User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
69 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: palio sporting ''turbo''???

^^ANIL^^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşım öle yavaş yavaş yaparsan şunu almadan bunu almadan die gerçekten can sıkıcı oluyo görkem kardeşiminde dediği gibi en azından temel parçaları alman lazım maddi durum el vermiyosada sana tafsiyem sen ufak ufak maddi durumun yettikçe parçaları almaya başla her eline para geçtinde bişi alırsın aşşa yukarı tamamladında temel parçaları makineyi sökersin kolay gelsin

teoman_rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla ozgunum ben kendim gozlerimle goruorum diorum ama halen inanmıosan bişi diemem sana ama yalan konusmıcamı bilirsin suan 7 psi basıo zaten ya bide dusunsene standart pistonlarla ve sıkıstırması orjinalin uzerinde 11 lerde sıkıstırması olan bi arabada nekadar basabilirki ? gerci piston kol fln takıp yuksek basınc yapıcaklarda suan için olede sen helebi ankaraya gel gelmeden bu sefer arada bi agırllayalaım sen ozgun

CKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardesim bence yapmısken tam yap.. herkes senin gibi düşünerek biseyler yapmaya calıstı calısıyorda ama defalarca kırıldı makinaları.. aşırı besleme konusunda sana yardımcı olurum..

FRG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yorumlar için teşekkürler arkadaşlar..

benim paliom da takribi 60 65 hplik nos kullandım ve 7 (10lbs) tüp bitirdim ve hala motorda bi sorun yok o zaman da olmadığı gibi
    öleki 3 tüpü 2 şer saatte bitirdiğim bile oldu...
    turbodan da ilk beklentim bu yönde max 50 60 hp sonrası için zaten kafa patlatıp alıcam bütün parçalarını..
    tekrar tekrar teşekküler...ilgi alakanıza....

Gambino
    Misafir
    saxonun sikistirmasi orijinaldir.
    ayrica inanmayanlar her zaman gelip gorebilirler, biz uckagitci degiliz, zorunuza gitmesin, yuruyor malesef 5 psi da.

inanmak istemeyen inanmaz tabi, bole insanlar da var, emege saygi duymayanlar, ancak camur atarlar, daha once de yapanlar vardi.

utku ya neden sormadin kac psi basiyor die ?1 ya da mertcan .

ozgun hem 5 psi lik halini begenmedim diosun, bi de 5 psi la okadr yurumez diosun, celiski
    var bu iste.
    ayrica imzanda "Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan..." bunu yazmisin, bence guzel sozmus..

neyse tartisma vs. yaratmaya gerek yok cunku varilacak bir nokta yok, inanmayan inanmazlar. bosver teoman inanmasinlar cok da onemli degil, bi kac kisinin inanmamasi.
    bi de 205 1.9 gti var sanirim ona da inanmayacaklar neyse bosverin inanmayin.

Gambino
    Misafir
    bu arada forum sizin tabikide, istediginz kadar video koydugum topicleri bulandirp kitlersiniz, fake dersiniz, neyse camur atmak kolay, yapmak zor. beni taniyan tanir, biz uckagitci adam degiliz, 5 psi diiip de 10 psi basacak.

ben yokum artik bu forumda. sizler bence biraz emege saygi gostermeyi ogrenin.

arabaya inamayanlar, gormek isteyenleri bekleriz 0535 555 93 55 Burtay.

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlı$ anlama Burtay iyi de olsa kötü de olsa her emeğe saygımız sonsuz. Kaldı ki 5psi ile çok çok iyi yürüyor ama $u da var ki hiç boost görmemi$ insan değiliz . Farklı boostlarda aracın nasıl gidi$inin deği$tiğinede $ahit olmu$ insanlarız . 5psi gibi dü$ük rakamda internalleri standart olan bir saxo nun utkunun arabasıyla yürümesi gerçekten inanılması güç bir durum .

Videonun kitlenmesi konusuna gelince senin sitede aktif olmadığın saatler içerisinde konuda inanılmaz sapmalar oldu buna mani olmak için konudaki bütün msjlar silindi ve konu izlemek isteyenler için kitlendi .

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben imzamda yazdığım ın arkasındayım ama arkadaşımı rencide edici aşalayıcı videolar koymam siteye heleki o yazıları hiç yazmam sitede olup olmaman kendine kalmış ben ona engel olamam o konu kitlendi kavga çıkması yüzünden adaletli davranıldığına inaniyorum.

benim bazı şeyleri duyduğum insanlar yalan sölicek insanlar değil ankarada ben gelince yeniden denersiniz sonucu görürüs bende gözümle görmek istyiyorum dedim sadece 5 psi i buna neden alındın bunuda anlamış değililm

ayrıca o emeği en çok harcayanlardan birolduğumu bu forumda bilmeyen insan sanırım 1 tek sen varsın neyse artık konuşcak bişi yok saten gelince bizzzat arar deneyelim derim konu dağılmasın...
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

teoman_rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı grkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlı$ anlama Burtay iyi de olsa kötü de olsa her emeğe saygımız sonsuz. Kaldı ki 5psi ile çok çok iyi yürüyor ama $u da var ki hiç boost görmemi$ insan değiliz . Farklı boostlarda aracın nasıl gidi$inin deği$tiğinede $ahit olmu$ insanlarız . 5psi gibi dü$ük rakamda internalleri standart olan bir saxo nun utkunun arabasıyla yürümesi gerçekten inanılması güç bir durum .

Videonun kitlenmesi konusuna gelince senin sitede aktif olmadığın saatler içerisinde konuda inanılmaz sapmalar oldu buna mani olmak için konudaki bütün msjlar silindi ve konu izlemek isteyenler için kitlendi .

tamam haklısınızda inanılması guc olabilir cunku cok komik yuruo 5psi a gore ama bizide tanıyanlar bilir yalan seyler konusmıcamızı ben bunu anlamıs deilim diosak bole bole die nie hala deildir diosunuz anlamadım ama inanmak zordur o dorudur bende gozumle gormeden inanmazdım ama sonuc bu bi gercek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı teoman_rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam haklısınızda inanılması guc olabilir cunku cok komik yuruo 5psi a gore ama bizide tanıyanlar bilir yalan seyler konusmıcamızı ben bunu anlamıs deilim diosak bole bole die nie hala deildir diosunuz anlamadım ama inanmak zordur o dorudur bende gozumle gormeden inanmazdım ama sonuc bu bi gercek
    teoman ben gitmiyor demedim o gece 5 psi olduğunu sanmıorum dedim ne basınclarla nasıl gidiceğini bilen insanım !
    www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben o saxo nun 5 psi bastığına inanmıyorum açık konuşmak gerekirse

FRg kardeiş,m t28 makinana büyük geliceği için üst devirlerde dolup altlarını öldürdüğü için bi işine yaramıyıcaktır
    zaten 5-6 psi bascak ne kadar lag yapabilir ki

elin gavuru stock 1.6 vteclere t3/t4 çakıyo cayır cayır kullanıyo t28 den mi korkacaz, hem edelbrock 1.6 sohc vtec ler hazırladığı kittede t28 kullanıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FRG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkürler yardım için..
    bir şey daha sorayım
    t 28 turbo var arkdaşım da onu kullansam da olur mu...
    bide buna uygun olarak intercooler için bi lt vs dikkat etmem gereken hususlar nedir..
    yine teşekkürler
    t28 de kullanılabilir..

intercooler da büyük olsun diye çok kasma, a4, passat 1.8t lerin intercoolerları el kadar genişliği var, iş görüyolar, önemli olan intercoolerı motorun sıcak havasından uzak olan ön tarafta konumlandırmandır..

ha bi değinmeden geçemiyceğim, evet motorun internallerini güçlendirmek önemlidir eğer çok yüksek güçleri hedefliyorsan, ama ondan da önemlisi benzin ve ateşleme ayarlarıdır, yeterli benzini gönderemezsen ve ateşlemeyi gerektiği gibi rötarlayamazsan, en baba forged larla donatılmış motor bile gümler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o devir dönüyotr ve portlarını görmedin sanırım vtecin aynı şeyler değil
    www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o devir dönüyotr ve portlarını görmedin sanırım vtecin aynı şeyler değil
    1.6 sohc vtec le 1.6 palio sporting motorunun ne kadar farkı var ki, hedeflenen 1 bar ve üstü olsa belki dediğinde haklısın, ama 5-6 psi da no problem

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    honda 9000 palıo 7000 - 7500 cevırıo arada kı fark bu
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

Yuregi-R
    Misafir
    Honda özellikle k serisi motorlarını aşırı dayanıklı yapmış, stock motordan 640whp güçler alıyolar tabiki c16 yakıt ile, en son takip ettiklerimden 33psi basan bir eleman var motora, burda kilit nokta engine management yani beyin den geçiyor, motoru aşırı basınç değil ya az benzin yada avans patlatıyor çok kaliteli standalone ile tum veriler elinin altında olduğundan tüm bu parametrelere direk müdahale edebiliyosun, yani herşey düzgün bir beyin kalibrasyonundan geçiyor, stock pistonda limitleri fazla zorlarsan kırarsın, stock motor hata kabul etmez, motor içini yaparsan motorun hatalara karşı toleransı yükseliyo, fakat sen stock motora basıncı yükselttikçe toleransı azaltıyosun, en ufak bi aksilikte patlaması işten bile değil, o yüzden eğer stock motora basacaksan hele ki 100bin km de bir motorsa çok dikkatli olman lazım, palio nun dayanıklılığı ile ilgili bi bilgim yok kusura bakma yardımcı olmak isterdim, ama uydurma sanayi işi sistemlerden uzak durmani tavsiye ederim, çünki beyin parametreleri üzerine müdahale etmeden turbo olayına girersen fazla uzun ömürlü olmayacağı kanısındayım.

Alıntı teoman_rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    suan 7 psi basıo zaten ya bide dusunsene standart pistonlarla ve sıkıstırması orjinalin uzerinde 11 lerde sıkıstırması olan bi arabada nekadar basabilirki ?
    11 sıkıştırmaya (cast piston) 1 bar(14.7psi) basıyorum 15bin kmdir allaha çok şükür sorunsuz.

Saygılar

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    honda 9000 palıo 7000 - 7500 cevırıo arada kı fark bu

sohc vtec silindir kapagi tasarimi tabiki palio'dan iyidir ama 9binde biraz latife olmus
    Experience is what you get when you don't get what you want.

Juggernaut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6900 çeviriyor sporting bildiğim kadarıyla.Eski kasa 1.6 103hp olanlar sporting ten daha fazla devir çeviriyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibinden.com da komple set satıolar istersen bi bak http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2735093
    OEM+

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)