User Tag List

Sayfa 328/382 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378 ... SonSon
7245 sonuçtan 6.214 ile 6.232 arası

Konu: 1.4 Tsi Polo Gti,İbiza Cupra Bocanegra Sorunlarınız Önerileriniz Paylaşımlarınız

mannerboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı IbizaFR150 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polo sahiplerinin orantısız övgüleri tartışma kaynağı olabilir. Bazı arkadaşlar polo için "çok daha kaliteli" gibi ifadeler kullanıyor, iki aracı incelememiş biri de bunları okusa arada Audi-Dacia farkı var sanacak
    https://www.youtube.com/watch?v=tDFO0564PYo bence ibiza daha hırçın tip olarak
    Powered By Demir Garaj Fast N' Loud

instagram brkdiinc-facebook burakdiinc

IbizaFR150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mannerboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=tDFO0564PYo bence ibiza daha hırçın tip olarak
    Bir arkadaş yazmış ibiza'nın dışı,polo'nun içi iyi diye... Bu mantıklı bir yorum ama arada "çok daha" ifadesini gerektiren bir durum yok. 500TL'ye bir DD cihaz takılıp, opsiyon olarak alcantara koltuk alınmış olsa veya sonradan istenilen şekilde döşemeler yapılsa bu defa cupra öne geçer. Ben "çok" ifadesine takıldım diyeyim.

Bana kalırsa da 4 kapı ve her ne kadar "klasik" olsa da ekose döşeme de kötü duruyor.

neothenew - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gti'ın ekose döşemesini beğeniyorum ben, köklerine selam veriyor. Makyaj öncesi cupra/bocanegraların koltuk döşemeleri baklavalı dizayn da çok hoştu bence. Bir de 5 kapılı gti'ın ister istemez sleeper duruşu hoşuma gidiyor, yolda sürpriz yapabiliyor standart polo sananlara. Şahsen ben aracın dış görünüşüne daha çok önem veriyorum, cupra göze daha spor göründüğü için en başından beri ilk tercihimdi. İç kalite olarak da ben alıştım, tamam polo bir tık daha kaliteli malzemeleri ama neticede küçük sınıf araba ikisi de, öyle aman aman bir farkları yok sürücü için Ben cupradaki sürücü odaklı radyo klima kumandalarını seviyorum ayrıca standart donanımın poloya göre daha dolu gelmesi tercih sebebim oldu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    s.a beyler polo gtı için havafiltresi dusunuyorum ama en iyi performance veren olucak yuklemeye başlıyoz artık wracıng tarzı tuplu olanlar mı ıyı yoksa açık filremi daha iyi gecmiş konularda konuşulduysa zamanım yok bakmaya fikirlerinizi alıyım hangisi tercih edilmeli

ibizacupra34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zekeriya4141 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s.a beyler polo gtı için havafiltresi dusunuyorum ama en iyi performance veren olucak yuklemeye başlıyoz artık wracıng tarzı tuplu olanlar mı ıyı yoksa açık filremi daha iyi gecmiş konularda konuşulduysa zamanım yok bakmaya fikirlerinizi alıyım hangisi tercih edilmeli
    vwracing en iyisi tavsiye ederim 2 aracımda da kullandım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet vw racing elbette sıfırı sanırım 1500 tl olmuştur biraz pahalıdır ama değer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neden wracıng açıkfiltre bu araca olmuyo mu stage 4.-5 araclarda bile acık var golf gtı larda cupralarda acık var 1500 tl den değil açık yapsak daha iyi performans almazmıyız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neden wracıng açıkfiltre bu araca olmuyo mu stage 4.-5 araclarda bile acık var golf gtı larda cupralarda acık var 1500 tl den değil açık yapsak daha iyi performans almazmıyız
    http://forums.vwvortex.com/showthrea...e-Ends-6-13-15

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayır açıktan daha iyi performans alırsın vw kapalı evet ama daha az sıcak hava alır
    kısaca tartışmasız vw racing eğer aracın 1.4 tsi 180 ise

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ön panjura yapıştırılan gti logosuyla gezen tdi'lar mevcutken polonun tasarımının cupradan daha şık olduğunu düşünenlere mutlu noeller ))

DeliceBirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba yeni konu açma gereği duymadım bugun maslak doğuş otoya seat ibiza bakma gittik daha önceden 1.4 motor olanlar 1.0 motor olarak geçiyormuş referans modeli yane digerlerine göre boş olan model için 37.000tl dediler dolusu içinde 44.000bin dediler arada oynayan 7 bin sadece bi çelik jant ve sis farı içinmiş ki zaten alındığında jant alıcaz ve sis farı baglatıcaz bu sekilde daha karlı oluyoruz boşuna fazladan para verme gereği duymadık gelelim soruma bu araba sizce motor konusunda biraz düşündürücü çünkü araç 1.0 motor 75 hp gidişi nasıl olur aracın iyi yönleri ve kötü yönleri nedir bilen eden paylaşırsa çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

ibizacupra34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    polo gti ibiza cupra fabia rs ile uyumlu 215 40 r17 4 adet sıfırdan farksız 1 sezon kullanılmış michelin alpin kış lastiklerini satıyorum çok acil ihtiyaçtan 600 tl ye.ilgilenen arkadaşlar pm atarlarsa sevinirim

Çöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DeliceBirkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba yeni konu açma gereği duymadım bugun maslak doğuş otoya seat ibiza bakma gittik daha önceden 1.4 motor olanlar 1.0 motor olarak geçiyormuş referans modeli yane digerlerine göre boş olan model için 37.000tl dediler dolusu içinde 44.000bin dediler arada oynayan 7 bin sadece bi çelik jant ve sis farı içinmiş ki zaten alındığında jant alıcaz ve sis farı baglatıcaz bu sekilde daha karlı oluyoruz boşuna fazladan para verme gereği duymadık gelelim soruma bu araba sizce motor konusunda biraz düşündürücü çünkü araç 1.0 motor 75 hp gidişi nasıl olur aracın iyi yönleri ve kötü yönleri nedir bilen eden paylaşırsa çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.
    75bg 95nm/t luk bir motor silindir başına 4 subabı, 10.5 sıkıştırması, 14.3 saniyede hızlanması var..
    Bir zamanlar (2002-2004) 1.4nA motorların en iyisi okadar hızlanabiliyordu (değişken subap zamanlılar hariç) ilginç olan fabrika yakıt sarfiyat verisi ortalama: 4.9 lt
    Hayırlısı olsun şimdiden
    Asıl beklenen gelmedi 1.0 TSı 110BG aynı fabrika yakıt verisi ve 9.3sn hızlanması görünüyor..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilgiler için çok teşekkür ederim

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor Hacimlerinin de a... koydular.

1,0 - 1,2 - 1,4

Ula bu 1,6 ne yaptı size ?

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DeliceBirkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=7zPoTW1spiU

buyrun otopark incelemesi .

edit: motor poloyla aynı olduğu için paylaştım artısını eksisini söylüyolar .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor Hacimlerinin de a... koydular.

1,0 - 1,2 - 1,4

Ula bu 1,6 ne yaptı size ?
    Emisyon için herşey, tabi TR de emisyonu sallayan yok
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bilgiler icin tesekkurler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)