User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 20 ile 23 arası

Konu: 1.2 TSİ yürütme hakkında

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka konu açmayım..

yaz ayında yazılım yaptıracağım;ama bu aralar da aracın bujilerini değiştirmek istiyorum. Bosch mu takayım ngk iridyum mu ?
    NGK deniyordu çoğunlukla, parçacım Bosch verdi, 75bin bakımında taktım ben hiçbir sorun yok 5bin km oldu. arabadan fabrika bujileri çıkmıştı öncesinde de bir sorun yoktu gerçi

Alıntı Uur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yazilim ile nasil su an arac acaba ? Yakitta fark etti mi
    Benim her sabah ev-iş arası tamamen aynı trafik durumu ve sürüş tarzıyla yaptığım yolculuklarda %10-15 arası tasarruf elde ettim hız durumuna göre. Genel depo boyu ortalamaya da yansıdı tabii bu. Örneğin dip rakam 3.8 ortalamayken 3.4 ile sabah işe gelebiliyorum yazın. Şimdi 18 jantları ekledikten sonra soğuk hava koşullarıyla da birleşince 4.5-4.7'nin altına pek inemiyorum

Arkamdan ittiren olmadığı sürece bütün hayatım 1000-1500 devir arasında geçiyor neredeyse, arada bir nefesi açılsın diye 2'yi bitiriyorum o kadar, çok memnunum günlük olarak. Bir de otomatik olsa iyi olurmuş, şehir içinde vitesle çok oynuyorum ben

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @TarikS Ben NGK tercih edeceğim. Soft yazılım mı yaptın ?
    imzasız..

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @TarikS Ben NGK tercih edeceğim. Soft yazılım mı yaptın ?
    Sanırım, @Eyup Duygun bilir onu

Uur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NGK deniyordu çoğunlukla, parçacım Bosch verdi, 75bin bakımında taktım ben hiçbir sorun yok 5bin km oldu. arabadan fabrika bujileri çıkmıştı öncesinde de bir sorun yoktu gerçi

Benim her sabah ev-iş arası tamamen aynı trafik durumu ve sürüş tarzıyla yaptığım yolculuklarda %10-15 arası tasarruf elde ettim hız durumuna göre. Genel depo boyu ortalamaya da yansıdı tabii bu. Örneğin dip rakam 3.8 ortalamayken 3.4 ile sabah işe gelebiliyorum yazın. Şimdi 18 jantları ekledikten sonra soğuk hava koşullarıyla da birleşince 4.5-4.7'nin altına pek inemiyorum

Arkamdan ittiren olmadığı sürece bütün hayatım 1000-1500 devir arasında geçiyor neredeyse, arada bir nefesi açılsın diye 2'yi bitiriyorum o kadar, çok memnunum günlük olarak. Bir de otomatik olsa iyi olurmuş, şehir içinde vitesle çok oynuyorum ben
    Benim arac otomatik sıkısık trafikte hep 7 civari dolaniyorum can sıkıyor Yazilim yaza girerken yaptiracagim en softundan. Bu arada soyledigin rakamlari uzun yol haric Avcilar-Bostanci arasi bir kere gorebildim o da 4.9 artik inip itecek durumda

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler