User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
78 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 2.0 TFSİ modu hakkında.

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ilan bu başka gördüklerimde var hepsi k04 yazıyor...
    Audi Turbo 450 TL - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 52889236

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    octavia rs iyi olur abi en azından gc8 den bariz az yakarsın orasını da düşünürsen tatmin edici olur.baya da eğlenceli olur octavia milleti şaşırtır biraz
    sertaç o turbo td04 olabilirmi?500 e 04 zor
    siz hiç tfsi yada gc8 kullandınız mı ?
    Bızıklanmış bi 300hp lik leon cupra yani 2.0 tfsi, egsozlu turbolu basınçlı yine 300 hp bi gc8 den daha az yakmıyor hayal kurmayın yanlış yonlendırmeyın.

BMK TypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı __FrK__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bızıklanmış bi 300hp lik leon cupra yani 2.0 tfsi, egsozlu turbolu basınçlı yine 300 hp bi gc8 den daha az yakmıyor hayal kurmayın yanlış yonlendırmeyın.
    Kardeşim uzun yol 938km 55lt benzınle, 90km sabıt hız ankara ıcı 30 40km gazladım sadece şehır ıcı de 8-11lt arası full gazlama roll de 13-14lt ortalama

Serhat Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peki bişey sorucam konuyla alakalıdır sanırım, audi a4 makyajlı son kasa quattro 2.0tfsi. turbosu nedir? k03? k04?
    TeamPASAOGLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kullanmadım da kimse de cıkıp subaru 2.0 tfsi la aynı yakıyor veya az yakıyor demedi herkes 2.0 tfsi daha az yakıyor dedi,ben de arastırdım 2.0lt turbo olarak en mantıklı 2.0 tfsı ları buldum alırsam tfsi alırım.evo-s2k-sti hepsinden az yakmıyormu 2.0 tfsi?yanlıs bılıyorsam dogruları ogrenmek ısterım saygılar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ilan bu başka gördüklerimde var hepsi k04 yazıyor...
    Audi Turbo 450 TL - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 52889236
    benim kötü mitsubishi td025 in tamir takımına 500-600cekıyolar fıyat ıyıymıs baya

kurtbil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bs type-r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki bişey sorucam konuyla alakalıdır sanırım, audi a4 makyajlı son kasa quattro 2.0tfsi. turbosu nedir? k03? k04?
    k03 serhat.Cupra,golf R,s3,tts bunlarda k04 var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim kötü mitsubishi td025 in tamir takımına 500-600cekıyolar fıyat ıyıymıs baya
    s3 ü,cuprası olana bu iyi fıyat belki ama sıfırdan alım k03 le degıstırırım dersen b de manıfoldunu almak zorunda kalır bunu alan

TYPERHAKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bilmediğinden ,yada kullanmadığından sen hayal kurmuşsun bence.gt30 lu bir cupra yani benim aracım şuan sakin kullanım 7.8 - rol geceleri hem gazlama hemde roll e gidiş dönüş sakin kullanım 11 bazen de 12 litre yakıyor.herzaman da teste açığım inanmayan olursa alırım yanıma çıkarız canlı şahit olur.yalnız bir şartım var dediklerim çıkarsa depomu doldurttururum yalnız,250 tl dokunmaz diyorsan hava açınca testini yapalım,sıcak kahve lerde benden.
    zd9000 cupra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TYPERHAKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilmediğinden ,yada kullanmadığından sen hayal kurmuşsun bence.gt30 lu bir cupra yani benim aracım şuan sakin kullanım 7.8 - rol geceleri hem gazlama hemde roll e gidiş dönüş sakin kullanım 11 bazen de 12 litre yakıyor.herzaman da teste açığım inanmayan olursa alırım yanıma çıkarız canlı şahit olur.yalnız bir şartım var dediklerim çıkarsa depomu doldurttururum yalnız,250 tl dokunmaz diyorsan hava açınca testini yapalım,sıcak kahve lerde benden.

ben aksini mi söylemedim sadece az yakıyor çok yakıyor muhabbetine tepki gösterdim bende zaten 100 tl ye bi gazlama gecesinde min 200 km yapabiliyorum yani bu da aynı yakıyor demek olmuyor mu ben biliyorum bana ispatlıcağınız bişey yok bilmeyen arkadaş öğrenmiş olsun.
    Çay kahveyi her zaman içeriz abi görüşmek üzere.

can0001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TYPERHAKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kralsın
    M.CAN EKER...

PRoject01 Garage

MCanEkerPhotography:
    MCanEkerPhotography

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeni moda vag mı az yakar japonlar mı olsun ,rolldan daha guvenli olur iddalasması

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yahu tfsi larin ne kadar basarili olduklarini artik konusmaya bile gerek yok kanitladilar, hem performans hem yakit muazzam eski 1.8t lerden filanda cok daha az yakiyor..
    cip egsoz vs ilede +80hpler bnce cok iyi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.8t 2.0 tfsi duzgun hamkekerde performans tuketim oranini cok iyi veriyor ki bol bol ornekleride var

osman 1.8t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar şuan cupra r ım var öncesinde 400 hp gc8 im vardı yakıt olarak emin olun arada çok yok subaruyla fethiyeye gittim araç 40 kuruş yakmıştı arabada 4 kişiydik cupraylada gitseydim aynı yakacaktı gc8 subarular içinde en az yakan araçlardır oynandığında dahada az yakıyor şaşırtıcı ama gerçek

ecz_murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guzel konu olmus ve TFSI lar ıle ugrasan arkadaslar,onemlı tecrubeler paylasılıyor...
    Sunu unutmamak gerek,400HP lık Suby ıle 400HP lık Cupra nın Roll da ne yapıcagı.
    Sanırım 400HP lık cupra yada tek dıferansıyellı VAG grubu arac 100-200km 9 sec cıvarı cevırır ancak Suby hem aktarım kaybı hemde ruzgar dırencı yuzunden 11 sec cıvarında kalıcaktır heralde?
    Yanı 350-400HP lık TFSI rekabetcı olucaktır. K04 ıle 400HP sınırı cok saglıksız ancak 370HP tam olması gerektıgı gıbı(motor ıcıne gırmeden)
    çok yerinde güzel tespit, ayrıca eklemek isterimki..yakıt tüketim ve kullanırken masraf çıkarma konusundada oldukça avantajlı tfsi.

ecz_murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı osman 1.8t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şuan cupra r ım var öncesinde 400 hp gc8 im vardı yakıt olarak emin olun arada çok yok subaruyla fethiyeye gittim araç 40 kuruş yakmıştı arabada 4 kişiydik cupraylada gitseydim aynı yakacaktı gc8 subarular içinde en az yakan araçlardır oynandığında dahada az yakıyor şaşırtıcı ama gerçek
    160-180 civarı bir hızla yol katederek dene birde
    ayrıca subarunun çok fazla yakmadığı konusunda katılıyorum sana ama tfsi bariz az yakıyor,bence..

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 2.0 tfsi için hangi yağ tavsiye ediyorsunuz ?

F4R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2.0 tfsi için hangi yağ tavsiye ediyorsunuz ?
    hocam motul 300v kullanıyordum ama motul 15/50 ester oil'e geçiş yaptım. aracımı gündelik kullanıyorum ve motul 300v biraz gereksiz geldi. içinde şampuan oranı hiç yok ve yağ çok kirleniyor 5k km'de değişmeme rağmen. tavsiye üzerine motul sport ester oil'e geçtim, şuan daha az kirleniyor yağ. kullananlar genelde memnun. 1200km civarı yaptım. bir sorun görmedim. ben şuan için memnunum, uzun süreli kullanmadığım için direkt alın diyemiyorum ama aklınızda bulunsun.
    01 CLIO RS
    00 CLIO RS
    13 POLO GTI
    09 LEON CUPRA

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)