User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
70 sonuçtan 58 ile 70 arası

Konu: BMW 116i+remap = 118i+remap = 200hp :)

utkunoa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gambit49 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ac-schnitzer 1.16 icin 204 hp 290 nw tork degerlerini veriyor 2 yil motor ve turbo garantisiyle piggy ile yurutuyorlar performance kit olarak borusanin taktiği desteklediği bisey degil .
    borusanın desteklemediği birşey olsa müşterisinin aracına ücretsiz denemesi için takmaz
    1996 BMW E36 325i Sedan Turbo
    2008 BMW E92 M3
    2017 BMW F82 M4 Competition
    #unptuned

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ac şinitzel in performance kit oalrak attıgı kitte bmw nin orjinal kendi garantisini bozuyor fakat uluslararası bir sigorta sirketi tarafından araclarınız garanti altına alınıyor.

dt8677 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu konuşalı 5 ay olmuş.

Bir kaç sorum olucak ; herhangi bir gelişme varmı yazılım yaptıran veya yapan varmı aramızda? Yapıldıysa gerçekten 200hp oluyormu? Garantiyi etkilemicek bir yazılım varmı?

Teşekkürler.

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler yıl olmuş 2013 öyle her aracın beynini söküp yazılım atmak kulaga pek hoş fikir gibi gelmiyor.

hanginiz 0km aldıgınız bmw nizin beynini açtırırsınız? modülü takıyosun ne garanti ne bişey kafan agrımıyo yazılımla 40-50 alırsın modülle 30-35 Allah bereket versin

dt8677 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler yıl olmuş 2013 öyle her aracın beynini söküp yazılım atmak kulaga pek hoş fikir gibi gelmiyor.

hanginiz 0km aldıgınız bmw nizin beynini açtırırsınız? modülü takıyosun ne garanti ne bişey kafan agrımıyo yazılımla 40-50 alırsın modülle 30-35 Allah bereket versin
    peki bu modüller nedir nasıl temin edebiliriz 116 i alırsak ne kadarlık bir artış vardır.

dediğin doğru beyni filan açtırma sakat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dt8677 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki bu modüller nedir nasıl temin edebiliriz 116 i alırsak ne kadarlık bir artış vardır.

dediğin doğru beyni filan açtırma sakat

KELLENERS SPORT BMW, ITG AIRFILTERS, NUKE PERFORMANCE,JETEX EXHAUST,INJEN TECHNOLOGY RAGAZZON SRL,NOVITEC

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyin açmak denildiginde ne anlıyor insanlar ? İnsan beyni falan mı ? saklama kabı açmaktan farksız neredeyse.. Korkmayın yazılımdan yahu
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    artık moduller cok geliştı,performans ciddi manada alınıyor ve bır cok seye mudahele edılıyor artık...
    mesela Moskow unlım de yarısan bazı araclar modul uzerınden yuruyor. x6M vs gıbı...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuda açıklığa tam kavuşmamış ama bu 1.6 benzinli motorlar max gücü 4500civarı veriyorlar.Şimdi ideal vites atma devri ne olmalı?Sanırım 5000 dd dan sonrası hızlanma için olumsuz olur?

Kendi TSI motorlu aracım max gücünü 5000dd veriyor.5000dd sonra aracın sesi değişiyor hızlanma yavaşlıyor gibi geldiğinden ben hep 5200civarı atıyorum vitesi.Ne derece doğrudur bu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bmw 116i 8 ileri araçlardan güç almaya çalışanlar oldumu aramızdan acaba? Kapasitesi nedir? 200 üstü alınabiliyormu, cooler,dv,yazılım,filtre vb. işlemlerle acaba?

Rabbit33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben aracı stabil 200hp ler de box kullanarak yapmam mümkün müdür ?fazlası ya da aşagasını istemiyorum, yaza doğru cooler, filtre, bobin ve bujilerle destekliycem. Şuan da box kullanan ya da marka olarak önerisi olan var mı? bu güçler boxla alınabilir mi ? konu baya geride kalmış .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rabbit33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aracı stabil 200hp ler de box kullanarak yapmam mümkün müdür ?fazlası ya da aşagasını istemiyorum, yaza doğru cooler, filtre, bobin ve bujilerle destekliycem. Şuan da box kullanan ya da marka olarak önerisi olan var mı? bu güçler boxla alınabilir mi ? konu baya geride kalmış .
    Garantin devam ediyorsa yaptırma sakin sakin kullan açtığım bir konu var oku istersen. Yazılım sorun yaratır diye yazmıyorum garantiden çıkartıyorlar. box konusunda pek bir fikrim yok ama yazılım konusunda garantiden dilim yandı aman diyeyim

Rabbit33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orcunkar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Garantin devam ediyorsa yaptırma sakin sakin kullan açtığım bir konu var oku istersen. Yazılım sorun yaratır diye yazmıyorum garantiden çıkartıyorlar. box konusunda pek bir fikrim yok ama yazılım konusunda garantiden dilim yandı aman diyeyim
    Garanti 3 ay önce bitti ,N13 116 motor konusunda cok bilgim yok acıkcası nasıldır saglam mı narin midir surekli eco modda sakin kullanıyorum sadece soft bi yazılım atıp binmek istiyorum ilerde ne problem olur bilemem ? onceden stage 2 polo gtı vardı 82bin km sorusuz bindim cok gazlayan da biri degilim o aracın 1piston sengmanı krılmıstı sonra yaptırıp sattım actıgınız konu başlıgı nedir ?.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)