User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Opel insignia hakkinda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Opel insignia hakkinda

Merhaba forum uyeleri
    Techturkey de uzun suredir takiliyorum ama yeni kayit oldum oyuzden baslik yanlis yerde olabilir kusura bakmayin.
    1.6t insignia ya sahibim 2010 model 33binde landirenzo lpg li
    Bu subap lari degistirilenden celik subap mi takiyorlardi oyle birsey olmasi lazim tam hatirlamiyorum
    Arac 3 yildir bende agirlik tan ve sanziman dan dolayi bana biraz yavas kaldigini ve uzerinde biraz oynama vaktinin geldigini dusunuyorum chip den baska onerisi olan varmi 7 bin liraya kadar butcem var eger guzel onerileriniz olursa buraz daha genisletebilirim
    Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler
    Iyi gunler

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    genel kanı satıp daha hızlı araba alman yonunde olacaktır, çünkü harbi ağır bi araba ve otomatik. konu tartışmaya kapalı oluyor otomatikman, ha turbo büyütüp emme büyütürsün mesela, intercooler headers vs vs diye devam eder. ama zaten opel 1.6t makina 230 hp den sonra kol problemi yaratıyor diye biliyorum. haliyle yazılım sonrası bişey yapmaman gerekiyor.
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İsminide paylaşırsan daha iyi olur,hoşgeldin tekrar.
    son derece cüsseye göre iyi giden bir araç.evet 1.6 t lerde yazılımı pek önermedi bana da birkaç kişi.kollar problem yaratıyor demişti.ama yazılımla çok değiştiğini söyleyende oldu.bizdede var aynı araba,şanzumanı pek iyi değil ama kötü de değil.araba yürüyor,senin beklentin fazla demek ki (:. Hayırlısı olsun

karsiyakaliozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba yazılım yaptırdık kısmen iyileşme oldu ama beyni açıp yapmak gerekiyor biraz uğraştırıyor ağır büyük olması sıkıntı
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adim Burak
    Araç otomatik degil manuel bu yuzden bi avantaji var diye dusunuyorum. Bilmiyorum bana mi iyi geliyor ama araba gereginden fazla iyi yol tutuyor ve o fiyatta en iyi tercih gibi sacede biraz da seri olmasi benim icin yeterli olacaktir chip için beyni acmadan yapmamiz mumkunmu acaba? Sağolun bu arada cevaplariniz icin

Absinthe. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Chip ile zorlanmadan 200-210 hp civarlarına çıkabiliyor. Bu şekilde kullanan arkadaşlar var. LPG bu motor için pek önerilmesede taktıran ve sorun yaşamayan kullanıcılar var. Yüksek kilometrelerde ne olur bilinmez. Lpg ile ilgili kronik sorun dediğiniz gibi subab erimesi. Orjinal subablar lpg için dayanıksız. Bunun yerine kaliteli çelik subab ile bu sorununu ortaya çıkma olasılığını en aza indirebilirsiniz. Birde lpg takacak ustanın ve kit in kaliteli olmasına özen gösterin.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    benim iki arkadaşım opel servisi ve hiç görmediysem bu chipden ötürü benzinlilerde 2 tourer 4-5 tane sedanda motor yapıldığını bilhassa gördüm.. hatta bir tourer içim gitmişdi araç henüz daha 17 binde sıfırdı..

Lpg ye gelince takan çok var .. ama ikinci elde lpg li insignialara yönelim az.. çünkü insanlarda bir ürün almadan önce artık biraz forumları oraları buraları okuyorlar..

arabaya gelince bence bir şeyler yapmak istiyorsan hakkını alıcağın ve emeğinin paranın karşılığını alıcağın bir araca yönel derim.. insignia bence o işin aracı değil..

ne yapsan ne etsen ne harcasan karşılığında ya tam verim alamıycaksın yada bolcana sıkıntı alıcaksın sanayi yollarını arşınlayıp durucaksın.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

basgan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazılım ve kat iptali ile güzel sonuçlar alınabiliyor.
    forumda opelin turbo konusunda uzman vmax ümit var. konuyu okursa yardımcı olur.
    Vmax Performance T bu da linki..
    ankaraya yolunuz düşerse de opelgarage da uğrayabilirsiniz..
    kolay gelsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankaraya yolum düşerse ugrayacagim aklimda sadece chip taktirmak var umarim ilerde motoru toplamak zorunda kalmam gorusleriniz icin tesekkur ederim

eticet06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bildigim kadari ile ayni motor olan astra gtc ye yazılıp yaptık uzun süredir kullanıyoruz arac geneldede roll de (: bir sıkıntı cekmedik yazılımı yapan ise u.s oerformance utku selamoğlu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)