User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 20 ile 21 arası

Konu: Clio sport 1.6 16 egzoz ?

yasindemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben o arabaya binerken sadece 5 yaşındaydı 80k'da. Kaza boya değişen yoktu. İlk sahibinden Siemens'te mühendis arkadaşımdan almıştım. Kocaeli'de gülpınar yokuşundan yukarı çıkarken şanzıman kırıldı. Eşim Fındıklı'da motor arızasından yolun ortasında kaldı, 4 kez bobin yaktı değiştirdim. Orjinal Kartal Reno yetkili servisinde bakım ve değşimler yapılıyordu. Daha anlatayım mı? Çok seviyordum arabayı ama arızadan gına geldi sattım sonra.
    VW Scirocco 1.4 TSI Twincharger - 2012

Apocaltique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emre55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek benim ve çevremdekilerin arabaları okunmuş o zaman ne diyelim şükredelim binde bir araçlara sahibiz demekki kendim megane1 kullanıyorum 1 yılda 25.000 km yaptım ve hiç sakin ve narin kullandığım söylenemez, şanzımanda sapasağlam mekanikde hiçbir dert tasa vermedi km si de düşük değil bu arada. Sizin şansınıza artık ne diyelim Allah kaza bela vermesin her araçta denk gelir elbet sıkıntılılar, marka model farketmiyor
    Aynen öyle üstadım, baht diyelim, kul yapısı sonuçta nasip kısmet bu işler, mekanik oldugu için o an olmaması gereken bir şey oldu, bir şeyler ters gitti demek ki başıma bunlar geldi hayırlısı diyelim, mallar boncuk )
    34TF3376 D16Y4 RED iES
    34LA6012 B16A2 Sedan RED VTi
    34YN4748 K4M HB RED Clio
    34FFU95 D16Y4 RED iES
    34RC7033 M42 RED E36 Coupe-34KV3945 M20B30 E30 Coupe

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)