok zevklıydı. bı ara yola bakmıyordum sadece 106 nın tampona bakıyordum fınıshe yakın 1 karıs farkla bıtırdım. boyle olunca zevk verıyor ıste :)

aynen hep bole olsun zaten dostluk kaznsın . bu işlerden bole zevk alınmalı . kavga dowus olmadan

Ömer VURAN
28-11-2011, 13:00

ben konuyu araştırdım 2.kalkışta kırmızı vts.li arkadaş fodepar yapmış, normalde 2 fodepar hakkı var bilginiz üzere fakat kırmızı vts fodepar bayrağı sallandığı halde sanırım görmediği için finiş çizgisinden geçmiş, buda yarışı kaybetmesine sebep olmuş...

1.8 turbo
30-11-2011, 08:59
ben konuyu araştırdım 2.kalkışta kırmızı vts.li arkadaş fodepar yapmış, normalde 2 fodepar hakkı var bilginiz üzere fakat kırmızı vts fodepar bayrağı sallandığı halde sanırım görmediği için finiş çizgisinden geçmiş, buda yarışı kaybetmesine sebep olmuş...

iyi günler ben ertuğrul özdinç 13 kapı numaralı vts nin sahibiyim daha önceki yorumlarında yarışı izlemedim fodefar olmuş olabilir demişssin şimdide diyorsun sağdan soldan duyma bilgilerle böle böle olmuş diyorsun ben sana olanları söleyim istersen ? nede olsa en iyi ben bilirim arabanın içinde ben yarışıyorum çünkü deme 1.kalkışta ben aldım yarışı 2. yarışta ben yeşil yandığı halde kalktığımda bana fodefar verdiler ayağımı ondan gazdan çekmedim ben tekrardan start çizgisine geldiğimde fodefar dediler bana sesimi çıkmardım 3.yarışa tekrar kalktık 3.yarıştada ben aldım gene hani bak sen diyorsun 2.yarışta elemişler beni iyi oku bunları daha bitmedi anlatıyorum görmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın lütfen beni tekrardan start çizgisine çağırdılar nebu dedim hakemlere atar yaptım resmen hakemlerin bana dediği laf sizin fodefarlı yarışın tekrarı olmadı dediler nasıl olmadı ya dedim daha temin 3.yarışın startını kim verdi dedim hakemler biz görmedik diyor yarıştığınızı ondan sonra sinirlendiğimden dolayı yarışı bıraktm zaten arabayla boş yere kalktım yani bu geçen hafta pazartesi yarış pistine videoları vermeye gittim hani 3.kalkışı görmemişler ya gözlerine sokmaya gittim o videoları videoları izlediklerinde ise hemen konu değişti 3.yarıştada fodefar oldu dediler madem fodefar oldu dedim ben yeşilde kalktığım halde bayrak sallıyorsunuzda dedim 3.yarışta fodefar oldu madem neden bayrak sallanmıyor dediğimde insanlık hali hata olmuştur diyor bana sıratarak konun esas gerçeği budur elimde videolarda mevcut çok istersen atayım izle bir dahada görmediğin şeyler hakkında yorum yapma arkadaşım sağdan soldan duyma şeylerede inanma ben ogün arabanın içinde yarışan kişiyim bu hesap bir arkadaşımın dediklerimi dikkatli okursan sevinirim :icon_tup:

Ömer VURAN
30-11-2011, 12:54
iyi günler ben ertuğrul özdinç 13 kapı numaralı vts nin sahibiyim daha önceki yorumlarında yarışı izlemedim fodefar olmuş olabilir demişssin şimdide diyorsun sağdan soldan duyma bilgilerle böle böle olmuş diyorsun ben sana olanları söleyim istersen ? nede olsa en iyi ben bilirim arabanın içinde ben yarışıyorum çünkü deme 1.kalkışta ben aldım yarışı 2. yarışta ben yeşil yandığı halde kalktığımda bana fodefar verdiler ayağımı ondan gazdan çekmedim ben tekrardan start çizgisine geldiğimde fodefar dediler bana sesimi çıkmardım 3.yarışa tekrar kalktık 3.yarıştada ben aldım gene hani bak sen diyorsun 2.yarışta elemişler beni iyi oku bunları daha bitmedi anlatıyorum görmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın lütfen beni tekrardan start çizgisine çağırdılar nebu dedim hakemlere atar yaptım resmen hakemlerin bana dediği laf sizin fodefarlı yarışın tekrarı olmadı dediler nasıl olmadı ya dedim daha temin 3.yarışın startını kim verdi dedim hakemler biz görmedik diyor yarıştığınızı ondan sonra sinirlendiğimden dolayı yarışı bıraktm zaten arabayla boş yere kalktım yani bu geçen hafta pazartesi yarış pistine videoları vermeye gittim hani 3.kalkışı görmemişler ya gözlerine sokmaya gittim o videoları videoları izlediklerinde ise hemen konu değişti 3.yarıştada fodefar oldu dediler madem fodefar oldu dedim ben yeşilde kalktığım halde bayrak sallıyorsunuzda dedim 3.yarışta fodefar oldu madem neden bayrak sallanmıyor dediğimde insanlık hali hata olmuştur diyor bana sıratarak konun esas gerçeği budur elimde videolarda mevcut çok istersen atayım izle bir dahada görmediğin şeyler hakkında yorum yapma arkadaşım sağdan soldan duyma şeylerede inanma ben ogün arabanın içinde yarışan kişiyim bu hesap bir arkadaşımın dediklerimi dikkatli okursan sevinirim :icon_tup:

