User Tag List

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213
240 sonuçtan 229 ile 240 arası

Konu: Hangi Turbonun Hava Akış Metresi Fazla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Telefon, video hic bir zaman tam olcum vermez oynamalar olur frame lerden dolayi. GPS ten olcen program icinde su videolarima bakabilirsem birsey soyleyecegim. Video daki net zamanla gps i karsilastiracagim.

shkodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akıllı telefon kullanıyorsanız Track master ile sürenizi ölçebilirsiniz.

GPS ile pist üzerinde belirlediğiniz nokta örnek olarak start çizgisi, siz oradan geçtiniz mi sürenizi başlatır bir daha ki geçişinizde durdurup yeni sürenizi başlatır

Video çeken fotoğraf makinanız ya da video kameranız varsa vantuzlu kamera tutacağı ile cama sabitleyip çekersiniz. Bir sonra ki piste girmezsem ya da ayrı seanslarda olursak kamera tutucuyu ödünç verebilirim.
    Teşekkür ederim. Zaten beni istanbulparkta gören herkes birden üstüme çullanıcak diye düşünmüyo değilim hani. Tabi benimle tanışmak için canım başka bir şey düşündüğümden değil.

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Teklif var ısrar yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalniz ayfon cok sicak havada egt yapip naz yapiyor bazen cekmek icin aman serin tutun ve hafizayi iyi ayarlayin tabi sarjida onemli yaninizda sarjida goturun kesin video cok yiyor pili bide cikinca izlersiniz her seanstan sonra bitiyor cabuk.Ismim Zeki evet sanziman lafi benden ciktida siradayken Serkan(m3csl) hatirlatti bak bunda okunmus var dikkat et diye bilinc altima yerlesmis sizde rolling gibi tam gecerken basinca agzimdan kacti pardon tekrar yaz sonuna kadar org katilamiyorum ama illaki birinde denk geliriz kazasiz belasiz turlar olsunda aci soslu olur kizartmali olur mangalli olur cok sorun degil
    Zeki Afyon ne alaka.
    Yanlız ben burda planlı bir hareket sezdim Zeki, Serhan ve bütün mahalle, gezi parkında daha az eylemci vardı. Yukarıda yazdığım gibi en kısa sürede istanbulparkta buluşuruz.

s2k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sayfalarca iddialı sözler söyleyip, kendini en hızlı sananlar gelinde görelim diyen birisi için transponder çok pahalıymış kum saatiyle ölçsek daha ucuz olmaz mı tavrı pek olmamış gibi. Gerçi ben vermediğiniz cevapları ve bir sayfada yazdığınızı diğer sayfada yalanlamanızdan yoruldum o yüzden sırf meraktan parka gelicem.

Tanışmak üzere...

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sayfalarca iddialı sözler söyleyip, kendini en hızlı sananlar gelinde görelim diyen birisi için transponder çok pahalıymış kum saatiyle ölçsek daha ucuz olmaz mı tavrı pek olmamış gibi. Gerçi ben vermediğiniz cevapları ve bir sayfada yazdığınızı diğer sayfada yalanlamanızdan yoruldum o yüzden sırf meraktan parka gelicem.
    Doğru söze ne denir..,
    Neler yapmıştınız.
    Eğer Ne yaptığınızı söylemezseniz forumda konu açacağım metin beyin yaptığı prıjeler diye........

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı s2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tanışmak üzere...
    Üşenmedim en baştan başladım hepsini tekrar okudum ve büyük konuştuğum bir yer göremedim. Kimseyede hakaret etmemişim.

Bence sen beni yanlış anlıyorsun. '' Kendini en hızlı sananlar gelin görüşelim'' demedim. Ben bir anı anlattım buna inanmıyanlar oldu buna karşılık tek çarem vardı ''benim dediğime inamıyan varsa gelin görüşelim'' dedim.

Transponder pahalı demenin neresi yanlış arkadaşlarda gördüm başka şeyler ile ölçüyorlar bunu danışdım. Burda sizi rahatsız eden nedir.

Yazılarını samimi bulduğum kişiler ile elbette bazen şakalaşıyorum. Herkes ile kavga halinde olan manyak biri değilim. İki defa ölümün yanından geçmiş biri olarak bu dünyanın hiç bir şeye değmez olduğununda farkındayım. Belki tek farkım genlerimden gelen hırs ve çalışma azmidir ama beni hayata bağlayanda budur.

Gunes G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben alap hd programini kullaniyorum, gerek GPS gerek obd olsun hepsinden bilgileri alip pistin haritasini ikinci turda cikartmis oluyor, buna gore tur suresi, yanal ivme, dogrusal ivme, gaz kelebegi pozisyonu, hiz, devir vs vs gibi bilgileri kayit ediyor ve video ile ayni zamanda izlenecek bir arayuz olusturuyor.

Hata payi maximum 0.2 saniyedir, bu da gayet yeterli bir olcum saglar. Onumuzdeki track day'de her zamanki gibi ordayim, sure olcme konusunda yardimci olabilirim.
    You call it turbo lag , i call it foreplay ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gunes G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben alap hd programini kullaniyorum, gerek GPS gerek obd olsun hepsinden bilgileri alip pistin haritasini ikinci turda cikartmis oluyor, buna gore tur suresi, yanal ivme, dogrusal ivme, gaz kelebegi pozisyonu, hiz, devir vs vs gibi bilgileri kayit ediyor ve video ile ayni zamanda izlenecek bir arayuz olusturuyor.

Hata payi maximum 0.2 saniyedir, bu da gayet yeterli bir olcum saglar. Onumuzdeki track day'de her zamanki gibi ordayim, sure olcme konusunda yardimci olabilirim.
    İlgine teşekkür ederim. Anladığım kadarı ile herşeyi senin programın yapıcak. Benim almam gereken bir cihaz veya yapmam gereken bir şey varmı. Benim sadece Nokia 500 diye bir telefonum var. Kardeşimde Nikon diğerinde Samsung dijital foto ve video cihazı var.

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)

trackmaster ile aynı mantık, tek fark anladığım kadarıyla alap hd pistin krokisini çıkartıyor

diğerinde direk kendi buluyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bu program iphone icin mi ? net ismini yazabilir misiniz?

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı shkodra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeki Afyon ne alaka.
    Yanlız ben burda planlı bir hareket sezdim Zeki, Serhan ve bütün mahalle, gezi parkında daha az eylemci vardı. Yukarıda yazdığım gibi en kısa sürede istanbulparkta buluşuruz.

Iphone telefonlar cok sicakta kendini korumak icin cok isindi diye uyari verip video falan cekmiyor hatta konusmaya bile izin vermiyor sanirsam soguyana kadar o yuzden dedim arkadasim seansini o yuzden cekemedi.Insallah bende en kisa suredr bulusup pes pese donmeyi cok isterim.Planli hareket yok spontane geclisti sizinle alakali konusma park alanindayken

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)