User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
63 sonuçtan 58 ile 63 arası

Konu: Farklı Bir Egzoz Sistemi

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Jeandan-R
    Sizin bu fotoğraftan anladığım, tüp susturucun içinde mekanizme susturucu veya düz boru etkisi yapıyor, doğru mudur?
    Bu şekilde sessiz konumda oeme yakın bir sessizlik yakalanabiliyor muydu?

Emmenin niyetine çok girdim de tutuyorum kendimi.

@*AddO*
    Kesinlikle, öyle bir durumda gaz çıkışı sağlanmazsa nereden çıkar bilmiyorum ama o borunun bende son bulacağı kesin
    Fakat düşündüğüm sistem iki kelepçe yok, yani ya düz boru ya düz boru+susturuculu boru şeklinde olacağından bu tehlike ortadan kalkıyor.

Jeandan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emmeye niyetlendiysen benimle irtibata geç, bir kaç taktik verebilirim emmeyi benden alman sıkıntı değil Tüpün içinde mekanizma yok zaten freeflow gibi bir susturucuydu o.
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arkadaşlar konu eski kusura bakmayın ama bende şuanda 98 1.4 is civic arabama aynı bu sistemi düşünüyorum yapılması mümkünmüdür acaba

slimx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    wogn8r daha mantikli ve kolay sistem var artik sana PM'den atacam - Ayrica benim yakin bir dostum'da var Antalya'da yardimci olur sana.
    SCRM GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dedigin sistem guzelmis fakat dostum benim arabam onceden komple duz boru + oem son susturucuydu son zamanlardaki polis olaylari yuzunden 2 tane ortaya susturucu taktirtdim. Cunku ispartada universteye gidiyorum ordayken o ucbin devirden sonra cikan sese polis ceza yaziyodu son anda yalvar yakar yazdirtmadim. Burdada yine polisin biri giciklik yapar gibi vs nedenlerden dolayi susturttum fakat suan cebimde 200 lira var. Arabayada stock sesle binmek hic haz vermiyo. Onceden cok keyifliydi. Simdi ben tusa bastigimda eski sesi ciksin tusa bastigimda kapansin istiyorum.

EOG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Atmo araçlarda cut-out nasıl ses verir emin değilim ama ortadaki susturucu sayısını bire indirip son susturucu öncesi cut-out koyarsanız kapalıyken OEM ayarında ses alırsınız. Açıkkende eski, düz boru + OEM son susturucuya yakın ses olur diye düşünüyorum. En azından bizim eski Sc li araçta öyleydi.

Alıntı wogn8r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dedigin sistem guzelmis fakat dostum benim arabam onceden komple duz boru + oem son susturucuydu son zamanlardaki polis olaylari yuzunden 2 tane ortaya susturucu taktirtdim. Cunku ispartada universteye gidiyorum ordayken o ucbin devirden sonra cikan sese polis ceza yaziyodu son anda yalvar yakar yazdirtmadim. Burdada yine polisin biri giciklik yapar gibi vs nedenlerden dolayi susturttum fakat suan cebimde 200 lira var. Arabayada stock sesle binmek hic haz vermiyo. Onceden cok keyifliydi. Simdi ben tusa bastigimda eski sesi ciksin tusa bastigimda kapansin istiyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)