User Tag List

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
126 sonuçtan 115 ile 126 arası

Konu: a3 1.8t 180hp aldım yardım

batu__06
    Misafir
    Çok teşekkürler hepiniz çok yardımcı oldunuz..İnşallah çekişte düzelirse bi problem kalmıcak o da lambda dandır inş...

batu__06
    Misafir
    benzin kokusununda nedeni belli oldu arabayı zengin yürütmesi..

saw
    Misafir
    Alıntı TorqueTuning Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lambda bozuksa, ki sende çok ciddi olarak ölü görünüyor, elbette ki araç hava yakıt karışımını düzgün ayarlayamaz ve ECU motora zarar vermemek için aracı ciddi anlamda zengin yürütür, bu da sana anormal yakıt tüketimi olarak geri döner...
    bülent abi diyorsa kesin doğrudur bi an önce değişim en iyisi

batu__06
    Misafir
    Abi sorun kökten çözüldü hiçbi sıkıntı kalmadı arabadan zevk almaya başladım sayenizde teşekkür ederim yakıt 35 kuruşa düştü birden...Ama rolantideki vuruntu geçmedi hala onuda pek önemsemiorum tekrar teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı batu__06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sorun kökten çözüldü hiçbi sıkıntı kalmadı arabadan zevk almaya başladım sayenizde teşekkür ederim yakıt 35 kuruşa düştü birden...Ama rolantideki vuruntu geçmedi hala onuda pek önemsemiorum tekrar teşekkürler
    uzun zamandır takip ediyorum seni, aracın düzelsin bekliyordum. benle denemek ister misin? moral depolarsın

samimi_1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aviator35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir iki sorum ve ihtiyacım olacAK yardımcı olursanız sevinirim. 7-8 ekim gibi izmirde olcam egsozcu okan abi var 3 sanayide kendisiyle görüştüm 60mm potsuz komple egzos yapcaz yazılım içinde best serviste muzeffer bey var kendisiyle birebir tanışıklığım olmasa da bir abimiz vasıtasıyla kendisine yazılımı yaptırmayı düşünüyorum. şu an elimde eksik olan bir dump valve var, bildiğiniz mevcut var mıdır?? bir de başka bir forumda bir arkadaş 425 dolara ko4 turbo getirebilecieğini söyledi sizce fiyat uygun mudur? aynı arkadaş standart manifolt ve speclerle bu turboyu kullanabilirsin yazmış fiyat ve bilgi doğru mudur?? yardımcı olacak olanlara şimdiden teşekkürler..
    dostum izmirde sadece turboya bakan bir sevis var.tess turbo yazdığın zaman çıkıyor.ben de sordum kendi aracım için k 04 turboya 800 tl dedi

alperkirman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu okurken ilk başlarda oz k04s turbodan bahsetmiş??
    k04s turbo nedir?? neyden çıkıyo rs6?

aviator35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı samimi_1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum izmirde sadece turboya bakan bir sevis var.tess turbo yazdığın zaman çıkıyor.ben de sordum kendi aracım için k 04 turboya 800 tl dedi
    biz arabayı satalı yıl oldu ama görüpte cevap vermenize teşekkür ederim. üstüne vti aldık sıfırdan topladık onu da sattık biraz konfor zamanı fd6 civic aldım tadını çıkarıyorum

1998corsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz horlatmis olucam konuyu...

2003 model awp motorlu 1.8 gti aldim. Usa de yasiyorum

Suan arac stok pvc iptal kiti icin catch can siparis ettim.
    Bunun disinda filtre kiti kutu ici mi yoksa cold air intake mi tercih ediyim
    Downpipe icinde 2.5 katalitiksiz dusunuyorum gerisinide bos birakmayi dusunuyorum yani open pipe tarzi
    ecu program da yaptiricam
    bunlarin disinda
    dv yi marka mi tercih ediyim yoksa s3 veya tt ninkini mi kullaniyim, intercooler yeterli gelir mi yoksa fmic ye gecmem gerekli mi bunlarla
    ayrica short shifter dusunuyorum daha once tecrube edinen oldu mu bu araclar icin
    Clio Rs 182 N/A - 98 Corsa Gsi N/A - Turbo Şahin 88 - 98 Corsa Gsi N/A - 94 Corsa Gsi N/A - 96 Corsa B swap c20xe

Ecupro Bodrum

Ferhatpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah allah kazasız belasız binmek nasip etsin , 76 down pipe + 76 eksoz + filtre 70 lik olmalı K&N forge sesli dump valve ile çok keyifli oluyor

1998corsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhatpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah allah kazasız belasız binmek nasip etsin , 76 down pipe + 76 eksoz + filtre 70 lik olmalı K&N forge sesli dump valve ile çok keyifli oluyor
    76 lık başlayan downpipe sonrasında 2.5 ve 2 ye düşen katalitiksiz downpipe siparişi verdim çünkü downpipe dan sonrasını kullanmıycam back pressure için daha iyi oldu, diğer parçalarıda forge 008, neuspeed filtre kiti ve forge inlet pipe siparişi geçicem
    Clio Rs 182 N/A - 98 Corsa Gsi N/A - Turbo Şahin 88 - 98 Corsa Gsi N/A - 94 Corsa Gsi N/A - 96 Corsa B swap c20xe

Ecupro Bodrum

Eyup Duygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 1998corsa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz horlatmis olucam konuyu...

2003 model awp motorlu 1.8 gti aldim. Usa de yasiyorum

Suan arac stok pvc iptal kiti icin catch can siparis ettim.
    Bunun disinda filtre kiti kutu ici mi yoksa cold air intake mi tercih ediyim
    Downpipe icinde 2.5 katalitiksiz dusunuyorum gerisinide bos birakmayi dusunuyorum yani open pipe tarzi
    ecu program da yaptiricam
    bunlarin disinda
    dv yi marka mi tercih ediyim yoksa s3 veya tt ninkini mi kullaniyim, intercooler yeterli gelir mi yoksa fmic ye gecmem gerekli mi bunlarla
    ayrica short shifter dusunuyorum daha once tecrube edinen oldu mu bu araclar icin
    Arabaya yapacagınız en ıyı ıslem fmic e gecmek olacaktır.Sag sısın arkasında kucucuk cooler neredeyse hıc bır ıs yapmıyor..

Filtre yerı akunun arkasında kalıyor güzel bir cai yapmayacaksanız hıc ugrasmayın.Kutu ıcı kalıtelı bır fıltre alıp devam edilebilir.
    DynoDynamics in Ecutuned

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)