User Tag List

Sayfa 11/382 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
7245 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: 1.4 Tsi Polo Gti,İbiza Cupra Bocanegra Sorunlarınız Önerileriniz Paylaşımlarınız

kurtbil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İbiza cupralara ve bocanegralara opsiyonel olarak Ap tarafından yapılmış Seat sport 312mm lik disklere sahip fren sistemi takılabiliyor.Aynı sistemin mk1 leon fr,m1k audi tt,mk1 s3 'te de olduğunu düşünürsek,çıkma kaliperler ve ebc disk balata ile oem olarak fren modifiyesi yapılabilir

Mert G - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gokhan43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EBC'de ses problemi, fren şişmesi problemi yaşıyormusunuz ?
    EBCde ses var, şişme olarak ben hiç sıkıntı yaşamadım (disklerim orjinal bu arada).. ama arka balatalar 8bin kmde bitti

GökhanÖzkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tsi cı arkadaşlar golf 5 te en iyi coilver hangisidir en çok basan en fazla konforu sağlayan vs vs vs olarak test edeniniz oldumu?
    teşekkür ederim..
    2014 - VW GOLF MK7 R 3K
    2002 - BMW X5 4.6is
    2005 - CITROEN C2 VTR

hobi instagram @thegarageoffical_

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En fazla Kw basar,Bilstein en konforlusu...

GökhanÖzkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyatları ne durumda
    eksoz sistemi olarak 60 63 70 hangısınden kımler memnun arkadaslar?
    arac gt modeli
    2014 - VW GOLF MK7 R 3K
    2002 - BMW X5 4.6is
    2005 - CITROEN C2 VTR

hobi instagram @thegarageoffical_

Gokhan43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mert G Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EBCde ses var, şişme olarak ben hiç sıkıntı yaşamadım (disklerim orjinal bu arada).. ama arka balatalar 8bin kmde bitti
    Bilmiyorum arabadan arabaya değişiklik gösterir mi (ses konusunda herkes farklı araçlarda şikayetçi gerçi) ama biz komple disk-balata kullandık toyota'da ve ses olsun şişme olsun hep yaşadık.
    EMC

Durango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı naughty_tsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyatları ne durumda
    eksoz sistemi olarak 60 63 70 hangısınden kımler memnun arkadaslar?
    arac gt modeli
    Catback 76 mm yaptım. Kat üzerinde yeterli sıkıştırmayı yapıyor. Alt devirlerde kayıp yok. Memnunum

ecz_murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kurtbil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbiza cupralara ve bocanegralara opsiyonel olarak Ap tarafından yapılmış Seat sport 312mm lik disklere sahip fren sistemi takılabiliyor.Aynı sistemin mk1 leon fr,m1k audi tt,mk1 s3 'te de olduğunu düşünürsek,çıkma kaliperler ve ebc disk balata ile oem olarak fren modifiyesi yapılabilir
    nasıl yani standart güncel s3 deki fren sistemi ibiza cupraya uyuyormu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gokhan43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum arabadan arabaya değişiklik gösterir mi (ses konusunda herkes farklı araçlarda şikayetçi gerçi) ama biz komple disk-balata kullandık toyota'da ve ses olsun şişme olsun hep yaşadık.
    kullanıcıların yorumlarını çok okudum disk balata takan herkes şişmeden şikayetçi, walla bende ufak ufak vazgeçer gibiyim ebc'den.. bana daha diskler 10bin kmde diye değişme demişlerdi yoksa bende değişcektim diskleri.. bnm asıl takıldığım da arkaların bu kadar çabuk bitmesi, hayır önler bilakis iyi durumda yoksa diycem ben bişeyi yanlış yapıorum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Durango Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Catback 76 mm yaptım. Kat üzerinde yeterli sıkıştırmayı yapıyor. Alt devirlerde kayıp yok. Memnunum
    downpipe ne zaman geliyor

Durango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    downpipe ne zaman geliyor
    Revo, Scirocco manuel vites için stage 2 sini çıksın o zaman komple 63.5mm'e dönücem Mert yanıltıcı ile dp kullanmak istemiyorum

CeM öZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar ufak bir bilgi veriyim dedim. Tsi dsg aracı olup direksiyondan F1 şanzumanı kullanan arkadaşların bu yazdıklarımı dikkate almasını rica ediyorum. Eğer şanzumandan yana sorun yaşamak istemiyorsanız kalkış yapacağını zaman frenle gaza aynı anda basmayın. Dik yokuş ve rampalarda kalkış yapacağınız zaman Tiptronic veya S modunda kalkış yapın. Kavrama sorunu yaşamak istemiyorsanız direksiyondan F1'i devri sona vurdurarak motor freni yapmayın. Eee bunu S'de kullanırken araba kendi yapıyor diyeceksiniz ama o devri sona vurmuyor ve kendi ayarlıyor. Bu dediğime dikkat ederseniz en ufak bir sorun sıkıntı yaşamazsınız. Bu tsi dsg dediğim araçların içinde özellikle polo gti,ibiza cupra,ibiza bocanegra,fabia vrs,scirocco 160 tsi dsg,golf 160 tsi dsg,A1 185 tsi dsg,TT 2.0 tfsi quattro S-tronic bunların hepsi dahildir. Yeni şanzuman yazılımı geldi 2 hafta oldu. Polo gti ve ibiza cupracıların hepsi yeni şanzuman yazılımını en yakın yetkili servisten randevu alıp giderek yükletsin.
    Vw Cc & Mk 5 Gti

Fazıl T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CeM öZeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ufak bir bilgi veriyim dedim. Tsi dsg aracı olup direksiyondan F1 şanzumanı kullanan arkadaşların bu yazdıklarımı dikkate almasını rica ediyorum. Eğer şanzumandan yana sorun yaşamak istemiyorsanız kalkış yapacağını zaman frenle gaza aynı anda basmayın. Dik yokuş ve rampalarda kalkış yapacağınız zaman Tiptronic veya S modunda kalkış yapın. Kavrama sorunu yaşamak istemiyorsanız direksiyondan F1'i devri sona vurdurarak motor freni yapmayın. Eee bunu S'de kullanırken araba kendi yapıyor diyeceksiniz ama o devri sona vurmuyor ve kendi ayarlıyor. Bu dediğime dikkat ederseniz en ufak bir sorun sıkıntı yaşamazsınız. Bu tsi dsg dediğim araçların içinde özellikle polo gti,ibiza cupra,ibiza bocanegra,fabia vrs,scirocco 160 tsi dsg,golf 160 tsi dsg,A1 185 tsi dsg,TT 2.0 tfsi quattro S-tronic bunların hepsi dahildir. Yeni şanzuman yazılımı geldi 2 hafta oldu. Polo gti ve ibiza cupracıların hepsi yeni şanzuman yazılımını en yakın yetkili servisten randevu alıp giderek yükletsin.
    maaadurum ben maadur

Rabbit33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim şanzuman da 1 den 2 ye geçerken arada titreme yapıyor acaba kavramayı mı değiştirsem diodum garantiden değişiyolar .yeni yazılım belki çözebilir bir sorayım servise? araçta yazılım mevcut evotech , sanzuman yazılımı atılırsa stock a döner mi acaba ?

Gokhan43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kullanıcıların yorumlarını çok okudum disk balata takan herkes şişmeden şikayetçi, walla bende ufak ufak vazgeçer gibiyim ebc'den.. bana daha diskler 10bin kmde diye değişme demişlerdi yoksa bende değişcektim diskleri.. bnm asıl takıldığım da arkaların bu kadar çabuk bitmesi, hayır önler bilakis iyi durumda yoksa diycem ben bişeyi yanlış yapıorum..
    Yok yok EBC
    EMC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rabbit33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim şanzuman da 1 den 2 ye geçerken arada titreme yapıyor acaba kavramayı mı değiştirsem diodum garantiden değişiyolar .yeni yazılım belki çözebilir bir sorayım servise? araçta yazılım mevcut evotech , sanzuman yazılımı atılırsa stock a döner mi acaba ?
    Şanzumanın yeni yazılımı yüklenirse kesin geçer. Ama dsg şanzuman yazılımı yüklenirken arabaya yapılan chip silinir mi ben bilmem. Polo gti'lar için motor yazılım güncellemesini yükletirsen silineceği kesin.Ama onu yükletme. Ama polo gti için dsg güncellemesini yükleteceksiniz. O yüklenirse silinir mi onu Yılda'ya bir sor istersen. Orası bizim ilgi alanımız değil abi.
    Vw Cc & Mk 5 Gti

Harunde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şanzumanın yeni yazılımı yüklenirse kesin geçer. Ama dsg şanzuman yazılımı yüklenirken arabaya yapılan chip silinir mi ben bilmem. Polo gti'lar için motor yazılım güncellemesini yükletirsen silineceği kesin.Ama onu yükletme. Ama polo gti için dsg güncellemesini yükleteceksiniz. O yüklenirse silinir mi onu Yılda'ya bir sor istersen. Orası bizim ilgi alanımız değil abi.
    cem motor güncellemesi var mı ?
    03 STİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Harunde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cem motor güncellemesi var mı ?
    Ben 1 ay kadar önce yaptırdım kardeşim. Araba sana geçince yaptırdın mı sen ? Yada Onurhan abi yaptırmış olabilir mi? Çünkü geçen sene Mayıstan beri yanlış hatırlamıyorsam 2 tane güncelleme geldi. Yaptırmadıysan yaptırmanda fayda var. Sarsıntılı çalışma azalıyor.
    Vw Cc & Mk 5 Gti

Harunde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onur abide yaptırmadı sanırım... bakıma gittiğimde söylemediler güncelleme var diye bende yaptırmadım... yaptırayım hem motor hemde dsg için...

bu arada ebyadan anlayan var mı? likteki parçayı nasıl temin ederiz...
    Front Bumper Lip Spoiler / Splitter VW Polo 5 / V (6R) | eBay
    03 STİ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)