User Tag List

Sayfa 32/45 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon
843 sonuçtan 590 ile 608 arası

Konu: 1.2 1.4 TSİ Kullanıcıları

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.2 tsi golf 7ye gti difüzör sonrası çift çıkış egzoz için ne yapmak lazım usta son iptali sondan düz boru çift çıkış 100lük uç koyarız dedi.Ses nasıl olur son iptalli kullanan var mı? Birde arabayı düşürür mü son iptali?

Birde sizce son iptali uçlar falan dahil maks verilecek tutar ne olmalı ustaya?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CNR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.2 tsi golf 7ye gti difüzör sonrası çift çıkış egzoz için ne yapmak lazım usta son iptali sondan düz boru çift çıkış 100lük uç koyarız dedi.Ses nasıl olur son iptalli kullanan var mı? Birde arabayı düşürür mü son iptali?

benim 1.4 tsi da orta cift r egzoz ucu yaptırdıgımda son susturucu iptal olmustu ses çok güzel cıkıyor asr acıkken patinaj cektirmeye calıstıgınızda patlıyor hoş bir ses cıkıyor ama performansı %30 cok rahat etkiliyor araba eskisi gibi alt devirlere sahip olamıyor malesef. gti difizör de bir sag bir soldu sanırım eksozlar egzoz ucları güzel birşey olursa maksimum 250 verilir bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kgn020 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim 1.4 tsi da orta cift r egzoz ucu yaptırdıgımda son susturucu iptal olmustu ses çok güzel cıkıyor asr acıkken patinaj cektirmeye calıstıgınızda patlıyor hoş bir ses cıkıyor ama performansı %30 cok rahat etkiliyor araba eskisi gibi alt devirlere sahip olamıyor malesef. gti difizör de bir sag bir soldu sanırım eksozlar egzoz ucları güzel birşey olursa maksimum 250 verilir bence
    Arabanın zaten altlar bitik hiç olmadı bu, peki arabayı geri atmadan yapabileceğimiz bi yol var mı sizce?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle düşündükçe birşey olmayacaksa da olur. Bugüne kadar her arabama yazılım yaptırdım, audime 2bin kmde yaptırdım şu an 56binde. Boşuboşuna kuruntu yapıyorsun yaptır gitsin. Yazılım sonrası da ses ufak tefek farkeder de abartı birşey olmaz.
    vallahi haklısın abi o zaman oradaki Dr.Ecu ile Buradakinin farkı var mıdır

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MDeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallahi haklısın abi o zaman oradaki Dr.Ecu ile Buradakinin farkı var mıdır
    Zaten senin dosyanı Adana da okuyup mail ile İstanbula yollayacaklar ordan istediğin verileri yükleyip mail ile Adana ya geri yollayacaklar senin aracına ara cihaz ile yükleyip marsa basıcaklar fark yok yani

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten senin dosyanı Adana da okuyup mail ile İstanbula yollayacaklar ordan istediğin verileri yükleyip mail ile Adana ya geri yollayacaklar senin aracına ara cihaz ile yükleyip marsa basıcaklar fark yok yani
    çok teşekkür ederim yaptıracam kafaya koydum yeter artık

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok teşekkür ederim yaptıracam kafaya koydum yeter artık
    Yaptır olmuyo birşey

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cdaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.2 tsi istanbulda dumpvalve taktırabilecegim neresi var ?
    bostancı sanayi vwtech

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptır olmuyo birşey
    bana 140 hp yeter tam 140 alayım kafi 150 155 lerde gözüm yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bu benim araç orta susturucu iptal son susturucu gti egzoz orjinal ses biraz soğukken çektim ama homurdamasını ve patlamasını duyabilirsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu benim araç orta susturucu iptal son susturucu gti egzoz orjinal ses biraz soğukken çektim ama homurdamasını ve patlamasını duyabilirsin

gti susturucuya 1000 lira çok geliyor bana ki gti ın uçları biraz küçük geliyor bana uçlar kesilip değişecek falan 1100-1200lere çıkacak fiyatı orjinal varex bile takılır o paraya ucuz yollu birşey arayışındayım ben ama teşekkür ederim sizin arabanın maşallahı var zaten

Sorumu güncelleyeyim orta-son iptal etsek spor bi susturucu koysak nasıl olur yine düşürür mü?Ya da hiçbir işlem yapmadan son susturucudan 2.çıkışı alabilirmiyiz ses falan olmadan?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazılım olmadığı sürece ne sökerseniz sökün alt devirler ölür.Özellikle 1.2 tsı'da.Defalarca denedik..Sağlı sollu çıkış işi olur ama iki tarafta aktif olmayabilir.alt tarafın genişliği önemli.Maddi olarakta biraz tuzlu olur.En kötü son iptali + çift çıkış için 350-400 isterler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gti susturucuya 1000 lira çok geliyor bana ki gti ın uçları biraz küçük geliyor bana uçlar kesilip değişecek falan 1100-1200lere çıkacak fiyatı orjinal varex bile takılır o paraya ucuz yollu birşey arayışındayım ben ama teşekkür ederim sizin arabanın maşallahı var zaten

Sorumu güncelleyeyim orta-son iptal etsek spor bi susturucu koysak nasıl olur yine düşürür mü?Ya da hiçbir işlem yapmadan son susturucudan 2.çıkışı alabilirmiyiz ses falan olmadan?
    kardeşim ortayı aynı bırakıp, gti difizöründen dolayı son susturucuyu bir sagdan bir soldan cıkacak sekilde yaparsın buda gti susturucusu yada costum bir susturucu olacak böyle bir yol izliceksen yapacaksan en azından yapmısken varex yap. sahibindende vardı istedigin tarzda varex yapan get ile satıs yapan görüş anlat derdini yada egzozcuna söyle o ayarlasın. Ha baktın iş maddiyatlı oluyor bunun yerine yazılım yaparsın senin için daha iyi olur. + olarak 100 liraya dumb valve adaptör al yoksa arabanda tak yazılımla beraber güzel tıs sesi cıkar böyle bir yolda izliyebilirsin.

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bana 140 hp yeter tam 140 alayım kafi 150 155 lerde gözüm yok
    Yaptır abi ya stock bindiğin zarar,yaptıracağın zaman haber verde hem stockken hemde yazılımlıyken deneyelim dynodan bence daha önemli yoldaki fark

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptır abi ya stock bindiğin zarar,yaptıracağın zaman haber verde hem stockken hemde yazılımlıyken deneyelim dynodan bence daha önemli yoldaki fark
    Aynen dr ecu da yaptıracağım karar verdim alt devirler felaket canlanacaktır eminim inanıyorum ki artik birşey olmayacağına. Araştırmaktan yoruldum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Akadaşlar yeni konu açmadım burdan sormak istedim. 2013 golf 7 TSİ 140 ps act motor 20.000 km de ne kadar eder? Iki kapıda lokal boya var? Arac comfortline

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı maceren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akadaşlar yeni konu açmadım burdan sormak istedim. 2013 golf 7 TSİ 140 ps act motor 20.000 km de ne kadar eder? Iki kapıda lokal boya var? Arac comfortline
    Opsiyonsuz standart comfortsa 64-65 maksimum ederi bence

devil_berk22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar 1.3cdti astra j den inip 1.2tsi veya 1.4tsi golf comf. paket almak istiyorum sizce arada yakıt farkı çok göze batarmı ? aylık 1000km uzun yol 1000km.de ş.içi yapmaktayım yorumlarınızı bekliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba arkadaşlar aracım 1.4 TSI 122 104k Km de. Yazılım yaptırsam sıkıntı çıkar mı? Genelde 100k yi aşmışlara önermiyorlar diye duymuştum. Ve en sağlıklı şekilde kaç hp ye kadar alırım yaparsam

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)