PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Clio sport sorgusu İzmit.

HarunToprak
29-10-2011, 21:19
Linkteki aracı izmitte bilen tanıyan varsa yardımcı olabilirmi nedir ne değildir? Telde konuştum gidip bakmayı düşünyorum fakat son baktığım araçlar hiç telefon konuşmasıyla tutmadığı için sorgulatmak istedim. Teşekkürler şimdiden.

Renault Clio 1.6 16V 2000 Model 12.150 TL Sahibinden satılık ikinci el Lacivert renk - 63049573 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-sport-63049573/detay/#)

VTEC®
29-10-2011, 22:48
yarına kadar sabredebilirsen servis kayıtlarıa sistemden bakabilirim

HarunToprak
29-10-2011, 22:54
yarına kadar sabredebilirsen servis kayıtlarıa sistemden bakabilirim

Tabiki beklerim abi,hatta size pm atmayıda düşünmüştüm daha önce bunlardan kullanmıştınız galiba genel olarak bir bilgi alabilirmiyim clio sportlar hakkındada kullanmış ve bilen birisi olarak.

VTEC®
30-10-2011, 09:58
Araba en son 2007 yılında 156.000 km'de bakıma girmiş. yani kmsi düşürülmüş, daha önceden 20 denizli plakaymış, 2 adet hasarı görünüyor, bi sağ kapı boyanmış, bide sol ön çamurluk, kaput, ön panel, farların değiştiği bir hasar. Gerisine sen karar ver :)

Araba olarak clio sport çok güzeldir, az yakar, tatminkar şekilde gider. komforu gayet iyidir, parçaları ucuzdur. almanı tavsiye ederim temiz bi tane bulursan.

Cliosportve
30-10-2011, 10:02
Şu KM düşürtme olayı artık yolda yürümek gibi birşey oldu insanlar ne kadar rahat oluyorlar ya

eser
30-10-2011, 10:02
Araba en son 2007 yılında 156.000 km'de bakıma girmiş. yani kmsi düşürülmüş, daha önceden 20 denizli plakaymış, 2 adet hasarı görünüyor, bi sağ kapı boyanmış, bide sol ön çamurluk, kaput, ön panel, farların değiştiği bir hasar. Gerisine sen karar ver :)

Araba olarak clio sport çok güzeldir, az yakar, tatminkar şekilde gider. komforu gayet iyidir, parçaları ucuzdur. almanı tavsiye ederim temiz bi tane bulursan.

sağdan o yuzden fotoğrafı yok demekki + olarak temizi bakımlısı kendine aşık eder,bakımsızı kanser eder :) ama çok keyifli güzel arabadır sportlar

VTEC®
30-10-2011, 10:20
Şu KM düşürtme olayı artık yolda yürümek gibi birşey oldu insanlar ne kadar rahat oluyorlar ya

Alıp geri geri kullanıyorlar :D

geçen eniştem bi galeride araba bulmuş ismi lazım değil bi galeri. zorla götürdü beni gittim daha uzaktan arabayı gördüm dedim enişte inşallah o araba değildir dedim. maalesef gördüğüm araba çıktı. araba en son 2008 yılında 80.000 km bakımına girmişki araba 2008 model c.tesi günü araba 88.000 kmdeydi :D yalan şu " abi bu arabanın sahibi kalp krizi geçirmiş 3 senedir yatıyormuş biz ondan aldık" e araba şirket üzerinde kayıtlı diyorum. oda adam sahibiymiş dediki, bu arada ruhsatta yazılı olan şirketin sahibi olmasına imkan yok çok büyük bir kiralama şirketinin üzerinde araba. :D

yani böyle şeylerde var yalanlar havada uçuyor

Cliosportve
30-10-2011, 10:23
Alıp geri geri kullanıyorlar :D

geçen eniştem bi galeride araba bulmuş ismi lazım değil bi galeri. zorla götürdü beni gittim daha uzaktan arabayı gördüm dedim enişte inşallah o araba değildir dedim. maalesef gördüğüm araba çıktı. araba en son 2008 yılında 80.000 km bakımına girmişki araba 2008 model c.tesi günü araba 88.000 kmdeydi :D yalan şu " abi bu arabanın sahibi kalp krizi geçirmiş 3 senedir yatıyormuş biz ondan aldık" e araba şirket üzerinde kayıtlı diyorum. oda adam sahibiymiş dediki, bu arada ruhsatta yazılı olan şirketin sahibi olmasına imkan yok çok büyük bir kiralama şirketinin üzerinde araba. :D

yani böyle şeylerde var yalanlar havada uçuyor

Hahahhaha :D

Acındırma taktiği ve kafalar ütülensin anlaşılmasın gizemli kalsın mantıgı :)

Hayırlısı olsun arkadaşın işi zor gerçekten

Shekil
30-10-2011, 10:28
önüne gelen galerici oluyor valla hertürlü yalan dolan cok piyasada km düsürmeler vs.
VTEC® sen nerde calisiyorsun ?

EREN34
30-10-2011, 17:17
Bundan onceki sahibindeyken 200 binlerde oldugunu duydum. zira bende ilgileniyordum bu aracla

EREN34
30-10-2011, 17:18
önüne gelen galerici oluyor valla hertürlü yalan dolan cok piyasada km düsürmeler vs.
VTEC® sen nerde calisiyorsun ?

Kemal Tepretoglu nda calisiyor. reno yetkili acenta+servis

HarunToprak
30-10-2011, 21:25

Çok teşekküler çok iyi oldu bu bilgiler, tam düşündüğüm gibi telefonda söylenilenle hiç alakası yok arabanın :)
Yorumda bulunan yardımcı olan arkadaşlarada teşekkürler. Konu silinebilir.