sayın arkadaşım ben konuyu araştırdım tarafsız olarak bu bilgileri edindim, illaki bu doğru demiyorum, ister göreyim ister duyayım ben konu hakkında yorum yapmışım, kimseyide kötülemiyoruz, burası bir forum sitesi paylaşıma ve YORUMa dayalı bir platform...!!!

1.8 turbo
30-11-2011, 13:11
sayın arkadaşım ben konuyu araştırdım tarafsız olarak bu bilgileri edindim, illaki bu doğru demiyorum, ister göreyim ister duyayım ben konu hakkında yorum yapmışım, kimseyide kötülemiyoruz, burası bir forum sitesi paylaşıma ve YORUMa dayalı bir platform...!!!

o zaman bir dahaki sefere arastirmalarinizi daha detayli yapin 1 2 kisiden duyduklarinizi burda dile getirmeyin sizin gibi bilip bilmeden konusanlar yuzunden benim sinirlerim bozuluyor sadece benim icin demiyorum butun konular hakkinda diyorum detayli arastirmadan burda yorumlamiyalim millet yanlis bilmesin ;)

1.8 turbo
30-11-2011, 13:18

o zaman bir dahaki sefere arastirmalarinizi daha detayli yapin 1 2 kisiden duyduklarinizi burda dile getirmeyin sizin gibi bilip bilmeden konusanlar yuzunden benim sinirlerim bozuluyor sadece benim icin demiyorum butun konular hakkinda diyorum detayli arastirmadan burda yorumlamiyalim millet yanlis bilmesin ;)

TaGo
30-11-2011, 13:21
Sıkmayın birbirinizin canını. Yeni nesil hakemlerde sağ olsun 30 Tl sini almaya gelio bitek. Ne olayın ciddiyeti var nede öenmi onlar için.

Ömer VURAN
30-11-2011, 18:46

şuan sende bilmeden yorumluyosun, bir iki kişiden duyduklarınla diyorsun, yanlış anlama bir iki kişi değil bu muhabet; yarış komseri, tribündeki izleyiciler, pistte bulunan diğer araç sürücüleri ve orada bulunanlarda var...

ertovts
30-11-2011, 20:09
kim bilmeden yorumluyor aracın içinde bizzat ben yarıştım ne yaptğımı ben biliyorum bırakın bu işleri arkadaşım kimin ne olduğunu ordaki herkes gördü hakemlerinde ne mal olduğunu ekim yarışlarındada gördük sağolsunlar kasım yarışlarındada gösterdiler kendilerini sen en iyisi geç bunları çok istiyorsan izleteyim videolarıda her şey apaçık ortada hala daha o satılmış hakemleri savunmayın bana

uluckaban
30-11-2011, 20:15
o satılmış hakemleri savunmayın bana

Hadi bakalım bir bu eksikti :)

Ömer VURAN
30-11-2011, 21:33
kim bilmeden yorumluyor aracın içinde bizzat ben yarıştım ne yaptğımı ben biliyorum bırakın bu işleri arkadaşım kimin ne olduğunu ordaki herkes gördü hakemlerinde ne mal olduğunu ekim yarışlarındada gördük sağolsunlar kasım yarışlarındada gösterdiler kendilerini sen en iyisi geç bunları çok istiyorsan izleteyim videolarıda her şey apaçık ortada hala daha o satılmış hakemleri savunmayın bana

kimseyi savunduğum yok arkadaşım yazılanları doğru oku, bir yorum yazdık konu uzadıda uzadı...