User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Turbo tofaş turbo timer hk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Turbo tofaş turbo timer hk.

Selamlar turbo doğanım var enjeksiyon yok karbüratörlü araca turbo timer bağlatmak istedim aldım bugun bağlama olayına geçtik bağladık sistem çalışıyo sıkıntı yok ancak kontağı kapattığımızda 1 sn de olsa elektrik kesilip tekrar geldiğinde araç stop ediyor usta kesildiğinden gaz beyni gazı kestiği için stop ediyor dedi. Bu konuda bilgisi olan büyüklerimiz yorum yapabilirlermi olurmu aşkımız yoksa boşamı uğraşıyoruz. Dediğim gibi araç karbüratörlü ve lpg li turboyu lpg de kullanıyorum.

tornado38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kolay gelsin önncelikle röle ile ayrı ayrı tüpün kesicilerine timer üzerinden enerji verin yani kontkla alakası olmadan direkt olarak timer üzerinden lpg kesicilerine enerji verin kontak kapatılınca timer ın çıkışının enerjiyi kesmediğini farz ederek söylüyorum yoksa en basiti timer çıkışına 100.000 mf lık kondansatör bağlayın o bir saniyelik kesintide kondansatör den beslenen röleler çıkışın aktif olmasını sağlar
    Alıntı _Burak_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amotisörleri presleticem Allah ne verdiyse + yaylarıda dibine kadar kesicem tek sarım kalacak
    araba 33 cm düşecek
    çıkarken hepinizden helallik alacam
    ordan kınalı otobana basıcam

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler