User Tag List

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
174 sonuçtan 172 ile 174 arası

Konu: T-jet MiTo'ya Garrett GT1446 Turbo Uygulaması

ofli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ne güzel işte teknik ne kadar bilginiz varsa paylaşın burası teknik paylaşım forumu adı üzerinde ama gizemli şekilde 'onu taktıysan olmaz' dediğinizde altını doldurun ki bilelim biz de, herkesin kendi tecrübesi var sonuçta ama kimse en iyiyi en doğruyu bilmiyor bilemez, mesela EVO IC'u güzeldir ama evocuya sorsan 'çöp o hemen değiştir!' der, neden? EVO nun setuplarına yetmiyordur ama bu ürünün çöp olduğunu göstermez mesela sizin araçta mükemmel iş yapmış demek ki sorun IC da değil, uygun araç uygun setuptaymış...
    sizinle serdarın orada görüşmüştük hatırlarsınız beni mersinden aslan ben birçok paylaşımda bulunuyorum gerek instagramda gerek face sayfasında bilgi paylaştıkca güzeldir birçok aracta cooler konusunda bilgiler edindim artık fabrikalar watercooler yapıyor ve biz tdi golf 7 lerde watercooler upgrade etmeye çalışıyoruz ama burada oturmuş bir çin malı cooler a laf soyledim diye neler dendi kendimizi geliştirmemiz lazım
    On3R
    R-Turbo

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ofli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizinle serdarın orada görüşmüştük hatırlarsınız beni mersinden aslan ben birçok paylaşımda bulunuyorum gerek instagramda gerek face sayfasında bilgi paylaştıkca güzeldir birçok aracta cooler konusunda bilgiler edindim artık fabrikalar watercooler yapıyor ve biz tdi golf 7 lerde watercooler upgrade etmeye çalışıyoruz ama burada oturmuş bir çin malı cooler a laf soyledim diye neler dendi kendimizi geliştirmemiz lazım
    hatırladım hocam, burada tepki kafadan bir şeye olmaz demek oldu... Çin mallarının durumu bariz zaten ama çoğunluk alıp kullanıyor, biz de çevremizden kim neden memnun hangi mal nasıl görüyoruz, arkadaşım M50 için bir manifold aldı bildiğin sanat eseri, kaynaklar müthiş malzeme güzel ama eminim ki Çin'de soba borusundan manifold yapan da vardır o nedenle genellemek yerine IC için petek kalınlığı örgü şekli, iç yapısı malzemesi gibi konularda verim-verimsizlik tartışalım, EVO örneğindeki gibi, hangi EVO cuya sorsan IC yi değiştirmiştir ama sizin arabada mükemmel iş görmüş yani sorun EVO IC sinde diyemeyiz... paylaşım olayına gelince, biri sosyal medya diğeri (TT) otomobil paylaşım forumu, foruma da bu paylaşımları koysanız ve de deneyimlerinizi gösterseniz böyle bir cümle yazdığınızda alacağınız tepki 'abi ne gibi dezavantajlar var siz hangisini kullanıp memnun kalmadınız?' olurdu...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı powERS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taş yerinde ağırdır diye bir laf var ama taş izmirdede aynı karstada.
    Yer çekimi ivmesini hesaba katarsan kütle sabit ağırlık değişken olabilir bro

Uzun lafın kısası benim görüşüm şudur, herkes kullandığı üründen memnun olduğu sürece sorun yoktur. Bu beklenti ile alakalı biraz da tabiiki
    Konu levent tarafından (24-01-2020 Saat 23:47 ) değiştirilmiştir.
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler