User Tag List

Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon
174 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: T-jet MiTo'ya Garrett GT1446 Turbo Uygulaması

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tartismalardan ziyade sunlarla ilgileniyorum ben:

ofli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sanctuary35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orobonozo çon molo coolor tokmoyon os yopmoz
    Malesef konuştugumuz dil aynı degil ne iş yapıyorsun bimiyorum ama tuning yapma 😀
    On3R
    R-Turbo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ofli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef konuştugumuz dil aynı degil ne iş yapıyorsun bimiyorum ama tuning yapma ��
    Biz taktigimiz cooler ile aldigimiz iat degerini yazmisiz. Yetmemis, havalar da soguyunca coolerin verimliliginden oturu iat asiri dusmus, sanki meth var gibi oldu demisiz, wg ayarimizi sirf coolerin verimliliginden dolayi oynamak zorunda kalmisiz demisiz. Sense bu verileri, yorumlari gormezden gelerek bambaska sey demissin.

Evet haklisin, seninle ayni dili konusmuyoruz.

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sanctuary35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orobonozo çon molo coolor tokmoyon os yopmoz
    hahahaha.

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tartismalardan ziyade sunlarla ilgileniyorum ben:

Yalnız hep aynı adamlarla video çekiyosunuz. Sıkıcı.

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel proje olmuş emek güzel şey bir eksiğiniz o aliexpressden aldığınız cooler gerçekten iş yapmaz 8 lt kaliteli bir marka almış olsaydınız işin rengi çok değişirdi yinede çok emek vermişsiniz kolay gelsin
    Arabayı kullanmadan, iat değerlerini görmeden bu şekilde ön yargılı yorum yapmak doğrumu sizce ?? Aracı sahibinden daha iyi tanıyan yoktur sanırım işe yaramasa aracı geriye götürse sökerdi zaten.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim tecrübe ettiklerimde sizin tecrube ettikleriniz aynı degil demekki. İatın düşük diye wg ile oynamak zorunda kaldın ? �� neden sıcak uflesin fazla bassın diyemi �� kolay gelsin size hızlı pist dönmeler ����
    On3R
    R-Turbo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben daha once tecrübe ettiğim kadarıyla bende iş yapmadı +25 derece goruyordu mersin sıcagında yani 30 dereceyken 55 oluyordu iat sonra ayni litrede oem evo10 cooleri taktım +10 oldu demekki benim uğraştıgım 300 hp bandında bu problemi yaşamışım bişeyde demedim ha çin malı cooler yani ben o gunden sonra kullandırmam bukadar net sizede yaşadıgım tecrubeden bilgi vermek istedim maşallah neler döndü 😀
    On3R
    R-Turbo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben daha once tecrübe ettiğim kadarıyla bende iş yapmadı +25 derece goruyordu mersin sıcagında yani 30 dereceyken 55 oluyordu iat sonra ayni litrede oem evo10 cooleri taktım +10 oldu demekki benim uğraştıgım 300 hp bandında bu problemi yaşamışım bişeyde demedim ha çin malı cooler yani ben o gunden sonra kullandırmam bukadar net sizede yaşadıgım tecrubeden bilgi vermek istedim maşallah neler döndü ��
    Bak ben cooler im ile su an ortam +10-12 kadar iat goruyorum. Sen de ortam +10 gorunce tatmin olmussun. Demek ki setup'da sikinti yok.
    Wg ile oynayip sicak hava bastirdim falan da demedim. Oradaki mantik farkli. Zaten 300hp setupli araba yaptiysan isi bilirsin. Yaptirdiysan, o ayri konu tabi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Malesef konuştugumuz dil aynı degil ne iş yapıyorsun bimiyorum ama tuning yapma ��
    adam açıklamış herşeyini ölçmüş biçmiş değerlerini görmüş ona rağmen öyle yazınca belki böle anlarsın diye yazmıştım
    Romeo <3 Giulietta

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben daha once tecrübe ettiğim kadarıyla bende iş yapmadı +25 derece goruyordu mersin sıcagında yani 30 dereceyken 55 oluyordu iat sonra ayni litrede oem evo10 cooleri taktım +10 oldu demekki benim uğraştıgım 300 hp bandında bu problemi yaşamışım bişeyde demedim ha çin malı cooler yani ben o gunden sonra kullandırmam bukadar net sizede yaşadıgım tecrubeden bilgi vermek istedim maşallah neler döndü ��
    Çin malı diye genellemek talihsiz olmuş, elektronik ürünlerde vs Çin malı replikalara kesinlikle bulaşılmaz, buji, bobin gibi ama egsoz headers, cooler gibi kes katla kaynakla işlerinde kötü değiller, düz boru HKS de 300 usd iken Çinli 30 usd ye veriyorsa alınır, coolerları ben elde yaptırdım, firma iş makinaları ve kamyonlar için cooler üreten bir yerli firma, ihrcat da yapıyor, şimdi bu adam kötü iş yapıyor olabilir mi? genellemek yanlış bu konuda...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çin malı diye genellemek talihsiz olmuş, elektronik ürünlerde vs Çin malı replikalara kesinlikle bulaşılmaz, buji, bobin gibi ama egsoz headers, cooler gibi kes katla kaynakla işlerinde kötü değiller, düz boru HKS de 300 usd iken Çinli 30 usd ye veriyorsa alınır, coolerları ben elde yaptırdım, firma iş makinaları ve kamyonlar için cooler üreten bir yerli firma, ihrcat da yapıyor, şimdi bu adam kötü iş yapıyor olabilir mi? genellemek yanlış bu konuda...
    bence en güzel şekilde özetlemişsin abi.

Çinli'den alınacak ürün var, alınmayacak ürün var. Temel üretim tekniklerine dayanan ürünlerde benim gördüğüm kadarı ile başarılılar.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Yahu adam TR'nin en büyük firmalarında birinde Ar-Ge'de mühendis olarak çalışıyor, arabasını kendi yapıyor iyi ki kötü veya işe yarayan yaramayan malzemeyi bırakın da anlasın
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaRaN_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu adam TR'nin en büyük firmalarında birinde Ar-Ge'de mühendis olarak çalışıyor, arabasını kendi yapıyor iyi ki kötü veya işe yarayan yaramayan malzemeyi bırakın da anlasın
    benden sana gelsin kaarrşim:P

NOT: Hafta sonları bildiğin menemenli sanayi çocoooooo oluyom ama :P

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak ben cooler im ile su an ortam +10-12 kadar iat goruyorum. Sen de ortam +10 gorunce tatmin olmussun. Demek ki setup'da sikinti yok.
    Wg ile oynayip sicak hava bastirdim falan da demedim. Oradaki mantik farkli. Zaten 300hp setupli araba yaptiysan isi bilirsin. Yaptirdiysan, o ayri konu tabi.
    siz sıcak hava bastırmak icin dediniz demedim ayarlamak zorunda kaldık deyince soguk havadan sıkıntı cıkmaz keşke 10 derece altını basabilsek. evet kendim yaptım birçok araba yaptım z20let turkiye yazarsan youtube da videolarımıda bulursun bu sektorde ugrasıyorum dizel ve benzinli birçok stage 3 araba yaptım conversion yaptım yani anlayacağın sultanahmette turist degilim
    On3R
    R-Turbo

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    siz sıcak hava bastırmak icin dediniz demedim ayarlamak zorunda kaldık deyince soguk havadan sıkıntı cıkmaz keşke 10 derece altını basabilsek. evet kendim yaptım birçok araba yaptım z20let turkiye yazarsan youtube da videolarımıda bulursun bu sektorde ugrasıyorum dizel ve benzinli birçok stage 3 araba yaptım conversion yaptım yani anlayacağın sultanahmette turist degilim
    He tamam en çok sen araba yaptın senden başka araba yapan yok. Yazan arkadaşların hepsinin ilk arabası hepimiz burada seni kandırmaya çalışıyoruz arabaya cooler takınca yavaşladı ama fantazi olsun diye sökmüyor Rahmi..
    Konu taytay tarafından (22-01-2020 Saat 15:36 ) değiştirilmiştir.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam ne güzel işte teknik ne kadar bilginiz varsa paylaşın burası teknik paylaşım forumu adı üzerinde ama gizemli şekilde 'onu taktıysan olmaz' dediğinizde altını doldurun ki bilelim biz de, herkesin kendi tecrübesi var sonuçta ama kimse en iyiyi en doğruyu bilmiyor bilemez, mesela EVO IC'u güzeldir ama evocuya sorsan 'çöp o hemen değiştir!' der, neden? EVO nun setuplarına yetmiyordur ama bu ürünün çöp olduğunu göstermez mesela sizin araçta mükemmel iş yapmış demek ki sorun IC da değil, uygun araç uygun setuptaymış...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaşadığın ters durumu paylaşmaya çalıştığını düşünüyorum. Ama belki sen o anda becerememiş olabilirmisin?

Sonuçta Cooler denen şeyin sistemi belli tipi belli boyutu belli malzemesi belli. Taş yerinde ağırdır diye bir laf var ama taş izmirdede aynı karstada.

Hem yaptırdığın araçlarda sen gene kullandırma yani sanada hayır çin malı cooler dan başkası yalan diyen yok. ama sende öyle denmiş gibi bir tavır aldın

Sonuç olarak Herkesin Hayatına Kimse Karışamaz. Sen onu takarsın bu bunu takar şu şunu takar.

Boşoy docom konoşmoyo bolmoyon tonong yopmoson..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı taytay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    He tamam en çok sen araba yaptın senden başka araba yapan yok. Yazan arkadaşların hepsinin ilk arabası hepimiz burada seni kandırmaya çalışıyoruz arabaya cooler takınca yavaşladı ama fantazi olsun diye sökmüyor Rahmi..
    eleştiriye açık olmayan bir toplumuz malesef ben tecrübelerimi paylaşmak istedim ben olsam 8 lt çinden aldığım cooleri takmak yerine 6 lt hacminde oem bir arabaya üretilmiş cooleri takardım araca inanın daha fazla iş yapacak.

böyle saçma bir tartışmaya neden girdik bende anlamadım kolay gelsin hepinize çok daha fazla güç alın inşallah
    On3R
    R-Turbo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler