User Tag List

Sayfa 240/382 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
7245 sonuçtan 4.542 ile 4.560 arası

Konu: 1.4 Tsi Polo Gti,İbiza Cupra Bocanegra Sorunlarınız Önerileriniz Paylaşımlarınız

C!N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2013 cupra'da yağ sıcaklığını nasıl görebiliriz ?

kinder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2013 polo gtı da arka yolcu için air bag varmı ? Ayrıca direksyon ağırmıdır. Yani bu doru göreceli ama mazda den sonra çalışır durumda yerinde direksyon çerirince baya bir ağır geldi. Ki şirket arabam fluence mazda nınkine ağır diyodum bu çok ağır geldi bir sorunmu vardır yoksa standart bişeymi

Suleyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kinder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 polo gtı da arka yolcu için air bag varmı ? Ayrıca direksyon ağırmıdır. Yani bu doru göreceli ama mazda den sonra çalışır durumda yerinde direksyon çerirince baya bir ağır geldi. Ki şirket arabam fluence mazda nınkine ağır diyodum bu çok ağır geldi bir sorunmu vardır yoksa standart bişeymi
    Ben herhangi bi ağırlık hissetmedim o araçla alakalı olabilir mi acaba

AykutB. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opsiyon olarak yan perde hava yastıkları mevcut. Arka yolcu için ayriyetten başka bir airbag yok. Direksiyon spor araç olduğu için normal olarak tabiki ağır hissi veriyor.

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gti in direksiyonu standart araclara oranla cok agirdir
    Cok cabuk alisilabilen bi durum rahatsizlik vermez
    Vede mukemmel calisir

Merthan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı C!N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 cupra'da yağ sıcaklığını nasıl görebiliriz ?
    2011 ler de vag-com dan bakılabiliyor,muhtemelen 2013 lerde de vag-com dan görülebilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gti in direksiyonu standart araclara oranla cok agirdir
    Cok cabuk alisilabilen bi durum rahatsizlik vermez
    Vede mukemmel calisir
    Aracı alırken kontrol için Doğuşa gittim orada teknik arkadaş bilgisayara bağladı hiç bir sorun yok dedi araç sorunsuzmuş. Fakat direksiyonun ağrlığını sordum sağa sola çevirdi ve bu evet biraz ağır dedi randevu alın serviste bakalım bir sıkıntı varsa garantiden direksiyon ile ilgili bir parçaın pololar da genelde sorun çıkartabildiğini ancak yapılacak testlerden sonra tam bilgi verebilirim dedi. yani sanki hidrolik değil gibi çok sert daha önce hiö GTI direksiyonu çevirmediğim için kıyaslamada yapamadım.Hafta içi eşim kullanacağı için ona çok eziyet olabilir.erçi gün içerisinde şirket arabam Fluence kullanıyorum ona alıştım diyeceğim ama. Mazda 3 215x45x17 lastiklerle çok ağırlaşmıştı, bu ondan da ağır geldi. Bir gün rastlarsam uygun bir zamanda başka bir polo GTI denemek istiyorum.

Polo GTI a çok yeniyim daha hiç bir şeyini bilmiyorum. O yüzden aracın karakterine alışana kadar sakin sakin kullanıyorum. Arada bir yol müsaitse sprintler le test ediyorum. Frenleri başarılı geldi. her şey orj olmasına rağmen mükemmel bir ses ve seri gidişi var. kuvveti yerinde bir cüce

Yazılımla normal kullanımda ekonomi yapacak şekilde bir yazılım yapılıyor diye duymuştum. Bu yazılımla kaç hp olabiliyor sorunsuz bir şekilde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı alırken kontrol için Doğuşa gittim orada teknik arkadaş bilgisayara bağladı hiç bir sorun yok dedi araç sorunsuzmuş. Fakat direksiyonun ağrlığını sordum sağa sola çevirdi ve bu evet biraz ağır dedi randevu alın serviste bakalım bir sıkıntı varsa garantiden direksiyon ile ilgili bir parçaın pololar da genelde sorun çıkartabildiğini ancak yapılacak testlerden sonra tam bilgi verebilirim dedi. yani sanki hidrolik değil gibi çok sert daha önce hiö GTI direksiyonu çevirmediğim için kıyaslamada yapamadım.Hafta içi eşim kullanacağı için ona çok eziyet olabilir.erçi gün içerisinde şirket arabam Fluence kullanıyorum ona alıştım diyeceğim ama. Mazda 3 215x45x17 lastiklerle çok ağırlaşmıştı, bu ondan da ağır geldi. Bir gün rastlarsam uygun bir zamanda başka bir polo GTI denemek istiyorum.

