User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: E36 M50 2000cc turbolamak

Lufthansaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question E36 M50 2000cc turbolamak

Herkese selamlar.
    Turbolamak adına bir e36 alma hevesinde bulundum. Nihayetinde gidip aracı aldım.
    Ancak bu zamana kadar kullandığım tüm araçlar neredeyse atmosferikti. Bu nedenle E36 turbolamanın detaylarına hakim değilim.
    Bu konuyu açmadan önce gerekli konuları hortlatıp, biraz inceleme yaptım. Ancak yine de bazı eksikler var.
    Motor içerisine girmeden, oem motoru turbolamak ve akabinde durumum müsait olduğunda ve yetersiz geldiğini düşündüğümde motor içine girmek istiyorum.
    Bu durumda hangi parçaları almak bu aracı turbolamam için bana yeterli olacak ? Parçaları yine sitede kullanmış ve temiz olan veyahut akabinde sıfır olan parçalar eşliğinde toplamak istiyorum. Acelem yok, ne zaman liste tamamlanırsa o zaman aracı turbolarım.
    220-250 beygir arası güç benim için başlangıçta kâfidir.
    Bir de bu işi hakkıyla ve karşılığıyla yapan birilerini tanıyor muyuz ? Bmw ortamına ilk defa giriyorum ve kimseyi tanımıyorum. Bu benim için dez avantaj ama sizlerin desteğine güveniyorum.
    Hepinize saygılarımla..

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takipteyim
    SWAT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turbo maliyetine aracına swap veya stroker yaparak da istediğin o güçlere ulaşabilirsin. Bence önce hacim yükseltip daha sonra yeterli olmadığında turbolamak daha mantıklı
    Form > Function

FurkanElsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DmWorks(eski ismi ile JdmWorks) Mert Bilaloğlu ile görüşebilirsin. 60 küsür turbo bmw projesi var, ki şu an hali hazırda driftte kullanılan birçok araç onun tarafından yapıldı. Instagram ve facebook’tan “dmworks” şeklinde arayarak bulabilirsin. İnternet sitesini de aşağıya yazıyorum geçmiş projelere bakmak istersen

Jdm Works
    Konu FurkanElsiz tarafından (21-05-2018 Saat 18:48 ) değiştirilmiştir.
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllık abonelik fiyatını pm atıyorum kameralı izleme, epoksi taban ve 3 kişilik yer verebiliyorsan bu fiyata bende sana veririm

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Semih Taşkan ile görüşebilirsin elinde parça vardır yazılımcı kendisi Ankara 'da yaşıyor yardımcı olacaktır size

Semih Taşkan | Facebook

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler