User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
50 sonuçtan 39 ile 50 arası

Konu: 1.2 tsi DSG patlar mı evetse nasıl?

GECE8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bruglione Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet orda yaptırdım . Her vites gecisinde patırdıyor. Arac sardıgı zaman patırdama dahada guzel oluyor Bi ara egzozu yağlatmaya gıtcem oraya olmadı bırlıkte gıderız aracın icindeykende karar verebilirsiniz
    Tesekkur ederimhaber verirsenz gorusrz tabi. bugun itibariyle son orta iptal oldu ayni capta boru cekildi yerine.ses tam istedgm gbi oldu gecislerde patlama oluyor yazilim yapinca dahada seeri patlar.baya homurtulu kamyon gibi oldu.tabi yuklenmeyince tatli bi ugultu var beni hic rahatsiz etmedi.garantide sorun cikar mi acaba??bide ilk bakimi kacta yapicaz km750de.
    TSI EcuFast Remap

Alıntı EM-RE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kanka benide o kdr sökseler benim 0 100 üm 4 saniye altı çıkmazsa adam değilim...
    hırsız olsan çalıcak bişi bulamazsın o derece

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor garantiden cıkıyor diye biliyorum ama egzozdan dolayı bır sorun cıkcagını sanmıyorum
    En fazla dsg sorun verir o da zaten garantı kapsamında. Hayırlı olsun bu arada

furkane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motor garantıden cıkmaz en kotu ıhtımal , egzos ile baglantılı parçalarda sıkıntı oldugunda sorun cıkabılır oda servıse ve sansa kalmış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tesekkur ederim ) dsg nin garantisi ayri mi yani ?motordan korkmuyorumda dsg saatli bomba gibi.asik olunasi bi sistem ama biraz narin sanirim.
    TSI EcuFast Remap

kanka benide o kdr sökseler benim 0 100 üm 4 saniye altı çıkmazsa adam değilim...

furkane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen sanzıman garantısı ayrı örneğin yay taktıgınızda sadece suspansıyon vs. yanı aktarım organları garantı dısı kalır elektrık veya sanzımanda sıkıntı olsa garantısı bu yay'a baglanmaz... kafanız rahat olsun . Bakım zamanı geldiğindede tanıdık servis & servis elemanları varsa onlara gıdınız ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyiymis ya o zaman sagol bilgiler icin.ilk basta baya tedirgin oldum yaptirdiktan sonra.tanidik servis yok malesef.siz forum sciroccoda da varmisiniz misafir olarak takiliyorum ordada bi furkan vardi
    TSI EcuFast Remap

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı furkane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motor garantıden cıkmaz en kotu ıhtımal , egzos ile baglantılı parçalarda sıkıntı oldugunda sorun cıkabılır oda servıse ve sansa kalmış
    servise sordum motor garantiden cıkıyor. Bi arayın sızde ıstersenız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk kac km de servise gidilcek pekii
    TSI EcuFast Remap

mrtsnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.2 TSI Manuel Leon'um vardı, SS Orta boru ve SS son susturucu mevcuttu. Ses stock 1.4 tsi'dan biraz fazlaydı Sonrasında DP yaptırdım ve çatırdamalar başladı. Ciddi anlamda hoşuma gidiyordu çıkardığı ses. Pıt pat pıt gibisinden Ses konusuna gelirsek, DP yaptırana kadar polisle hiç sorun yaşamadım. DP'den sonra 1-2 kez söylendi polis, 1 kere ceza yazmak istedi, emniyet kemeri cezasına çevirdim. Yaptırmak isterseniz de tavsiye ederim özellikle dp'yi. Normal şartlarda 18 jant takınca düz yolda 190 civarında tıkanan araç, aynı yerde 200 üzerine çıkıyordu. Hatta hep denedğim yokuş aşağı bir yer var TEM'de, 198'de kalıyordu, DP'den sonra 204-207km'h arası görüyordum. (Yer : TEM Mahmutbey girişinden sonraki ilk yokuş aşağı yer. )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtsnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.2 TSI Manuel Leon'um vardı, SS Orta boru ve SS son susturucu mevcuttu. Ses stock 1.4 tsi'dan biraz fazlaydı Sonrasında DP yaptırdım ve çatırdamalar başladı. Ciddi anlamda hoşuma gidiyordu çıkardığı ses. Pıt pat pıt gibisinden Ses konusuna gelirsek, DP yaptırana kadar polisle hiç sorun yaşamadım. DP'den sonra 1-2 kez söylendi polis, 1 kere ceza yazmak istedi, emniyet kemeri cezasına çevirdim. Yaptırmak isterseniz de tavsiye ederim özellikle dp'yi. Normal şartlarda 18 jant takınca düz yolda 190 civarında tıkanan araç, aynı yerde 200 üzerine çıkıyordu. Hatta hep denedğim yokuş aşağı bir yer var TEM'de, 198'de kalıyordu, DP'den sonra 204-207km'h arası görüyordum. (Yer : TEM Mahmutbey girişinden sonraki ilk yokuş aşağı yer. )
    Sizin konulari seat forumumda goruyordum 111hp veren sizin 1.2di sanirim.son orta iptal var bende suan ses asiri fazla eger gazlayarak polisin yanindan gecsem ceza garanti vitssten sonraki patlamalar anlatlmaz yasanir yazilim,dp,hava filtresi dusunuyorum zmanla yapicam bunlari.hava filtresi dynovua yansir mi yazilim olursa acaba? Bende 180gordum bi kere e5te ama farkinda degildim.200gorur egimde o zamann.
    TSI EcuFast Remap

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Istedigin yeri iptal et ses ciksin yeter , bunun susturucuyla degil sanzimanla alakasi var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neyin sanzumanla alakasi var anlamadm kbakma?
    TSI EcuFast Remap

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)