Polo GTI a çok yeniyim daha hiç bir şeyini bilmiyorum. O yüzden aracın karakterine alışana kadar sakin sakin kullanıyorum. Arada bir yol müsaitse sprintler le test ediyorum. Frenleri başarılı geldi. her şey orj olmasına rağmen mükemmel bir ses ve seri gidişi var. kuvveti yerinde bir cüce

Yazılımla normal kullanımda ekonomi yapacak şekilde bir yazılım yapılıyor diye duymuştum. Bu yazılımla kaç hp olabiliyor sorunsuz bir şekilde.
    direksiyon ağırlıgı normal

yazılımla 20-25 hp alınıyor ancak birkaç parçanın değişmesi gerek
    yazılım maliyetleri kopyala yapıştır gibi amatör bir çalışma değilse 2500-10 bin tl arası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıca Emniyet kemeri uyarı sesi hiç duymadım sanıyorum vag-com dan kapatılmış :/ Vag-com Temin edebiliyor muyuz yoksa serviste yapmak zorunlu mudur ? Kapılarda giderken kitlenmiyor kitapçığında kilit düğmesine basılı tutunca 15 km hızdan sonra kapanır diyor ama kapanmadı hiç.

ahmet_xy
    Misafir
    Ayrıca Emniyet kemeri uyarı sesi hiç duymadım sanıyorum vag-com dan kapatılmış :/ Vag-com Temin edebiliyor muyuz yoksa serviste yapmak zorunlu mudur ? Kapılarda giderken kitlenmiyor kitapçığında kilit düğmesine basılı tutunca 15 km hızdan sonra kapanır diyor ama kapanmadı hiç.
    bunların serviste açtırabilirsin. ben kapı kilitlenmesini yaptırmıştım. emniyet kemerini her daim takmama rağmen, kemer ikaz sesini açtırtmadım. cik cik cik kafa ütülüyo bazen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusuf yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    direksiyon ağırlıgı normal

yazılımla 20-25 hp alınıyor ancak birkaç parçanın değişmesi gerek
    yazılım maliyetleri kopyala yapıştır gibi amatör bir çalışma değilse 2500-10 bin tl arası
    Mümkünse Hiç parça değiştirmeden bir şeyler yapmak istiyorum. Sadece yazılımla alabileceğim parça değişikliği olmadan en fazla kaç hp olursa o bana yeter? Parça derken Eksoz sesini sevmiyorum ancak sadece Hava filtresi olabilir tabi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mümkünse Hiç parça değiştirmeden bir şeyler yapmak istiyorum. Sadece yazılımla alabileceğim parça değişikliği olmadan en fazla kaç hp olursa o bana yeter? Parça derken Eksoz sesini sevmiyorum ancak sadece Hava filtresi olabilir tabi.
    parça değişmeden olmuyor bizim araçlara

ahmet_xy
    Misafir
    parça değişmeden olmuyor bizim araçlara
    neden olmasın bal gibi olur. ama güç yüksek olmaz orası ayrı konu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet_xy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunların serviste açtırabilirsin. ben kapı kilitlenmesini yaptırmıştım. emniyet kemerini her daim takmama rağmen, kemer ikaz sesini açtırtmadım. cik cik cik kafa ütülüyo bazen
    Emniyet Kemerinin sesini bende sevmem ama her daim takar ve yanımdakine mutlaka taktırırım, ama dalgınlığa gelip takılmadıği bir andada sıkıntı olmaması için bence cık cık ötsün uyarı her zaman için yararlıdır hayat kurtarır neyin ne zaman olacağını bilemiyoruz artık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani Bahsettiğiniz parçalar nedir peki ?

Aslında özetle Sadece hava filtresi ve yazılım denenmiş illaki vardır. Hangi yazılımla ne güç kazancı olmuş kullanan bir arkadaş varsa ve bilgi verebilirse sevinirim.

ahmet_xy
    Misafir
    soft bir yazılımla 200 hp civarı rahatça kullanabilirsin..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi sade yazılım atınca stock gelip geçiyor araç basınç kaçırıyor
    hiç güç alamazsın

ahmet_xy
    Misafir
    abi sade yazılım atınca stock gelip geçiyor araç basınç kaçırıyor
    hiç güç alamazsın
    niye kaçırsın? box taktığında kaçırmış mıydı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet_xy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niye kaçırsın? box taktığında kaçırmış mıydı?
    box 1.2 peak i geçmiyor
    5500 devire kadar 19 hp artı

5500 den sonra -15 hp veriyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)