User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: 1.4 tsi 122 golf vi

zyxtellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1.4 tsi 122 golf vi

Arkadaşlar golf 1.4 tsi 122 highline araç aldım arabanın gidişi tatminkar yazılım düşünüyordum fakat yazılımlı örneklerine baktığımda 160 twincharger a tutunamadığını gördüm k03 ve supercharger olduğundan tamam dedim fakat araştırmaya devam ettiğimde rsa nın hybrid turbo ve yazılımlı passat b8 ini gördüm araba ibiza cuprayla denemesinde önde oluyor o gövdeyle tekrar aklım çelindi merak ettiğim yalnızca bu ikili gerçekten bu kadar değiştirebilirmi arabayı ne kadar sağlıklı olur birde tahminen ne tutar maliyet sizlere sormak istedim şimdiden teşekkürler

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç golf 6 dimi ? Dogru okudum . Golf 6 daki 122 lik ile golf 7 deki 125 lik farklı motor . Yeni motor yazılımla daha verimli . Eski 122 liğe yazılım bile yaptırmayın bence . 160 lık tsı kadar gitmez .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç golf 6 dimi ? Dogru okudum . Golf 6 daki 122 lik ile golf 7 deki 125 lik farklı motor . Yeni motor yazılımla daha verimli . Eski 122 liğe yazılım bile yaptırmayın bence . 160 lık tsı kadar gitmez .
    Araba golf 6 aynen 125le arasında o kadar fark varmı bilmiyordum açıkçası

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor tamamen farkli mk7 ile mk6 tsi 122 liklerim gucler ayni olsada.

B8 de tsi 140ligin turbosu + yazilim ile ciddi guclerde 150hp civari olucaktir araciniz , tsi dan anlayam birine yazdirmanizi oneririm yoksa orjinalden daha yavas olan orneklerini gorduk, gormeyede devam ediyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki yine yazılımlı a3 örneği ekstra olarak sadece emme 4mm genişlediği söylenmiş 160lık roccoyu rahat ayırıyor videolarda eski a3lerden leon a3 125 golf 122 beygirdi bu motorlardamı komple farklı bu arabayı yürütemezmiyiz yani

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet 160 lik kadar gitmiyor. Yinede bu halinden zevkli olucagi kesin 160 ligi hedef olarak gormeyin. Yazilim yaptirip keyfinize bakin derim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zyxtellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar golf 1.4 tsi 122 highline araç aldım arabanın gidişi tatminkar yazılım düşünüyordum fakat yazılımlı örneklerine baktığımda 160 twincharger a tutunamadığını gördüm k03 ve supercharger olduğundan tamam dedim fakat araştırmaya devam ettiğimde rsa nın hybrid turbo ve yazılımlı passat b8 ini gördüm araba ibiza cuprayla denemesinde önde oluyor o gövdeyle tekrar aklım çelindi merak ettiğim yalnızca bu ikili gerçekten bu kadar değiştirebilirmi arabayı ne kadar sağlıklı olur birde tahminen ne tutar maliyet sizlere sormak istedim şimdiden teşekkürler
    Rsa da yapılan passat 122 lik değil 125 lik yeni nesil motor lakin rsa dan Raşit abi ile iletişime geçerseniz eskiden yaptığı kendi aracı 122 lik a3 te var. Size doğru bir şekilde yardımcı olur. Benim fikrim ise eğer biraz olsun aracınızı yürütmek düşünceniz varsa yine aracınızı satıp golf 6 160 lık 4 kapı polo Gti veya fabia vrs bakabilirsiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler