User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: hangisini tercih ederdiniz. neden?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence ilk önce üst kapakta yapılacak modifiaksyonlarınızı tamamladıktan sonra gt 28 mi gt 25 mi diye sorgulamak gerekir.Çünkü yapılacaklar sonrası devir bandı değişiceğinden kesin karara bağlamamak lazım.belki üst kapakdaki değişiklikler sonrası gt28'i daha etkin kullanma ihtimalimiz doğucak? Ama şuan görülen kadarıyla GT2560R en iyi tercih.
    işte buyuk turbo isteyisimin en buyuk nedenide bu ztn ileride kapaga yapacagım mudahale bana 7000 lere kadar guc uretme imkanı saglayacak.

örnegin gt2860rs li 12v kapaklı bir 21 turbo

http://www.youtube.com/watch?v=JE0IM...eature=related

Ryhn
    Misafir
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gozum yukseklerde değil ama aracım su an ztn 190-200 hp civarı 0,9 stock bar komple egsoz ve filtre ile yeni alacagım turboyu limitlerde kullanmak istemiyorum 2560 310 hp gorunuyor desteği ben ztn turbo yenileme beyin enjektor pompa regulator ıvır zıvır ile 300 hp hedefliyorum buda demek oluyor ki 2560 ı baya yorucaz. 2860 olsa o kadar yorulmaz ve uzun omurlu olabilir dusuncesindeyim ama onunda 4000 civarı dolucak olması gerci bilmiyorum bendeki motor torklu bi motor beyin desteği ile daha erkende doldurur mu acaba dusuncesindeyim.
    O zaman GT28 serisi ya 76 yada 60.

gt2876 alıp tial v band egzoz kısı ile vede yeni yapıcagın turbo manifoldu ve DP ile çok tatminkar sonuçlar alabilirsin.

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işte buyuk turbo isteyisimin en buyuk nedenide bu ztn ileride kapaga yapacagım mudahale bana 7000 lere kadar guc uretme imkanı saglayacak.

örnegin gt2860rs li 12v kapaklı bir 21 turbo

http://www.youtube.com/watch?v=JE0IM...eature=related
    o zaman GT28 kullanmak daha mantıklı.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ryhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GT2860 iyidir ama ileride gozuk yuksekte dersen 2876 da bir tercih olabilir. Gunluk kullanimda gozu cok cok yukseklerde olmayan kisi icin en zevkli turbo GT2560R cabuk doluyo lag olayi cok az ve zevkli oluyor arac.
    7 bin devir bandında gt2876 ne zaman gelicekte ne zaman bitecek?

gozum yukseklerde değil ama aracım su an ztn 190-200 hp civarı 0,9 stock bar komple egsoz ve filtre ile yeni alacagım turboyu limitlerde kullanmak istemiyorum 2560 310 hp gorunuyor desteği ben ztn turbo yenileme beyin enjektor pompa regulator ıvır zıvır ile 300 hp hedefliyorum buda demek oluyor ki 2560 ı baya yorucaz. 2860 olsa o kadar yorulmaz ve uzun omurlu olabilir dusuncesindeyim ama onunda 4000 civarı dolucak olması gerci bilmiyorum bendeki motor torklu bi motor beyin desteği ile daha erkende doldurur mu acaba dusuncesindeyim.
    hayal kırıklıgı olur 7 bin devirle 76,bence 76 yı kafandan sil derim 60 al..

hele diosunki kapaga ilerde müdahele edicem simdi bile 7 bin devir cevirmicem..o zaman 76 arabada süs olmaktan baska bi işe yaramaz secimini dikkatli yap derim.
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7 bin devir bandında gt2876 ne zaman gelicekte ne zaman bitecek?

hayal kırıklıgı olur 7 bin devirle 76,bence 76 yı kafandan sil derim 60 al..

hele diosunki kapaga ilerde müdahele edicem simdi bile 7 bin devir cevirmicem..o zaman 76 arabada süs olmaktan baska bi işe yaramaz secimini dikkatli yap derim.
    evt haklısınız 76 cok ucuk kalır 60 bencede iyidir ztn bu aracdan alınabilecek max guc 350 hp civarlarında onuda 2860 halleder dediğiniz gibi 76 ya falan gerek yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bilgiler icin tşkler arkadaslar... 2860rs iyi bir secim olacak sanırım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)