PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ATATÜRK Kimdir... ?

ToNy
29-10-2011, 13:59
Kaygısız Alems Videos | Facebook (http://www.facebook.com/video/video.php?v=136168973125093)

Forumda biraz bakındım göremedim sanırım daha önce paylaşılmamış bu video,
Bugün özel birgün bu özel günü bize hediye eden ulu önder hakkında çok güzel bir video izledim, paylaşmak istedim... Umarım bir 15 dakikanızı ayırırda izlersiniz...
İyi seyirler...

birsen07
29-10-2011, 17:25
verilmişti....

u.kurt
29-10-2011, 17:51
Paylaşım için teşekkür ederim bir kez daha verilmesinin hiçbir sakıncası olmadığını düşünüyorum izlenmeye değer....

ToNy
10-11-2011, 09:59
10 Kasım Günceli... ;)
İzlemeyenler için...

TünayK
10-11-2011, 10:03
Kaygısız Alems Videos | Facebook (http://www.facebook.com/video/video.php?v=136168973125093)

Forumda biraz bakındım göremedim sanırım daha önce paylaşılmamış bu video,
Bugün özel birgün bu özel günü bize hediye eden ulu önder hakkında çok güzel bir video izledim, paylaşmak istedim... Umarım bir 15 dakikanızı ayırırda izlersiniz...
İyi seyirler...

hediye eden ne demek?

ToNy
10-11-2011, 10:08
hediye eden ne demek?

Konuyu iyi inceleyip yazarsan sevinirim, Yazılarınız sırf yazdım demek için olmasın... ;)

aegean76
10-11-2011, 11:52
aslında TünayK doğru söylemiş...
yani bugün 23 nisan , 29 ekim , yada 30 ağustos olsa hediyeyi anlarım ama ,
ölümün de hediyesi olmazki...Hele ölen Atatürkse.....

TünayK
10-11-2011, 11:57
Konuyu iyi inceleyip yazarsan sevinirim, Yazılarınız sırf yazdım demek için olmasın... ;)

allahım sen sabır ıhsan eyle bana yarabbım....ıcerıgı ne olursa olsun olum yıldonumu nasıl hedıye olur kardes!!!

KingoAtmo
10-11-2011, 12:20
Ölen madencilerin ardından: Güzel öldüler! - Türkiye- ntvmsnbc.com (http://www.ntvmsnbc.com/id/25100758/)

SONE-R
10-11-2011, 12:21
Ölen madencilerin ardından: Güzel öldüler! - Türkiye- ntvmsnbc.com (http://www.ntvmsnbc.com/id/25100758/)

aynı güzel ölümden onlara da gelecek elbet... ;)

ToNy
10-11-2011, 13:27
aslında TünayK doğru söylemiş...
yani bugün 23 nisan , 29 ekim , yada 30 ağustos olsa hediyeyi anlarım ama ,
ölümün de hediyesi olmazki...Hele ölen Atatürkse.....

Hocam yapma lütfen...
Hem kendin yazmışsın bugün 29 ekim olsa hediye yi anlarım diye, Hemde böyle bir yorum yapmışsın...
Keşke bunu yazmadan önce birde konunun açılış tarihine baksaydın... ?

allahım sen sabır ıhsan eyle bana yarabbım....ıcerıgı ne olursa olsun olum yıldonumu nasıl hedıye olur kardes!!!

Ya kardeşşşşşşşş
Burada Allahtan sabır isteyecek birisi var ise oda benim...
O kişi sen değilsin hiç sıkma o tatlı canını... ;),
Anladım ki senin birşeyleri anlamanı umut etmek,
Çölde kutup ayısı aramak gibi birşey, Dur ben sana senin anlayacağın tarzda açıklayayımda bu konudaki şu muhabbet sona ersin artık...

Bir bak bakalım konunun açılış tarihinde ne yazıyor... ?
Açılış tarihi konunun en başında ToNy yazan Nickimin hemen üstünde bulunuyor...
Dur onuda göstereyim,

http://a1111.hizliresim.com/r/b/fup6.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Bak bak
iyi bak
Ne yazıyor tarihte ?
29 Ekim 2011
Aaaaa Bak konu aslında 29 Ekimde açılmış...
29 Ekim nedir, sana neyi ifade ediyor... ?
Ben söyleyeyim,
Cumhuriyet Bayramı...
Bu bayramı bize kim hediye etti... ?
Ulu Önder ATATÜRK...
Peki video hangi tarihte paylaşılmış, ?
29 EKİM 2011 de
Tekrarlayalım, Neydi 29 Ekim 2011
Cumhuriyet bayramı...
Demekki konuda yazılan ve senin takıldığın hediye kısmı, Cumhuriyet bayramı için yazılmış...
Konu yeteri kadar rağbet görmediğinden ve alt sayfalara düştüğünden, Konu 10 KASIM 2011 tarihinde izlememiş olabilecek arkadaşlar için tarafımdan tekrardan güncellenmiş...
Bu kadar mı zor bunu anlamak kardeşşşş...???
He bu kadar mı zor anlat bana...
29 Ekimde açılmış olan Cuhuriyet bayramı için açılmış olan konudaki hediye kısmını sanki 10 Kasımda atamız ölmüşte, bize öldüğü için bir hediye vermiş diye anladın ya, Sana diyecek kelimeyi bırak söyleyecek harf bile bulamıyorum...

Peki bu esnada sen ne yaptın kardeşşş... ?

10 Kasım da Atamızın ölüm yıl dönümünde onun bilmediğimiz bazı yönlerini gösteren şahsımca beğendiğim güzel bir videonun olduğu konuya girdin,
Ve polemiklerle doldurdun...!!!

Tebrik ediyorum seni Harikasın, Muhteşemsin...

TünayK
10-11-2011, 13:32
Hocam yapma lütfen...
Hem kendin yazmışsın bugün 29 ekim olsa hediye yi anlarım diye, Hemde böyle bir yorum yapmışsın...
Keşke bunu yazmadan önce birde konunun açılış tarihine baksaydın... ?

Ya kardeşşşşşşşş
Burada Allahtan sabır isteyecek birisi var ise oda benim...
O kişi sen değilsin hiç sıkma o tatlı canını... ;),
Anladım ki senin birşeyleri anlamanı umut etmek,
Çölde kutup ayısı aramak gibi birşey, Dur ben sana senin anlayacağın tarzda açıklayayımda bu konudaki şu muhabbet sona ersin artık...

Bir bak bakalım konunun açılış tarihinde ne yazıyor... ?
Açılış tarihi konunun en başında ToNy yazan Nickimin hemen üstünde bulunuyor...
Dur onuda göstereyim,

http://a1111.hizliresim.com/r/b/fup6.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Bak bak
iyi bak
Ne yazıyor tarihte ?
29 Ekim 2011
Aaaaa Bak konu aslında 29 Ekimde açılmış...
29 Ekim nedir, sana neyi ifade ediyor... ?
Ben söyleyeyim,
Cumhuriyet Bayramı...
Bu bayramı bize kim hediye etti... ?
Ulu Önder ATATÜRK...
Peki video hangi tarihte paylaşılmış, ?
29 EKİM 2011 de
Tekrarlayalım, Neydi 29 Ekim 2011
Cumhuriyet bayramı...
Demekki konuda yazılan ve senin takıldığın hediye kısmı, Cumhuriyet bayramı için yazılmış...
Konu yeteri kadar rağbet görmediğinden ve alt sayfalara düştüğünden, Konu 10 KASIM 2011 tarihinde izlememiş olabilecek arkadaşlar için tarafımdan tekrardan güncellenmiş...
Bu kadar mı zor bunu anlamak kardeşşşş...???
He bu kadar mı zor anlat bana...
29 Ekimde açılmış olan Cuhuriyet bayramı için açılmış olan konudaki hediye kısmını sanki 10 Kasımda atamız ölmüşte, bize öldüğü için bir hediye vermiş diye anladın ya, Sana diyecek kelimeyi bırak söyleyecek harf bile bulamıyorum...

Peki bu esnada sen ne yaptın kardeşşş... ?

10 Kasım da Atamızın ölüm yıl dönümünde onun bilmediğimiz bazı yönlerini gösteren şahsımca beğendiğim güzel bir videonun olduğu konuya girdin,
Ve polemiklerle doldurdun...!!!

Tebrik ediyorum seni Harikasın, Muhteşemsin...

sen ne doluymussun bırader ya...bu ne boyle menopozlu teyzenın erotık fılm sonrası ısyanları????

ToNy
10-11-2011, 13:38
sen ne doluymussun bırader ya...bu ne boyle menopozlu teyzenın erotık fılm sonrası ısyanları????

Bu doluluktan kaynaklanmıyor biraderim,
Tamamiyle senin anlayamamandan kaynaklanıyor malesef...
Sen olayı en başında kavrasaydın menepozlu teyze muhabbetine gerekte kalmazdı...

Eray Yümsel
10-11-2011, 13:40
şaka maka adam haklı beyler

GokhanRS
10-11-2011, 13:46
tony %500milyon haklı. bazen cidden yazmış olmak için yazıyorsunuz.

videoyu daha öncede izlemiştim on numara

TünayK
10-11-2011, 13:49
arkadaslar konu 29 ekımde acılmıs ama anca 10 kasımda 4 mesaj almıs bugun acıldıgını dusunulmesı normal degıl mı? hakıkaten en ayar oldugum laf yazmıs olma ıcın yazmakmıs...banane aqum konusundan...allahım ya...

Cliosportve
10-11-2011, 13:49

Tanımadığın bir insan için bu yakıştırmayı yapmak ne kadar yakışıyor esas bu konuya yoğunluk vermeli kardeş ??

Neyse konuyu mındar etmişsin ediceğin kadar dahada uzatmayalım ...

Atatürkün videosun yoğunluk verelim...

TünayK
10-11-2011, 13:53
Tanımadığın bir insan için bu yakıştırmayı yapmak ne kadar yakışıyor esas bu konuya yoğunluk vermeli kardeş ??

Neyse konuyu mındar etmişsin ediceğin kadar dahada uzatmayalım ...

Atatürkün videosun yoğunluk verelim...

tanımadıgım adam bana sen anlamassın dıyıp duruyor kardeş o ne olucak hayırdır ya sayıyla mı gelıyosunuz sız?

Cliosportve
10-11-2011, 13:58
tanımadıgım adam bana sen anlamassın dıyıp duruyor kardeş o ne olucak hayırdır ya sayıyla mı gelıyosunuz sız?

Seni burda uyarıyorum halan sayıylan mı geliyorsunuz diyorsun

Burda diğer üyelerin yaptığı gibi 2-3 resim mi koymalı ille ölü taklidi yapın gider beyler gibi...

Adam yerine koyup anlatmış sana olayları bak demiş tek tek açıklamış bunda zarar ziyan yok...

Konu bence amac dışına çıkmasın sende az evvel açtığın babamızın sözleri konusundaki gibi mutlu olmaya bak ...

TünayK
10-11-2011, 14:01
Seni burda uyarıyorum halan sayıylan mı geliyorsunuz diyorsun

Burda diğer üyelerin yaptığı gibi 2-3 resim mi koymalı ille ölü taklidi yapın gider beyler gibi...

Adam yerine koyup anlatmış sana olayları bak demiş tek tek açıklamış bunda zarar ziyan yok...

Konu bence amac dışına çıkmasın sende az evvel açtığın babamızın sözleri konusundaki gibi mutlu olmaya bak ...

bırıncısı uyarına gerek yok saol,ıkıncısı arkadas gayet basıt bır sekılde konunun acıldıgı tarıhı hatırlatsa sıkıntı yok...uzun uzun mala anlatır gıbı anlatırsa sıkıntı olur ıste, bu forumda resım ıle ben ızın vermedıkce makara yapabılecek bır adam yok zaten...adamı kus ederım neye ugradıgını sasırır merak etme...

BAR22
10-11-2011, 14:02
çok güzel video tekrar gündeme taşıyan arkadaş saolsun...

Cliosportve
10-11-2011, 14:06
bırıncısı uyarına gerek yok saol,ıkıncısı arkadas gayet basıt bır sekılde konunun acıldıgı tarıhı hatırlatsa sıkıntı yok...uzun uzun mala anlatır gıbı anlatırsa sıkıntı olur ıste, bu forumda resım ıle ben ızın vermedıkce makara yapabılecek bır adam yok zaten...adamı kus ederım neye ugradıgını sasırır merak etme...

Burası forum ortamı sanal ortam bir gün bi bakmışsın neler yapmışlar neler çizmişler bu senin isteğine bağlı olmaz keyfi esen herşeyi yapar sen kısıtlama getiremezsin he yaptığı iyi birşey değildir makaraya alınmak kimse istemez Ahlak kurallarımıza aykırı şeyler zaten bunlar...
Her yazıda atar gider yapmakta maharet değildir düzgncene yazıp çizmek anlatmak bence en akılcı yoldur ister kuş olsun ister kartal

Saygılar sevgiler ...

TünayK
10-11-2011, 14:12
Burası forum ortamı sanal ortam bir gün bi bakmışsın neler yapmışlar neler çizmişler bu senin isteğine bağlı olmaz keyfi esen herşeyi yapar sen kısıtlama getiremezsin he yaptığı iyi birşey değildir makaraya alınmak kimse istemez Ahlak kurallarımıza aykırı şeyler zaten bunlar...
Her yazıda atar gider yapmakta maharet değildir düzgncene yazıp çizmek anlatmak bence en akılcı yoldur ister kuş olsun ister kartal

Saygılar sevgiler ...

verdıgın hayat dersı ıcın cok tessekkur ederım...

BAR22
10-11-2011, 14:56
verdıgın hayat dersı ıcın cok tessekkur ederım...

bilader ne kadar uzattın amma kirlettin konuyu ya...
bırakta isteyenler adam gibi izlesin..daha önce verildiysede verildi bırak onu modlar halletsin sen rahatına bak...