User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
107 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: BMW 5.40i E39 Hakkında

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiber tampon,cin malı ekran takan en dolu M paket diyor aliminyum
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmirdeki araç çok yorgun duruyor ben hiç yanaşmayın derim, eğer 540tan başka araç yoksa kafanızda bide buna bakın derim nispeten daha diri duruyor
    Sahibinden 1998 540i
    İlan No: 484763673
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    ben ne bmw den ne de bu kaslardan anlarım ama gördügüm kadarıyla resimlerden sanki bu daha bi gerçekçi 5,40 a benziyor öbürü sanki biraz gayserili işine daha çok benziyo
    kafanızı karıştırmış gibi olmıyayım ama gördüğüm bu resşmlerden haa bide her iki ilanla yakından uzaktan ilgim alakam yoktur
    PROSTOCK GARAGE

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ilandaki fotolarda bile hiç albesini yok arabanın sizi nasıl cezbetti hayret fiyatta uygun değil, iyi cesaret bu araba için izmire gelmek birde hangi servis bakıcak burda özgörkey mi ?

STFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şasenin son 7 haneyi isteyip, donanım sorgulaması yapın. Aracın fabrikasyon donanımlarından nelerin aracın üzerinde olup olmadığını görün bunu sorgulayın. Mesela gerçekten fabrikasyon manuel mi?

Gösterge testi yapın ( test no 1 ) aracın şase no ruhsattaki ile tutuyor mu, fabrika çıkış tarihi kadrandaki ile internette yaptığınız sorgulamada doğru çıkıyor mu
    test no 2 ( kadran selamlama yapar ) göstergede yanması gereken tüm lambalar yanıyor mu, tüm ibreler düzgün çalışıyor mu bunu görmüş olursunuz. Misal airbag lambasının ampulunu sökerler patlak ampul takar ya da ampula bant takmış olabilirler bunu görebilirsiniz

Böylelikle orjinal km mi değil mi bir nebze buradan yola çıkılabilir

Ruhlu bir araçtır

Bir daha station rs6 alabilecek duruma gelene kadar E39'dan ruhlu aşkla binebileceğim bir aracım olacağını düşünmüyorum

Araç tertemiz ise, yetkili servis kontrolünden tam not alırsa alın derim. Ufak tefek sıkıntıları var sonra yaptırayım mantığıyla alırsanız ocağınıza incir ağacı diker, ama öyle lanet bir aşk ki bu vazgeçirmiyorda

Ben ağustostan bu yana 9000 TL masraf ettim, halen dahada istiyor birşeyler ilgimide eksik bırakmıyorum ama neden böyle yapıyor anlamıyorum

Motoru hakkında bilgim yok, motoru yürüyeni iyiyse kuleye şaseye darbesi yoksa elektroniğinde derdi yoksa alınır. Yalnız hacimden ötürü satışı oldukça ağır aldığınız rakama satabileceğinizi düşünmüyorum. Fiyat ciddi anlamda pahalı 50 lirayı görmeyen buna yakın km'de 99 model 5.40 yakın zamanda satıldı konyadan

Birde sebebi özel değilse neden 5.40?

Bu paralara ciddi güzel 5.30 alabilirsiniz, piyasası daha çok olan ve ustaların görünce kaçmadığı bir motor. 231 hp yetmez mi diyorsunuz yoksa

Buda benim bebeğim

Araxınıza maşallah bilgiler için de çpl teşekkürler. 540 taki sebebim v8 araca binmek istemem 230hp evet bana yetmeyecek ömürlük binmeyi düşündüğüm bir araba istediğim herşeu olmayacaksa zaten halihazırda aracım var denk geldi görmeye gidiyorum bakalım ne olacak
    Seat Leon ST FR
    Opel Insignia OPC
    BMW E39 540i

Gokmen Erbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    540 cok guzel bir araba. mutlaka alin. ama bunu degil. gercekten temizleri var nadiren ilana duser ve fazla durmaz.

