User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
81 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: shell yakit

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün akşam shell in kendi istasyon u olan gülsuyu koprusu altindaki şubede yakıtı fullledim. Zararlı olmasına rağmen yolda kalacak seviyede yakıtı tukettim. Farkı anlamak için şart . Sonuç 3. Vites te çıktığım bir rampa vardı 5 vites e çıktım vites düşürmek istemedi araba. Performans olarak gerçekten iyi ama menzil olarak kontrol edecegim . Opet te şehir içi 550 felan gidiyorum

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam shell in kendi istasyon u olan gülsuyu koprusu altindaki şubede yakıtı fullledim. Zararlı olmasına rağmen yolda kalacak seviyede yakıtı tukettim. Farkı anlamak için şart . Sonuç 3. Vites te çıktığım bir rampa vardı 5 vites e çıktım vites düşürmek istemedi araba. Performans olarak gerçekten iyi ama menzil olarak kontrol edecegim . Opet te şehir içi 550 felan gidiyorum
    Karşılaştırma sonrası görüşlerini buraya yazar misin? Ben de 2 marka arasında gidip geliyorum. Daha doğrusu Shell'de im ama Opet E gönlüm kayıyor.

Gimifayf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tum sirket araclarimiz is makinalarimizda yillardir Shell kullaniyoruz.
    Yakittan kaynakli 2 kez sorun yasadik dmax pikapta yakit filtresinde problem olustu sadece.
    Tabi tonlarca saglikli yakit almanin yaninda bu 2 kez soruna onemsiz gozuyle bakiyorum.
    450k kmdir dizel 3.6 Range, 120 k kmdir 1.5 dci Duster, 45k kmdir 320ied, 35 k kmdir 530i, kilometresini sayamadigim Ducatolar, kilometresini sayamadigim Dmaxler, Cat Komatsu Volvo is makinalari, Axor ve Fatih kamyonlar vs sorunsuzca kullandigimiz araclardan bazilari.
    Bp benzininin daha iyi oldugunu cok fazla duyuyorum bu ara etrafimda ama aliskanliklari degistirmek kolay olmuyor.
    Ya ölürüm ya da kaskodan para alırım kafası.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karşılaştırma sonrası görüşlerini buraya yazar misin? Ben de 2 marka arasında gidip geliyorum. Daha doğrusu Shell'de im ama Opet E gönlüm kayıyor.
    Opet te kükürt biraz daha fazla. Opet menzil olarak 50 100 fark edebilir. Shell De motor sesi biraz daha düşük. Şimdi bu km lerde farkı hissederim. Ama 100 km den sonra aliskanlik oluşur . Dediğim gibi aracın atak ligi arttı sirkete giderken kullandığım yolda 5. Vites te gittim şaşırtıcı oldu. Depo bitsin bakalım kaç km yapacağım.

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

fuelSave? V-power? hangisi
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sekizsilindir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fuelSave? V-power? hangisi
    V power tabiki. Fuel Save ticari ler eski dizel ler için uygundur. Biraz daha kalın katkısı azdır. Menzil uzun olabilir

Slipshod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yılların shell kullanıcısıyım önceki araçlarımda lpg + benzin şimdiki arabamda full benzin kullanıyorum shellden sırf bu konu yüzünden denemek amaçlı opetten aldım bakalım fark var mı. bu arada bulunduğum yerdeki shell istasyonu shellin kendi istasyonu değil.
    Emniyet kemeri sizi koltuğa değil hayata bağlar!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben yıllardır opetten alıyordum. Son 6 aydır falan Shell den alıyorum yakıtı çabuk bittiği doğru sanki tiner gibi bir anda uçup gidiyor ama opet e göre de gaz tepkileri çok iyi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı son_samuray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yıllardır opetten alıyordum. Son 6 aydır falan Shell den alıyorum yakıtı çabuk bittiği doğru sanki tiner gibi bir anda uçup gidiyor ama opet e göre de gaz tepkileri çok iyi
    200 liranın 100 unu fuelSave 100 unu nitro yapıp denedin mi bu şekil yapan lar vardı. Yeni fulledigim bitince öyle deneyecegim

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Opet te kükürt biraz daha fazla. Opet menzil olarak 50 100 fark edebilir. Shell De motor sesi biraz daha düşük. Şimdi bu km lerde farkı hissederim. Ama 100 km den sonra aliskanlik oluşur . Dediğim gibi aracın atak ligi arttı sirkete giderken kullandığım yolda 5. Vites te gittim şaşırtıcı oldu. Depo bitsin bakalım kaç km yapacağım.
    Shellciyim aslen ama Opet kafamı kurcalıyordu. Sanırım shell'e devam edeceğim. Eyvallah.

Bu arada sen hangi günler istasyondasın? Bazen yolum düşüyor. Bir çayını içerim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Shellciyim aslen ama Opet kafamı kurcalıyordu. Sanırım shell'e devam edeceğim. Eyvallah.

Bu arada sen hangi günler istasyondasın? Bazen yolum düşüyor. Bir çayını içerim
    Menzil kontrolü de yapalım ne kadar fark eder belli olur. O akşam jest minibs te yakıt aliyor du nitro mu aldı save mi göremedim. Pzar hariç ordayım beklerim her zaman

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Menzil kontrolü de yapalım ne kadar fark eder belli olur. O akşam jest minibs te yakıt aliyor du nitro mu aldı save mi göremedim. Pzar hariç ordayım beklerim her zaman
    Yakıt iyi güzelde bir depoda en az 50-60 km fark ettirdi buda depo başı 25 tl yapar opete göre en az 50 km az gideceğini biliyordum da yeni teknoloji vs derken yine bir test yapmış oldum.

Frx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bp bin benzinini performans olarak bayağı beğendim. Shell den çok fazla almadım ama oda fena değildi Bp bariz iyiydi OPET menzil olarak gerçekten yüksek ama evet performansı vasat.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_si Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güncelleme yapıyorum:
    depo dün akşam bitti bu sefer petrol ofisinden 50 liralık aldım ve araba normale döndü
    sonranbugün başka bir shell den 100 liralık aldım (taşıt tanıma olduğundan mecburen shell den almam lazım)
    araba yine aynı oldu, en başa döndük gaz tepkisi zayıfladı yani şöyle bir durum oluşuyor başka benzinle pedala dokununca ivmeleniyor ama shell den alınca pedala herzamankinin 2 katı fazla basmak gerekiyor dipgaz da arabanın gidişi yine iyi.
    shell in koydugu katkı sanırım gaz pedalı hassasiyetini azaltıyor
    yada besim araba yakıt seçiyor. çok saçma bir durum. artık 100 liralık shell den üzerine de 100 liralık başka yerden alıp mix yapacağım sanırım
    Shellden alınca geç gaz yeme olayı devam ediyormu ? Hangi yakıt fuelsavemi vpowermı ?

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tuFAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Shellden alınca geç gaz yeme olayı devam ediyormu ? Hangi yakıt fuelsavemi vpowermı ?
    sıkıntı yok. geçici bir durumdu. nitro alıyorum artık

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mazotu iyi olan hangisi? Opetin mazotu ile uzun km yapıyorum ama gidiş pek iyi değil. Total sevemedim nedense. Shellde flex bilmem ne çıkarınca bozdu sanırım nitro gibi değil

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende de genel kanının tersine dacia duster da shell iyi geliyor opette araba saçmalıyor..bu nedenle yıllardır shell kullanıyorum istanbul dışı şehirlerde de shell den almaya özen gösteriyorum

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gebelde Bp alirim,ultimate benzin.
    2 aydir turgutreis bp den aliyorum,gayet iyidi araba ama son depo resmen bitmedi ama arabada isteksiz gidiyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genelde po dan alıyorum, en son yakıtımı yalovada shell den aldım araba normalden fazla yakmaya başladı. Vag çok yakıt seçiyo.

2 litre tfsi da bp seviyor

Opet hayatta almam, 3 arkadaşımın yakıt yüzünden araçları motor yedi hatta mahkemelik oldular araçlar rr vogue, 525xd ve s5

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler