User Tag List

Sayfa 367/382 İlkİlk ... 267317357365366367368369377 ... SonSon
7245 sonuçtan 6.955 ile 6.973 arası

Konu: 1.4 Tsi Polo Gti,İbiza Cupra Bocanegra Sorunlarınız Önerileriniz Paylaşımlarınız

Merthan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Victiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar,

160'lık cavd motorlu manual scirocco kullanıyorum. ekstra olarak;
    aracı alalı 2 ay kadar oldu. downpipe, düz boru ve sonda da varex var. bunun dışında bir de kn cai mevcut. şuanlık yazılım yapma düşüncem yok. bobinleri orjinalleriyle, bujileri de ngk iridyumlarla aldığım hafta değiştirmiştim. ancak nette araştırdığım kadarıyla beru r8 bobinleri ve bkr7ix bujileri önerenler var. yazılımsız bir araçta bunların faydası olur mu? yoksa gereksiz harcama mı olur? bir de önerebileceğiniz tsi üzerine iyi özel servis var mı istanbul avrupa yakasında? daha önce ds3 thp aracım vardı, thp'den iyi anlayan servisim vardı fakat tsi'da tecrübesizim.

şimdiden teşekkürler
    Yazilimsiz aracta faydasi olmaz orjinal bobinler gorevini stockta gayet iyi yapiyor,ustelik yeni degistirmissiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar araç soğukken ilk çalıştırmada yürürken bazı zamanlarda gaz yemiyor,sanki filtrenin üstünü örtmüşsün gibi.
    Daha önce bu problemi yaşayan var mı?
    Yazılımla alakalı olabilir mi? Ya da bobin-buji ikilisi mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler yok mu daha bu durumla karşılaşan?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    160 lık cav motor sciroccoya tmg yazılım yaptırmayı düşünüyorum stage 1 soft şekilde. önerirmisiniz?

ekstralar, dp, egzoz, cai

bir de birkaç malzemeye ihtiyacım var. satanlar varsa almak isterim

R8 bobin takımı (NGK veya BERU olabilir)
    BKR7 buji takımı
    2 adet ön coilover
    5x112 arkalar için spacer (15 - 20mm olabilir)

İletişim PM veya 054232289 yirmibeş
    Konu Victiz tarafından (21-01-2018 Saat 19:05 ) değiştirilmiştir.

Suleyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Victiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    160 lık cav motor sciroccoya tmg yazılım yaptırmayı düşünüyorum stage 1 soft şekilde. önerirmisiniz?

ekstralar, dp, egzoz, cai

bir de birkaç malzemeye ihtiyacım var. satanlar varsa almak isterim

R8 bobin takımı (NGK veya BERU olabilir)
    BKR7 buji takımı
    2 adet ön coilover
    5x112 arkalar için spacer (15 - 20mm olabilir)

İletişim PM veya 054232289 yirmibeş
    Öneririm dostum.
    Bu arada elimde jdmworks den alınan orjinal 63 varex ve 76 dp var ilgilenene uygun fiyata verebilirim.

Oğuzhan Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polo Gti için en iyi düşüren yay hangisi acaba?H&R söylendigi kadar sert mi

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba arkadaşlar 2011 Polo Gti sahibi oldum.

Araç şuan stock sonda sadece varex var sökeceğim orjinali takacağım.

Yağ bakımı yapılacak motul düşünüyorum tavsiyelere açığım.

Lastik alacağım 215 40 17 Michelin PS4 düşünüyorum. Maalesef pahalı ama almazsam aklımda kalacak

Benzin hangisini tercih etmeliyim?

Herkese keyifli sürüşler dilerim

asmisinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun kardeşim
    bende 2011 polo gti sahibiyim 40 bin km de
    gecen hafta motul 300v yag kullandım 130 tl ye aldım 2 lt 3 kutu aldım 1 tanesini yedek bıraktım
    lastik olarak üzerinde 205 45 17 pilot sport4 var geçen gece akfırat dönüşü otobanda taşa çarptım yarıldı levent lastik diye bi yerden 575 tl ye aldım tanesini dahada ucuz satan bulamadım
    benzini BP dişinda alma onun dısında nerden alsam performans düşüyor ilk çalıştırmada hafif titriyor
    benim egzost da standart içerdeki sanal hoparlörüde sök sessiz sakin oluyor ortayı söktürüp spor susturucu koyduracagım ben sadece

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı asmisinsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim
    bende 2011 polo gti sahibiyim 40 bin km de
    gecen hafta motul 300v yag kullandım 130 tl ye aldım 2 lt 3 kutu aldım 1 tanesini yedek bıraktım
    lastik olarak üzerinde 205 45 17 pilot sport4 var geçen gece akfırat dönüşü otobanda taşa çarptım yarıldı levent lastik diye bi yerden 575 tl ye aldım tanesini dahada ucuz satan bulamadım
    benzini BP dişinda alma onun dısında nerden alsam performans düşüyor ilk çalıştırmada hafif titriyor
    benim egzost da standart içerdeki sanal hoparlörüde sök sessiz sakin oluyor ortayı söktürüp spor susturucu koyduracagım ben sadece
    Bakımlarının devamlı yapıldığı sevise gittim yağ bakımları tüm filtreler yeni değişmiş eksiltmede yoktu biraz binelim dedim

Lifte kaldırdım kat üzerinde sonrası düz boru ve çakma varex var sona oem susturucuyu takacağım ses istemiyorum. Biraz geçişlerde çatırdama olsun yeterli

Arkadaşımda full stock ibiza cupra var onuda kullanıyorum alt devirlerde isteksizlik hissedersem bende orta susturucu takacağım.

Dediğiniz suni motor sesi veren malzemeyi söktüm bir fark hissedemedim

Yarın lastik alacağım sonrasında yumuşak bir coile geçmek istiyorum şuan hr spor yay var ve baya sert geliyor günlük kullanımda

KW V1 tavsiye eder misiniz? Yumuşak mıdır?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakımlarının devamlı yapıldığı sevise gittim yağ bakımları tüm filtreler yeni değişmiş eksiltmede yoktu biraz binelim dedim

Lifte kaldırdım kat üzerinde sonrası düz boru ve çakma varex var sona oem susturucuyu takacağım ses istemiyorum. Biraz geçişlerde çatırdama olsun yeterli

Arkadaşımda full stock ibiza cupra var onuda kullanıyorum alt devirlerde isteksizlik hissedersem bende orta susturucu takacağım.

Dediğiniz suni motor sesi veren malzemeyi söktüm bir fark hissedemedim

Yarın lastik alacağım sonrasında yumuşak bir coile geçmek istiyorum şuan hr spor yay var ve baya sert geliyor günlük kullanımda

KW V1 tavsiye eder misiniz? Yumuşak mıdır?
    sag amörtisör kulesinin orda bi beyin var onu sök ses falan kalmaz sende egzost oldugu için sesi hissetmemissindir
    yay olarak hr sertmiş kullanmadım ama st yay yumusak diyorlar kw ile biraz daha konforlu oluyormuş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı asmisinsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sag amörtisör kulesinin orda bi beyin var onu sök ses falan kalmaz sende egzost oldugu için sesi hissetmemissindir
    yay olarak hr sertmiş kullanmadım ama st yay yumusak diyorlar kw ile biraz daha konforlu oluyormuş
    Haftasonu bridgestone s001 taktım. Michelin almadım yumuşak güzel lastik ama balon sorunu var maalesef.

Bridgestone sert ama ısınınca hem yumuşuyor hemde yol tutuş ciddi anlamda değişiyor.

Sondaki varexi söktüm oem son taktım orta iptal zaten. Ses fena olmadı bu şekilde. Elinde oem çıkışın krom kaplaması olan var mı? Benimkini varexe kaynatmışlar.

100 tl shell benzin ile 190 km yaptım. yarı sakin yarı gazlama çoğunluk şehir içi. Bu sefer BP deneyeceğim.

Yerli üretim spacer kullanan var mı? Arkaları 10 mm dışarı çıkarmak istiyorum.

Teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar aracım Polo Gti ti komple stock a çevirdiğim için eibach yay komple egzoz cooler filtre bobin vs parçalarını Satıcam. İsteyen arkadaşlar varsa 0532 311 42 77 sen bana gün içinde ulaşabilir

Berkayy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ibiza cupra için egzoz satmayı dusunen varsa iletişime geçebiliriz.
    15' F30 M pack
    13' İbiza Cupra

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    siteye üyeydi sefa diye bir arkadaşında sarı cuprası vardı.bu o cupra olabilirmi ?.onda'da sarı vardı.38 plakaydı ondayken jantlarda bu cupra jantı değildi sanırım.

YouTube
    Seat IBIZA FR

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cupra yada polo gti ın da benzin pompası değiştirmiş olan varmı?

Aem in LPH 320 Ethanol destekli modeline geçmeyi düşünüyorum. Bu ürünü kullanmış olan varsa yorum alabilirmiyim. Uyumluluğa dair net bir bilgi bulamadım ama universal diye biliyorum.

Wagon 911 / Ibiza Cupra / Polo GTi

HPMania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 model polo gti aracımın frenlerini iyileştirmek istiyorum. kur sağolsun big brake kitler çok pahalı olduğundan biraz daha ucuz ama etkili bir çözüm bulmaya çalışıyorum. Bildiğim kadarı ile polo gti'ların ön diskleri 2013 model yılından sonra 288mm'den 312'e yükseldi. 2013+ polo gti için servisten komple kit alıp taktırsam uyar mı? Faydası olur mu(yani tek değişim disk boyutu mu yoksa başka iyileştirmeler de olmuş mudur?) yoksa mevcut diskleri 312mm olacak şekilde değiştirip bir de yeni balatalar ile mi devam etmeliyim? Her türlü öneriye açığım, şuan aracım 210-220 hp arasıdır ve fren performansından hiç memnum değilim mutlaka bir iyileştirme yapmam gerekiyor.

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HPMania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 model polo gti aracımın frenlerini iyileştirmek istiyorum. kur sağolsun big brake kitler çok pahalı olduğundan biraz daha ucuz ama etkili bir çözüm bulmaya çalışıyorum. Bildiğim kadarı ile polo gti'ların ön diskleri 2013 model yılından sonra 288mm'den 312'e yükseldi. 2013+ polo gti için servisten komple kit alıp taktırsam uyar mı? Faydası olur mu(yani tek değişim disk boyutu mu yoksa başka iyileştirmeler de olmuş mudur?) yoksa mevcut diskleri 312mm olacak şekilde değiştirip bir de yeni balatalar ile mi devam etmeliyim? Her türlü öneriye açığım, şuan aracım 210-220 hp arasıdır ve fren performansından hiç memnum değilim mutlaka bir iyileştirme yapmam gerekiyor.
    Gerek yok dünya kadar para ödersin 312 ye geçiş için kaliperlerinde değişmesi gerekicek.

ATE POWER DISK Çizgili + ATE SERAMIK BALATA alıyosun orjinalinden 1000 kat daha iyi duruyor maliyetide oldukça uygun.288mm de kalıyosun hem.
    Wagon 911 / Ibiza Cupra / Polo GTi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    312 mm geçiş için sadece disk ve kaliper taşıyıcı değiştirince oluyor ama ondanda memnun olanlar yok gibi en güzeli arkadaşın yazdıgı gibi ate power disk ve balata fren hidroliginide motul dıt 5.1 le degiştir tamam ama arka balataları ate disk balata ile degiştir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)