User Tag List

Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
165 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Turk yapimi Water/ Methanol injection kit. Bosphorus

doktor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gurur duydum helal olsun, Bosphorus NOS System ne zaman insallah????

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    başarılarınızın devamını diliyorum Allah yolunuzu açık etsin,uğraşıp yapmışsınız helal.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    HUS 99 ile başladın ve bu noktaya gelmişsin Helal olsun Kemal

Yavuz senide ayrıca tebrik ederim

Arabayı satma durumum ortadan kalkarsa sizlere destek olmak adına bende Stage 2 kiti sizden alıcam

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben Aquamist kullaniyorum. Eger incelediyseniz sizin kitin farliliklari,kuvvetli/zayif yonleri nelerdir?

yavuz364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onun da çalışmalarına başlamıştık, hatta ürettik bile ancak türkiyede NOS dolumu konusunda çok sıkıntı olduğundan dolayı yarım kaldı.. Testini yapmak için bile tüp doldurmada problem yaşadık..

Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Aquamist kullaniyorum. Eger incelediyseniz sizin kitin farliliklari,kuvvetli/zayif yonleri nelerdir?
    Evet bütün metanol kitleri inceledik..
    Aquamistin farkı akış ölçüm valfi ve göstergesinin olması.. Akış ölçüm valfi ve göstergesini biz de düşündük ancak maliyeti artırmak istemedik, yakın zamanda bu şekilde bir ürün yapmayı da düşünüyoruz...

Aquamistte yazan, "kontağa bağlı olmasına gerek yok" , "korumalı devre" v.b. süsleyici kelimelerin hepsi zaten bizim kitimizde de var. Bunlar olmazsa olmaz özellikler..

Birde aquamistin yeni nesil kitlerinde pompa basınçları yüksek olmasına rağmen nozzle basınçları çok düşük, kontrol edebilmek için mecbur böyle bir yola başvurdular...

EK: Metanol kitlerde yanlış düşünülen bir nokta da ne kadar yüksek basınç o kadar güzel privüze (dağılım) demek değil.. Önemli olan kaliteli bi nozzle..
    Quattro...Torukcars ARGE & Kulvar.info.tr

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah. Şahsen tanımıyorum sizleri ama ciddi gurur duydum,bir ton makineci elektronikçi arkadaşım var, kibirden ve hayadan Allah'a sığınırım, çok alt düzey enerji, otomobil, motor, teknoloji vs bilgim olmasına rağmen gözümde fakülteyi boşu boşuna okumuş adamlar diye düşündürtüyorlar.. Allah yolunuzu açık etsin
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Örnek birkaç fotoğraf

Aşağıdaki kit 600+HP araçlar için yüksek debili pompası olan bir model..

alperkirman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yavuzum allah daha iyilerini yapmayı nasip etsin inşallah
    stage 3 yerleştirdiğiniz araç varmı hiç ??
    arabamı bitirebilirsem en son sana gelip stage 3 yapabilirim
    Allah Tekdir , Ordusu Türk'dür.

!KO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tebrık ederım

bu arada kapaklar olsun baska seyler olsun seri üretimde kalıbı olan plastikleriniz varsa ben baskıyı alırım ole bı durumda pm atabılırsınız

İlker G.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet var MKT bir tane K20 ye taktı bildiğim kadarı ile..
    Buyur gel herzaman
    Alıntı uAlper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler, başka bir işimiz olursa aklımızda bulunsun

Alıntı !KO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebrık ederım

bu arada kapaklar olsun baska seyler olsun seri üretimde kalıbı olan plastikleriniz varsa ben baskıyı alırım ole bı durumda pm atabılırsınız

TurboJDM
    Misafir
    Öncelikle tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. AEM'e o fiyatları vericeğimize artık önemli bir marka olmasını istediğimiz Bosphorus'ın ürünlerini satın almayı tercih ederiz diye umuyorum. Önemli olan fiyatlarda değil biz türklerin başarılarını desteklemek . Fiyatlarda gayet uygun bu fiyatlarla Water methanol inj. kit. dahada yaygınlaşır düşüncesindeyim. Nitro Kit. projesini bitirip üretime geçerseniz gayet güzel olur. NEX'e 600$ vermeyiz. Dizellerde Water Meth. İnj. Kit. kullanılıyor mu bilmiyorum ama inşallah seneye bi aksilik çıkmaksa GC8 projesi düşünüyorum belki o zaman bu ürünü kullanma şansım olur. İzmir yada antalya'ya bayiliğinizi bekliyoruz. Tekrar tebrik ediyorum arkadaşlar

MuratGürakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah utandırmasın beyler eğer utandırırsa bozuşuruzz
    Kemal yarın haberleşelim..

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zktrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Supersiniz arkadaslar cok sevindim bu habere kendim uretmis gibi mutlu oldum.Umarim markalasma yolunda dogru adimlar atar ve ilerleyen zamanlarda basimiza aem kesilirsiniz saka tabi umarim onlardan daha buyuk olursunuz basarilar konuyu ilgi ile takip ediyorum ayrica cok talep gelecektir eminim..
    Dipnot:Bende 8 senelik isletme ogrencisiyim son 3 ders,markalasma konusunda fikir alisverisinde bulunabiliriz
    haberleşiriz, çok teşekkürler

Alıntı 1.6 VTi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi benim aklıma gelmişti. Şaka bir yana öncelikle tebrik ederim. Böyle ticari olarak değil ama ben de kendi methanol kitimi yapmayı planlamaya başlamıştım(DIY siteleri saolsun) fakat madem böyle bir imkan var, geniş ve sağlıklı test aşamalarından geçmiş YERLİ üretim bir ürünümüz var, ben de destek olmak adına arabamın projesi biterken kalan bütçeye göre methanol kiti sizden almayı düşünebilirim. Tekrardan ellerinize sağlık, başarılarınızın devamını diliyorum...
    bizimde ilk öyle başladı sonra nozzle yapmak için torna cnc yaptık tam DIY oldu, çok teşekkürler

Alıntı MKT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kitleri arabalarimizda kullaniyoruz.fn2 type-r da subari wrx'de k20turbo da itb montajini yaptik daha test edemedik ama hic sorunsuz herturlu aracinizda kullanabilirsiniz.adana bayisi olarak herturlu montaj ve teknik destekte bulunurum bu civarda
    çok uğraştırdım seni zamanın valla panpiş iyi dayandın

Alıntı doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yavuz açıklama yapmış zaten ek olarak yazıyım, ürettik hatta duruyor kullanıma hazır şekilde, dışarıda her şekilde test edip kullandık hiç sıkıntı çıkmadı, isteğe göre üretebiliriz

Alıntı oğuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başarılarınızın devamını diliyorum Allah yolunuzu açık etsin,uğraşıp yapmışsınız helal.
    allah razı olsun, amin

Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HUS 99 ile başladın ve bu noktaya gelmişsin Helal olsun Kemal

Yavuz senide ayrıca tebrik ederim

Arabayı satma durumum ortadan kalkarsa sizlere destek olmak adına bende Stage 2 kiti sizden alıcam
    Koray abi saolasın valla bundan çoook önceki hallerimi 5-6 sene öncesini en iyi bilen nadir kişilerden birisin, çok teşekkür ederim valla zamanında az kafanızı ütülemedim

Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin başlangıcını Ar-Ge aşamasını sen biliyorsun aslında abi, geçen sene haziranda Custom garage da karşılaşmıştık siyah accent era var bende, radyatöre cırtlanmış şekilde duran methanol pompası vardı, cam silecek suyu deposunu methanol deposu olarak fln kullanıyordum hatırlarsın

Yavuz açıklamayı yapmış bende ek olarak, Aquamist ten fazlamız ilk mesajda belirttiğim çift pompa kullanarak depoyula düşük basınç pompasını bagaja, yüksek basınç pompasını ise motora montaj imkanı sunmamızdır.

Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah. Şahsen tanımıyorum sizleri ama ciddi gurur duydum,bir ton makineci elektronikçi arkadaşım var, kibirden ve hayadan Allah'a sığınırım, çok alt düzey enerji, otomobil, motor, teknoloji vs bilgim olmasına rağmen gözümde fakülteyi boşu boşuna okumuş adamlar diye düşündürtüyorlar.. Allah yolunuzu açık etsin
    Amin, bu yaptığımız ürünün sadece 1 tanesi daha yaptığımız 22 tane ürün ve Ar-Ge si devam eden 5 tane ürünümüz var, hatta 5 üründen 1 tanesini bu hafta bnm arabama takıp testlere başlıycam boosted vts

Alıntı uAlper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adanada Metin01 nickli üye olan Metin Gezici nin turbo k20 swap eg civic ine AEM kir sökülülüp bizim kitimizin montajı yapıldı, 1.4 bar basıyordu ben en son adanadayken

Alıntı TurboJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. AEM'e o fiyatları vericeğimize artık önemli bir marka olmasını istediğimiz Bosphorus'ın ürünlerini satın almayı tercih ederiz diye umuyorum. Önemli olan fiyatlarda değil biz türklerin başarılarını desteklemek . Fiyatlarda gayet uygun bu fiyatlarla Water methanol inj. kit. dahada yaygınlaşır düşüncesindeyim. Nitro Kit. projesini bitirip üretime geçerseniz gayet güzel olur. NEX'e 600$ vermeyiz. Dizellerde Water Meth. İnj. Kit. kullanılıyor mu bilmiyorum ama inşallah seneye bi aksilik çıkmaksa GC8 projesi düşünüyorum belki o zaman bu ürünü kullanma şansım olur. İzmir yada antalya'ya bayiliğinizi bekliyoruz. Tekrar tebrik ediyorum arkadaşlar
    Çok teşekkürler,
    Dizellere oluyor tabiki, hatta ben kendi Accent Era mda kullanıyorum,
    Talep olursa hazırladığımız nos kiti üretime geçiririz.

Alıntı MuratGürakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah utandırmasın beyler eğer utandırırsa bozuşuruzz
    Kemal yarın haberleşelim..
    bugun kargoya yetiştiremedim, yarın kargoluycam

bütün konuyu okuyan mesaj yazan yazmayan herkese çok teşekkürler, bizi çok mutlu ettiniz, bu kadar güzel tepki alıcağımızı düşünmüyorduk, hepinizden allah (c.c) razı olsun

kısaca

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tebrik ederim. Allah yüzünüzü kara çıkarmasın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kit kadar kaliteli bir okadarda farkli urunler.bu projelerde yer almak fikir alisverisi yapmak cok zevk veriyor banada .insanlarin yerli mala olan antipatisi butur guzel islerden sonra muttlaka daha cok tercih edilir duruma gelecektir.turkiye yerli mali olarak kullanilan maxi hakan abinin display projesi kadar onemli is gorecek ve tercih edilebilecek urunler var.stage 3 kiti montajladik ama henuz deneyemedim test edemdik.kismet olursa en kisa zamanda deneriz.hem stage2 hem stage1 kiylerde hicbir sorun yasamadik.kullanicilarda cok memnun
    ATATÜRK

gokhan035 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir de şu Water/Methanol injection kit in tam olarak ne olduğunu çalışma prensibini, neden tercih edilmesi gerektiğini, Turbo ya da Atmosferik araçlarda neden/nasıl faydaları olduğunu, Stage 1-2-3 ün hangi durumlarda ne kadar yüklü araçlarda tercih edilmesi gerektiğini vb. açıklarsanız sevinirim.

Bunları detayıyla öğrenmek isteyen eminim çok kişi vardır. En azından Water/methanol kitler hakkında öğrenmek istediğimiz bilgiler için ya da vereceğiniz bilgilerle montajında vs bize yardımcı olabileceğini düşünerek bizlerde bundan sonra bu konuyu takip edelim.

Tebrik ederim, başarılarınızın devamını dilerim..

Eray Yümsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    banada ayırın bitane stage2 kemal ve yavuz brothers
    Viraja Gİrdiğinde Korkmuyorsan, Yavaşsın Demektir. ///M
    Dr. Ecu

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokhan035 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de şu Water/Methanol injection kit in tam olarak ne olduğunu çalışma prensibini, neden tercih edilmesi gerektiğini, Turbo ya da Atmosferik araçlarda neden/nasıl faydaları olduğunu, Stage 1-2-3 ün hangi durumlarda ne kadar yüklü araçlarda tercih edilmesi gerektiğini vb. açıklarsanız sevinirim.

Bunları detayıyla öğrenmek isteyen eminim çok kişi vardır. En azından Water/methanol kitler hakkında öğrenmek istediğimiz bilgiler için ya da vereceğiniz bilgilerle montajında vs bize yardımcı olabileceğini düşünerek bizlerde bundan sonra bu konuyu takip edelim.

Tebrik ederim, başarılarınızın devamını dilerim..
    bizimde bu bütün detayları Türkçe olarak açıklamak planlarımızın arasında fakat, Ar-ge yoğunluğundan, okuldan, birazda tam profosyonelleşememizden dolayı zaman konusunda çok ciddi sıkıntılar yaşıyoruz en kısa zamanda konu açıcaz,

çok teşekkürler

Eray abi olmuş bil

brutal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kemal ve Yavuz'un çalışmalarından haberim vardı. Yenilikçi fikir ve girişimciliği her zaman severim, bu yüzden özel bir istek ile benim setup için özel bir kit yaptılar, Yavuz ile uzun süre kafa yorduk ve bitirdikleri ürün elime ulaştığı zaman gerçekten çok etkilendim. Emekleri, özverileri ve dostlukları için buradan ayrıca teşekkür ederim. . .
    FastCare.com.tr
    detailing & mini onarım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)