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birkaç arkadaşında dediği gibi ne fiyatın , ne km'nin nede kozmetiğin albenisi var.. İlanla alakam yok ama ben olsam İzmir'e gideceğime buna bakarım..

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

STFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın kozmetik olarak hangi kusurları gözünüze çarpıyor deri döşemeler ve direksiyon hariç
    Seat Leon ST FR
    Opel Insignia OPC
    BMW E39 540i

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STFR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın kozmetik olarak hangi kusurları gözünüze çarpıyor deri döşemeler ve direksiyon hariç
    Başkan araç komple falso tamponlar kaporta parçalarının birleşimi göğüs aracın her yeri ile oynandığı belli bide fotoğraflarda böyle bide yakından bakınca neler çıkacak, inşallah çıkmaz veya inşallah sorun sadece kozmetiktir mekaniğe uzanırsa iş cidden sıkıntı
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eyüp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birkaç arkadaşında dediği gibi ne fiyatın , ne km'nin nede kozmetiğin albenisi var.. İlanla alakam yok ama ben olsam İzmir'e gideceğime buna bakarım..

Bu aracı ramazanda galerinin sahipleri mekanın önünde park ederken gördüm kaporta gerçekten ip gibi ama boyandığı çok belli oluyordu akşam vakti bile pütür pütür görünür ya boya öyleydi anlatabildim umarım
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ne bmw den ne de bu kaslardan anlarım ama gördügüm kadarıyla resimlerden sanki bu daha bi gerçekçi 5,40 a benziyor öbürü sanki biraz gayserili işine daha çok benziyo
    kafanızı karıştırmış gibi olmıyayım ama gördüğüm bu resşmlerden haa bide her iki ilanla yakından uzaktan ilgim alakam yoktur
    Abi ankaranın falan çok kötü bir namı var ama ankaradan çok temiz araçlar çıkıyor son zamanlarda dikkat ediyorum özellikle e39 ve e60 kasaların ilanlarında diri ve güzel bakılmış araçların çoğu ankarada ama hepsi en kötü 3 santim basık
    Drive Fast Live Young
    One Love E39

KaanBRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence sen ilanını attığın aracı almalısın. Kimseye kulak asma İzmirdeki aracı baktırıp al manuel V8 daha ne olsun. Senin gözüne kusurlu gelmiyorsa galericilerde taş yemeyecek ya? Böyle araçlarında satılması gerek,arkadaşlar lütfen herkese kalem gibi araç aldırmaya çalışmaktan vazgeçin diğer arabalar kime satılacak?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KaanBRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence sen ilanını attığın aracı almalısın. Kimseye kulak asma İzmirdeki aracı baktırıp al manuel V8 daha ne olsun. Senin gözüne kusurlu gelmiyorsa galericilerde taş yemeyecek ya? Böyle araçlarında satılması gerek,arkadaşlar lütfen herkese kalem gibi araç aldırmaya çalışmaktan vazgeçin diğer arabalar kime satılacak?
    Abi genc yasta bmw den sogutur bu arac,beklesin temizini alsın.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz

peace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamen sezgisel olarak söylüyorum ben almazdım bu 540i. Yazılanlara ek olarak o km de olduğunu sanmıyorum aracın. Piyasada daha çok yeri olan 530 tercih edilebilir.
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzaylıların bizi görmesi için çizilen sıfırlar gayet gereksiz..
    https://www.instagram.com/topalworks/

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendimi alıcı arkadaşın yerine koyuyorum.
    Alsam, başım ağrıyabilir.
    Almasam, hayat boyu manuel 540ı almadım düşüncesi.
    Ayrıca kilometreye ben de inanamıyorum.
    230 binde e39, sıfır gibi görünmeli.
    Allah yardım etsin.
    Konu osmanaydo tarafından (12-12-2017 Saat 08:49 ) değiştirilmiştir.
    Düz adam___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı osmanaydo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendimi alıcı arkadaşın yerine koyuyorum.
    Alsam, başım ağrıyabilir.
    Almasam, hayat boyu manuel 540ı almadım düşüncesi.
    Allah yardım etsin.
    Gercekten evlat yapacaksa,guzel arac alir,maddi yonden hazir oldugunda komple manuel’e cevirir abi gozde buyutulcek buyuk birsey degil ama arac yok sikinti orada
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz

KaanBRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gercekten evlat yapacaksa,guzel arac alir,maddi yonden hazir oldugunda komple manuel’e cevirir abi gozde buyutulcek buyuk birsey degil ama arac yok sikinti orada
    İlanını attığı aracı tam evlat yapar aslında,ömür boyu da binmek istiyormuş uzun bi süre eksiğini gediğini toplar derdi bitmeden ömür biter )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neden böyle düşündüğünüzü sorabilir miyim aracı görme fırsatınız oldu mu
    Resimlerde herşey apaçık ortada. Araç otomobilden hiç anlamayan birine satılacak daha doğrusu itelenecek kadar toplanmış. Yıkık araba alınır ama bu denli bitik araba asla alınmaz. Aracın gövdede aslına uygun çizgilerin hiçbiri kalmamış, macun dolu, hadi onu geçtim iç trim aksamı daha önce yazdığım gibi rezalet ötesi, araç büyük ihtimalle gümrükte yattığı süre içinde açıkta kalmış ve kırık camlarından içine epey bir su yemiş. Vinil, halılar ve ahşap trimlerden çok belli bu durum. O kadar çok kilometresi varki tahmininm en azından 650.000 km üzeridir, tüm iç aksam aşırı yorgun, sürücü koltuğunun oturağında sünger parçalanıp kalmamış deriler direk koltuk iskeletine oturmuş, sırtlıkların durumuda pek farklı değil. Düzgün bir E39'un nasıl olması gerektiğini bilen biri; hadi onu geçtim düzgün bir arabanın çizgilerinin nasıl olması gerektiğini bilen bir kimse değil satın almak bu arabanın yanından geçmez. Manuel vites olmasına takılma çok istiyorsan al düzgününden bir otomatik git çıkmacıya al düz şanzıman ve çevir manuele. E39 çevirmek E36 çevirmek gibi değil, E36'da otomatik şanzıman pek para etmez, E39'ların %95'inden fazlası otomatik olduğundan otomatiği kıymetlidir ve bir çıkmacıya gidip sağlam otomatik şanzımanını, şaftını, vites kol mekanizmasını vs versen sana para almadan düz şanzıman, şaft, debriyaj pedalı, baskı balatayı verir.

Bu arabaya verilecek para en fazla 30.000 TL'dir, o da vura kıra kullanılır, en sonunda 10.000 TL'ye hurdacıya satılır. Bu araca sen istersen 50.000 TL harca düzgün bir E39 ayarına getiremezsin.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zamanında 18-20 bin liraya satılamayan 5.40 lar, kılıç gibi bebek gibi kapalı garaj arabalarının, e39 M5 ve e39 5.40 ların astronomik rakamlara satıldığını görünce uçtu bir anda... 5.40 tabii ki çok çok güzel bir araçtır, sesi gidişi duruşu benzersizdir ama dediğim gibi kaçı hakediyor tekrar sahiplenilmeyi? 2010 senesinde ilanlarda sadece 2 tane 5.40i vardı kazasız, diğerleri hep pertten toplamaydı, ne ara bu kadar 'temiz!' 5.40i türedi piyasada???
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    net diyorum arkadaşlarla hem fikir anladığım kadarıyla ben almam o arabayı fikir konusundan aşağıdaki ilanı atıyorum.e39 dediğin böyle durmalı bence,ha eksiği varmıdır bilemem ama duruşu çok güzel geldi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler